Автовокзал Тернопіль АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Білогірська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0352-527929

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Тернопіль — Романівка
05:50Тернопіль — Скоморохи
05:50Тернопіль — Іванівка
05:55Тернопіль — Довжанка
05:55Тернопіль — Заздрість
06:00Тернопіль — Маловоди
06:00Тернопіль — Лопушани
06:00Тернопіль — Папірня
06:05Тернопіль — Товстолуг
06:10Тернопіль — Ілавче
06:10Тернопіль — Великий Говилів
06:20Тернопіль — Пізнанка
06:20Тернопіль — Ласківці
06:25Тернопіль — Жеребки
06:25Тернопіль — Золота Слобода
06:30Тернопіль — Киданці
06:30Тернопіль — Теребовля
06:30Тернопіль — Глещава
06:35Тернопіль — Кальне
06:35Тернопіль — Домаморич
06:35Тернопіль — Буглів
06:35Тернопіль — Підволочиськ
06:40Тернопіль — Конюхи
06:45Тернопіль — Токи
06:50Тернопіль — Голотки
06:50Тернопіль — Забойки
06:50Тернопіль — Теребовля
06:55Тернопіль — Довжанка
07:00Тернопіль — Домаморич
07:00Тернопіль — Товстолуг
07:00Тернопіль — Піщане
07:00Тернопіль — Ланівці
07:10Тернопіль — Бзовиця
07:10Тернопіль — Мала Плавуча
07:10Тернопіль — Дворіччя
07:15Тернопіль — Ласківці
07:15Тернопіль — Козівка
07:15Тернопіль — Підволочиськ
07:20Тернопіль — Великий Ходачків
07:30Тернопіль — Конюхи
07:30Тернопіль — Збараж
07:30Тернопіль — Покропивна
07:30Тернопіль — Багатківці
07:35Тернопіль — Домаморич
07:35Тернопіль — Ренів
07:35Тернопіль — Мар'янівка
07:40Тернопіль — Лучка
07:40Тернопіль — Скоморохи
07:40Тернопіль — Конюхи
07:50Тернопіль — Зборів
07:50Тернопіль — Ланівці
07:50Тернопіль — Киданів
07:50Тернопіль — Підволочиськ
07:55Тернопіль — Довжанка
08:00Тернопіль — Забойки
08:00Тернопіль — Збараж
08:00Тернопіль — Теребовля
08:05Тернопіль — Збараж
08:10Тернопіль — Збараж
08:10Тернопіль — Домаморич
08:10Тернопіль — Товстолуг
08:15Тернопіль — Денисів
08:20Тернопіль — Борщівка
08:20Тернопіль — Скалат
08:25Тернопіль — Годів
08:25Тернопіль — Жеребки
08:25Тернопіль — Дворіччя
08:30Тернопіль — Серетець
08:30Тернопіль — Великий Ходачків
08:35Тернопіль — Теребовля
08:40Тернопіль — Мусорівці
08:45Тернопіль — Бенева
08:55Тернопіль — Довжанка
08:55Тернопіль — Дичків
08:55Тернопіль — Домаморич
08:55Тернопіль — Заздрість
08:55Тернопіль — Козівка
09:00Тернопіль — Зборів
09:00Тернопіль — Збараж
09:00Тернопіль — Башуки
09:00Тернопіль — Дичків
09:05Тернопіль — Ланівці
09:10Тернопіль — Хмелиська
09:10Тернопіль — Іванівка
09:15Тернопіль — Лозівка
09:15Тернопіль — Ангелівка
09:20Тернопіль — Ілавче
09:20Тернопіль — Зарваниця
09:20Тернопіль — Скоморохи
09:30Тернопіль — Домаморич
09:30Тернопіль — Чумалі
09:30Тернопіль — Баворів
09:40Тернопіль — Кальне
09:45Тернопіль — Настасів
09:45Тернопіль — Ласківці
09:50Тернопіль — Ланівці
09:50Тернопіль — Красівка
09:50Тернопіль — Залізці
09:55Тернопіль — Підволочиськ
10:00Тернопіль — Нестерівці
10:00Тернопіль — Підволочиськ
10:05Тернопіль — Гумниська
10:05Тернопіль — Дичків
10:10Тернопіль — Осівці
10:10Тернопіль — Теребовля
10:10Тернопіль — Мусорівці
10:10Тернопіль — Глещава
10:20Тернопіль — Манаїв
10:20Тернопіль — Великий Говилів
