Автовокзал Хмельницький

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Вінницьке шосе, 23 (приховати карту)

Телефон довідки: 0382-789357, 0382-789355

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Гусятин — Київ
00:15Херсон — Познань (Пол)
00:20Сучава (Рум) — Київ
00:30Київ — Івано-Франківськ
01:00Миколаїв — Неаполь (Іт)
01:20Київ — Городенка
02:00Харків — Сучава (Рум)
02:35Київ — Сучава (Рум)
02:50Вінниця — Варшава (Пол)
03:00Вінниця — Беневенто (Іт)
03:20Одеса — Плоцьк (Пол)
04:05Одеса — Чернівці
04:15Варшава (Пол) — Скадовськ
04:45Хмельницький — Рівне
04:55Харків — Чернівці
05:05Херсон — Сучава (Рум)
05:10Лодзь (Пол) — Кам'янець-Подільський
05:10Хмельницький — Гроттамінарда (Іт)
05:10Хмельницький — Тернопіль
05:15Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
05:20Хмельницький — Могилів-Подільський
05:20Хмельницький — Сошне
05:25Хмельницький — Кам'янець-Подільський
05:40Одеса — Калуш
05:40Познань (Пол) — Херсон
05:45Хмельницький — Кам'янець-Подільський
05:50Хмельницький — Рівне
05:55Хмельницький — Рудківці
06:00Хмельницький — Рівне
06:10Хмельницький — Сирватинці
06:10Хмельницький — Понінка
06:10Хмельницький — Вінниця
06:15Хмельницький — Курорт Сатанів
06:15Херсон — Варшава (Пол)
06:20Хмельницький — Івано-Франківськ
06:20Хмельницький — Сокиряни
06:25Хмельницький — Ямпіль
06:30Хмельницький — Ковель
06:30Хмельницький — Кам'янець-Подільський
06:30Хмельницький — Харківці
06:35Хмельницький — Нова Ушиця
06:45Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
06:45Щецин (Пол) — Херсон
06:50Хмельницький — Тернопіль
06:50Хмельницький — Кишинів (Мол)
06:55Хмельницький — Шепетівка
07:00Хмельницький — Чемерівці
07:00Волочиськ — Вінниця
07:00Скадовськ — Варшава (Пол)
07:00Скадовськ — Познань (Пол)
07:10Хмельницький — Рівне
07:15Хмельницький — Яремче
07:15Хмельницький — Яремче
07:20Хмельницький — Білогір'я
07:20Хмельницький — Тернопіль
07:25Хмельницький — Кам'янець-Подільський
07:25Херсон — Гдиня (Пол)
07:25Хмельницький — Понінка
07:25Хмельницький — Товтри
07:30Хмельницький — Житомир
07:30Хмельницький — Нова Ушиця
07:35Кам'янець-Подільський — Стара Синява
07:35Хмельницький — Кам'янець-Подільський
07:35Хмельницький — Житомир
07:40Рівне — Вінниця
07:45Хмельницький — Яремче
07:50Красилів — Чернівці
07:50Хмельницький — Луцьк
08:00Щедрова — Кам'янець-Подільський
08:00Хмельницький — Городок
08:00Красилів — Вінниця
08:10Хмельницький — Тернопіль
08:15Кам'янець-Подільський — Нетішин
08:15Миколаїв — Салерно (Іт)
08:15Хмельницький — Чемерівці
08:15Волочиськ — Нова Ушиця
08:20Херсон — Щецин (Пол)
08:20Хмельницький — Курорт Сатанів
08:20Херсон — Щецин (Пол)
08:25Хмельницький — Мшанець
08:30Херсон — Карлсруе (Нім)
08:30Вінниця — Колобжег (Пол)
08:30Щецин (Пол) — Херсон
08:30Херсон — Гамбург (Нім)
08:30Хмельницький — Чернівці
08:30Херсон — Карлсруе (Нім)
08:30Мелітополь — Кельн (Нім)
08:40Хмельницький — Шепетівка
08:40Хмельницький — Куражин
08:45Хмельницький — Летичів
08:45Хмільник — Тернопіль
08:55Херсон — Клайпеда (Лит)
09:00Хмельницький — Іванківці
09:00Старокостянтинів — Тернопіль
09:00Херсон — Гданськ (Пол)
09:00Хмельницький — Кам'янець-Подільський
