Автовокзал Сєвєродонецьк

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Хіміков, 61 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06452-40467, 06452-40187

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:35Сєвєродонецьк — Зелена Гура (Пол)
03:35Сєвєродонецьк — Зелена Гура (Пол)
04:10Сєвєродонецьк — Муратове
04:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
04:40Сєвєродонецьк — Співаківка
04:48Попасна — Станиця Луганська
05:00Сєвєродонецьк — Станиця Луганська
05:10Київ — Станиця Луганська
05:10Сєвєродонецьк — Слов'янськ
05:10Сєвєродонецьк — Слов'янськ
05:15Сєвєродонецьк — Бердянськ
05:20Сєвєродонецьк — Воронове
05:25Сєвєродонецьк — Дніпро
05:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
05:30Сєвєродонецьк — Лисичанськ
05:45Сєвєродонецьк — Попасне
05:50Сєвєродонецьк — Ковалівка
06:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
06:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
06:00Сєвєродонецьк — Мілове
06:00Сєвєродонецьк — Марківка
06:12Сєвєродонецьк — Олександрівка
06:15Сєвєродонецьк — Сватове
06:15Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:18Лисичанськ — Лизине
06:20Рубіжне — Кам'янка
06:30Рубіжне — Запоріжжя
06:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
06:35Сєвєродонецьк — Золоте
06:35Сєвєродонецьк — Розсош (РФ)
06:40Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
06:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
06:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
06:45Сєвєродонецьк — Бердянськ
06:48Сєвєродонецьк — Воронове
06:50Кремінна — Новотошківське
06:50Сєвєродонецьк — Краматорськ
06:50Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
06:50Сєвєродонецьк — Борівське
07:00Сєвєродонецьк — Станиця Луганська
07:00Рубіжне — Кам'янське
07:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
07:10Сєвєродонецьк — Новопсков
07:10Сєвєродонецьк — Борівське
07:20Сєвєродонецьк — Рубіжне
07:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
07:30Кремінна — Станиця Луганська
07:30Сєвєродонецьк — Борівське
07:35Сєвєродонецьк — Маріуполь
07:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
07:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
07:45Сєвєродонецьк — Новобіла
07:50Сєвєродонецьк — Станиця Луганська
07:50Сєвєродонецьк — Нижнє
07:50Сєвєродонецьк — Борівське
07:50Щастя — Харків
07:59Сєвєродонецьк — Олександрівка
08:00Сєвєродонецьк — Боровеньки
08:05Рубіжне — Мілове
08:10Сєвєродонецьк — Борівське
08:15Сєвєродонецьк — Рубіжне
08:15Лисичанськ — Станиця Луганська
08:16Сєвєродонецьк — Воронове
08:20Сєвєродонецьк — Лисичанськ
08:30Сєвєродонецьк — Борівське
08:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
08:40Лизине — Лисичанськ
08:40Сєвєродонецьк — Новокраснянка
08:40Сєвєродонецьк — Рубіжне
08:45Сєвєродонецьк — Орлівка
08:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
08:50Сєвєродонецьк — Борівське
08:50Сєвєродонецьк — Рубіжне
08:55Сєвєродонецьк — Рубіжне
08:55Сєвєродонецьк — Дніпро
08:55Сєвєродонецьк — Дніпро
08:58Мілове — Рубіжне
09:00Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
09:00Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
09:00Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
09:00Сєвєродонецьк — Борівське
09:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
09:00Сєвєродонецьк — Бердянськ
09:00Сєвєродонецьк — Золоте
09:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
09:10Сєвєродонецьк — Рубіжне
09:10Сєвєродонецьк — Новопсков
09:20Сєвєродонецьк — Борівське
09:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
09:30Сєвєродонецьк — Рубіжне
09:30Сєвєродонецьк — Попасне
09:30Кремінна — Станиця Луганська
09:35Просторе — Кремінна
09:40Сєвєродонецьк — Борівське
09:45Сєвєродонецьк — Співаківка
09:45Сєвєродонецьк — Слов'янськ
09:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
09:45Сєвєродонецьк — Попасна
09:47Просторе — Лисичанськ
09:47Білокуракине — Лисичанськ
09:59Сєвєродонецьк — Олександрівка
10:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
10:00Сєвєродонецьк — Борівське
10:00Сєвєродонецьк — Боровеньки
10:00Сєвєродонецьк — Щастя
10:00Лисичанськ — Москва (РФ)
10:05Рубіжне — Марківка
10:10Сєвєродонецьк — Рубіжне
10:20Сєвєродонецьк — Лисичанськ
10:20Сєвєродонецьк — Рубіжне
10:20Сєвєродонецьк — Золоте
10:20Сєвєродонецьк — Борівське
10:30Сєвєродонецьк — Слов'янськ
10:30Харків — Станиця Луганська
10:30Новотошківське — Кремінна
10:30Сєвєродонецьк — Воронове
10:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
10:40Сєвєродонецьк — Борівське
10:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
