Автовокзал Овруч

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Сабурова, 57 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04148-44611

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Овруч — Житомир
05:05Овруч — Київ
05:20Овруч — Житомир
05:20Овруч — Київ
05:30Словечне — Житомир
05:30Овруч — Малий Кобилин
05:50Народичі — Житомир
06:05Бігунь — Житомир
06:05Овруч — Виступовичі
06:05Овруч — Коптєвщина
06:10Овруч — Бондарівка
06:15Овруч — Народичі
06:20Першотравневе — Житомир
06:20Овруч — Великі Мошки
06:20Овруч — Київ
06:25Овруч — Невгоди
06:25Овруч — Першотравневе
06:30Овруч — Велідники
06:30Овруч — Дуби
06:30Овруч — Клинець
06:30Овруч — Магдин
06:35Овруч — Теклівка
06:45Овруч — Лучанки
06:45Овруч — Прилуки
06:45Овруч — Смоляне
06:45Овруч — Чернещина
07:00Овруч — Задорожок
07:00Овруч — Павловичі
07:00Овруч — Житомир
07:10Овруч — Словечне
07:10Овруч — Коренівка
07:30Овруч — Київ
07:30Овруч — Городець
07:30Овруч — Норинськ
07:30Овруч — Першотравневе
07:30Овруч — Клочки
07:30Овруч — Народичі
07:40Словечне — Житомир
07:45Овруч — Коренівка
08:00Овруч — Народичі
08:15Овруч — Житомир
08:20Овруч — Мала Фосня
08:20Овруч — Норинськ
08:30Коростень — Виступовичі
08:30Овруч — Першотравневе
09:10Бігунь — Житомир
09:10Овруч — Іллімка
09:30Овруч — Задорожок
09:30Овруч — Норинськ
09:50Листвин — Житомир
09:50Овруч — Першотравневе
10:15Овруч — Листвин
10:20Овруч — Норинськ
10:30Виступовичі — Житомир
10:30Житомир — Словечне
11:00Овруч — Першотравневе
11:05Овруч — Норинськ
11:20Овруч — Бондарівка
11:30Овруч — Лучанки
11:50Овруч — Норинськ
12:00Овруч — Житомир
12:00Овруч — Смоляне
12:20Овруч — Норинськ
12:20Овруч — Коптєвщина
12:30Овруч — Невгоди
12:30Овруч — Безпечна
12:30Овруч — Великі Мошки
12:30Овруч — Павловичі
12:30Овруч — Бердичів
12:35Овруч — Рудня
12:40Овруч — Народичі
12:40Овруч — Клинець
12:45Овруч — Велідники
12:45Овруч — Городець
13:00Овруч — Брусилів
13:00Житомир — Словечне
13:05Овруч — Теклівка
13:10Овруч — Рівне
13:15Овруч — Чернещина
13:20Овруч — Задорожок
13:20Овруч — Народичі
13:25Овруч — Житомир
13:30Овруч — Київ
13:30Овруч — Норинськ
13:45Овруч — Коренівка
13:55Овруч — Малий Кобилин
13:55Овруч — Першотравневе
14:00Овруч — Лучанки
14:10Овруч — Клочки
14:10Словечне — Житомир
14:20Овруч — Мала Фосня
14:20Овруч — Коростень
14:25Овруч — Дуби
14:30Овруч — Прилуки
14:30Овруч — Норинськ
14:30Овруч — Виступовичі
14:30Овруч — Київ
14:30Овруч — Борутіно
14:35Овруч — Київ
14:50Овруч — Житомир
14:50Овруч — Київ
15:00Овруч — Магдин
15:00Овруч — Словечне
15:15Овруч — Першотравневе
15:25Житомир — Словечне
16:00Словечне — Житомир
16:20Овруч — Народичі
16:30Овруч — Київ
16:40Коростень — Мозир (Біл)
16:50Овруч — Черевки
17:00Овруч — Коростень
17:05Овруч — Першотравневе
17:10Овруч — Іллімка
17:10Овруч — Коренівка
17:15Овруч — Городець
17:25Овруч — Житомир
17:40Овруч — Житомир
17:45Овруч — Смоляне
17:55Овруч — Словечне
18:10Житомир — Бігунь
18:10Овруч — Нова Рудня
18:15Овруч — Першотравневе
18:30Овруч — Чернещина
18:30Житомир — Листвин
18:30Овруч — Народичі
18:30Овруч — Богданівка
18:50Овруч — Словечне
19:00Овруч — Прилуки
19:05Овруч — Коростень
19:10Овруч — Лучанки
20:10Житомир — Словечне
22:35Житомир — Усове

за маршрутами автобусів

Бігунь — Житомир
06:05 09:10

Виступовичі — Житомир
10:30

Житомир — Бігунь
18:10

Житомир — Листвин
18:30

Житомир — Словечне
10:30 13:00 15:25 20:10

Житомир — Усове
22:35

Коростень — Виступовичі
08:30

Коростень — Мозир (Біл)
16:40

Листвин — Житомир
09:50

Народичі — Житомир
05:50

Овруч — Іллімка
09:10 17:10

Овруч — Безпечна
12:30

Овруч — Бердичів
12:30

Овруч — Богданівка
18:30

Овруч — Бондарівка
06:10 11:20

Овруч — Борутіно
14:30

Овруч — Брусилів
13:00

Овруч — Великі Мошки
06:20 12:30

Овруч — Велідники
06:30 12:45

Овруч — Виступовичі
06:05 14:30

Овруч — Городець
07:30 12:45 17:15

Овруч — Дуби
06:30 14:25

Овруч — Житомир
05:00 05:20 07:00 08:15 12:00 13:25 14:50 17:25 17:40

Овруч — Задорожок
07:00 09:30 13:20

Овруч — Київ
05:05 05:20 06:20 07:30 13:30 14:30 14:35 14:50 16:30

Овруч — Клинець
06:30 12:40

Овруч — Клочки
07:30 14:10

Овруч — Коптєвщина
06:05 12:20

Овруч — Коренівка
07:10 07:45 13:45 17:10

Овруч — Коростень
14:20 17:00 19:05

Овруч — Листвин
10:15

Овруч — Лучанки
06:45 11:30 14:00 19:10

Овруч — Магдин
06:30 15:00

Овруч — Мала Фосня
08:20 14:20

Овруч — Малий Кобилин
05:30 13:55

Овруч — Народичі
06:15 07:30 08:00 12:40 13:20 16:20 18:30

Овруч — Невгоди
06:25 12:30

Овруч — Нова Рудня
18:10

Овруч — Норинськ
07:30 08:20 09:30 10:20 11:05 11:50 12:20 13:30 14:30

Овруч — Павловичі
07:00 12:30

Овруч — Першотравневе
06:25 07:30 08:30 09:50 11:00 13:55 15:15 17:05 18:15

Овруч — Прилуки
06:45 14:30 19:00

Овруч — Рудня
12:35

Овруч — Рівне
13:10

Овруч — Словечне
07:10 15:00 17:55 18:50

Овруч — Смоляне
06:45 12:00 17:45

Овруч — Теклівка
06:35 13:05

Овруч — Черевки
16:50

Овруч — Чернещина
06:45 13:15 18:30

Першотравневе — Житомир
06:20

Словечне — Житомир
05:30 07:40 14:10 16:00

Інформація оновлена: 25.09.2013