09:00Хмельницький — Ожарівка
09:00Херсон — Гданськ (Пол)
09:05Хмельницький — Славута
09:05Хмельницький — Білогір'я
09:05Хмельницький — Новодністровськ
09:15Хмельницький — Кам'янець-Подільський
09:20Вінниця — Севілья (Ісп)
09:25Хмельницький — Чемерівці
09:25Хмельницький — Славута
09:25Хмельницький — Вінниця
09:30Хмельницький — Хмільник
09:30Хмельницький — Білогір'я
09:35Хмельницький — Вінниця
09:35Херсон — Барі (Іт)
09:35Стара Синява — Кам'янець-Подільський
09:35Хмельницький — Кам'янець-Подільський
09:40Хмельницький — Ізяслав
09:43Хмільник — Львів
09:45Хмельницький — Вишнопіль
09:50Хмельницький — Тернопіль
09:55Хмельницький — Кам'янець-Подільський
09:55Хмельницький — Рівне
10:00Тернопіль — Херсон
10:05Хмельницький — Житомир
10:10Лодзь (Пол) — Чернівці
10:15Хмельницький — Гусятин
10:15Хмельницький — Осламів
10:15Тульчин — Нетішин
10:25Хмельницький — Кам'янець-Подільський
10:30Хмельницький — Коржівка
10:30Хмельницький — Курорт Сатанів
10:35Хмельницький — Завадинці
10:35Кам'янець-Подільський — Вінниця
10:35Ковель — Херсон
10:35Ковель — Запоріжжя
10:40Херсон — Карлови Вари (Чех)
10:40Хмельницький — Шевченко
10:40Хмельницький — Нова Ушиця
10:40Хмельницький — Теофіполь
10:45Хмельницький — Шекеринці
10:47Хмельницький — Шекеринці
10:50Вінниця — Санаторій Товтри
10:50Кам'янець-Подільський — Новгород-Волинський
10:50Хмельницький — Тернопіль
10:50Кам'янець-Подільський — Новгород-Волинський
10:55Хмельницький — Шепетівка
10:55Понінка — Кам'янець-Подільський
11:00Хмельницький — Вроцлав (Пол)
11:00Хмільник — Прага (Чех)
11:00Вінниця — Ліберець (Чех)
11:05Ізяслав — Кам'янець-Подільський
11:10Хмельницький — Гдиня (Пол)
11:10Хмельницький — Чернівці
11:10Херсон — Щецин (Пол)
11:15Хмельницький — Пісочна
11:15Хмельницький — Нетішин
11:15Хмельницький — Ямпіль
11:20Хмельницький — Кам'янець-Подільський
11:25Чемерівці — Вінниця
11:25Хмельницький — Іванківці
11:25Хмельницький — Махаринці
11:30Запоріжжя — Гожув-Велькопольский (Пол)
11:30Хмельницький — Чемерівці
11:30Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
11:35Вінниця — Яремче
11:35Вінниця — Яремче
11:35Славута — Кам'янець-Подільський
11:35Хмельницький — Чотирбоки
11:40Клайпеда (Лит) — Херсон
11:40Житомир — Плзень (Чех)
11:40Житомир — Плзень (Чех)
11:43Кам'янець-Подільський — Київ
11:45Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
11:50Херсон — Щецин (Пол)
11:50Хмельницький — Слобідка-Смотрицька
11:50Херсон — Щецин (Пол)
11:50Херсон — Колобжег (Пол)
11:50Бердичів — Чернівці
11:50Херсон — Слупськ (Пол)
11:50Ямпіль — Свиноуйсьце (Пол)
11:50Чернівці — Краснодар (РФ)
11:50Херсон — Щецин (Пол)
11:50Хмельницький — Понінка
11:55Кам'янець-Подільський — Рівне
11:55Кам'янець-Подільський — Рівне
12:00Хмельницький — Хуст
12:00Теофіполь — Кам'янець-Подільський
12:05Хмельницький — Івано-Франківськ
12:05Хмельницький — Івано-Франківськ
12:05Хмельницький — Вінниця
12:15Хмельницький — Летичів
12:15Хмельницький — Куча
12:20Стара Синява — Кам'янець-Подільський
12:20Хмельницький — Славута
12:25Хмельницький — Великий Карабчіїв
12:25Хмельницький — Песець
12:30Вінниця — Прага (Чех)
12:30Кам'янець-Подільський — Лодзь (Пол)
12:35Хмельницький — Лисогірка