11:00Москва (РФ) — Краматорськ
11:00Сєвєродонецьк — Борівське
11:00Краматорськ — Москва (РФ)
11:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
11:05Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
11:10Сєвєродонецьк — Золоте
11:15Рубіжне — Станиця Луганська
11:20Сєвєродонецьк — Борівське
11:25Лисичанськ — Москва (РФ)
11:25Сєвєродонецьк — Рубіжне
11:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
11:30Сєвєродонецьк — Нижнє
11:40Сєвєродонецьк — Борівське
11:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
11:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
11:50Сєвєродонецьк — Рубіжне
12:00Сєвєродонецьк — Борівське
12:00Сєвєродонецьк — Старобільськ
12:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
12:00Сєвєродонецьк — Бараниківка
12:05Сєвєродонецьк — Золоте
12:05Сєвєродонецьк — Слов'янськ
12:05Сєвєродонецьк — Слов'янськ
12:10Сєвєродонецьк — Борівське
12:12Лизине — Лисичанськ
12:15Сєвєродонецьк — Рубіжне
12:20Сєвєродонецьк — Лисичанськ
12:20Сєвєродонецьк — Борівське
12:25Сєвєродонецьк — Білолуцьк
12:25Харків — Станиця Луганська
12:30Сєвєродонецьк — Михайлюки
12:30Сєвєродонецьк — Борівське
12:40Сєвєродонецьк — Сватове
12:40Сєвєродонецьк — Рубіжне
12:50Сєвєродонецьк — Борівське
12:55Сєвєродонецьк — Троїцьке
13:00Сєвєродонецьк — Воронове
13:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
13:00Сєвєродонецьк — Нижньотепле
13:00Сєвєродонецьк — Рубіжне
13:10Сєвєродонецьк — Марківка
13:10Сєвєродонецьк — Борівське
13:10Сєвєродонецьк — Боровеньки
13:10Сєвєродонецьк — Золоте
13:20Сєвєродонецьк — Краматорськ
13:20Сєвєродонецьк — Рубіжне
13:30Сєвєродонецьк — Рубіжне
13:30Сєвєродонецьк — Кремінна
13:30Сєвєродонецьк — Трьохізбенка
13:30Станиця Луганська — Харків
13:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
13:30Сєвєродонецьк — Борівське
13:45Сєвєродонецьк — Співаківка
13:48Лисичанськ — Просторе
13:48Лисичанськ — Білокуракине
13:50Кремінна — Станиця Луганська
13:50Сєвєродонецьк — Борівське
13:59Сєвєродонецьк — Олександрівка
14:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
14:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
14:00Сєвєродонецьк — Марківка
14:00Сєвєродонецьк — Ковалівка
14:00Сєвєродонецьк — Попасне
14:05Кам'янка — Рубіжне
14:10Сєвєродонецьк — Лисичанськ
14:10Сєвєродонецьк — Борівське
14:20Сєвєродонецьк — Рубіжне
14:30Сєвєродонецьк — Борівське
14:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
14:30Сєвєродонецьк — Золоте
14:30Станиця Луганська — Харків
14:35Рубіжне — Мілове
14:40Сєвєродонецьк — Краматорськ
14:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
14:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
14:45Сєвєродонецьк — Попасна
14:50Кремінна — Новотошківське
14:50Сєвєродонецьк — Борівське
15:00Сєвєродонецьк — Воронове
15:00Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
15:10Сєвєродонецьк — Рубіжне
15:10Сєвєродонецьк — Борівське
15:15Сєвєродонецьк — Танюшівка
15:15Станиця Луганська — Київ
15:20Сєвєродонецьк — Борівське
15:25Кам'янське — Рубіжне
15:30Сєвєродонецьк — Борівське
15:30Сєвєродонецьк — Сиротине
15:30Сєвєродонецьк — Нижнє
15:30Сєвєродонецьк — Боровеньки
15:40Сєвєродонецьк — Борівське
15:40Сєвєродонецьк — Лисичанськ
15:50Сєвєродонецьк — Лисичанськ
15:50Сєвєродонецьк — Щастя
16:00Сєвєродонецьк — Рубіжне
16:00Бердянськ — Москва (РФ)
16:00Сєвєродонецьк — Борівське
16:10Сєвєродонецьк — Золоте
16:15Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
16:20Сєвєродонецьк — Лисичанськ
16:20Сєвєродонецьк — Борівське
16:25Сєвєродонецьк — Рубіжне
16:28Лисичанськ — Лизине
16:30Сєвєродонецьк — Верхньобогданівка
16:40Сєвєродонецьк — Борівське
16:45Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
16:50Сєвєродонецьк — Рубіжне
17:00Сєвєродонецьк — Лисичанськ
17:00Сєвєродонецьк — Воронове
17:00Сєвєродонецьк — Борівське
17:05Сєвєродонецьк — Лисичанськ
17:15Сєвєродонецьк — Рубіжне
17:20Сєвєродонецьк — Боровеньки
17:20Сєвєродонецьк — Старобільськ
17:20Сєвєродонецьк — Борівське
17:29Сєвєродонецьк — Олександрівка
17:30Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
17:36Мілове — Рубіжне
17:40Сєвєродонецьк — Рубіжне
17:40Сєвєродонецьк — Борівське
17:45Сєвєродонецьк — Рубіжне
17:45Сєвєродонецьк — Слов'янськ
18:00Сєвєродонецьк — Орлівка
18:00Сєвєродонецьк — Борівське
18:05Сєвєродонецьк — Рубіжне
18:15Сєвєродонецьк — Лисичанськ
18:20Сєвєродонецьк — Борівське
18:35Новотошківське — Кремінна
18:40Сєвєродонецьк — Борівське
23:00Сєвєродонецьк — Щецин (Пол)
23:00Сєвєродонецьк — Вроцлав (Пол)
23:00Сєвєродонецьк — Щецин (Пол)
23:00Сєвєродонецьк — Вроцлав (Пол)

