Автовокзал Свалява

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03133-21321

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Свалява — Солотвине
06:10Свалява — Ужгород
06:20Свалява — Хуст
06:20Свалява — Тибава
06:25Лисичево — Мукачеве
06:30Свалява — Тибава
06:40Свалява — Ганьковиця
06:50Свалява — Ужгород
07:05Свалява — Ужгород
07:05Березники — Ужгород
07:10Щербовець — Мукачеве
07:10Свалява — Тибава
07:10Свалява — Сасівка
07:10Свалява — Сусково
07:15Свалява — Поляна
07:20Свалява — Мукачеве
07:20Свалява — Виноградів
07:30Свалява — Тибава
07:30Свалява — Родникова Гута
07:30Свалява — Поляна
07:30Розтока — Мукачеве
07:35Сонячне Закарпаття санаторій — Ужгород
07:40Свалява — Уклин
07:40Свалява — Сусково
07:50Свалява — Сонячне Закарпаття санаторій
08:00Свалява — Виноградів
08:00Свалява — Солочин
08:00Свалява — Тибава
08:00Свалява — Родникова Гута
08:00Свалява — Сусково
08:05Свалява — Сасівка
08:10Сасівка — Ужгород
08:10Ужгород — Міжгір'я
08:15Порошково — Мукачеве
08:15Свалява — Оленьово
08:15Свалява — Росош
08:20Свалява — Поляна
08:25Свалява — Мукачеве
08:30Свалява — Березники
08:35Виноградів — Львів
08:35Свалява — Плаве
08:35Виноградів — Львів
08:40Свалява — Поляна
08:45Свалява — Ужгород
08:55Свалява — Плоске
08:58Свалява — Лисичево
09:00Свалява — Солочин
09:02Свалява — Сасівка
09:05Розтока — Мукачеве
09:10Свалява — Поляна
09:15Свалява — Росош
09:15Свалява — Ужгород
09:20Свалява — Ужгород
09:30Свалява — Сонячне Закарпаття санаторій
09:35Свалява — Хуст
09:38Свалява — Ужгород
09:40Ужгород — Міжгір'я
09:40Свалява — Ужгород
09:40Свалява — Ужгород
09:40Свалява — Родникова Гута
09:45Свалява — Поляна
10:00Свалява — Плаве
10:00Свалява — Сусково
10:00Свалява — Родникова Гута
10:02Свалява — Сасівка
10:10Березники — Мукачеве
10:15Свалява — Поляна
10:25Ужгород — Березники
10:30Свалява — Ужгород
10:30Свалява — Тибава
10:30Свалява — Поляна
10:35Свалява — Тибава
10:40Свалява — Оленьово
10:50Свалява — Уклин
10:55Свалява — Мукачеве
11:00Свалява — Сасівка
11:00Свалява — Родникова Гута
11:00Свалява — Солочин
11:00Свалява — Березники
11:00Свалява — Росош
11:10Ужгород — Міжгір'я
11:10Ужгород — Івано-Франківськ
11:20Свалява — Плаве
11:20Свалява — Плоске
11:30Свалява — Березники
11:30Свалява — Сусково
11:30Свалява — Сонячне Закарпаття санаторій
11:40Березники — Ужгород
11:40Мукачеве — Порошково
11:41Ужгород — Сасівка
11:55Лисичево — Мукачеве
11:55Мукачеве — Лисичево
12:00Свалява — Тибава
12:00Міжгір'я — Ужгород
12:00Свалява — Сасівка
12:10Свалява — Березники
12:20Свалява — Росош
12:20Свалява — Ужгород
12:20Свалява — Іза
12:20Свалява — Родникова Гута
12:27Мукачеве — Щербовець
12:30Свалява — Поляна
12:30Свалява — Оленьово
12:30Ужгород — Сонячне Закарпаття санаторій
12:30Свалява — Мукачеве
12:40Свалява — Плаве
12:40Свалява — Ужгород
12:50Свалява — Уклин
12:55Свалява — Тибава
13:00Свалява — Поляна
13:00Свалява — Хуст
13:00Свалява — Сусково
13:05Свалява — Сасівка
13:10Свалява — Мукачеве
13:15Свалява — Сонячне Закарпаття санаторій
13:15Ужгород — Міжгір'я
13:20Міжгір'я — Ужгород
13:20Свалява — Росош
13:25Свалява — Березники
13:30Свалява — Родникова Гута
13:30Свалява — Тибава
13:39Свалява — Мукачеве
13:40Свалява — Поляна
13:40Свалява — Плаве
13:50Мукачеве — Березники
14:00Свалява — Оленьово
14:00Свалява — Сасівка
14:00Свалява — Ганьковиця
14:00Свалява — Мукачеве
14:15Свалява — Ужгород
14:15Свалява — Уклин
14:30Свалява — Виноградів
14:30Свалява — Плоске
14:30Порошково — Мукачеве
14:30Свалява — Сусково
14:35Свалява — Тибава
14:45Сонячне Закарпаття санаторій — Ужгород
14:45Свалява — Родникова Гута
14:50Ужгород — Торунь
14:55Свалява — Сонячне Закарпаття санаторій
15:00Свалява — Сасівка
15:00Свалява — Поляна
15:00Свалява — Мукачеве
15:10Мукачеве — Лисичево
15:10Щербовець — Мукачеве
15:15Свалява — Поляна
15:30Свалява — Ужгород
15:30Свалява — Родникова Гута
15:30Свалява — Ужгород
15:40Свалява — Плаве
15:40Свалява — Ужгород
15:45Свалява — Мукачеве
15:50Свалява — Оленьово
16:00Свалява — Уклин
16:00Свалява — Сусково
16:00Свалява — Солочин
16:03Свалява — Сасівка
16:10Свалява — Плоске
16:15Свалява — Тибава
16:15Свалява — Росош
16:20Міжгір'я — Ужгород
16:20Свалява — Сонячне Закарпаття санаторій
16:25Свалява — Ужгород
16:30Свалява — Березники
16:35Мукачеве — Розтока
16:40Ужгород — Березники
16:50Івано-Франківськ — Ужгород
16:55Мукачеве — Порошково
17:00Свалява — Солочин
17:05Свалява — Сасівка
17:10Свалява — Сусково
17:10Свалява — Родникова Гута
17:10Свалява — Березники
17:20Свалява — Сусково
17:20Свалява — Оленьово
17:20Міжгір'я — Ужгород
17:25Свалява — Тибава
17:30Мукачеве — Розтока
17:30Свалява — Родникова Гута
17:40Мукачеве — Щербовець
17:50Свалява — Росош
18:00Свалява — Плоский Потік
18:05Ужгород — Міжгір'я
18:05Свалява — Сасівка
18:10Ужгород — Сонячне Закарпаття санаторій
18:10Львів — Виноградів
18:10Львів — Виноградів
18:10Свалява — Сусково
18:15Свалява — Тибава
18:20Свалява — Родникова Гута
18:40Свалява — Лисичево
19:00Свалява — Родникова Гута
19:20Свалява — Березники
19:30Свалява — Плоске

