Автовокзал Чернівці АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Галицький шлях, 4в (показати на мапі)

Телефон довідки: 0372-529509

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Чернівці — Шубранець
06:40Чернівці — Снятин
06:45Чернівці — Киселів
07:00Чернівці — Шубранець
07:10Чернівці — Малятинці
07:10Чернівці — Нові Драчинці
07:10Чернівці — Валява
07:20Чернівці — Хлівище
07:20Чернівці — Вижниця
07:20Чернівці — Шипинці
07:25Чернівці — Ширівці
07:30Чернівці — Заліщики
07:30Чернівці — Валява
07:30Чернівці — Шубранець
07:30Чернівці — Заставна
07:30Чернівці — Кіцмань
07:35Чернівці — Бобівці
07:35Чернівці — Заставна
07:40Чернівці — Брусенки
07:40Чернівці — Старі Бросківці
07:40Чернівці — Шипинці
07:40Чернівці — Кіцмань
07:40Чернівці — Вікно
07:40Чернівці — Снятин
07:40Чернівці — Кадубівці
07:45Чернівці — Заболотів
07:50Чернівці — Василів
07:50Чернівці — Ширівці
08:00Чернівці — Шубранець
08:00Чернівці — Шипинці
08:00Чернівці — Кіцмань
08:00Чернівці — Кліводин
08:00Чернівці — Вижниця
08:00Чернівці — Шишківці
08:05Чернівці — Костинці
08:05Чернівці — Заставна
08:10Чернівці — Снятин
08:10Чернівці — Ширівці
08:20Чернівці — Кіцмань
08:20Чернівці — Шипинці
08:25Чернівці — Ржавинці
08:30Чернівці — Шубранець
08:30Чернівці — Борівці
08:30Чернівці — Виноград
08:35Чернівці — Заставна
08:40Чернівці — Снятин
08:40Чернівці — Кіцмань
08:40Чернівці — Репужинці
08:40Чернівці — Шипинці
08:50Чернівці — Ширівці
08:50Чернівці — Кіцмань
08:50Чернівці — Хлівище
08:55Чернівці — Добринівці
08:55Чернівці — Ужгород
09:00Чернівці — Вижниця
09:00Чернівці — Верхні Станівці
09:00Чернівці — Шипинці
09:00Чернівці — Кіцмань
09:00Чернівці — Шубранець
09:05Чернівці — Киселів
09:10Чернівці — Веренчанка
09:10Чернівці — Снятин
09:15Чернівці — Кострижівка
09:20Чернівці — Шипинці
09:20Чернівці — Кіцмань
09:25Чернівці — Нові Драчинці
09:25Чернівці — Валява
09:25Чернівці — Ширівці
09:30Чернівці — Стецева
09:30Чернівці — Баламутівка
09:30Чернівці — Путила
09:30Чернівці — Коломия
09:40Чернівці — Борівці
09:40Чернівці — Дорошівці
09:40Чернівці — Шипинці
09:40Чернівці — Костинці
09:40Чернівці — Волока
09:40Чернівці — Кіцмань
09:45Чернівці — Снятин
09:50Чернівці — Виноград
09:50Чернівці — Вижниця
10:00Чернівці — Ширівці
10:00Чернівці — Зелений Гай
10:00Чернівці — Шипинці
10:00Чернівці — Бабине
10:00Чернівці — Коломия
10:00Чернівці — Шубранець
10:00Чернівці — Кіцмань
10:00Чернівці — Добринівці
10:10Чернівці — Заставна
10:15Чернівці — Вижниця
10:20Чернівці — Шипинці
10:20Чернівці — Касперівці
10:20Чернівці — Валява
10:20Чернівці — Митків
10:20Чернівці — Брусенки
10:25Чернівці — Кіцмань
10:30Чернівці — Снятин
10:30Чернівці — Івано-Франківськ
10:30Чернівці — Вали
10:30Чернівці — Рівне
10:40Чернівці — Малятинці
10:40Чернівці — Ржавинці
10:40Чернівці — Шипинці
10:40Чернівці — Бобівці
10:45Чернівці — Вижниця
10:45Чернівці — Шубранець
10:50Чернівці — Кіцмань
10:50Чернівці — Коломия
10:50Чернівці — Заставна
10:50Чернівці — Кіцмань
11:00Чернівці — Шипинці
11:00Чернівці — Бережонка
11:00Чернівці — Шишківці
11:00Чернівці — Колодрібка
11:00Чернівці — Заставна
11:05Чернівці — Вижниця
11:10Чернівці — Костинці
11:10Чернівці — Веренчанка
11:10Чернівці — Снятин
11:15Чернівці — Коломия
11:15Чернівці — Вижниця
11:15Чернівці — Кіцмань