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Москва (РФ)
16:00

Білокуракине — Лисичанськ
09:47

Кам'янка — Рубіжне
14:05

Кам'янське — Рубіжне
15:25

Київ — Станиця Луганська
05:10

Краматорськ — Москва (РФ)
11:00

Кремінна — Новотошківське
06:50 14:50

Кремінна — Станиця Луганська
07:30 09:30 13:50

Лизине — Лисичанськ
08:40 12:12

Лисичанськ — Білокуракине
13:48

Лисичанськ — Лизине
06:18 16:28

Лисичанськ — Москва (РФ)
10:00 11:25

Лисичанськ — Просторе
13:48

Лисичанськ — Станиця Луганська
08:15

Москва (РФ) — Краматорськ
11:00

Мілове — Рубіжне
08:58 17:36

Новотошківське — Кремінна
10:30 18:35

Попасна — Станиця Луганська
04:48

Просторе — Кремінна
09:35

Просторе — Лисичанськ
09:47

Рубіжне — Запоріжжя
06:30

Рубіжне — Кам'янка
06:20

Рубіжне — Кам'янське
07:00

Рубіжне — Марківка
10:05

Рубіжне — Мілове
08:05 14:35

Рубіжне — Станиця Луганська
11:15

Станиця Луганська — Київ
15:15

Станиця Луганська — Харків
13:30 14:30

Сєвєродонецьк — Бараниківка
12:00

Сєвєродонецьк — Бердянськ
05:15 06:45 09:00

Сєвєродонецьк — Боровеньки
08:00 10:00 13:10 15:30 17:20

Сєвєродонецьк — Борівське
06:50 07:10 07:30 07:50 08:10 08:30 08:50 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:10 12:20 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50 15:10 15:20 15:30 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40