12:40Хмельницький — Полонне
12:40Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
12:40Бердянськ — Єдинці (Мол)
12:40Хмельницький — Кам'янець-Подільський
12:45Хмельницький — Білогір'я
12:45Хмельницький — Нетішин
12:45Нетішин — Тульчин
12:50Хмельницький — Іванківці
12:50Чернівці — Лодзь (Пол)
12:50Хмельницький — Нова Ушиця
12:55Вінниця — Чернівці
12:55Хмельницький — Бучач
12:55Хмельницький — Понінка
12:55Хмельницький — Ожарівка
12:55Вінниця — Чернівці
13:00Тернопіль — Вінниця
13:00Київ — Мадрид (Іс)
13:00Хмельницький — Пижівка
13:00Хмельницький — Кунів
13:00Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:05Хмельницький — Чемерівці
13:07Чернівці — Бердичів
13:10Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:10Хмельницький — Луцьк
13:15Хмельницький — Нетішин
13:15Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:20Хмельницький — Стара Ушиця
13:25Хмельницький — Северини
13:25Вроцлав (Пол) — Чернівці
13:30Хмельницький — Дубівка
13:30Хмельницький — Гайсин
13:30Хмельницький — Кишинів (Мол)
13:30Хмельницький — Кременець
13:30Дніпро — Щецин (Пол)
13:35Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:35Чернівці — Вроцлав (Пол)
13:40Хмельницький — Рудківці
13:45Хмельницький — Плужне
13:45Хмельницький — Чемерівці
13:45Львів — Хмільник
13:45Тульчин — Львів
13:50Хмельницький — Славута
13:50Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:50Хмельницький — Житомир
13:55Хмельницький — Заліщики
14:00Вінниця — Зелена Гура (Пол)
14:00Хмельницький — Збараж
14:00Кам'янець-Подільський — Нетішин
14:00Вінниця — Слупськ (Пол)
14:00Вінниця — Познань (Пол)
14:05Хмельницький — Кам'янець-Подільський
14:05Нетішин — Кам'янець-Подільський
14:05Хмельницький — Теофіполь
14:10Кам'янець-Подільський — Рівне
14:10Кам'янець-Подільський — Рівне
14:10Хмельницький — Городок
14:10Хмельницький — Березівка
14:10Хмельницький — Маціорськ
14:10Хмельницький — Харківці
14:15Хмельницький — Зелені Курилівці
14:15Хмельницький — Гута
14:15Хмельницький — Глібів
14:15Хмельницький — Чернівці
14:20Хмельницький — Курорт Сатанів
14:20Красилів — Вінниця
14:25Хмельницький — В'язовець
14:25Рівне — Кам'янець-Подільський
14:25Рівне — Кам'янець-Подільський
14:27Хмельницький — Сирватинці
14:30Острог — Познань (Пол)
14:30Красилів — Кам'янець-Подільський
14:30Хмельницький — Варшава (Пол)
14:30Хмельницький — Шепетівка
14:35Хмельницький — Берездів
14:40Вінниця — Єленя-Ґура (Пол)
14:40Хмельницький — Клинове
14:45Хмельницький — Кам'янець-Подільський
14:50Вінниця — Тернопіль
14:50Хмельницький — Чемерівці
14:50Хмельницький — Лисогірка
14:50Херсон — Кобленц (Нім)
14:50Херсон — Фрайбург (Нім)
14:50Одеса — Кобленц (Нім)
14:50Хмельницький — Полонне
14:50Дніпро — Зелена Гура (Пол)
14:55Чернівці — Вінниця
14:55Чернівці — Вінниця
14:55Хмельницький — Славута
15:00Хмельницький — Чемерівці
15:00Умань — Каліш (Пол)
15:05Хмельницький — Куражин
15:10Хмельницький — Летичів
15:10Хмельницький — Шевченко
15:10Хмельницький — Шибена
15:15Сучава (Рум) — Херсон
15:15Сучава (Рум) — Херсон
15:15Хмельницький — Кам'янець-Подільський
15:20Хмельницький — Нетішин
15:25Хмельницький — Білогір'я
15:25Хмельницький — Чемерівці