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
16:50

Березники — Мукачеве
10:10

Березники — Ужгород
07:05 11:40

Виноградів — Львів
08:35 08:35

Лисичево — Мукачеве
06:25 11:55

Львів — Виноградів
18:10 18:10

Мукачеве — Березники
13:50

Мукачеве — Лисичево
11:55 15:10

Мукачеве — Порошково
11:40 16:55

Мукачеве — Розтока
16:35 17:30

Мукачеве — Щербовець
12:27 17:40

Міжгір'я — Ужгород
12:00 13:20 16:20 17:20

Порошково — Мукачеве
08:15 14:30

Розтока — Мукачеве
07:30 09:05

Сасівка — Ужгород
08:10

Свалява — Іза
12:20

Свалява — Березники
08:30 11:00 11:30 12:10 13:25 16:30 17:10 19:20

Свалява — Виноградів
07:20 08:00 14:30

Свалява — Ганьковиця
06:40 14:00

Свалява — Лисичево
08:58 18:40

Свалява — Мукачеве
07:20 08:25 10:55 12:30 13:10 13:39 14:00 15:00 15:45

Свалява — Оленьово
08:15 10:40 12:30 14:00 15:50 17:20

Свалява — Плаве
08:35 10:00 11:20 12:40 13:40 15:40

Свалява — Плоске
08:55 11:20 14:30 16:10 19:30

Свалява — Плоский Потік
18:00

Свалява — Поляна
07:15 07:30 08:20 08:40 09:10 09:45 10:15 10:30 12:30 13:00 13:40 15:00 15:15

Свалява — Родникова Гута
07:30 08:00 09:40 10:00 11:00 12:20 13:30 14:45 15:30 17:10 17:30 18:20 19:00

Свалява — Росош
08:15 09:15 11:00 12:20 13:20 16:15 17:50

Свалява — Сасівка
07:10 08:05 09:02 10:02 11:00 12:00 13:05 14:00 15:00 16:03 17:05 18:05

Свалява — Солотвине
05:40

Свалява — Солочин
08:00 09:00 11:00 16:00 17:00

Свалява — Сонячне Закарпаття санаторій
07:50 09:30 11:30 13:15 14:55 16:20

Свалява — Сусково
07:10 07:40 08:00 10:00 11:30 13:00 14:30 16:00 17:10 17:20 18:10

Свалява — Тибава
06:20 06:30 07:10 07:30 08:00 10:30 10:35 12:00 12:55 13:30 14:35 16:15 17:25 18:15

Свалява — Ужгород
06:10 06:50 07:05 08:45 09:15 09:20 09:38 09:40 09:40 10:30 12:20 12:40 14:15 15:30 15:30 15:40 16:25

Свалява — Уклин
07:40 10:50 12:50 14:15 16:00

Свалява — Хуст
06:20 09:35 13:00

Сонячне Закарпаття санаторій — Ужгород
07:35 14:45

Ужгород — Івано-Франківськ
11:10

Ужгород — Березники
10:25 16:40

Ужгород — Міжгір'я
08:10 09:40 11:10 13:15 18:05

Ужгород — Сасівка
11:41

Ужгород — Сонячне Закарпаття санаторій
12:30 18:10

Ужгород — Торунь
14:50

Щербовець — Мукачеве
07:10 15:10

Інформація оновлена: 25.09.2013