Автовокзал Радомишль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Русанівська, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04132-42122

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Радомишль — Ірша
05:10Радомишль — Тетерів
05:35Радомишль — Київ
05:40Радомишль — Заміри
05:40Радомишль — Моделів
06:05Радомишль — Чайківка
06:05Радомишль — Раївка
06:10Радомишль — Заболоть
06:20Радомишль — Облітки
06:25Радомишль — Житомир
06:40Малин — Вінниця
06:40Радомишль — Ірша
07:00Радомишль — Переміжжя
07:10Радомишль — Житомир
07:30Житомир — Чайківка
07:40Малин — Житомир
07:55Мініно — Житомир
07:55Радомишль — Тетерів
08:05Радомишль — Київ
08:10Брусилів — Овруч
08:30Радомишль — Житомир
08:40Радомишль — Ірша
08:40Радомишль — Київ
08:50Радомишль — Потіївка
08:50Радомишль — Котівка
08:55Радомишль — Житомир
09:00Радомишль — Леніне
09:15Чайківка — Житомир
09:30Базар — Житомир
09:30Радомишль — Чайківка
09:30Радомишль — Київ
10:05Радомишль — Житомир
10:20Бердичів — Малин
10:30Радомишль — Потіївка
10:30Радомишль — Моделів
10:30Радомишль — Житомир
11:00Радомишль — Заміри
11:05Морозівка — Житомир
11:10Радомишль — Тетерів
11:40Житомир — Малин
12:05Радомишль — Київ
12:20Радомишль — Раївка
12:20Радомишль — Заболоть
12:20Радомишль — Чайківка
12:30Радомишль — Ходори
12:30Радомишль — Житомир
12:30Радомишль — Житомир
12:40Радомишль — Ірша
13:00Радомишль — Київ
13:10Радомишль — Леніне
13:20Малин — Бердичів
14:00Радомишль — Заміри
14:20Радомишль — Київ
14:20Радомишль — Тетерів
14:20Радомишль — Житомир
14:50Радомишль — Житомир
15:15Радомишль — Житомир
15:30Радомишль — Переміжжя
15:35Житомир — Базар
15:45Радомишль — Київ
15:50Малин — Житомир
16:00Радомишль — Київ
16:00Радомишль — Ірша
16:00Радомишль — Ірша
16:20Радомишль — Житомир
16:30Житомир — Чайківка
16:40Овруч — Брусилів
17:00Радомишль — Київ
17:05Радомишль — Потіївка
17:15Радомишль — Котівка
17:15Радомишль — Житомир
17:20Житомир — Мініно
17:40Радомишль — Заміри
17:40Радомишль — Ірша
18:02Вінниця — Малин
18:15Чайківка — Житомир

за маршрутами автобусів

Базар — Житомир
09:30

Бердичів — Малин
10:20

Брусилів — Овруч
08:10

Вінниця — Малин
18:02

Житомир — Базар
15:35

Житомир — Малин
11:40

Житомир — Мініно
17:20

Житомир — Чайківка
07:30 16:30

Малин — Бердичів
13:20

Малин — Вінниця
06:40

Малин — Житомир
07:40 15:50

Морозівка — Житомир
11:05

Мініно — Житомир
07:55

Овруч — Брусилів
16:40

Радомишль — Ірша
05:00 06:40 08:40 12:40 16:00 16:00 17:40

Радомишль — Житомир
06:25 07:10 08:30 08:55 10:05 10:30 12:30 12:30 14:20 14:50 15:15 16:20 17:15

Радомишль — Заболоть
06:10 12:20

Радомишль — Заміри
05:40 11:00 14:00 17:40

Радомишль — Київ
05:35 08:05 08:40 09:30 12:05 13:00 14:20 15:45 16:00 17:00

Радомишль — Котівка
08:50 17:15

Радомишль — Леніне
09:00 13:10

Радомишль — Моделів
05:40 10:30

Радомишль — Облітки
06:20

Радомишль — Переміжжя
07:00 15:30

Радомишль — Потіївка
08:50 10:30 17:05

Радомишль — Раївка
06:05 12:20

Радомишль — Тетерів
05:10 07:55 11:10 14:20

Радомишль — Ходори
12:30

Радомишль — Чайківка
06:05 09:30 12:20

Чайківка — Житомир
09:15 18:15

Інформація оновлена: 25.09.2013