10:25Тернопіль — Збараж
10:30Тернопіль — Багатківці
10:30Тернопіль — Баворів
10:30Тернопіль — Зборів
10:30Тернопіль — Ланівці
10:30Тернопіль — Жеребки
10:35Тернопіль — Домаморич
10:35Тернопіль — Мар'янівка
10:40Тернопіль — Ласківці
10:40Тернопіль — Великий Ходачків
10:40Тернопіль — Збараж
10:45Тернопіль — Денисів
10:50Тернопіль — Щаснівка
10:50Тернопіль — Лучка
10:50Тернопіль — Ланівці
10:55Тернопіль — Забойки
10:55Тернопіль — Романівка
11:00Тернопіль — Красна
11:00Тернопіль — Лозівка
11:00Тернопіль — Теребовля
11:00Тернопіль — Киданці
11:00Тернопіль — Домаморич
11:10Тернопіль — Скалат
11:10Тернопіль — Сущин
11:20Тернопіль — Добромірка
11:20Тернопіль — Гвардійське
11:20Тернопіль — Лопушани
11:25Тернопіль — Увисла
11:30Тернопіль — Чернилівка
11:30Тернопіль — Баворів
11:35Тернопіль — Малі Вікнини
11:40Тернопіль — Романівка
11:40Тернопіль — Дичків
11:45Тернопіль — Ланівці
11:50Тернопіль — Фащівка
11:55Тернопіль — Золота Слобода
12:00Тернопіль — Довжанка
12:00Тернопіль — Кобиловолоки
12:00Тернопіль — Настасів
12:05Тернопіль — Підволочиськ
12:10Тернопіль — Товстолуг
12:10Тернопіль — Залізці
12:10Тернопіль — Збараж
12:10Тернопіль — Глинна
12:15Тернопіль — Лошнів
12:15Тернопіль — Теребовля
12:20Тернопіль — Хоростків
12:20Тернопіль — Жабиня
12:25Тернопіль — Папірня
12:25Тернопіль — Мала Березовиця
12:30Тернопіль — Лучка
12:30Тернопіль — Баворів
12:30Тернопіль — Домаморич
12:40Тернопіль — Підволочиськ
12:45Тернопіль — Ланівці
12:45Тернопіль — Хоростків
12:50Тернопіль — Манаїв
12:50Тернопіль — Драганівка
12:50Тернопіль — Козівка
12:50Тернопіль — Мусорівці
13:00Тернопіль — Домаморич
13:00Тернопіль — Скоморохи
13:00Тернопіль — Пізнанка
13:00Тернопіль — Збараж
13:00Тернопіль — Дворіччя
13:05Тернопіль — Розгадів
13:05Тернопіль — Михайлівка
13:05Тернопіль — Дичків
13:10Тернопіль — Великий Ходачків
13:10Тернопіль — Ласківці
13:15Тернопіль — Дичків
13:15Тернопіль — Чумалі
13:20Тернопіль — Великий Говилів
13:20Тернопіль — Бзовиця
13:20Тернопіль — Ангелівка
13:20Тернопіль — Киданів
13:25Тернопіль — Ланівці
13:30Тернопіль — Збараж
13:30Тернопіль — Мар'янівка
13:30Тернопіль — Баворів
13:35Тернопіль — Красівка
13:40Тернопіль — Іванівка
13:40Тернопіль — Глещава
13:40Тернопіль — Підволочиськ
13:45Тернопіль — Зборів
13:45Тернопіль — Підволочиськ
13:45Тернопіль — Денисів
13:50Тернопіль — Скалат
13:50Тернопіль — Теребовля
13:55Тернопіль — Жеребки
13:55Тернопіль — Дворіччя
14:00Тернопіль — Збараж
14:00Тернопіль — Конюхи
14:00Тернопіль — Конюхи
14:00Тернопіль — Довжанка
14:00Тернопіль — Настасів
14:05Тернопіль — Ласківці
14:05Тернопіль — Застав'я
14:15Тернопіль — Кальне
14:15Тернопіль — Забойки
14:20Тернопіль — Щаснівка
14:20Тернопіль — Покропивна
14:20Тернопіль — Товстолуг
14:20Тернопіль — Домаморич
14:20Тернопіль — Ланівці
14:30Тернопіль — Залізці
14:30Тернопіль — Заздрість
14:30Тернопіль — Козова
14:35Тернопіль — Мар'янівка
14:40Тернопіль — Скоморохи
14:40Тернопіль — Романівка
14:50Тернопіль — Зарваниця
14:50Тернопіль — Домаморич
14:50Тернопіль — Красівка
14:50Тернопіль — Серетець
14:50Тернопіль — Підволочиськ
