Автовокзал Сєвєродонецьк

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Хіміков, 61 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06452-40467, 06452-40187

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:10Сєвєродонецьк — Муратове
04:40Сєвєродонецьк — Співаківка
04:40Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
05:15Сєвєродонецьк — Бердянськ
05:20Сєвєродонецьк — Слов'янськ
05:25Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
05:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
05:30Сєвєродонецьк — Лисичанськ
05:40Сєвєродонецьк — Борівське
05:45Сєвєродонецьк — Попасне
05:50Сєвєродонецьк — Ковалівка
06:00Сєвєродонецьк — Воронове
06:00Сєвєродонецьк — Мілове
06:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
06:00Сєвєродонецьк — Станиця Луганська
06:00Сєвєродонецьк — Марківка
06:00Сєвєродонецьк — Борівське
06:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
06:12Сєвєродонецьк — Олександрівка
06:15Сєвєродонецьк — Сватове
06:15Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:18Лисичанськ — Лизине
06:20Сєвєродонецьк — Харків
06:20Сєвєродонецьк — Борівське
06:20Рубіжне — Кам'янка
06:30Рубіжне — Запоріжжя
06:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
06:30Рубіжне — Запоріжжя
06:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
06:40Сєвєродонецьк — Золоте
06:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
06:50Сєвєродонецьк — Краматорськ
06:55Сєвєродонецьк — Рубіжне
07:00Кремінна — Станиця Луганська
07:00Рубіжне — Дніпродзержинськ
07:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
07:00Сєвєродонецьк — Борівське
07:10Сєвєродонецьк — Новопсков
07:20Сєвєродонецьк — Борівське
07:20Сєвєродонецьк — Рубіжне
07:30Сєвєродонецьк — Станиця Луганська
07:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
07:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
07:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
07:41Сєвєродонецьк — Лисичанськ
07:45Сєвєродонецьк — Новобіла
07:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
07:59Сєвєродонецьк — Олександрівка
08:00Сєвєродонецьк — Боровеньки
08:00Сєвєродонецьк — Борівське
08:15Сєвєродонецьк — Рубіжне
08:20Сєвєродонецьк — Лисичанськ
08:20Сєвєродонецьк — Борівське
08:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
08:30Сєвєродонецьк — Станиця Луганська
08:32Сєвєродонецьк — Олександрівка
08:40Сєвєродонецьк — Новокраснянка
08:40Сєвєродонецьк — Борівське
08:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
08:45Сєвєродонецьк — Орлівка
08:55Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
08:55Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
08:55Сєвєродонецьк — Рубіжне
08:58Мілове — Рубіжне
09:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
09:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:00Сєвєродонецьк — Золоте
09:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
09:00Сєвєродонецьк — Борівське
09:00Сєвєродонецьк — Воронове
09:10Сєвєродонецьк — Борівське
09:15Сєвєродонецьк — Новопсков
09:20Сєвєродонецьк — Рубіжне
09:30Кремінна — Станиця Луганська
09:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
09:45Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
09:45Сєвєродонецьк — Співаківка
09:47Білокуракине — Лисичанськ
09:50Сєвєродонецьк — Борівське
09:59Сєвєродонецьк — Олександрівка
10:00Сєвєродонецьк — Золоте
10:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
10:00Донецьк — Воронеж (РФ)
10:00Сєвєродонецьк — Боровеньки
10:00Сєвєродонецьк — Щастя
10:05Рубіжне — Марківка
10:10Сєвєродонецьк — Рубіжне
10:15Сєвєродонецьк — Харків
10:20Сєвєродонецьк — Лисичанськ
10:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
10:30Сєвєродонецьк — Слов'янськ
10:30Сєвєродонецьк — Борівське
10:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
