Автовокзал Кременчук

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Воровського, 32/6 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05366-21060

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:10Маріуполь — Колобжег (Пол)
01:10Маріуполь — Колобжег (Пол)
03:35Київ — Запоріжжя
04:00Кременчук — Київ
04:30Кременчук — Світлогірське
04:40Кременчук — Дзюбанівка
04:55Кременчук — Нижня Мануйлівка
05:00Кременчук — Радалівка
05:00Кременчук — Київ
05:00Кременчук — Коржівка
05:00Кременчук — Мальці
05:05Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
05:05Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
05:15Кременчук — Гриньки
05:15Кременчук — Гриньки
05:15Кременчук — Сиротенки
05:25Кременчук — Жуки
05:25Кременчук — Остап'є
05:50Кременчук — Пирятин
05:50Кременчук — Піски
06:00Кременчук — Кобелячок
06:00Кременчук — Київ
06:20Кременчук — Куп'євате
06:30Кременчук — Світлогірське
06:35Кременчук — Полтава
06:45Горішні Плавні — Миргород
06:50Кременчук — Нова Галещина
06:55Світловодськ — Кривий Ріг
07:00Кременчук — Кропивницький
07:15Кременчук — Глобине
07:20Кременчук — Градизьк
07:30Кременчук — Київ
07:50Горішні Плавні — Кропивницький
08:00Кременчук — Гадяч
08:10Кременчук — Градизьк
08:10Кременчук — Кобеляки
08:30Кременчук — Полтава
08:30Полтава — Черкаси
08:50Кременчук — Коржівка
09:00Кременчук — Кропивницький
09:20Кременчук — Новоселівка
09:20Запоріжжя — Познань (Пол)
09:20Запоріжжя — Познань (Пол)
09:25Кропивницький — Москва (РФ)
09:30Кременчук — Дзюбанівка
09:30Кременчук — Млинок
09:40Павлоград — Познань (Пол)
09:40Павлоград — Познань (Пол)
09:55Кременчук — Семенівка
09:55Олександрія — Полтава
10:00Кременчук — Олександрія
10:00Кременчук — Дніпро
10:00Кременчук — Нова Галещина
10:01Кременчук — Мозоліївка
10:05Полтава — Черкаси
10:10Кам'янське — Миргород
10:20Кременчук — Піски
10:30Кременчук — Київ
10:30Кременчук — Деріївка
10:30Кременчук — Задовга
10:35Дніпро — Канів
10:50Кременчук — Градизьк
10:50Кременчук — Гриньки
10:50Кременчук — Гриньки
11:10Кременчук — Байдакове
11:20Кременчук — Полтава
11:25Кременчук — Миргород
11:30Кременчук — Говтва
11:30Кременчук — Броварки
11:35Лубни — Дніпро
11:45Кременчук — Горошине
11:45Кременчук — Нижня Мануйлівка
11:50Кременчук — Кропивницький
11:55Кременчук — Пустовійтове
12:00Кременчук — Мар'ївка
12:00Кременчук — Калашники
12:00Кременчук — Калашники
12:00Кременчук — Калашники
12:00Кременчук — Лубни
12:25Кременчук — Полтава
12:25Кременчук — Кобелячок
12:30Кременчук — Полтава
12:45Кременчук — Полтава
12:50Кременчук — Коржівка
12:50Кременчук — Радалівка
13:00Кременчук — Мальці
13:00Кременчук — Куп'євате
13:00Познань (Пол) — Запоріжжя
13:10Кропивницький — Харків
13:15Кременчук — Полтава
13:15Кременчук — Полтава
13:25Кременчук — Котельва
13:25Кривий Ріг — Горішні Плавні
13:25Дніпро — Лубни
13:30Кременчук — Москва (РФ)
13:30Кременчук — Млинок
13:30Канів — Дніпро
13:40Кременчук — Лубни
13:40Кременчук — Жуки
14:00Кременчук — Сиротенки
14:00Кременчук — Остап'є
14:00Кременчук — Жовті Води
14:10Кременчук — Київ
14:15Кременчук — Полтава
14:15Кременчук — Мозоліївка
14:20Кременчук — Диканька
14:25Горішні Плавні — Черкаси
14:30Кропивницький — Москва (РФ)
14:40Кременчук — Полтава
14:40Харків — Кропивницький
14:40Харків — Кропивницький
14:40Кременчук — Полтава
14:55Кременчук — Олександрія
15:00Кременчук — Полтава
15:00Кременчук — Байдакове
15:05Кременчук — Броварки
15:15Кременчук — Піски
15:20Кременчук — Кривий Ріг
15:25Кременчук — Полтава
15:35Кременчук — Коржівка
15:45Кременчук — Полтава
16:10Кременчук — Задовга
16:15Полтава — Олександрія
16:15Кременчук — Мар'ївка
16:20Кременчук — Кобелячок
16:25Свебодзін (Пол) — Запоріжжя
16:30Кременчук — Гриньки
16:35Кременчук — Біляки
16:45Кременчук — Горошине
16:45Кременчук — Мозоліївка
16:45Кременчук — Олександрія
17:00Кременчук — Горошине
17:00Кременчук — Київ
17:00Кременчук — Млинок
17:00Кременчук — Світлогірське
17:10Кременчук — Пустовійтове
17:25Кременчук — Горошине
17:30Кременчук — Калашники
17:30Запоріжжя — Глівіце (Пол)
17:30Запоріжжя — Глівіце (Пол)
17:35Миргород — Кам'янське
17:40Кременчук — Градизьк
17:40Кременчук — Жуки
17:45Кременчук — Полтава
17:45Кременчук — Говтва
17:45Кривий Ріг — Світловодськ
18:00Кременчук — Київ
18:00Кременчук — Градизьк
18:00Кременчук — Деріївка
18:20Кропивницький — Горішні Плавні
18:30Кременчук — Київ
18:30Кременчук — Решетилівка
18:30Кременчук — Градизьк
19:25Кременчук — Задовга
20:00Кременчук — Олександрія
20:15Черкаси — Полтава
22:10Дніпро — Кишинів (Мол)
22:10Дніпро — Кишинів (Мол)
23:10Колобжег (Пол) — Маріуполь