14:50Тернопіль — Лучка
14:55Тернопіль — Гумниська
15:00Тернопіль — Мусорівці
15:00Тернопіль — Лошнів
15:00Тернопіль — Підволочиськ
15:00Тернопіль — Годів
15:00Тернопіль — Скалат
15:00Тернопіль — Ілавче
15:10Тернопіль — Зборів
15:10Тернопіль — Ланівці
15:15Тернопіль — Баворів
15:15Тернопіль — Ласківці
15:20Тернопіль — Збараж
15:20Тернопіль — Дворіччя
15:20Тернопіль — Висипівці
15:20Тернопіль — Дичків
15:30Тернопіль — Лозівка
15:30Тернопіль — Козівка
15:35Тернопіль — Жабиня
15:35Тернопіль — Осівці
15:35Тернопіль — Збараж
15:40Тернопіль — Збараж
15:40Тернопіль — Ланівці
15:40Тернопіль — Дичків
15:45Тернопіль — Мар'янівка
15:45Тернопіль — Терпилівка
15:45Тернопіль — Великий Ходачків
15:50Тернопіль — Драганівка
15:50Тернопіль — Бережани
15:55Тернопіль — Ласківці
15:55Тернопіль — Настасів
16:00Тернопіль — Довжанка
16:00Тернопіль — Баворів
16:00Тернопіль — Підволочиськ
16:00Тернопіль — Добромірка
16:00Тернопіль — Домаморич
16:00Тернопіль — Денисів
16:05Тернопіль — Золота Слобода
16:05Тернопіль — Теребовля
16:10Тернопіль — Манаїв
16:15Тернопіль — Підволочиськ
16:15Тернопіль — Товстолуг
16:15Тернопіль — Пізнанка
16:20Тернопіль — Підволочиськ
16:20Тернопіль — Остальці
16:25Тернопіль — Конюхи
16:25Тернопіль — Кобиловолоки
16:30Тернопіль — Мала Плавуча
16:30Тернопіль — Домаморич
16:30Тернопіль — Красівка
16:30Тернопіль — Маловоди
16:30Тернопіль — Башуки
16:35Тернопіль — Забойки
16:35Тернопіль — Глещава
16:40Тернопіль — Щаснівка
16:45Тернопіль — Багатківці
16:45Тернопіль — Баворів
16:50Тернопіль — Романівка
16:50Тернопіль — Хоми
16:50Тернопіль — Скалат
16:50Тернопіль — Зборів
17:00Тернопіль — Хоростків
17:00Тернопіль — Дичків
17:00Тернопіль — Ланівці
17:00Тернопіль — Папірня
17:00Тернопіль — Залізці
17:00Тернопіль — Скоморохи
17:00Тернопіль — Красна
17:10Тернопіль — Мусорівці
17:10Тернопіль — Різдвяни
17:10Тернопіль — Буглів
17:10Тернопіль — Козівка
17:10Тернопіль — Чернилівка
17:20Тернопіль — Конюхи
17:20Тернопіль — Довжанка
17:20Тернопіль — Дворіччя
17:20Тернопіль — Домаморич
17:25Тернопіль — Багатківці
17:25Тернопіль — Гвардійське
17:25Тернопіль — Великий Ходачків
17:30Тернопіль — Застав'я
17:30Тернопіль — Фащівка
17:30Тернопіль — Покропивна
17:30Тернопіль — Лошнів
17:30Тернопіль — Лопушани
17:30Тернопіль — Скалат
17:30Тернопіль — Хоростків
17:40Тернопіль — Чумалі
17:45Тернопіль — Збараж
17:45Тернопіль — Денисів
17:45Тернопіль — Драганівка
17:45Тернопіль — Залізці
17:50Тернопіль — Ілавче
17:50Тернопіль — Розгадів
17:50Тернопіль — Домаморич
17:50Тернопіль — Збараж
17:55Тернопіль — Залізці
17:55Тернопіль — Заздрість
18:00Тернопіль — Хмелиська
18:00Тернопіль — Підволочиськ
18:10Тернопіль — Жеребки
18:10Тернопіль — Глинна
18:15Тернопіль — Великий Говилів
18:15Тернопіль — Серетець
18:20Тернопіль — Гвардійське
18:25Тернопіль — Забойки
18:25Тернопіль — Висипівці
18:25Тернопіль — Кальне
18:30Тернопіль — Дворіччя
18:30Тернопіль — Збараж
18:40Тернопіль — Домаморич
18:45Тернопіль — Гумниська
18:45Тернопіль — Довжанка
18:50Тернопіль — Мусорівці
19:00Тернопіль — Борщівка
19:10Тернопіль — Зборів
19:10Тернопіль — Домаморич

