Автовокзал Калинівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 49 (приховати карту)

Телефон довідки: 04333-21385

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Калинівка — Мончинці
07:10Калинівка — Вінниця
07:20Калинівка — Шепіївка
07:31Калинівка — Вінниця
07:35Вінниця — Голубівка
07:35Калинівка — Дружне
07:40Калинівка — Малі Кутища
07:40Калинівка — Антонопіль
07:45Калинівка — Грушківці
07:45Калинівка — Павлівка
07:55Калинівка — Лемешівка
08:00Калинівка — Грушківці
08:00Калинівка — Чернятин
08:00Калинівка — Мізяків
08:05Калинівка — Слобідка
08:20Калинівка — Корделівка
08:28Калинівка — Вінниця
08:35Калинівка — Глинськ
08:40Калинівка — Кам'яногірка
09:00Калинівка — Вінниця
09:00Калинівка — Вінниця
09:15Калинівка — Вінниця
09:29Калинівка — Вінниця
09:30Калинівка — Вінниця
09:30Калинівка — Слобідка
09:40Калинівка — Павлівка
09:40Голубівка — Вінниця
09:40Калинівка — Пиків
09:50Калинівка — Заливанщина
10:00Калинівка — Забара
10:05Калинівка — Вінниця
10:10Калинівка — Хомутинці
10:30Калинівка — Писарівка
10:30Калинівка — Гущинці
10:45Вінниця — Уланів
10:50Калинівка — Лісова Лисіївка
10:55Калинівка — Вінниця
11:10Калинівка — Весела
11:15Калинівка — Слобідка
11:20Калинівка — Вінниця
11:30Калинівка — Мончинці
11:40Калинівка — Вінниця
12:00Калинівка — Глинськ
12:10Калинівка — Мізяків
12:14Калинівка — Вінниця
12:30Калинівка — Малі Кутища
12:30Калинівка — Вінниця
12:40Калинівка — Пиків
12:40Калинівка — Вінниця
13:00Калинівка — Писарівка
13:00Калинівка — Вінниця
13:01Калинівка — Вінниця
13:05Калинівка — Лемешівка
13:12Калинівка — Вінниця
13:15Калинівка — Кам'яногірка
13:15Калинівка — Чернятин
13:20Калинівка — Весела
13:30Калинівка — Малі Кутища
13:36Калинівка — Вінниця
13:40Калинівка — Дружне
14:00Калинівка — Вінниця
14:00Калинівка — Шепіївка
14:00Калинівка — Грушківці
14:00Калинівка — Вінниця
14:10Калинівка — Лісова Лисіївка
14:15Калинівка — Вінниця
14:30Калинівка — Уладівка
14:50Калинівка — Вінниця
15:11Калинівка — Вінниця
15:20Калинівка — Заливанщина
15:30Калинівка — Чернятин
15:30Калинівка — Кривошиї
15:30Калинівка — Вінниця
15:31Калинівка — Вінниця
15:45Калинівка — Вінниця
16:00Калинівка — Дружне
16:20Калинівка — Малі Кутища
16:30Вінниця — Голубівка
16:50Калинівка — Вінниця
17:00Калинівка — Слобідка
17:15Калинівка — Пиків
17:15Калинівка — Кам'яногірка
17:20Калинівка — Заливанщина
17:20Калинівка — Лемешівка
17:25Калинівка — Грушківці
18:01Вінниця — Слобідка

за маршрутами автобусів

Вінниця — Голубівка
07:35 16:30

Вінниця — Слобідка
18:01

Вінниця — Уланів
10:45

Голубівка — Вінниця
09:40

Калинівка — Антонопіль
07:40

Калинівка — Весела
11:10 13:20

Калинівка — Вінниця
07:10 07:31 08:28 09:00 09:00 09:15 09:29 09:30 10:05 10:55 11:20 11:40 12:14 12:30 12:40 13:00 13:01 13:12 13:36 14:00 14:00 14:15 14:50 15:11 15:30 15:31 15:45 16:50

Калинівка — Глинськ
08:35 12:00

Калинівка — Грушківці
07:45 08:00 14:00 17:25

Калинівка — Гущинці
10:30

Калинівка — Дружне
07:35 13:40 16:00

Калинівка — Забара
10:00

Калинівка — Заливанщина
09:50 15:20 17:20

Калинівка — Кам'яногірка
08:40 13:15 17:15

Калинівка — Корделівка
08:20

Калинівка — Кривошиї
15:30

Калинівка — Лемешівка
07:55 13:05 17:20

Калинівка — Лісова Лисіївка
10:50 14:10

Калинівка — Малі Кутища
07:40 12:30 13:30 16:20

Калинівка — Мончинці
07:00 11:30

Калинівка — Мізяків
08:00 12:10

Калинівка — Павлівка
07:45 09:40

Калинівка — Пиків
09:40 12:40 17:15

Калинівка — Писарівка
10:30 13:00

Калинівка — Слобідка
08:05 09:30 11:15 17:00

Калинівка — Уладівка
14:30

Калинівка — Хомутинці
10:10

Калинівка — Чернятин
08:00 13:15 15:30

Калинівка — Шепіївка
07:20 14:00

Інформація оновлена: 15.11.2019