Автовокзал Хотин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 61а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03731-21368

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Хотин — Білівці
05:30Хотин — Клішківці
05:35Хотин — Клішківці
05:45Хотин — Круглик
06:00Хотин — Ставчани
06:00Хотин — Чепоноси
06:00Хотин — Рашків
06:00Хотин — Колінківці
06:00Хотин — Клішківці
06:15Хотин — Клішківці
06:20Хотин — Кам'янець-Подільський
06:30Хотин — Анадоли
06:30Чернівці — Красилів
06:30Хотин — Орестівка
06:30Хотин — Клішківці
06:35Горошова — Чернівці
06:45Хотин — Рухотин
07:00Хотин — Чернівці
07:00Хотин — Клішківці
07:00Хотин — Білівці
07:00Хотин — Чепоноси
07:10Хотин — Каплівка
07:15Хотин — Круглик
07:20Новоселиця — Чернівці
07:30Хотин — Клішківці
07:30Хотин — Орестівка
07:35Хотин — Рашків
07:40Кельменці — Чернівці
07:40Хотин — Анадоли
07:40Хотин — Ставчани
07:45Чернівці — Хмельницький
07:55Сокиряни — Кам'янець-Подільський
08:00Хотин — Клішківці
08:00Борщів — Чернівці
08:00Хотин — Чепоноси
08:05Хотин — Клішківці
08:05Чернівці — Новодністровськ
08:05Кам'янець-Подільський — Чернівці
08:10Хотин — Каплівка
08:25Новоселиця — Чернівці
08:30Хотин — Клішківці
08:40Кам'янець-Подільський — Чернівці
08:40Хотин — Анадоли
08:55Чернівці — Бердичів
08:55Чернівці — Бердичів
09:00Хотин — Клішківці
09:00Хотин — Чепоноси
09:00Нова Ушиця — Чернівці
09:20Волочиськ — Чернівці
09:20Чернівці — Шепетівка
09:20Чернівці — Шепетівка
09:55Вижниця — Кам'янець-Подільський
10:00Хотин — Клішківці
10:00Дунаївці — Чернівці
10:00Хотин — Анадоли
10:05Хотин — Клішківці
10:15Хотин — Ставчани
10:20Хмельницький — Сокиряни
10:35Городок — Чернівці
10:40Хотин — Рашків
11:00Вижниця — Нетішин
11:00Хотин — Каплівка
11:00Хотин — Чепоноси
11:00Хотин — Білівці
11:00Хотин — Клішківці
11:10Хотин — Чернівці
11:15Хотин — Круглик
11:25Хмельницький — Яремче
11:25Хмельницький — Яремче
11:35Чернівці — Сокиряни
11:45Чернівці — Вінниця
11:45Чернівці — Вінниця
12:00Красилів — Чернівці
12:00Хотин — Анадоли
12:00Хотин — Клішківці
12:00Хотин — Орестівка
12:05Хотин — Клішківці
12:15Хотин — Ставчани
12:25Хмельницький — Чернівці
12:30Хотин — Рухотин
12:40Чернівці — Ленківці
13:00Хотин — Білівці
13:00Хотин — Клішківці
13:00Хотин — Каплівка
13:00Волочиськ — Чернівці
13:00Хотин — Чепоноси
13:05Чернівці — Кам'янець-Подільський
13:10Чернівці — аеропорт Бориспіль
13:15Хотин — Круглик
13:20Яремче — Хмельницький
13:20Яремче — Хмельницький
13:33Чернівці — Новоселиця
13:40Хотин — Чернівці
14:00Хотин — Анадоли
14:00Хотин — Чепоноси
14:10Чернівці — Волочиськ
14:15Хотин — Ставчани
14:15Хотин — Рашків
14:20Чернівці — Горошова
14:20Чернівці — Кам'янець-Подільський
14:20Шепетівка — Чернівці
14:20Шепетівка — Чернівці
14:30Хотин — Клішківці
14:40Віньківці — Чернівці
15:00Хотин — Чепоноси
15:00Хотин — Каплівка
15:00Чернівці — Нова Ушиця
15:20Чернівці — Новоселиця
15:25Чернівці — Кельменці
15:30Бердичів — Чернівці
15:30Хотин — Колінківці
15:30Бердичів — Чернівці
15:40Хотин — Орестівка
15:55Чернівці — Борщів
16:00Хотин — Клішківці
16:00Хотин — Чепоноси
16:00Хотин — Анадоли
16:05Кам'янець-Подільський — Вижниця
16:05Чернівці — Красилів
16:15Хотин — Круглик
16:20Чернівці — Дунаївці
16:33Городок — Чернівці
16:35Сокиряни — Чернівці
16:40Вінниця — Чернівці
16:40Вінниця — Чернівці
16:50Сокиряни — Хмельницький
16:50Хмельницький — Чернівці
16:55Чернівці — Городок
17:10Хотин — Клішківці
17:10Хотин — Білівці
17:15Чернівці — Кам'янець-Подільський
17:20Хотин — Чепоноси
17:25Нетішин — Вижниця
17:30Хотин — Анадоли
17:35Чернівці — Волочиськ
17:45Хотин — Рашків
18:00Хотин — Ставчани
18:00Хотин — Орестівка
18:05Новодністровськ — Чернівці
18:10Хотин — Рухотин
18:21Чернівці — Хмельницький
18:45Чернівці — Одеса
18:45Чернівці — Одеса
18:45Чернівці — Віньківці
19:08Красилів — Чернівці
19:42Чернівці — Городок
20:30Чернівці — Київ
20:37Чернівці — Київ