за маршрутами автобусів

Тернопіль — Іванівка
05:50 09:10 13:40

Тернопіль — Ілавче
06:10 09:20 15:00 17:50

Тернопіль — Ангелівка
09:15 13:20

Тернопіль — Баворів
09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 15:15 16:00 16:45

Тернопіль — Багатківці
07:30 10:30 16:45 17:25

Тернопіль — Башуки
09:00 16:30

Тернопіль — Бенева
08:45

Тернопіль — Бережани
15:50

Тернопіль — Бзовиця
07:10 13:20

Тернопіль — Борщівка
08:20 19:00

Тернопіль — Буглів
06:35 17:10

Тернопіль — Великий Говилів
06:10 10:20 13:20 18:15

Тернопіль — Великий Ходачків
07:20 08:30 10:40 13:10 15:45 17:25

Тернопіль — Висипівці
15:20 18:25

Тернопіль — Гвардійське
11:20 17:25 18:20

Тернопіль — Глещава
06:30 10:10 13:40 16:35

Тернопіль — Глинна
12:10 18:10

Тернопіль — Годів
08:25 15:00

Тернопіль — Голотки
06:50

Тернопіль — Гумниська
10:05 14:55 18:45

Тернопіль — Дворіччя
07:10 08:25 13:00 13:55 15:20 17:20 18:30

Тернопіль — Денисів
08:15 10:45 13:45 16:00 17:45

Тернопіль — Дичків
08:55 09:00 10:05 11:40 13:05 13:15 15:20 15:40 17:00

Тернопіль — Добромірка
11:20 16:00

Тернопіль — Довжанка
05:55 06:55 07:55 08:55 12:00 14:00 16:00 17:20 18:45

Тернопіль — Домаморич
06:35 07:00 07:35 08:10 08:55 09:30 10:35 11:00 12:30 13:00 14:20 14:50 16:00 16:30 17:20 17:50 18:40 19:10

Тернопіль — Драганівка
12:50 15:50 17:45

Тернопіль — Жабиня
12:20 15:35

Тернопіль — Жеребки
06:25 08:25 10:30 13:55 18:10

Тернопіль — Забойки
06:50 08:00 10:55 14:15 16:35 18:25

Тернопіль — Заздрість
05:55 08:55 14:30 17:55

Тернопіль — Залізці
09:50 12:10 14:30 17:00 17:45 17:55

Тернопіль — Зарваниця
09:20 14:50

Тернопіль — Застав'я
14:05 17:30

Тернопіль — Збараж
07:30 08:00 08:05 08:10 09:00 10:25 10:40 12:10 13:00 13:30 14:00 15:20 15:35 15:40 17:45 17:50 18:30

