Автовокзал Тульчин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 15 (приховати карту)

Телефон довідки: 04335-22930

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Тульчин — Нетішин
05:10Тульчин — Одаї
05:25Тульчин — Вінниця
05:40Тульчин — Суворовське
05:40Тульчин — Ладижин
05:42Томашпіль — Вінниця
06:05Піщанка — Київ
06:06Тульчин — Київ
06:10Тульчин — Ладижин
06:10Тульчин — Могилів-Подільський
06:15Тульчин — Одеса
06:30Тульчин — Кирнасівка
06:30Тульчин — Суворовське
06:45Тульчин — Кирнасівка
07:00Тульчин — Кирнасівка
07:00Тульчин — Журавлівка
07:05Тульчин — Житомир
07:15Тульчин — Кирнасівка
07:30Тульчин — Суворовське
07:30Тульчин — Кирнасівка
07:45Тульчин — Кирнасівка
07:50Тульчин — Суворовське
08:00Тульчин — Кирнасівка
08:10Тульчин — Вінниця
08:10Тульчин — Кирнасівка
08:15Тульчин — Кирнасівка
08:15Тульчин — Одаї
08:30Тульчин — Кирнасівка
08:40Тульчин — Кирнасівка
08:45Тульчин — Кирнасівка
09:00Тульчин — Львів
09:00Тульчин — Львів
09:10Тульчин — Кирнасівка
09:10Вінниця — Піщанка
09:15Тульчин — Кирнасівка
09:20Тульчин — Вінниця
09:45Тульчин — Кирнасівка
10:00Тульчин — Кирнасівка
10:15Томашпіль — Вінниця
10:20Вінниця — Чечельник
10:30Тульчин — Кирнасівка
10:30Тульчин — Суворовське
10:35Тульчин — Кирнасівка
10:50Умань — Каліш (Пол)
10:50Умань — Каліш (Пол)
10:55Тульчин — Вінниця
11:00Тульчин — Кирнасівка
11:00Тульчин — Одаї
11:00Тульчин — Ладижин
11:10Вінниця — Томашпіль
11:10Вінниця — Кишинів (Мол)
11:15Тульчин — Кирнасівка
11:20Вапнярка — Ладижин
11:30Тульчин — Кирнасівка
11:45Тульчин — Кирнасівка
12:00Тульчин — Кирнасівка
12:00Тульчин — Кирнасівка
12:00Тульчин — Журавлівка
12:00Тульчин — Суворовське
12:15Тульчин — Кирнасівка
12:25Ладижин — Вапнярка
12:30Тульчин — Суворовське
12:30Тульчин — Кирнасівка
12:45Тульчин — Київ
12:45Тульчин — Кирнасівка
12:46Тульчин — Київ
13:00Тульчин — Кирнасівка
13:05Тульчин — Одеса
13:30Тульчин — Кирнасівка
13:31Тульчин — Вінниця
14:00Тульчин — Кирнасівка
14:15Тульчин — Одаї
14:25Тульчин — Бар
14:30Тульчин — Кирнасівка
14:40Тульчин — Умань
14:45Тульчин — Ладижин
14:50Тульчин — Кирнасівка
14:50Тульчин — Вінниця
16:05Тульчин — Вінниця
16:10Тульчин — Ладижин
16:25Вапнярка — Ладижин
16:31Тульчин — Вінниця
16:53Вінниця — Крижопіль
17:10Тульчин — Кирнасівка
17:15Тульчин — Одаї
17:15Тульчин — Суворовське

за маршрутами автобусів

Вапнярка — Ладижин
11:20 16:25

Вінниця — Кишинів (Мол)
11:10

Вінниця — Крижопіль
16:53

Вінниця — Піщанка
09:10

Вінниця — Томашпіль
11:10

Вінниця — Чечельник
10:20

Ладижин — Вапнярка
12:25

Піщанка — Київ
06:05

Томашпіль — Вінниця
05:42 10:15

Тульчин — Бар
14:25

Тульчин — Вінниця
05:25 08:10 09:20 10:55 13:31 14:50 16:05 16:31

Тульчин — Житомир
07:05

Тульчин — Журавлівка
07:00 12:00

Тульчин — Кирнасівка
06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:10 08:15 08:30 08:40 08:45 09:10 09:15 09:45 10:00 10:30 10:35 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:30 14:00 14:30 14:50 17:10

Тульчин — Київ
06:06 12:45 12:46

Тульчин — Ладижин
05:40 06:10 11:00 14:45 16:10

Тульчин — Львів
09:00 09:00

Тульчин — Могилів-Подільський
06:10

Тульчин — Нетішин
05:00

Тульчин — Одаї
05:10 08:15 11:00 14:15 17:15

Тульчин — Одеса
06:15 13:05

Тульчин — Суворовське
05:40 06:30 07:30 07:50 10:30 12:00 12:30 17:15

Тульчин — Умань
14:40

Умань — Каліш (Пол)
10:50 10:50

Інформація оновлена: 14.11.2019