15:30Херсон — Прага (Чех)
15:31Хмельницький — Кам'янець-Подільський
15:35Хмельницький — Старий Остропіль
15:35Хмельницький — Мшанець
15:35Новгород-Волинський — Кам'янець-Подільський
15:35Хмельницький — Заборознівці
15:35Новгород-Волинський — Кам'янець-Подільський
15:35Хмельницький — Рівне
15:40Хмельницький — Нетішин
15:40Санаторій Товтри — Вінниця
15:45Хмельницький — Хмільник
15:45Хмельницький — Ізяслав
15:50Рівне — Кам'янець-Подільський
15:50Рівне — Кам'янець-Подільський
15:55Хмельницький — Хребтіїв
16:00Хмельницький — Вінниця
16:00Умань — Гданськ (Пол)
16:05Хмельницький — Славута
16:10Запоріжжя — Прага (Чех)
16:10Вінниця — Кам'янець-Подільський
16:15Хмельницький — Святець
16:15Хмельницький — Махаринці
16:15Хмельницький — Чемерівці
16:20Кам'янець-Подільський — Щедрова
16:20Красилів — Чернівці
16:20Хмельницький — Тернопіль
16:25Львів — Тульчин
16:25Хмельницький — Капустяни
16:30Херсон — Прага (Чех)
16:30Вінниця — Щецин (Пол)
16:30Умань — Свиноуйсьце (Пол)
16:30Хмельницький — Говори
16:35Хмельницький — Ямпіль
16:40Хмельницький — Коржівка
16:45Вінниця — Варшава (Пол)
16:45Хмельницький — Чотирбоки
16:47Київ — Кам'янець-Подільський
16:50Одеса — Варшава (Пол)
16:50Одеса — Гданськ (Пол)
16:55Хмельницький — Шепетівка
17:00Кам'янець-Подільський — Теофіполь
17:00Хмельницький — Луцьк
17:05Тернопіль — Хмільник
17:05Хмельницький — Полонне
17:05Хмельницький — Кам'янець-Подільський
17:05Хмельницький — Тимків
17:10Хмельницький — Вінниця
17:10Хмельницький — Славута
17:15Хмельницький — Гусятин
17:15Вінниця — Валбжих (Пол)
17:20Вінниця — Гусятин
17:25Хмельницький — Білогір'я
17:25Хмельницький — Вінниця
17:25Хмельницький — Кам'янець-Подільський
17:30Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
17:30Хмельницький — Нетішин
17:30Хмельницький — Городок
17:30Чернівці — Харків
17:30Херсон — Щецин (Пол)
17:35Хмельницький — Бучая
17:40Одеса — Варшава (Пол)
17:40Київ — Вроцлав (Пол)
17:45Запоріжжя — Зелена Гура (Пол)
17:45Кам'янець-Подільський — Славута
17:45Хмельницький — Завадинці
17:50Яремче — Вінниця
17:50Яремче — Вінниця
17:50Хмельницький — Кам'янець-Подільський
18:00Хмельницький — Віньківці
18:05Хмельницький — Товтри
18:10Одеса — Плзень (Чех)
18:10Хмельницький — Ізяслав
18:15Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
18:25Хмельницький — Летичів
18:30Тернопіль — Старокостянтинів
18:30Вінниця — Чемерівці
18:30Плзень (Чех) — Херсон
18:40Кам'янець-Подільський — Понінка
18:55Нетішин — Кам'янець-Подільський
19:00Херсон — Гдиня (Пол)
19:00Київ — Щецин (Пол)
19:00Херсон — Плзень (Чех)
19:05Херсон — Зелена Гура (Пол)
19:15Вінниця — Рівне
19:20Вінниця — Тернопіль
19:25Кам'янець-Подільський — Ізяслав
19:30Херсон — Вільнюс (Лит)
19:30Запоріжжя — Ковель
19:30Херсон — Берестя (Біл)
19:30Вінниця — Вроцлав (Пол)
19:30Херсон — Ковель
19:30Херсон — Щецин (Пол)
19:30Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
19:45Хмельницький — Нова Ушиця
20:30Єдинці (Мол) — Бердянськ
21:20Чернівці — Одеса
22:25Херсон — Варшава (Пол)
22:25Херсон — Варшава (Пол)
23:00Краснодар (РФ) — Чернівці
23:20Варшава (Пол) — Херсон
23:25Городенка — Київ
23:50Сучава (Рум) — Харків
23:50Івано-Франківськ — Київ

