Автовокзал Радомишль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Русанівська, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04132-42122

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:05Радомишль — Чайківка
06:10Радомишль — Раївка
06:10Радомишль — Заболоть
06:20Радомишль — Облітки
06:25Радомишль — Житомир
06:30Радомишль — Потіївка
06:40Радомишль — Ірша
06:40Малин — Вінниця
06:50Радомишль — Глиниця
07:30Житомир — Чайківка
07:30Радомишль — Ірша
07:40Малин — Житомир
07:55Радомишль — Тетерів
07:55Ставки — Житомир
08:10Брусилів — Овруч
08:30Радомишль — Житомир
08:40Радомишль — Ірша
08:50Радомишль — Заболоть
08:50Радомишль — Потіївка
08:55Радомишль — Житомир
09:00Радомишль — Ставки
09:15Чайківка — Житомир
09:30Радомишль — Чайківка
09:30Базар — Житомир
10:05Радомишль — Житомир
10:20Бердичів — Малин
10:30Радомишль — Житомир
10:30Радомишль — Моделів
10:40Радомишль — Заміри
10:45Радомишль — Ірша
11:00Радомишль — Заміри
11:00Малин — Житомир
11:20Радомишль — Тетерів
11:40Житомир — Малин
12:00Радомишль — Глиниця
12:20Радомишль — Раївка
12:20Радомишль — Чайківка
12:20Радомишль — Котівка
12:20Радомишль — Ірша
12:30Радомишль — Ходори
12:30Радомишль — Житомир
12:40Радомишль — Житомир
13:20Радомишль — Ставки
13:20Малин — Бердичів
14:00Радомишль — Заміри
14:15Радомишль — Потіївка
14:50Радомишль — Житомир
15:10Радомишль — Тетерів
15:15Радомишль — Житомир
15:30Радомишль — Заболоть
15:35Житомир — Базар
15:45Радомишль — Ірша
15:50Малин — Житомир
16:20Радомишль — Житомир
16:30Житомир — Чайківка
16:40Овруч — Брусилів
17:05Радомишль — Потіївка
17:15Радомишль — Житомир
17:20Житомир — Ставки
17:40Радомишль — Заміри
17:40Радомишль — Ірша
18:02Вінниця — Малин
18:05Чайківка — Житомир

за маршрутами автобусів

Базар — Житомир
09:30

Бердичів — Малин
10:20

Брусилів — Овруч
08:10

Вінниця — Малин
18:02

Житомир — Базар
15:35

Житомир — Малин
11:40

Житомир — Ставки
17:20

Житомир — Чайківка
07:30 16:30

Малин — Бердичів
13:20

Малин — Вінниця
06:40

Малин — Житомир
07:40 11:00 15:50

Овруч — Брусилів
16:40

Радомишль — Ірша
06:40 07:30 08:40 10:45 12:20 15:45 17:40

Радомишль — Глиниця
06:50 12:00

Радомишль — Житомир
06:25 08:30 08:55 10:05 10:30 12:30 12:40 14:50 15:15 16:20 17:15

Радомишль — Заболоть
06:10 08:50 15:30

Радомишль — Заміри
10:40 11:00 14:00 17:40

Радомишль — Котівка
12:20

Радомишль — Моделів
10:30

Радомишль — Облітки
06:20

Радомишль — Потіївка
06:30 08:50 14:15 17:05

Радомишль — Раївка
06:10 12:20

Радомишль — Ставки
09:00 13:20

Радомишль — Тетерів
07:55 11:20 15:10

Радомишль — Ходори
12:30

Радомишль — Чайківка
06:05 09:30 12:20

Ставки — Житомир
07:55

Чайківка — Житомир
09:15 18:05

Інформація оновлена: 18.11.2019