11:20Чернівці — Заставна
11:20Чернівці — Шубранець
11:20Чернівці — Шипинці
11:20Чернівці — Хлівище
11:25Чернівці — Коломия
11:25Чернівці — Заболотів
11:25Чернівці — Валява
11:30Чернівці — Борівці
11:30Чернівці — Виноград
11:35Чернівці — Мосорівка
11:40Чернівці — Снятин
11:40Чернівці — Старі Бросківці
11:40Чернівці — Бабин
11:40Чернівці — Кіцмань
11:40Чернівці — Шипинці
11:45Чернівці — Вижниця
11:45Чернівці — Заліщики
11:46Чернівці — Городенка
11:50Чернівці — Веренчанка
11:50Чернівці — Бережонка
11:50Чернівці — Кіцмань
11:55Чернівці — Кадубівці
12:00Чернівці — Перемишль (Пол)
12:00Чернівці — Шипинці
12:05Чернівці — Коломия
12:05Чернівці — Кіцмань
12:10Чернівці — Костинці
12:10Чернівці — Заставна
12:10Чернівці — Снятин
12:15Чернівці — Вижниця
12:20Чернівці — Хлівище
12:20Чернівці — Митків
12:20Чернівці — Шипинці
12:25Чернівці — Киселів
12:30Чернівці — Репужинці
12:30Чернівці — Бучач
12:30Чернівці — Городенка
12:30Чернівці — Верхні Станівці
12:30Чернівці — Замостя
12:30Чернівці — Кіцмань
12:40Чернівці — Вижниця
12:40Чернівці — Шипинці
12:50Чернівці — Дорошівці
12:50Чернівці — Заставна
12:55Чернівці — Тюдів
12:55Чернівці — Кіцмань
13:00Чернівці — Шубранець
13:00Чернівці — Виноград
13:00Чернівці — Шипинці
13:00Чернівці — Борівці
13:00Чернівці — Вижниця
13:00Чернівці — Репужинці
13:10Чернівці — Снятин
13:10Чернівці — Ржавинці
13:15Чернівці — Борщів
13:17Чернівці — Надвірна
13:20Чернівці — Кострижівка
13:20Чернівці — Шипинці
13:20Чернівці — Кіцмань
13:25Чернівці — Бережниця
13:25Чернівці — Валява
13:30Чернівці — Вижниця
13:30Чернівці — Заставна
13:35Чернівці — Львів
13:35Чернівці — Нові Драчинці
13:35Чернівці — Свершківці
13:40Чернівці — Шипинці
13:40Чернівці — Снятин
13:45Чернівці — Вікно
13:45Чернівці — Кіцмань
13:50Чернівці — Кіцмань
13:50Чернівці — Монастириська
13:50Чернівці — Брусенки
13:50Чернівці — Хлівище
13:50Чернівці — Малятинці
13:50Чернівці — Городенка
13:50Чернівці — Вижниця
13:55Чернівці — Бобівці
13:55Чернівці — Баламутівка
14:00Чернівці — Шипинці
14:00Чернівці — Шубранець
14:10Чернівці — Заставна
14:10Чернівці — Снятин
14:10Чернівці — Костинці
14:10Чернівці — Кіцмань
14:10Чернівці — Вижниця
14:15Чернівці — Киселів
14:20Чернівці — Касперівці
14:20Чернівці — Митків
14:20Чернівці — Шипинці
14:20Чернівці — Веренчанка
14:20Чернівці — Шубранець
14:20Чернівці — Вижниця
14:20Чернівці — Вали
14:25Чернівці — Валява
14:30Чернівці — Виноград
14:35Чернівці — Кіцмань
14:35Чернівці — Бережани
14:40Чернівці — Снятин
14:40Чернівці — Заставна
14:40Чернівці — Шипинці
14:50Чернівці — Борівці
14:50Чернівці — Заболотів
14:50Чернівці — Брусенки
14:50Чернівці — Старі Бросківці
14:50Чернівці — Заставна
14:50Чернівці — Добринівці
14:50Чернівці — Кіцмань
14:55Чернівці — Вижниця
15:00Чернівці — Коломия
15:00Чернівці — Хлівище
15:00Чернівці — Василів
15:00Чернівці — Кіцмань
15:00Чернівці — Шубранець
15:00Чернівці — Шипинці
15:00Чернівці — Стецева
15:05Чернівці — Волока
15:10Чернівці — Костинці
15:10Чернівці — Мосорівка
15:10Чернівці — Заліщики
15:15Чернівці — Тернопіль
15:15Чернівці — Ширівці
15:20Чернівці — Шипинці
15:20Чернівці — Шишківці
15:20Чернівці — Ржавинці
15:25Чернівці — Кіцмань
15:25Чернівці — Гусятин
15:30Чернівці — Кадубівці
15:30Чернівці — Коломия
15:35Чернівці — Бабине
