Автовокзал Чигирин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Черкаська, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04730-25449

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:55Чигирин — Черкаси
06:00Чигирин — Черкаси
06:10Чигирин — Орбіта
06:15Чигирин — Умань
06:40Чигирин — Київ
06:45Чигирин — Черкаси
07:25Чигирин — Галаганівка
07:30Чигирин — Вершаці
07:30Чигирин — Черкаси
07:40Чигирин — Знам'янка
07:45Черкаси — Стецівка (Дамба)
07:45Чигирин — Галаганівка
07:54Галаганівка — Чигирин
08:10Чигирин — Черкаси
08:21Галаганівка — Чигирин
08:40Черкаси — Дніпро (Дніпропетровськ)
09:00Чигирин — Черкаси
09:10Стецівка (Дамба) — Черкаси
09:40Чигирин — Черкаси
10:00Чигирин — Орбіта
10:30Черкаси — Стецівка (Дамба)
11:10Канів — Дніпро (Дніпропетровськ)
11:20Чигирин — Вершаці
11:30Чигирин — Черкаси
12:00Чигирин — Вершаці
12:10Чигирин — Черкаси
12:45Чигирин — Черкаси
12:55Стецівка (Дамба) — Черкаси
13:00Чигирин — Головківка
13:05Полтава — Черкаси
13:30Чигирин — Черкаси
13:35Чигирин — Черкаси
13:40Дніпро (Дніпропетровськ) — Канів
14:30Чигирин — Черкаси
14:50Чигирин — Черкаси
15:20Чигирин — Черкаси
16:10Чигирин — Галаганівка
16:10Чигирин — Черкаси
16:30Черкаси — Стецівка (Дамба)
16:54Галаганівка — Чигирин
17:00Чигирин — Черкаси
17:20Чигирин — Орбіта
17:35Чигирин — Галаганівка
17:50Стецівка (Дамба) — Черкаси
17:50Чигирин — Черкаси
18:21Галаганівка — Чигирин
18:30Черкаси — Полтава
18:40Чигирин — Черкаси
19:20Чигирин — Черкаси

за маршрутами автобусів

Галаганівка — Чигирин
07:54 08:21 16:54 18:21

Дніпро (Дніпропетровськ) — Канів
13:40

Канів — Дніпро (Дніпропетровськ)
11:10

Полтава — Черкаси
13:05

Стецівка (Дамба) — Черкаси
09:10 12:55 17:50

Черкаси — Дніпро (Дніпропетровськ)
08:40

Черкаси — Полтава
18:30

Черкаси — Стецівка (Дамба)
07:45 10:30 16:30

Чигирин — Вершаці
07:30 11:20 12:00

Чигирин — Галаганівка
07:25 07:45 16:10 17:35

Чигирин — Головківка
13:00

Чигирин — Знам'янка
07:40

Чигирин — Київ
06:40

Чигирин — Орбіта
06:10 10:00 17:20

Чигирин — Умань
06:15

Чигирин — Черкаси
05:55 06:00 06:45 07:30 08:10 09:00 09:40 11:30 12:10 12:45 13:30 13:35 14:30 14:50 15:20 16:10 17:00 17:50 18:40 19:20

Інформація оновлена: 07.02.2017