Автовокзал Кременчук

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Воровського, 32/6 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05366-21060

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:20Миколаїв — Суми
01:45Суми — Миколаїв
04:30Кременчук — Світлогірське
04:50Кременчук — Дзюбанівка
04:55Кременчук — Нижня Мануйлівка
05:00Кременчук — Чапаєвка
05:15Кременчук — Олександрівка Друга
05:15Кременчук — Гриньки
05:20Кременчук — Обознівка
05:25Кременчук — Остап'є
05:25Кременчук — Жуки
06:00Кременчук — Пирятин
06:00Кременчук — Глибока Долина
06:10Кременчук — Піски
06:20Кременчук — Куп'євате
06:30Кременчук — Світлогірське
06:35Кременчук — Полтава
06:45Комсомольськ — Миргород
06:55Світловодськ — Кривий Ріг
07:00Кременчук — Кіровоград
07:10Кременчук — Полтава
07:15Кременчук — Глобине
07:20Кременчук — Градизьк
07:55Кременчук — Лубни
08:10Кременчук — Градизьк
08:20Комсомольськ — Дніпропетровськ
08:20Кременчук — Полтава
08:30Кременчук — Гадяч
08:30Полтава — Черкаси
08:40Комсомольськ — Кривий Ріг
08:50Кременчук — Коржівка
08:50Олександрія — Харків
09:00Кременчук — Кіровоград
09:20Кременчук — Новоселівка
09:30Кременчук — Млинок
09:30Кременчук — Дзюбанівка
09:35Кременчук — Полтава
09:50Черкаси — Комсомольськ
09:55Кременчук — Семенівка
09:55Олександрія — Полтава
10:00Кременчук — Мозоліївка
10:00Кременчук — Василівка
10:00Кременчук — Олександрія
10:00Кременчук — Дніпропетровськ
10:10Дніпродзержинськ — Миргород
10:15Кременчук — Решетилівка
10:20Кременчук — Піски
10:30Кременчук — Задовга
10:30Кременчук — Радалівка
10:40Черкаси — Дніпропетровськ
10:50Кременчук — Гриньки
10:50Полтава — Черкаси
10:50Кременчук — Градизьк
11:10Кременчук — Байдакове
11:20Кременчук — Полтава
11:25Кременчук — Миргород
11:30Кременчук — Полтава
11:30Кременчук — Говтва
11:30Кременчук — Броварки
11:35Дніпропетровськ — Комсомольськ
11:35Лубни — Дніпропетровськ
11:40Дніпропетровськ — Київ
11:45Кременчук — Нижня Мануйлівка
11:50Кременчук — Кіровоград
11:55Кременчук — Пустовійтове
12:00Кременчук — Лубни
12:00Кременчук — Калашники
12:00Кременчук — Дніпропетровськ
12:00Кременчук — Мар'ївка
12:00Кременчук — Калашники
12:15Кременчук — Полтава
12:20Кременчук — Василівка
12:25Київ — Донецьк
12:25Кременчук — Полтава
12:40Миргород — Кривий Ріг
12:45Кременчук — Полтава
12:50Кременчук — Коржівка
13:00Кременчук — Чапаєвка
13:05Кременчук — Святилівка
13:10Кіровоград — Харків
13:15Кременчук — Полтава
13:15Кременчук — Полтава
13:20Кременчук — Глибока Долина
13:25Дніпропетровськ — Лубни
13:25Кременчук — Котельва
13:25Кривий Ріг — Комсомольськ
13:30Кременчук — Млинок
13:40Кременчук — Жуки
13:40Кременчук — Лубни
13:50Кременчук — Пирятин
14:00Кременчук — Олександрівка Друга
14:00Кременчук — Миргород
14:00Кременчук — Жовті Води
14:00Кременчук — Остап'є
14:15Кременчук — Полтава
14:20Кременчук — Диканька
14:25Комсомольськ — Черкаси
14:30Кременчук — Зіньків
14:30Кривий Ріг — Миргород
14:40Харків — Кіровоград
14:40Кременчук — Полтава
15:00Кременчук — Піски
15:00Кременчук — Полтава
15:00Кременчук — Гадяч
15:05Кременчук — Броварки
15:20Кременчук — Кривий Ріг
15:25Кременчук — Кобеляки
15:35Кременчук — Коржівка
15:40Кременчук — Полтава
15:40Київ — Дніпропетровськ
15:45Кременчук — Полтава
16:00Кременчук — Гадяч
16:00Кременчук — Горошине
16:10Кременчук — Задовга
16:15Полтава — Олександрія
16:20Донецьк — Київ
16:20Кременчук — Нижня Мануйлівка
16:20Кременчук — Харків
16:30Кременчук — Гриньки
16:35Кременчук — Біляки
16:40Кременчук — Полтава
16:45Кременчук — Олександрія
16:45Кременчук — Горошине
16:45Кременчук — Мозоліївка
16:50Кременчук — Дзюбанівка
17:00Кременчук — Млинок
17:00Миргород — Комсомольськ
17:00Кременчук — Світлогірське
17:10Кременчук — Пустовійтове
17:20Комсомольськ — Кривий Ріг
17:20Кременчук — Хорол
17:25Кременчук — Горошине
17:30Кременчук — Калашники
17:31Кременчук — Полтава
17:35Миргород — Дніпродзержинськ
17:40Кременчук — Градизьк
17:40Кременчук — Жуки
17:45Кременчук — Говтва
18:00Кременчук — Градизьк
18:00Кременчук — Полтава
18:20Кременчук — Василівка
18:30Кременчук — Градизьк
18:30Кременчук — Полтава
18:40Суми — Кіровоград
18:50Черкаси — Полтава
19:00Кременчук — Млинок
19:20Кременчук — Полтава
19:25Кременчук — Задовга
19:35Дніпропетровськ — Комсомольськ
19:40Черкаси — Полтава
20:00Кременчук — Олександрія
20:35Полтава — Кишинів (Мол)
20:35Полтава — Кишинів (Мол)
20:50Дніпропетровськ — Черкаси
22:05Харків — Олександрія
22:10Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Миргород
10:10