11:00Сєвєродонецьк — Золоте
11:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
11:00Сєвєродонецьк — Рубіжне
11:05Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
11:10Сєвєродонецьк — Борівське
11:15Рубіжне — Станиця Луганська
11:25Лисичанськ — Москва (РФ)
11:25Сєвєродонецьк — Рубіжне
11:30Сєвєродонецьк — Борівське
11:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
11:35Білолуцьк — Лисичанськ
11:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
11:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
12:00Сєвєродонецьк — Попасна
12:00Сєвєродонецьк — Старобільськ
12:00Сєвєродонецьк — Борівське
12:05Сєвєродонецьк — Слов'янськ
12:05Сєвєродонецьк — Бараниківка
12:10Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
12:12Лизине — Лисичанськ
12:12Сєвєродонецьк — Олександрівка
12:15Сєвєродонецьк — Рубіжне
12:20Сєвєродонецьк — Лисичанськ
12:20Сєвєродонецьк — Борівське
12:22Лисичанськ — Харків
12:30Сєвєродонецьк — Михайлюки
12:40Сєвєродонецьк — Сватове
12:55Сєвєродонецьк — Троїцьке
13:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
13:00Сєвєродонецьк — Золоте
13:00Сєвєродонецьк — Нижньотепле
13:00Сєвєродонецьк — Борівське
13:10Сєвєродонецьк — Марківка
13:10Сєвєродонецьк — Боровеньки
13:20Сєвєродонецьк — Краматорськ
13:30Сєвєродонецьк — Трьохізбенка
13:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
13:30Сєвєродонецьк — Кремінна
13:30Сєвєродонецьк — Рубіжне
13:40Сєвєродонецьк — Борівське
13:45Сєвєродонецьк — Співаківка
13:48Лисичанськ — Білокуракине
13:55Сєвєродонецьк — Рубіжне
13:59Сєвєродонецьк — Олександрівка
14:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
14:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
14:00Сєвєродонецьк — Ковалівка
14:00Сєвєродонецьк — Попасне
14:00Сєвєродонецьк — Борівське
14:02Кам'янка — Рубіжне
14:10Сєвєродонецьк — Лисичанськ
14:20Сєвєродонецьк — Рубіжне
14:20Сєвєродонецьк — Борівське
14:30Сєвєродонецьк — Лисичанськ
14:30Сєвєродонецьк — Золоте
14:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
14:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
14:40Сєвєродонецьк — Борівське
14:45Сєвєродонецьк — Мілове
15:00Сєвєродонецьк — Київ
15:00Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
15:00Сєвєродонецьк — Танюшівка
15:05Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
15:10Сєвєродонецьк — Рубіжне
15:10Сєвєродонецьк — Борівське
15:20Сєвєродонецьк — Борівське
15:25Дніпродзержинськ — Рубіжне
15:30Сєвєродонецьк — Борівське
15:30Сєвєродонецьк — Боровеньки
15:30Сєвєродонецьк — Сиротине
15:35Сєвєродонецьк — Рубіжне
15:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
15:50Сєвєродонецьк — Лисичанськ
15:50Сєвєродонецьк — Борівське
15:50Сєвєродонецьк — Щастя
16:00Бердянськ — Москва (РФ)
16:00Сєвєродонецьк — Харків
16:00Сєвєродонецьк — Рубіжне
16:05Сєвєродонецьк — Золоте
16:10Сєвєродонецьк — Борівське
16:12Сєвєродонецьк — Олександрівка
16:15Лисичанськ — Білолуцьк
16:15Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
16:20Сєвєродонецьк — Лисичанськ
16:25Сєвєродонецьк — Рубіжне
16:30Сєвєродонецьк — Борівське
16:45Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
16:50Сєвєродонецьк — Борівське
16:50Сєвєродонецьк — Рубіжне
17:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
17:05Сєвєродонецьк — Лисичанськ
17:10Сєвєродонецьк — Борівське
17:20Воронеж (РФ) — Донецьк
17:20Сєвєродонецьк — Боровеньки
17:20Сєвєродонецьк — Старобільськ
17:29Сєвєродонецьк — Олександрівка
17:30Сєвєродонецьк — Борівське
17:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
17:40Сєвєродонецьк — Рубіжне
17:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
17:45Сєвєродонецьк — Слов'янськ
18:00Сєвєродонецьк — Воронове
18:00Сєвєродонецьк — Орлівка
18:05Сєвєродонецьк — Рубіжне
18:15Сєвєродонецьк — Лисичанськ