15:40Чернівці — Шипинці
15:40Чернівці — Шубранець
15:40Чернівці — Снятин
15:40Чернівці — Вижниця
15:40Чернівці — Веренчанка
15:45Чернівці — Борщів
15:45Чернівці — Ширівці
15:46Чернівці — Городенка
15:50Чернівці — Кіцмань
15:50Чернівці — Репужинці
15:50Чернівці — Валява
15:50Чернівці — Кіцмань
15:50Чернівці — Верхні Станівці
16:00Чернівці — Шипинці
16:00Чернівці — Колодрібка
16:00Чернівці — Нові Драчинці
16:00Чернівці — Киселів
16:00Чернівці — Митків
16:05Чернівці — Вижниця
16:10Чернівці — Заставна
16:10Чернівці — Брусенки
16:10Чернівці — Снятин
16:10Чернівці — Коломия
16:15Чернівці — Гусятин
16:15Чернівці — Ширівці
16:15Чернівці — Кіцмань
16:20Чернівці — Шипинці
16:20Чернівці — Костинці
16:20Чернівці — Дорошівці
16:20Чернівці — Шубранець
16:30Чернівці — Бобівці
16:30Чернівці — Борівці
16:30Чернівці — Коломия
16:35Чернівці — Вижниця
16:35Чернівці — Веренчанка
16:40Чернівці — Шипинці
16:40Чернівці — Кіцмань
16:40Чернівці — Снятин
16:40Чернівці — Зелений Гай
16:45Чернівці — Ширівці
16:50Чернівці — Заставна
17:00Чернівці — Шубранець
17:00Чернівці — Ржавинці
17:00Чернівці — Виноград
17:00Чернівці — Снятин
17:00Чернівці — Шипинці
17:05Чернівці — Кострижівка
17:05Чернівці — Кіцмань
17:05Чернівці — Вижниця
17:05Чернівці — Хлівище
17:10Чернівці — Старі Бросківці
17:10Чернівці — Киселів
17:15Чернівці — Звенячин
17:15Чернівці — Ширівці
17:15Чернівці — Бережонка
17:15Чернівці — Кіцмань
17:15Чернівці — Дорошівці
17:20Чернівці — Шипинці
17:25Чернівці — Добринівці
17:25Чернівці — Костинці
17:30Чернівці — Кіцмань
17:30Чернівці — Заставна
17:30Чернівці — Репужинці
17:35Чернівці — Скала-Подільська
17:40Чернівці — Шипинці
17:40Чернівці — Шубранець
17:40Чернівці — Митків
17:40Чернівці — Брусенки
17:40Чернівці — Замостя
17:40Чернівці — Малятинці
17:45Чернівці — Бабин
17:45Чернівці — Ширівці
17:55Чернівці — Баламутівка
17:55Чернівці — Кіцмань
17:55Чернівці — Валява
18:00Чернівці — Виноград
18:00Чернівці — Шипинці
18:00Чернівці — Хлівище
18:00Чернівці — Нові Драчинці
18:00Чернівці — Снятин
18:10Чернівці — Заставна
18:10Чернівці — Борівці
18:10Чернівці — Вижниця
18:15Чернівці — Ширівці
18:15Чернівці — Кіцмань
18:20Чернівці — Шубранець
18:20Чернівці — Вали
18:20Чернівці — Шипинці
18:20Чернівці — Кременець
18:20Чернівці — Мосорівка
18:25Чернівці — Бобівці
18:25Чернівці — Кіцмань
18:30Чернівці — Кадубівці
18:35Чернівці — Снятин
18:35Чернівці — Бережонка
18:40Чернівці — Вікно
18:40Чернівці — Костинці
18:40Чернівці — Вижниця
18:40Чернівці — Шипинці
18:45Чернівці — Веренчанка
18:45Чернівці — Ширівці
18:55Чернівці — Верхні Станівці
19:00Чернівці — Шишківці
19:00Чернівці — Снятин
19:00Чернівці — Шипинці
19:00Чернівці — Добринівці
19:05Чернівці — Вижниця
19:10Чернівці — Дорошівці
19:15Чернівці — Кіцмань
19:15Чернівці — Кіцмань
19:20Чернівці — Шипинці
19:20Чернівці — Вали
19:20Чернівці — Ширівці
19:20Чернівці — Репужинці
19:30Чернівці — Брусенки
19:30Чернівці — Киселів
19:35Чернівці — Вижниця
19:40Чернівці — Стецева
19:40Чернівці — Виноград
19:40Чернівці — Шипинці
20:00Чернівці — Шипинці
20:00Чернівці — Ржавинці
20:00Чернівці — Шубранець
20:00Чернівці — Нові Драчинці
20:05Чернівці — Вижниця
20:10Чернівці — Старі Бросківці
20:20Чернівці — Шипинці
20:30Чернівці — Добринівці
20:30Чернівці — Вижниця
20:40Чернівці — Шипинці