за маршрутами автобусів

Єдинці (Мол) — Бердянськ
20:30

Івано-Франківськ — Київ
23:50

Ізяслав — Кам'янець-Подільський
11:05

Бердичів — Чернівці
11:50

Бердянськ — Єдинці (Мол)
12:40

Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
05:15

Варшава (Пол) — Скадовськ
04:15

Варшава (Пол) — Херсон
23:20

Волочиськ — Вінниця
07:00

Волочиськ — Нова Ушиця
08:15

Вроцлав (Пол) — Чернівці
13:25

Вінниця — Єленя-Ґура (Пол)
14:40

Вінниця — Беневенто (Іт)
03:00

Вінниця — Валбжих (Пол)
17:15

Вінниця — Варшава (Пол)
02:50 16:45

Вінниця — Вроцлав (Пол)
19:30

Вінниця — Гусятин
17:20

Вінниця — Зелена Гура (Пол)
14:00

Вінниця — Кам'янець-Подільський
16:10

Вінниця — Колобжег (Пол)
08:30

Вінниця — Ліберець (Чех)
11:00

Вінниця — Познань (Пол)
14:00

Вінниця — Прага (Чех)
12:30

Вінниця — Рівне
19:15

Вінниця — Санаторій Товтри
10:50

Вінниця — Севілья (Ісп)
09:20

Вінниця — Слупськ (Пол)
14:00

Вінниця — Тернопіль
14:50 19:20

Вінниця — Чемерівці
18:30

Вінниця — Чернівці
12:55 12:55

Вінниця — Щецин (Пол)
16:30

Вінниця — Яремче
11:35 11:35

Городенка — Київ
23:25

Гусятин — Київ
00:00

Дніпро — Зелена Гура (Пол)
14:50

Дніпро — Щецин (Пол)
13:30

Житомир — Плзень (Чех)
11:40 11:40

Запоріжжя — Гожув-Велькопольский (Пол)
11:30

Запоріжжя — Зелена Гура (Пол)
17:45

Запоріжжя — Ковель
19:30

Запоріжжя — Прага (Чех)
16:10

Кам'янець-Подільський — Ізяслав
19:25

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
18:15

Кам'янець-Подільський — Вінниця
10:35

Кам'янець-Подільський — Київ
11:43

Кам'янець-Подільський — Лодзь (Пол)
12:30

Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
12:40

Кам'янець-Подільський — Нетішин
08:15 14:00

Кам'янець-Подільський — Новгород-Волинський
10:50 10:50

Кам'янець-Подільський — Понінка
18:40

Кам'янець-Подільський — Рівне
11:55 11:55 14:10 14:10

Кам'янець-Подільський — Славута
17:45

Кам'янець-Подільський — Стара Синява
07:35

Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
19:30

Кам'янець-Подільський — Теофіполь
17:00

Кам'янець-Подільський — Щедрова
16:20

Київ — Івано-Франківськ
00:30

Київ — Вроцлав (Пол)
17:40

Київ — Городенка
01:20

Київ — Кам'янець-Подільський
16:47

Київ — Мадрид (Іс)
13:00

Київ — Сучава (Рум)
02:35

Київ — Щецин (Пол)
19:00

Клайпеда (Лит) — Херсон
11:40

Ковель — Запоріжжя
10:35

Ковель — Херсон
10:35

Красилів — Вінниця
08:00 14:20

Красилів — Кам'янець-Подільський
14:30

Красилів — Чернівці
07:50 16:20

Краснодар (РФ) — Чернівці
23:00

Лодзь (Пол) — Кам'янець-Подільський
05:10

Лодзь (Пол) — Чернівці
10:10

Львів — Тульчин
16:25

Львів — Хмільник
13:45

Мелітополь — Кельн (Нім)
08:30

Миколаїв — Неаполь (Іт)
01:00

Миколаїв — Салерно (Іт)
08:15

Нетішин — Кам'янець-Подільський
14:05 18:55

Нетішин — Тульчин
12:45

Новгород-Волинський — Кам'янець-Подільський
15:35 15:35

Одеса — Варшава (Пол)
16:50 17:40

Одеса — Гданськ (Пол)
16:50

Одеса — Калуш
05:40

Одеса — Кобленц (Нім)
14:50

Одеса — Плзень (Чех)
18:10

Одеса — Плоцьк (Пол)
03:20

Одеса — Чернівці
04:05

