Автовокзал Христинівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Першотравнева, 23/46 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4470693

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Христинівка — Київ
04:30Христинівка — Черкаси
04:55Монастирище — Черкаси
05:05Монастирище — Одеса
05:20Монастирище — Черкаси
05:45Умань — Вінниця
05:45Христинівка — Гребля
05:45Христинівка — Зоряне
05:50Умань — Велика Севастянівка
05:50Христинівка — Шельпахівка
06:00Христинівка — Синиця
06:00Христинівка — Вікторівка
06:00Христинівка — Заячківка
06:00Христинівка — Шельпахівка
06:20Монастирище — Умань
06:25Христинівка — Веселівка
06:34Монастирище — Черкаси
06:45Христинівка — Велика Севастянівка
07:00Христинівка — Верхнячка
07:00Христинівка — Богачівка
07:00Велика Севастянівка — Умань
07:20Христинівка — Ягубець
07:30Коритня — Умань
07:40Христинівка — Умань
07:40Христинівка — Київ
08:00Христинівка — Верхнячка
08:15Умань — Вінниця
08:15Христинівка — Київ
08:30Монастирище — Черкаси
08:30Монастирище — Черкаси
08:30Умань — Монастирище
08:50Христинівка — Умань
08:55Умань — Монастирище
09:00Христинівка — Верхнячка
09:00Христинівка — Зоряне
09:10Монастирище — Черкаси
09:30Христинівка — Ліщинівка
09:30Христинівка — Велика Севастянівка
09:55Христинівка — Умань
10:00Умань — Вінниця
10:00Христинівка — Шельпахівка
10:00Христинівка — Верхнячка
10:15Умань — Монастирище
10:25Монастирище — Умань
10:30Христинівка — Веселівка
10:30Умань — Велика Севастянівка
10:35Умань — Коритня
11:00Христинівка — Вікторівка
11:00Христинівка — Зоряне
11:00Христинівка — Верхнячка
11:10Монастирище — Умань
11:30Христинівка — Богачівка
11:30Христинівка — Синиця
11:30Христинівка — Заячківка
11:30Велика Севастянівка — Умань
11:40Христинівка — Шельпахівка
12:00Христинівка — Верхнячка
12:00Христинівка — Гребля
12:05Христинівка — Умань
12:20Умань — Монастирище
12:20Христинівка — Умань
12:30Монастирище — Умань
12:49Липовець — Умань
12:55Умань — Монастирище
12:55Христинівка — Умань
13:00Христинівка — Верхнячка
13:10Христинівка — Шельпахівка
13:30Христинівка — Ліщинівка
13:50Христинівка — Умань
13:55Умань — Монастирище
14:00Монастирище — Черкаси
14:22Монастирище — Умань
14:30Христинівка — Верхнячка
14:50Христинівка — Київ
14:55Христинівка — Умань
15:00Умань — Велика Севастянівка
15:10Монастирище — Умань
15:25Тульчин — Одеса

за маршрутами автобусів

Велика Севастянівка — Умань
07:00 11:30

Коритня — Умань
07:30

Липовець — Умань
12:49

Монастирище — Одеса
05:05

Монастирище — Умань
06:20 10:25 11:10 12:30 14:22 15:10

Монастирище — Черкаси
04:55 05:20 06:34 08:30 08:30 09:10 14:00

Тульчин — Одеса
15:25

Умань — Велика Севастянівка
05:50 10:30 15:00

Умань — Вінниця
05:45 08:15 10:00

Умань — Коритня
10:35

Умань — Монастирище
08:30 08:55 10:15 12:20 12:55 13:55

Христинівка — Богачівка
07:00 11:30

Христинівка — Велика Севастянівка
06:45 09:30

Христинівка — Верхнячка
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:30

Христинівка — Веселівка
06:25 10:30

Христинівка — Вікторівка
06:00 11:00

Христинівка — Гребля
05:45 12:00

Христинівка — Заячківка
06:00 11:30

Христинівка — Зоряне
05:45 09:00 11:00

Христинівка — Київ
04:30 07:40 08:15 14:50

Христинівка — Ліщинівка
09:30 13:30

Христинівка — Синиця
06:00 11:30

Христинівка — Умань
07:40 08:50 09:55 12:05 12:20 12:55 13:50 14:55

Христинівка — Черкаси
04:30

Христинівка — Шельпахівка
05:50 06:00 10:00 11:40 13:10

Христинівка — Ягубець
07:20

Інформація оновлена: 07.02.2017