Тернопіль — Зборів
07:50 09:00 10:30 13:45 15:10 16:50 19:10

Тернопіль — Золота Слобода
06:25 11:55 16:05

Тернопіль — Кальне
06:35 09:40 14:15 18:25

Тернопіль — Киданці
06:30 11:00

Тернопіль — Киданів
07:50 13:20

Тернопіль — Кобиловолоки
12:00 16:25

Тернопіль — Козова
14:30

Тернопіль — Козівка
07:15 08:55 12:50 15:30 17:10

Тернопіль — Конюхи
06:40 07:30 07:40 14:00 14:00 16:25 17:20

Тернопіль — Красна
11:00 17:00

Тернопіль — Красівка
09:50 13:35 14:50 16:30

Тернопіль — Ланівці
07:00 07:50 09:05 09:50 10:30 10:50 11:45 12:45 13:25 14:20 15:10 15:40 17:00

Тернопіль — Ласківці
06:20 07:15 09:45 10:40 13:10 14:05 15:15 15:55

Тернопіль — Лозівка
09:15 11:00 15:30

Тернопіль — Лопушани
06:00 11:20 17:30

Тернопіль — Лошнів
12:15 15:00 17:30

Тернопіль — Лучка
07:40 10:50 12:30 14:50

Тернопіль — Мала Березовиця
12:25

Тернопіль — Мала Плавуча
07:10 16:30

Тернопіль — Маловоди
06:00 16:30

Тернопіль — Малі Вікнини
11:35

Тернопіль — Манаїв
10:20 12:50 16:10

Тернопіль — Мар'янівка
07:35 10:35 13:30 14:35 15:45

Тернопіль — Михайлівка
13:05

Тернопіль — Мусорівці
08:40 10:10 12:50 15:00 17:10 18:50

Тернопіль — Настасів
09:45 12:00 14:00 15:55

Тернопіль — Нестерівці
10:00

Тернопіль — Остальці
16:20

Тернопіль — Осівці
10:10 15:35

Тернопіль — Папірня
06:00 12:25 17:00

Тернопіль — Покропивна
07:30 14:20 17:30

Тернопіль — Підволочиськ
06:35 07:15 07:50 09:55 10:00 12:05 12:40 13:40 13:45 14:50 15:00 16:00 16:15 16:20 18:00

Тернопіль — Пізнанка
06:20 13:00 16:15

Тернопіль — Піщане
07:00

Тернопіль — Ренів
07:35

Тернопіль — Розгадів
13:05 17:50

Тернопіль — Романівка
05:30 10:55 11:40 14:40 16:50

Тернопіль — Різдвяни
17:10

Тернопіль — Серетець
08:30 14:50 18:15

Тернопіль — Скалат
08:20 11:10 13:50 15:00 16:50 17:30

Тернопіль — Скоморохи
05:50 07:40 09:20 13:00 14:40 17:00

Тернопіль — Сущин
11:10

Тернопіль — Теребовля
06:30 06:50 08:00 08:35 10:10 11:00 12:15 13:50 16:05

Тернопіль — Терпилівка
15:45

Тернопіль — Товстолуг
06:05 07:00 08:10 12:10 14:20 16:15

Тернопіль — Токи
06:45

Тернопіль — Увисла
11:25

Тернопіль — Фащівка
11:50 17:30

Тернопіль — Хмелиська
09:10 18:00

Тернопіль — Хоми
16:50

Тернопіль — Хоростків
12:20 12:45 17:00 17:30

Тернопіль — Чернилівка
11:30 17:10

Тернопіль — Чумалі
09:30 13:15 17:40

Тернопіль — Щаснівка
10:50 14:20 16:40

Інформація оновлена: 25.09.2013