Острог — Познань (Пол)
14:30

Плзень (Чех) — Херсон
18:30

Познань (Пол) — Херсон
05:40

Понінка — Кам'янець-Подільський
10:55

Рівне — Вінниця
07:40

Рівне — Кам'янець-Подільський
14:25 14:25 15:50 15:50

Санаторій Товтри — Вінниця
15:40

Скадовськ — Варшава (Пол)
07:00

Скадовськ — Познань (Пол)
07:00

Славута — Кам'янець-Подільський
11:35

Стара Синява — Кам'янець-Подільський
09:35 12:20

Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
06:45 11:45

Старокостянтинів — Тернопіль
09:00

Сучава (Рум) — Київ
00:20

Сучава (Рум) — Харків
23:50

Сучава (Рум) — Херсон
15:15 15:15

Теофіполь — Кам'янець-Подільський
12:00

Тернопіль — Вінниця
13:00

Тернопіль — Старокостянтинів
18:30

Тернопіль — Херсон
10:00

Тернопіль — Хмільник
17:05

Тульчин — Львів
13:45

Тульчин — Нетішин
10:15

Умань — Гданськ (Пол)
16:00

Умань — Каліш (Пол)
15:00

Умань — Свиноуйсьце (Пол)
16:30

Харків — Сучава (Рум)
02:00

Харків — Чернівці
04:55

Херсон — Барі (Іт)
09:35

Херсон — Берестя (Біл)
19:30

Херсон — Варшава (Пол)
06:15 22:25 22:25

Херсон — Вільнюс (Лит)
19:30

Херсон — Гамбург (Нім)
08:30

Херсон — Гданськ (Пол)
09:00 09:00

Херсон — Гдиня (Пол)
07:25 19:00

Херсон — Зелена Гура (Пол)
19:05

Херсон — Карлови Вари (Чех)
10:40

Херсон — Карлсруе (Нім)
08:30 08:30

Херсон — Клайпеда (Лит)
08:55

Херсон — Кобленц (Нім)
14:50

Херсон — Ковель
19:30

Херсон — Колобжег (Пол)
11:50

Херсон — Плзень (Чех)
19:00

Херсон — Познань (Пол)
00:15

Херсон — Прага (Чех)
15:30 16:30

Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
11:30 17:30

Херсон — Слупськ (Пол)
11:50

Херсон — Сучава (Рум)
05:05

Херсон — Фрайбург (Нім)
14:50

Херсон — Щецин (Пол)
08:20 08:20 11:10 11:50 11:50 11:50 17:30 19:30

Хмельницький — Іванківці
09:00 11:25 12:50

Хмельницький — Івано-Франківськ
06:20 12:05 12:05

Хмельницький — Ізяслав
09:40 15:45 18:10

Хмельницький — Берездів
14:35

Хмельницький — Березівка
14:10

Хмельницький — Бучач
12:55

Хмельницький — Бучая
17:35

Хмельницький — Білогір'я
07:20 09:05 09:30 12:45 15:25 17:25

Хмельницький — В'язовець
14:25

Хмельницький — Варшава (Пол)
14:30

Хмельницький — Великий Карабчіїв
12:25

Хмельницький — Вишнопіль
09:45

Хмельницький — Вроцлав (Пол)
11:00

Хмельницький — Вінниця
06:10 09:25 09:35 12:05 16:00 17:10 17:25

Хмельницький — Віньківці
18:00

Хмельницький — Гайсин
13:30

Хмельницький — Гдиня (Пол)
11:10

Хмельницький — Глібів
14:15

Хмельницький — Говори
16:30

Хмельницький — Городок
08:00 14:10 17:30

Хмельницький — Гроттамінарда (Іт)
05:10

Хмельницький — Гусятин
10:15 17:15

Хмельницький — Гута
14:15

Хмельницький — Дубівка
13:30

Хмельницький — Житомир
07:30 07:35 10:05 13:50

Хмельницький — Заборознівці
15:35

Хмельницький — Завадинці
10:35 17:45

Хмельницький — Заліщики
13:55

Хмельницький — Збараж
14:00

Хмельницький — Зелені Курилівці
14:15

Хмельницький — Кам'янець-Подільський
05:25 05:45 06:30 07:25 07:35 09:00 09:15 09:35 09:55 10:25 11:20 12:40 13:00 13:10 13:15 13:35 13:50 14:05 14:45 15:15 15:31 17:05 17:25 17:50