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Москва (РФ)
16:00

Білокуракине — Лисичанськ
09:47

Білолуцьк — Лисичанськ
11:35

Воронеж (РФ) — Донецьк
17:20

Дніпродзержинськ — Рубіжне
15:25

Донецьк — Воронеж (РФ)
10:00

Кам'янка — Рубіжне
14:02

Кремінна — Станиця Луганська
07:00 09:30

Лизине — Лисичанськ
12:12

Лисичанськ — Білокуракине
13:48

Лисичанськ — Білолуцьк
16:15

Лисичанськ — Лизине
06:18

Лисичанськ — Москва (РФ)
11:25

Лисичанськ — Харків
12:22

Мілове — Рубіжне
08:58

Рубіжне — Дніпродзержинськ
07:00

Рубіжне — Запоріжжя
06:30 06:30

Рубіжне — Кам'янка
06:20

Рубіжне — Марківка
10:05

Рубіжне — Станиця Луганська
11:15

Сєвєродонецьк — Бараниківка
12:05

Сєвєродонецьк — Бердянськ
05:15 09:00

Сєвєродонецьк — Боровеньки
08:00 10:00 13:10 15:30 17:20

Сєвєродонецьк — Борівське
05:40 06:00 06:20 07:00 07:20 08:00 08:20 08:40 09:00 09:10 09:50 10:30 11:10 11:30 12:00 12:20 13:00 13:40 14:00 14:20 14:40 15:10 15:20 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:30

Сєвєродонецьк — Воронове
06:00 09:00 18:00

Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
05:25 08:55 08:55

Сєвєродонецьк — Золоте
06:40 09:00 10:00 11:00 13:00 14:30 16:05

Сєвєродонецьк — Київ
15:00

Сєвєродонецьк — Ковалівка
05:50 14:00

Сєвєродонецьк — Краматорськ
06:50 13:20

Сєвєродонецьк — Кремінна
13:30

Сєвєродонецьк — Лисичанськ
05:30 06:00 06:40 06:40 07:40 07:40 07:41 08:20 09:00 10:00 10:20 10:40 11:40 12:20 13:00 14:00 14:10 14:30 14:40 15:40 15:50 16:20 17:00 17:05 18:15

Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
11:05

Сєвєродонецьк — Марківка
06:00 13:10

Сєвєродонецьк — Михайлюки
12:30

Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
15:00

Сєвєродонецьк — Муратове
04:10

Сєвєродонецьк — Мілове
06:00 14:45

Сєвєродонецьк — Нижньотепле
13:00

Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
04:40 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:30 09:00 09:45 10:30 11:00 11:30 12:10 13:30 14:00 14:30 15:05 16:15 16:45 17:30

Сєвєродонецьк — Новобіла
07:45

Сєвєродонецьк — Новокраснянка
08:40

Сєвєродонецьк — Новопсков
07:10 09:15

Сєвєродонецьк — Олександрівка
06:12 07:59 08:32 09:59 12:12 13:59 16:12 17:29

Сєвєродонецьк — Орлівка
08:45 18:00

Сєвєродонецьк — Попасна
12:00

Сєвєродонецьк — Попасне
05:45 14:00

Сєвєродонецьк — Рубіжне
06:55 07:20 07:45 08:15 08:45 08:55 09:20 09:45 10:10 11:00 11:25 11:45 12:15 13:30 13:55 14:20 15:10 15:35 16:00 16:25 16:50 17:40 17:45 18:05

Сєвєродонецьк — Сватове
06:15 12:40

Сєвєродонецьк — Сиротине
15:30

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
05:20 06:15 10:30 12:05 17:45

Сєвєродонецьк — Співаківка
04:40 09:45 13:45

Сєвєродонецьк — Станиця Луганська
06:00 07:30 08:30

Сєвєродонецьк — Старобільськ
12:00 17:20

Сєвєродонецьк — Танюшівка
15:00

Сєвєродонецьк — Троїцьке
12:55

Сєвєродонецьк — Трьохізбенка
13:30

Сєвєродонецьк — Харків
06:20 10:15 16:00

Сєвєродонецьк — Щастя
10:00 15:50

Інформація оновлена: 30.07.2016