Автовокзал Дніпро АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Героїв Сталінграда, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-3200285

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Дніпро — Запоріжжя
06:30Дніпро — Нікополь
06:40Кам`янське — Кирилівка
06:40Дніпро — Запоріжжя
07:25Дніпро — Кирилівка
07:25Дніпро — Нікополь
07:25Дніпро — Запоріжжя
07:25Дніпро — Майорка
07:40Дніпро — Покров
07:45Дніпро — Херсон
07:55Дніпро — Солоне
08:00Дніпро — Бердянськ
08:11Дніпро — Марганець
08:15Дніпро — Нікополь
08:30Дніпро — Скадовськ
08:35Дніпро — Запоріжжя
08:40Дніпро — Волоське
08:45Дніпро — Маріуполь
08:55Дніпро — Новотроїцьке
08:55Дніпро — Нікополь
09:05Дніпро — Новотроїцьке
09:20Дніпро — Зелений Гай
09:20Дніпро — Солоне
09:25Дніпро — Запоріжжя
09:25Дніпро — Нікополь
09:45Дніпро — Покров
09:55Дніпро — Запоріжжя
09:55Дніпро — Кирилівка
10:10Дніпро — Запоріжжя
10:15Дніпро — Григорівка
10:20Дніпро — Майорка
10:25Дніпро — Петриківка
10:30Дніпро — Петриківка
10:30Дніпро — Нікополь
10:40Дніпро — Марганець
10:50Дніпро — Запоріжжя
10:55Дніпро — Покров
11:10Дніпро — Нікополь
11:15Дніпро — Запоріжжя
11:25Дніпро — Нікополь
11:40Дніпро — Покров
11:45Дніпро — Запоріжжя
11:55Дніпро — Нікополь
12:00Дніпро — Солоне
12:00Дніпро — Бердянськ
12:05Дніпро — Олександропіль
12:10Дніпро — Кирилівка
12:15Дніпро — Зелений Гай
12:20Дніпро — Волоське
12:25Дніпро — Нікополь
12:40Дніпро — Покров
12:55Дніпро — Нікополь
12:55Дніпро — Марганець
12:55Дніпро — Запоріжжя
13:15Дніпро — Нікополь
13:25Дніпро — Покров
13:45Дніпро — Павлівка
13:55Дніпро — Запоріжжя
14:00Дніпро — Нікополь
14:00Дніпро — Майорка
14:00Дніпро — Бердянськ
14:10Дніпро — Солоне
14:25Дніпро — Покров
14:25Дніпро — Марганець
14:25Дніпро — Покров
14:30Дніпро — Бердянськ
14:40Кам`янське — Херсон
14:50Дніпро — Нікополь
15:05Дніпро — Запоріжжя
15:10Дніпро — Нікополь
15:15Дніпро — Нікополь
15:15Дніпро — Нікополь
15:20Дніпро — Маріуполь
15:25Дніпро — Запоріжжя
15:25Дніпро — Покров
15:30Дніпро — Кам'янка-Дніпровська
15:30Дніпро — Марганець
15:40Дніпро — Петриківка
15:45Дніпро — Апостолове
15:45Дніпро — Апостолове
15:45Дніпро — Петриківка
15:55Дніпро — Нікополь
15:55Дніпро — Запоріжжя
16:00Дніпро — Марганець
16:05Дніпро — Бердянськ
16:05Дніпро — Волоське
16:05Дніпро — Ганно-Мусіївка
16:10Дніпро — Нікополь
16:25Дніпро — Запоріжжя
16:45Дніпро — Кирилівка
16:55Дніпро — Солоне
17:00Дніпро — Бердянськ
17:00Дніпро — Павлівка
17:10Дніпро — Запоріжжя
17:10Дніпро — Покров
17:15Дніпро — Нікополь
17:25Дніпро — Марганець
17:25Дніпро — Запоріжжя
17:35Дніпро — Нікополь
17:40Дніпро — Енергодар
17:55Дніпро — Запоріжжя
17:55Дніпро — Григорівка
17:55Дніпро — Майорка
17:55Дніпро — Покров
18:15Дніпро — Нікополь
18:20Дніпро — Запоріжжя
18:25Дніпро — Марганець
18:25Дніпро — Нікополь
18:40Дніпро — Запоріжжя
18:45Дніпро — Олександропіль
19:00Дніпро — Нікополь
19:00Дніпро — Запоріжжя
19:10Дніпро — Марганець
19:25Дніпро — Запоріжжя
19:40Дніпро — Нікополь
19:50Дніпро — Волоське
19:55Дніпро — Покров
19:55Дніпро — Покров
20:10Дніпро — Зелений Гай
20:15Дніпро — Нікополь
20:30Дніпро — Запоріжжя
20:40Дніпро — Марганець
21:00Дніпро — Нікополь
21:25Дніпро — Нікополь
23:55Кам`янське — Лазурне
23:55Кам`янське — Бердянськ

за маршрутами автобусів

Дніпро — Апостолове
15:45 15:45

Дніпро — Бердянськ
08:00 12:00 14:00 14:30 16:05 17:00

Дніпро — Волоське
08:40 12:20 16:05 19:50

Дніпро — Ганно-Мусіївка
16:05

Дніпро — Григорівка
10:15 17:55

Дніпро — Енергодар
17:40

Дніпро — Запоріжжя
06:15 06:40 07:25 08:35 09:25 09:55 10:10 10:50 11:15 11:45 12:55 13:55 15:05 15:25 15:55 16:25 17:10 17:25 17:55 18:20 18:40 19:00 19:25 20:30

Дніпро — Зелений Гай
09:20 12:15 20:10

Дніпро — Кам'янка-Дніпровська
15:30

Дніпро — Кирилівка
07:25 09:55 12:10 16:45

Дніпро — Майорка
07:25 10:20 14:00 17:55

Дніпро — Марганець
08:11 10:40 12:55 14:25 15:30 16:00 17:25 18:25 19:10 20:40

Дніпро — Маріуполь
08:45 15:20

Дніпро — Новотроїцьке
08:55 09:05

Дніпро — Нікополь
06:30 07:25 08:15 08:55 09:25 10:30 11:10 11:25 11:55 12:25 12:55 13:15 14:00 14:50 15:10 15:15 15:15 15:55 16:10 17:15 17:35 18:15 18:25 19:00 19:40 20:15 21:00 21:25

Дніпро — Олександропіль
12:05 18:45

Дніпро — Павлівка
13:45 17:00

Дніпро — Петриківка
10:25 10:30 15:40 15:45

Дніпро — Покров
07:40 09:45 10:55 11:40 12:40 13:25 14:25 14:25 15:25 17:10 17:55 19:55 19:55

Дніпро — Скадовськ
08:30

Дніпро — Солоне
07:55 09:20 12:00 14:10 16:55

Дніпро — Херсон
07:45

Кам`янське — Бердянськ
23:55

Кам`янське — Кирилівка
06:40

Кам`янське — Лазурне
23:55

Кам`янське — Херсон
14:40

Інформація оновлена: 18.07.2021