Хмельницький — Капустяни
16:25

Хмельницький — Кишинів (Мол)
06:50 13:30

Хмельницький — Клинове
14:40

Хмельницький — Ковель
06:30

Хмельницький — Коржівка
10:30 16:40

Хмельницький — Кременець
13:30

Хмельницький — Кунів
13:00

Хмельницький — Куражин
08:40 15:05

Хмельницький — Курорт Сатанів
06:15 08:20 10:30 14:20

Хмельницький — Куча
12:15

Хмельницький — Летичів
08:45 12:15 15:10 18:25

Хмельницький — Лисогірка
12:35 14:50

Хмельницький — Луцьк
07:50 13:10 17:00

Хмельницький — Махаринці
11:25 16:15

Хмельницький — Маціорськ
14:10

Хмельницький — Могилів-Подільський
05:20

Хмельницький — Мшанець
08:25 15:35

Хмельницький — Нетішин
11:15 12:45 13:15 15:20 15:40 17:30

Хмельницький — Нова Ушиця
06:35 07:30 10:40 12:50 19:45

Хмельницький — Новодністровськ
09:05

Хмельницький — Ожарівка
09:00 12:55

Хмельницький — Осламів
10:15

Хмельницький — Песець
12:25

Хмельницький — Пижівка
13:00

Хмельницький — Плужне
13:45

Хмельницький — Полонне
12:40 14:50 17:05

Хмельницький — Понінка
06:10 07:25 11:50 12:55

Хмельницький — Пісочна
11:15

Хмельницький — Рудківці
05:55 13:40

Хмельницький — Рівне
04:45 05:50 06:00 07:10 09:55 15:35

Хмельницький — Святець
16:15

Хмельницький — Северини
13:25

Хмельницький — Сирватинці
06:10 14:27

Хмельницький — Славута
09:05 09:25 12:20 13:50 14:55 16:05 17:10

Хмельницький — Слобідка-Смотрицька
11:50

Хмельницький — Сокиряни
06:20

Хмельницький — Сошне
05:20

Хмельницький — Стара Ушиця
13:20

Хмельницький — Старий Остропіль
15:35

Хмельницький — Теофіполь
10:40 14:05

Хмельницький — Тернопіль
05:10 06:50 07:20 08:10 09:50 10:50 16:20

Хмельницький — Тимків
17:05

Хмельницький — Товтри
07:25 18:05

Хмельницький — Харківці
06:30 14:10

Хмельницький — Хмільник
09:30 15:45

Хмельницький — Хребтіїв
15:55

Хмельницький — Хуст
12:00

Хмельницький — Чемерівці
07:00 08:15 09:25 11:30 13:05 13:45 14:50 15:00 15:25 16:15

Хмельницький — Чернівці
08:30 11:10 14:15

Хмельницький — Чотирбоки
11:35 16:45

Хмельницький — Шевченко
10:40 15:10

Хмельницький — Шекеринці
10:45 10:47

Хмельницький — Шепетівка
06:55 08:40 10:55 14:30 16:55

Хмельницький — Шибена
15:10

Хмельницький — Ямпіль
06:25 11:15 16:35

Хмельницький — Яремче
07:15 07:15 07:45

Хмільник — Львів
09:43

Хмільник — Прага (Чех)
11:00

Хмільник — Тернопіль
08:45

Чемерівці — Вінниця
11:25

Чернівці — Бердичів
13:07

Чернівці — Вроцлав (Пол)
13:35

Чернівці — Вінниця
14:55 14:55

Чернівці — Краснодар (РФ)
11:50

Чернівці — Лодзь (Пол)
12:50

Чернівці — Одеса
21:20

Чернівці — Харків
17:30

Щедрова — Кам'янець-Подільський
08:00

Щецин (Пол) — Херсон
06:45 08:30

Ямпіль — Свиноуйсьце (Пол)
11:50

Яремче — Вінниця
17:50 17:50

Інформація оновлена: 07.12.2019