Автовокзал Дніпропетровськ АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Героїв Сталінграда, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-3200285

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Дніпропетровськ — Запоріжжя
06:20Дніпропетровськ — Волоське
06:30Дніпропетровськ — Нікополь
06:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
06:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
07:05Дніпропетровськ — Новоолександрівка
07:05Дніпропетровськ — Запоріжжя
07:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
07:25Дніпропетровськ — Нікополь
07:25Дніпропетровськ — Майорка
07:25Дніпропетровськ — Сурсько-Литовське
07:25Дніпропетровськ — Марганець
07:40Дніпропетровськ — Орджонікідзе
07:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
07:45Дніпропетровськ — Херсон
07:45Дніпропетровськ — Новоолександрівка
07:55Дніпропетровськ — Солоне
07:55Дніпропетровськ — Запоріжжя
08:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
08:10Дніпропетровськ — Марганець
08:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
08:11Дніпропетровськ — Марганець
08:15Дніпропетровськ — Нікополь
08:20Дніпропетровськ — Новоолександрівка
08:30Дніпропетровськ — Скадовськ
08:35Дніпропетровськ — Запоріжжя
08:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
08:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
08:40Дніпропетровськ — Майорка
08:40Дніпропетровськ — Волоське
08:55Дніпропетровськ — Нікополь
09:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
09:05Дніпропетровськ — Новотроїцьке
09:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
09:10Дніпропетровськ — Марганець
09:20Дніпропетровськ — Зелений Гай
09:20Дніпропетровськ — Нікополь
09:20Дніпропетровськ — Солоне
09:25Дніпропетровськ — Веселе
09:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
09:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
09:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
09:45Дніпропетровськ — Орджонікідзе
09:50Дніпропетровськ — Нікополь
09:55Дніпропетровськ — Запоріжжя
10:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
10:10Дніпропетровськ — Нікополь
10:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
10:15Дніпропетровськ — Григорівка
10:20Дніпропетровськ — Майорка
10:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
10:30Дніпропетровськ — Нікополь
10:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
10:30Дніпропетровськ — Петриківка
10:40Дніпропетровськ — Марганець
10:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
10:50Дніпропетровськ — Запоріжжя
10:55Дніпропетровськ — Орджонікідзе
11:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
11:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
11:10Дніпропетровськ — Нікополь
11:15Дніпропетровськ — Запоріжжя
11:25Дніпропетровськ — Нікополь
11:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
11:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
11:40Дніпропетровськ — Орджонікідзе
11:45Дніпропетровськ — Запоріжжя
11:55Дніпропетровськ — Нікополь
11:55Дніпропетровськ — Марганець
12:00Дніпропетровськ — Нікополь
12:00Дніпропетровськ — Солоне
12:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
12:00Дніпропетровськ — Бердянськ
12:05Дніпропетровськ — Олександропіль
12:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
12:10Дніпропетровськ — Мелітополь
12:15Дніпропетровськ — Зелений Гай
12:20Дніпропетровськ — Волоське
12:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
12:25Дніпропетровськ — Нікополь
12:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
12:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
12:40Дніпропетровськ — Орджонікідзе
12:55Дніпропетровськ — Марганець
12:55Дніпропетровськ — Запоріжжя
12:55Дніпропетровськ — Нікополь
13:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
13:05Кривий Ріг — Бердянськ
13:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
13:15Дніпропетровськ — Чонгар
13:15Дніпропетровськ — Нікополь
13:25Дніпропетровськ — Орджонікідзе
13:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
13:25Дніпропетровськ — Бердянськ
13:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
13:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
13:45Дніпропетровськ — Марганець
13:45Дніпропетровськ — Гаркушине
13:55Дніпропетровськ — Запоріжжя
14:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
14:00Дніпропетровськ — Нікополь
14:00Дніпропетровськ — Майорка
14:00Дніпропетровськ — Бердянськ
14:10Дніпропетровськ — Солоне
14:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
14:10Дніпропетровськ — Солоне
14:15Дніпропетровськ — Енергодар
14:25Дніпропетровськ — Орджонікідзе
14:25Дніпропетровськ — Марганець
14:25Дніпропетровськ — Орджонікідзе
14:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
14:30Дніпропетровськ — Нікополь
14:30Дніпропетровськ — Бердянськ
14:40Дніпродзержинськ — Херсон
14:40Дніпродзержинськ — Херсон
14:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
14:45Дніпропетровськ — Запоріжжя
14:50Дніпропетровськ — Нікополь
15:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
15:00Дніпропетровськ — Бердянськ
15:05Дніпропетровськ — Запоріжжя
15:10Дніпропетровськ — Нікополь
15:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
15:10Дніпропетровськ — Марганець
15:15Дніпропетровськ — Нікополь
15:25Дніпропетровськ — Орджонікідзе
15:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
15:30Дніпропетровськ — Нікополь
15:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
15:30Дніпропетровськ — Марганець
15:30Дніпропетровськ — Кам'янка-Дніпровська
15:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
15:45Дніпропетровськ — Апостолове
15:45Дніпропетровськ — Петриківка
15:45Дніпропетровськ — Апостолове
15:50Дніпропетровськ — Нікополь
15:55Дніпропетровськ — Волоське
15:55Дніпропетровськ — Нікополь
15:55Дніпропетровськ — Запоріжжя
16:00Дніпропетровськ — Марганець
16:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
16:05Дніпропетровськ — Красноармійськ
16:10Дніпропетровськ — Нікополь
16:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
16:15Дніпропетровськ — Бердянськ
16:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
16:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
16:35Дніпропетровськ — Нікополь
16:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
16:40Дніпропетровськ — Марганець
16:45Дніпропетровськ — Мелітополь
16:50Дніпропетровськ — Нікополь
16:55Дніпропетровськ — Запоріжжя
16:55Дніпропетровськ — Солоне
17:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
17:00Дніпропетровськ — Бердянськ
17:00Дніпропетровськ — Гаркушине
17:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
17:10Дніпропетровськ — Орджонікідзе
17:25Дніпропетровськ — Марганець
17:25Дніпропетровськ — Запоріжжя
17:25Дніпропетровськ — Нікополь
17:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
17:30Дніпропетровськ — Майорка
17:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
17:40Дніпропетровськ — Енергодар
17:40Дніпропетровськ — Нікополь
17:55Дніпропетровськ — Григорівка
17:55Дніпропетровськ — Запоріжжя
17:55Дніпропетровськ — Орджонікідзе
18:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
18:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
18:15Дніпропетровськ — Нікополь
18:20Дніпропетровськ — Веселе
18:20Дніпропетровськ — Зелений Гай
18:20Дніпропетровськ — Новоолександрівка
18:25Дніпропетровськ — Нікополь
18:25Дніпропетровськ — Марганець
18:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
18:40Дніпропетровськ — Нікополь
18:40Дніпропетровськ — Запоріжжя
18:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
18:45Дніпропетровськ — Олександропіль
19:00Дніпропетровськ — Нікополь
19:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
19:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
19:10Дніпропетровськ — Марганець
19:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
19:15Дніпропетровськ — Орджонікідзе
19:15Дніпропетровськ — Запоріжжя
19:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
19:40Дніпропетровськ — Новоолександрівка
19:40Дніпропетровськ — Нікополь
19:50Дніпропетровськ — Волоське
19:55Дніпропетровськ — Орджонікідзе
19:55Дніпропетровськ — Орджонікідзе
20:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
20:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
20:10Дніпропетровськ — Зелений Гай
20:10Дніпропетровськ — Новоолександрівка
20:15Дніпропетровськ — Нікополь
20:30Дніпропетровськ — Новоолександрівка
20:35Дніпропетровськ — Нікополь
20:40Дніпропетровськ — Марганець
21:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
21:00Дніпропетровськ — Запоріжжя
21:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
21:00Дніпропетровськ — Нікополь
21:25Дніпропетровськ — Нікополь
22:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка
22:00Дніпропетровськ — Новоолександрівка