Сєвєродонецьк — Білолуцьк
12:25

Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
06:40 09:00 09:00

Сєвєродонецьк — Верхньобогданівка
16:30

Сєвєродонецьк — Воронове
05:20 06:48 08:16 10:30 13:00 15:00 17:00

Сєвєродонецьк — Вроцлав (Пол)
23:00 23:00

Сєвєродонецьк — Дніпро
05:25 08:55 08:55

Сєвєродонецьк — Зелена Гура (Пол)
03:35 03:35

Сєвєродонецьк — Золоте
06:35 09:00 10:20 11:10 12:05 13:10 14:30 16:10

Сєвєродонецьк — Ковалівка
05:50 14:00

Сєвєродонецьк — Краматорськ
06:50 13:20 14:40

Сєвєродонецьк — Кремінна
13:30

Сєвєродонецьк — Лисичанськ
05:30 06:00 06:40 06:40 07:40 07:40 08:20 09:00 10:00 10:20 10:40 11:40 12:20 13:00 14:00 14:10 14:40 15:40 15:50 16:20 17:00 17:05 18:15

Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
11:05

Сєвєродонецьк — Марківка
06:00 13:10 14:00

Сєвєродонецьк — Маріуполь
07:35

Сєвєродонецьк — Михайлюки
12:30

Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
06:50 09:00

Сєвєродонецьк — Муратове
04:10

Сєвєродонецьк — Мілове
06:00

Сєвєродонецьк — Нижньотепле
13:00

Сєвєродонецьк — Нижнє
07:50 11:30 15:30

Сєвєродонецьк — Нова Астрахань
04:30 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:30 09:00 09:30 10:30 11:00 11:30 12:00 13:30 14:00 14:30 15:00 16:15 16:45 17:30

Сєвєродонецьк — Новобіла
07:45

Сєвєродонецьк — Новокраснянка
08:40

Сєвєродонецьк — Новопсков
07:10 09:10

Сєвєродонецьк — Олександрівка
06:12 07:59 09:59 13:59 17:29

Сєвєродонецьк — Орлівка
08:45 18:00

Сєвєродонецьк — Попасна
09:45 14:45

Сєвєродонецьк — Попасне
05:45 09:30 14:00

Сєвєродонецьк — Розсош (РФ)
06:35

Сєвєродонецьк — Рубіжне
07:20 08:15 08:40 08:45 08:50 08:55 09:10 09:30 09:45 10:10 10:20 11:25 11:45 11:50 12:15 12:40 13:00 13:20 13:30 14:20 14:45 15:10 16:00 16:25 16:50 17:15 17:40 17:45 18:05

Сєвєродонецьк — Сватове
06:15 12:40

Сєвєродонецьк — Сиротине
15:30

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
05:10 05:10 06:15 09:45 10:30 12:05 12:05 17:45

Сєвєродонецьк — Співаківка
04:40 09:45 13:45

Сєвєродонецьк — Станиця Луганська
05:00 07:00 07:50

Сєвєродонецьк — Старобільськ
12:00 17:20

Сєвєродонецьк — Танюшівка
15:15

Сєвєродонецьк — Троїцьке
12:55

Сєвєродонецьк — Трьохізбенка
13:30

Сєвєродонецьк — Щастя
10:00 15:50

Сєвєродонецьк — Щецин (Пол)
23:00 23:00

Харків — Станиця Луганська
10:30 12:25

Щастя — Харків
07:50

Інформація оновлена: 09.12.2019