за маршрутами автобусів

Чернівці — Івано-Франківськ
10:30

Чернівці — Бабин
11:40 17:45

Чернівці — Бабине
10:00 15:35

Чернівці — Баламутівка
09:30 13:55 17:55

Чернівці — Бережани
14:35

Чернівці — Бережниця
13:25

Чернівці — Бережонка
11:00 11:50 17:15 18:35

Чернівці — Бобівці
07:35 10:40 13:55 16:30 18:25

Чернівці — Борщів
13:15 15:45

Чернівці — Борівці
08:30 09:40 11:30 13:00 14:50 16:30 18:10

Чернівці — Брусенки
07:40 10:20 13:50 14:50 16:10 17:40 19:30

Чернівці — Бучач
12:30

Чернівці — Вали
10:30 14:20 18:20 19:20

Чернівці — Валява
07:10 07:30 09:25 10:20 11:25 13:25 14:25 15:50 17:55

Чернівці — Василів
07:50 15:00

Чернівці — Веренчанка
09:10 11:10 11:50 14:20 15:40 16:35 18:45

Чернівці — Верхні Станівці
09:00 12:30 15:50 18:55

Чернівці — Вижниця
07:20 08:00 09:00 09:50 10:15 10:45 11:05 11:15 11:45 12:15 12:40 13:00 13:30 13:50 14:10 14:20 14:55 15:40 16:05 16:35 17:05 18:10 18:40 19:05 19:35 20:05 20:30

