Автовокзал Алчевськ 1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кiрова, 157а (показати на мапі)

Телефон довідки: 099-0550335

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Волгоград (РФ) — Харків
05:30Алчевськ — Донецьк
06:00Алчевськ — Антрацит
06:20Одеса — Луганськ
06:20Одеса — Луганськ
06:35Алчевськ — Кирилівка
06:35Луганськ — Донецьк
06:50Первомайськ — Донецьк
07:15Київ — Луганськ
07:15Київ — Луганськ
07:20Луганськ — Сєдове
07:20Луганськ — Сєдове
07:45Єнакієве — Луганськ
07:45Красний Луч — Сєвєродонецьк
07:45Свердловськ — Донецьк
07:50Стаханов — Донецьк
07:55Алчевськ — Красний Луч
08:10Алчевськ — Донецьк
08:30Луганськ — Харків
08:40Херсон — Луганськ
08:40Херсон — Луганськ
08:45Антрацит — Стаханов
08:45Луганськ — Дніпропетровськ
08:55Рубіжне — Антрацит
09:05Луганськ — Запоріжжя
09:06Ялта — Луганськ
09:20Донецьк — Луганськ
09:27Луганськ — Донецьк
09:30Краматорськ — Луганськ
09:43Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
10:10Донецьк — Луганськ
10:15Луганськ — Донецьк
10:20Євпаторія — Луганськ
10:40Сєдове — Луганськ
10:40Щастя — Донецьк
10:45Стаханов — Антрацит
10:55Луганськ — Бердянськ
11:10Луганськ — Єнакієве
11:15Донецьк — Луганськ
11:21Краматорськ — Луганськ
11:40Свердловськ — Донецьк
11:40Маріуполь — Луганськ
11:57Луганськ — Донецьк
12:10Стаханов — Бердянськ
12:35Луганськ — Одеса
12:35Луганськ — Одеса
12:40Луганськ — Донецьк
12:40Антрацит — Рубіжне
13:05Донецьк — Луганськ
13:20Луганськ — Донецьк
13:30Алчевськ — Красний Луч
13:40Ростов-на-Дону (РФ) — Сєвєродонецьк
14:15Алчевськ — Донецьк
14:35Луганськ — Краматорськ
14:35Луганськ — Кишинів (Мол)
14:35Донецьк — Первомайськ
14:40Донецьк — Свердловськ
14:40Алчевськ — Антрацит
15:00Алчевськ — Донецьк
15:15Антрацит — Стаханов
15:30Бердянськ — Луганськ
15:45Кишинів (Мол) — Луганськ
16:03Сєвєродонецьк — Красний Луч
16:25Луганськ — Краматорськ
16:30Луганськ — Маріуполь
16:40Запоріжжя — Луганськ
16:45Донецьк — Луганськ
16:50Луганськ — Київ
17:00Дніпропетровськ — Луганськ
17:04Харків — Волгоград (РФ)
17:04Харків — Волгоград (РФ)
17:05Донецьк — Стаханов
17:05Донецьк — Свердловськ
17:08Стаханов — Антрацит
17:20Луганськ — Донецьк
17:50Луганськ — Донецьк
17:50Луганськ — Київ
17:50Луганськ — Київ
17:58Донецьк — Луганськ
18:43Донецьк — Луганськ
19:00Луганськ — Херсон
19:00Луганськ — Херсон

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Луганськ
10:20

Єнакієве — Луганськ
07:45

Алчевськ — Антрацит
06:00 14:40

Алчевськ — Донецьк
05:30 08:10 14:15 15:00

Алчевськ — Кирилівка
06:35

Алчевськ — Красний Луч
07:55 13:30

Антрацит — Рубіжне
12:40

Антрацит — Стаханов
08:45 15:15

Бердянськ — Луганськ
15:30

Волгоград (РФ) — Харків
05:20

Дніпропетровськ — Луганськ
17:00

Донецьк — Луганськ
09:20 10:10 11:15 13:05 16:45 17:58 18:43

Донецьк — Первомайськ
14:35

Донецьк — Свердловськ
14:40 17:05

Донецьк — Стаханов
17:05

Запоріжжя — Луганськ
16:40

Кишинів (Мол) — Луганськ
15:45

Київ — Луганськ
07:15 07:15

Краматорськ — Луганськ
09:30 11:21

Красний Луч — Сєвєродонецьк
07:45

Луганськ — Єнакієве
11:10

Луганськ — Бердянськ
10:55

Луганськ — Дніпропетровськ
08:45

Луганськ — Донецьк
06:35 09:27 10:15 11:57 12:40 13:20 17:20 17:50

Луганськ — Запоріжжя
09:05

Луганськ — Кишинів (Мол)
14:35

Луганськ — Київ
16:50 17:50 17:50

Луганськ — Краматорськ
14:35 16:25

Луганськ — Маріуполь
16:30

Луганськ — Одеса
12:35 12:35

Луганськ — Сєдове
07:20 07:20

Луганськ — Харків
08:30

Луганськ — Херсон
19:00 19:00

Маріуполь — Луганськ
11:40

Одеса — Луганськ
06:20 06:20

Первомайськ — Донецьк
06:50

Ростов-на-Дону (РФ) — Сєвєродонецьк
13:40

Рубіжне — Антрацит
08:55

Свердловськ — Донецьк
07:45 11:40

Стаханов — Антрацит
10:45 17:08

Стаханов — Бердянськ
12:10

Стаханов — Донецьк
07:50

Сєвєродонецьк — Красний Луч
16:03

Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
09:43

Сєдове — Луганськ
10:40

Харків — Волгоград (РФ)
17:04 17:04

Херсон — Луганськ
08:40 08:40

Щастя — Донецьк
10:40

Ялта — Луганськ
09:06

Інформація оновлена: 25.09.2013