Дніпропетровськ — Кишинів (Мол)
22:10

Дніпропетровськ — Київ
11:40

Дніпропетровськ — Комсомольськ
11:35 19:35

Дніпропетровськ — Лубни
13:25

Дніпропетровськ — Черкаси
20:50

Донецьк — Київ
16:20

Київ — Дніпропетровськ
15:40

Київ — Донецьк
12:25

Комсомольськ — Дніпропетровськ
08:20

Комсомольськ — Кривий Ріг
08:40 17:20

Комсомольськ — Миргород
06:45

Комсомольськ — Черкаси
14:25

Кременчук — Байдакове
11:10

Кременчук — Броварки
11:30 15:05

Кременчук — Біляки
16:35

Кременчук — Василівка
10:00 12:20 18:20

Кременчук — Гадяч
08:30 15:00 16:00

Кременчук — Глибока Долина
06:00 13:20

Кременчук — Глобине
07:15

Кременчук — Говтва
11:30 17:45

Кременчук — Горошине
16:00 16:45 17:25

Кременчук — Градизьк
07:20 08:10 10:50 17:40 18:00 18:30

Кременчук — Гриньки
05:15 10:50 16:30

Кременчук — Дзюбанівка
04:50 09:30 16:50

Кременчук — Диканька
14:20

Кременчук — Дніпропетровськ
10:00 12:00

Кременчук — Жовті Води
14:00

Кременчук — Жуки
05:25 13:40 17:40

Кременчук — Задовга
10:30 16:10 19:25

Кременчук — Зіньків
14:30

Кременчук — Калашники
12:00 12:00 17:30

Кременчук — Кобеляки
15:25

Кременчук — Коржівка
08:50 12:50 15:35

Кременчук — Котельва
13:25

Кременчук — Кривий Ріг
15:20

Кременчук — Куп'євате
06:20

Кременчук — Кіровоград
07:00 09:00 11:50

Кременчук — Лубни
07:55 12:00 13:40

Кременчук — Мар'ївка
12:00

Кременчук — Миргород
11:25 14:00

Кременчук — Млинок
09:30 13:30 17:00 19:00

Кременчук — Мозоліївка
10:00 16:45

Кременчук — Нижня Мануйлівка
04:55 11:45 16:20

Кременчук — Новоселівка
09:20

Кременчук — Обознівка
05:20

Кременчук — Олександрівка Друга
05:15 14:00

Кременчук — Олександрія
10:00 16:45 20:00

Кременчук — Остап'є
05:25 14:00

Кременчук — Пирятин
06:00 13:50

Кременчук — Полтава
06:35 07:10 08:20 09:35 11:20 11:30 12:15 12:25 12:45 13:15 13:15 14:15 14:40 15:00 15:40 15:45 16:40 17:31 18:00 18:30 19:20

Кременчук — Пустовійтове
11:55 17:10

Кременчук — Піски
06:10 10:20 15:00

Кременчук — Радалівка
10:30

Кременчук — Решетилівка
10:15

Кременчук — Святилівка
13:05

Кременчук — Світлогірське
04:30 06:30 17:00

Кременчук — Семенівка
09:55

Кременчук — Харків
16:20

Кременчук — Хорол
17:20

Кременчук — Чапаєвка
05:00 13:00

Кривий Ріг — Комсомольськ
13:25

Кривий Ріг — Миргород
14:30

Кіровоград — Харків
13:10

Лубни — Дніпропетровськ
11:35

Миколаїв — Суми
00:20

Миргород — Дніпродзержинськ
17:35

Миргород — Комсомольськ
17:00

Миргород — Кривий Ріг
12:40

Олександрія — Полтава
09:55

Олександрія — Харків
08:50

Полтава — Кишинів (Мол)
20:35 20:35

Полтава — Олександрія
16:15

Полтава — Черкаси
08:30 10:50

Світловодськ — Кривий Ріг
06:55

Суми — Кіровоград
18:40

Суми — Миколаїв
01:45

Харків — Кіровоград
14:40

Харків — Олександрія
22:05

Черкаси — Дніпропетровськ
10:40

Черкаси — Комсомольськ
09:50

Черкаси — Полтава
18:50 19:40

Інформація оновлена: 26.09.2013