Чернівці — Виноград
08:30 09:50 11:30 13:00 14:30 17:00 18:00 19:40

Чернівці — Волока
09:40 15:05

Чернівці — Вікно
07:40 13:45 18:40

Чернівці — Городенка
11:46 12:30 13:50 15:46

Чернівці — Гусятин
15:25 16:15

Чернівці — Добринівці
08:55 10:00 14:50 17:25 19:00 20:30

Чернівці — Дорошівці
09:40 12:50 16:20 17:15 19:10

Чернівці — Заболотів
07:45 11:25 14:50

Чернівці — Заліщики
07:30 11:45 15:10

Чернівці — Замостя
12:30 17:40

Чернівці — Заставна
07:30 07:35 08:05 08:35 10:10 10:50 11:00 11:20 12:10 12:50 13:30 14:10 14:40 14:50 16:10 16:50 17:30 18:10

Чернівці — Звенячин
17:15

Чернівці — Зелений Гай
10:00 16:40

Чернівці — Кадубівці
07:40 11:55 15:30 18:30

Чернівці — Касперівці
10:20 14:20

Чернівці — Киселів
06:45 09:05 12:25 14:15 16:00 17:10 19:30

Чернівці — Кліводин
08:00

Чернівці — Колодрібка
11:00 16:00

Чернівці — Коломия
09:30 10:00 10:50 11:15 11:25 12:05 15:00 15:30 16:10 16:30

Чернівці — Костинці
08:05 09:40 11:10 12:10 14:10 15:10 16:20 17:25 18:40

Чернівці — Кострижівка
09:15 13:20 17:05

Чернівці — Кременець
18:20

Чернівці — Кіцмань
07:30 07:40 08:00 08:20 08:40 08:50 09:00 09:20 09:40 10:00 10:25 10:50 10:50 11:15 11:40 11:50 12:05 12:30 12:55 13:20 13:45 13:50 14:10 14:35 14:50 15:00 15:25 15:50 15:50 16:15 16:40 17:05 17:15 17:30 17:55 18:15 18:25 19:15 19:15

Чернівці — Львів
13:35

Чернівці — Малятинці
07:10 10:40 13:50 17:40

Чернівці — Митків
10:20 12:20 14:20 16:00 17:40

Чернівці — Монастириська
13:50

Чернівці — Мосорівка
11:35 15:10 18:20

Чернівці — Надвірна
13:17

Чернівці — Нові Драчинці
07:10 09:25 13:35 16:00 18:00 20:00

Чернівці — Перемишль (Пол)
12:00

Чернівці — Путила
09:30

Чернівці — Репужинці
08:40 12:30 13:00 15:50 17:30 19:20

Чернівці — Ржавинці
08:25 10:40 13:10 15:20 17:00 20:00

Чернівці — Рівне
10:30

Чернівці — Свершківці
13:35

Чернівці — Скала-Подільська
17:35

Чернівці — Снятин
06:40 07:40 08:10 08:40 09:10 09:45 10:30 11:10 11:40 12:10 13:10 13:40 14:10 14:40 15:40 16:10 16:40 17:00 18:00 18:35 19:00

Чернівці — Старі Бросківці
07:40 11:40 14:50 17:10 20:10

Чернівці — Стецева
09:30 15:00 19:40

Чернівці — Тернопіль
15:15

Чернівці — Тюдів
12:55

Чернівці — Ужгород
08:55

Чернівці — Хлівище
07:20 08:50 11:20 12:20 13:50 15:00 17:05 18:00

Чернівці — Шипинці
07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40

Чернівці — Ширівці
07:25 07:50 08:10 08:50 09:25 10:00 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:20

Чернівці — Шишківці
08:00 11:00 15:20 19:00

Чернівці — Шубранець
06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 10:00 10:45 11:20 13:00 14:00 14:20 15:00 15:40 16:20 17:00 17:40 18:20 20:00

Інформація оновлена: 06.02.2017