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Херсон
14:40 14:40

Дніпропетровськ — Апостолове
15:45 15:45

Дніпропетровськ — Бердянськ
12:00 13:25 14:00 14:30 15:00 16:15 17:00

Дніпропетровськ — Веселе
09:25 18:20

Дніпропетровськ — Волоське
06:20 08:40 12:20 15:55 19:50

Дніпропетровськ — Гаркушине
13:45 17:00

Дніпропетровськ — Григорівка
10:15 17:55

Дніпропетровськ — Енергодар
14:15 17:40

Дніпропетровськ — Запоріжжя
06:15 07:05 07:55 08:35 09:25 09:55 10:25 10:50 11:15 11:45 12:25 12:55 13:25 13:55 14:45 15:05 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:40 19:00 19:15 20:00 21:00

Дніпропетровськ — Зелений Гай
09:20 12:15 18:20 20:10

Дніпропетровськ — Кам'янка-Дніпровська
15:30

Дніпропетровськ — Красноармійськ
16:05

Дніпропетровськ — Майорка
07:25 08:40 10:20 14:00 17:30

Дніпропетровськ — Марганець
07:25 08:10 08:11 09:10 10:40 11:55 12:55 13:45 14:25 15:10 15:30 16:00 16:40 17:25 18:25 19:10 20:40

Дніпропетровськ — Мелітополь
12:10 16:45

Дніпропетровськ — Новоолександрівка
06:40 06:40 07:05 07:10 07:40 07:45 08:00 08:10 08:20 08:40 08:40 09:00 09:10 09:30 09:40 10:00 10:10 10:30 10:40 11:00 11:10 11:30 11:40 12:00 12:10 12:30 12:40 13:00 13:10 13:30 13:40 14:00 14:10 14:30 14:40 15:00 15:10 15:30 15:40 16:00 16:10 16:30 16:40 17:00 17:10 17:30 17:40 18:00 18:10 18:20 18:40 18:40 19:00 19:10 19:30 19:40 20:00 20:10 20:30 21:00 21:00 22:00 22:00

Дніпропетровськ — Новотроїцьке
09:05

Дніпропетровськ — Нікополь
06:30 07:25 08:15 08:55 09:20 09:50 10:10 10:30 11:10 11:25 11:55 12:00 12:25 12:55 13:15 14:00 14:30 14:50 15:10 15:15 15:30 15:50 15:55 16:10 16:35 16:50 17:25 17:40 18:15 18:25 18:40 19:00 19:40 20:15 20:35 21:00 21:25

Дніпропетровськ — Олександропіль
12:05 18:45

Дніпропетровськ — Орджонікідзе
07:40 09:45 10:55 11:40 12:40 13:25 14:25 14:25 15:25 17:10 17:55 19:15 19:55 19:55

Дніпропетровськ — Петриківка
10:30 15:45

Дніпропетровськ — Скадовськ
08:30

Дніпропетровськ — Солоне
07:55 09:20 12:00 14:10 14:10 16:55

Дніпропетровськ — Сурсько-Литовське
07:25

Дніпропетровськ — Херсон
07:45

Дніпропетровськ — Чонгар
13:15

Кривий Ріг — Бердянськ
13:05

Інформація оновлена: 26.11.2019