за маршрутами автобусів

Бердичів — Чернівці
15:30 15:30

Борщів — Чернівці
08:00

Вижниця — Кам'янець-Подільський
09:55

Вижниця — Нетішин
11:00

Волочиськ — Чернівці
09:20 13:00

Вінниця — Чернівці
16:40 16:40

Віньківці — Чернівці
14:40

Городок — Чернівці
10:35 16:33

Горошова — Чернівці
06:35

Дунаївці — Чернівці
10:00

Кам'янець-Подільський — Вижниця
16:05

Кам'янець-Подільський — Чернівці
08:05 08:40

Кельменці — Чернівці
07:40

Красилів — Чернівці
12:00 19:08

Нетішин — Вижниця
17:25

Нова Ушиця — Чернівці
09:00

Новодністровськ — Чернівці
18:05

Новоселиця — Чернівці
07:20 08:25

Сокиряни — Кам'янець-Подільський
07:55

Сокиряни — Хмельницький
16:50

Сокиряни — Чернівці
16:35

Хмельницький — Сокиряни
10:20

Хмельницький — Чернівці
12:25 16:50

Хмельницький — Яремче
11:25 11:25

Хотин — Анадоли
06:30 07:40 08:40 10:00 12:00 14:00 16:00 17:30

Хотин — Білівці
05:20 07:00 11:00 13:00 17:10

Хотин — Кам'янець-Подільський
06:20

Хотин — Каплівка
07:10 08:10 11:00 13:00 15:00

Хотин — Клішківці
05:30 05:35 06:00 06:15 06:30 07:00 07:30 08:00 08:05 08:30 09:00 10:00 10:05 11:00 12:00 12:05 13:00 14:30 16:00 17:10

Хотин — Колінківці
06:00 15:30

Хотин — Круглик
05:45 07:15 11:15 13:15 16:15

Хотин — Орестівка
06:30 07:30 12:00 15:40 18:00

Хотин — Рашків
06:00 07:35 10:40 14:15 17:45

Хотин — Рухотин
06:45 12:30 18:10

Хотин — Ставчани
06:00 07:40 10:15 12:15 14:15 18:00

Хотин — Чепоноси
06:00 07:00 08:00 09:00 11:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:20

Хотин — Чернівці
07:00 11:10 13:40

Чернівці — Бердичів
08:55 08:55

Чернівці — Борщів
15:55

Чернівці — Волочиськ
14:10 17:35

Чернівці — Вінниця
11:45 11:45

Чернівці — Віньківці
18:45

Чернівці — Городок
16:55 19:42

Чернівці — Горошова
14:20

Чернівці — Дунаївці
16:20

Чернівці — Кам'янець-Подільський
13:05 14:20 17:15

Чернівці — Кельменці
15:25

Чернівці — Київ
20:30 20:37

Чернівці — Красилів
06:30 16:05

Чернівці — Ленківці
12:40

Чернівці — Нова Ушиця
15:00

Чернівці — Новодністровськ
08:05

Чернівці — Новоселиця
13:33 15:20

Чернівці — Одеса
18:45 18:45

Чернівці — Сокиряни
11:35

Чернівці — Хмельницький
07:45 18:21

Чернівці — Шепетівка
09:20 09:20

Чернівці — аеропорт Бориспіль
13:10

Шепетівка — Чернівці
14:20 14:20

Яремче — Хмельницький
13:20 13:20

Інформація оновлена: 06.02.2017