за маршрутами автобусів

Горішні Плавні — Кропивницький
07:50

Горішні Плавні — Миргород
06:45

Горішні Плавні — Черкаси
14:25

Дніпро — Канів
10:35

Дніпро — Кишинів (Мол)
22:10 22:10

Дніпро — Лубни
13:25

Запоріжжя — Глівіце (Пол)
17:30 17:30

Запоріжжя — Познань (Пол)
09:20 09:20

Запоріжжя — Свебодзін (Пол)
05:05 05:05

Кам'янське — Миргород
10:10

Канів — Дніпро
13:30

Київ — Запоріжжя
03:35

Колобжег (Пол) — Маріуполь
23:10

Кременчук — Байдакове
11:10 15:00

Кременчук — Броварки
11:30 15:05

Кременчук — Біляки
16:35

Кременчук — Гадяч
08:00

Кременчук — Глобине
07:15

Кременчук — Говтва
11:30 17:45

Кременчук — Горошине
11:45 16:45 17:00 17:25

Кременчук — Градизьк
07:20 08:10 10:50 17:40 18:00 18:30

Кременчук — Гриньки
05:15 05:15 10:50 10:50 16:30

Кременчук — Деріївка
10:30 18:00

Кременчук — Дзюбанівка
04:40 09:30

Кременчук — Диканька
14:20

Кременчук — Дніпро
10:00

Кременчук — Жовті Води
14:00

Кременчук — Жуки
05:25 13:40 17:40

Кременчук — Задовга
10:30 16:10 19:25

Кременчук — Калашники
12:00 12:00 12:00 17:30

Кременчук — Київ
04:00 05:00 06:00 07:30 10:30 14:10 17:00 18:00 18:30

Кременчук — Кобеляки
08:10

Кременчук — Кобелячок
06:00 12:25 16:20

Кременчук — Коржівка
05:00 08:50 12:50 15:35

Кременчук — Котельва
13:25

Кременчук — Кривий Ріг
15:20

Кременчук — Кропивницький
07:00 09:00 11:50

Кременчук — Куп'євате
06:20 13:00

Кременчук — Лубни
12:00 13:40

Кременчук — Мальці
05:00 13:00

Кременчук — Мар'ївка
12:00 16:15

Кременчук — Миргород
11:25

Кременчук — Млинок
09:30 13:30 17:00

Кременчук — Мозоліївка
10:01 14:15 16:45

Кременчук — Москва (РФ)
13:30

Кременчук — Нижня Мануйлівка
04:55 11:45

Кременчук — Нова Галещина
06:50 10:00

Кременчук — Новоселівка
09:20

Кременчук — Олександрія
10:00 14:55 16:45 20:00

Кременчук — Остап'є
05:25 14:00

Кременчук — Пирятин
05:50

Кременчук — Полтава
06:35 08:30 11:20 12:25 12:30 12:45 13:15 13:15 14:15 14:40 14:40 15:00 15:25 15:45 17:45

Кременчук — Пустовійтове
11:55 17:10

Кременчук — Піски
05:50 10:20 15:15

Кременчук — Радалівка
05:00 12:50

Кременчук — Решетилівка
18:30

Кременчук — Світлогірське
04:30 06:30 17:00

Кременчук — Семенівка
09:55

Кременчук — Сиротенки
05:15 14:00

Кривий Ріг — Горішні Плавні
13:25

Кривий Ріг — Світловодськ
17:45

Кропивницький — Горішні Плавні
18:20

Кропивницький — Москва (РФ)
09:25 14:30

Кропивницький — Харків
13:10

Лубни — Дніпро
11:35

Маріуполь — Колобжег (Пол)
01:10 01:10

Миргород — Кам'янське
17:35

Олександрія — Полтава
09:55

Павлоград — Познань (Пол)
09:40 09:40

Познань (Пол) — Запоріжжя
13:00

Полтава — Олександрія
16:15

Полтава — Черкаси
08:30 10:05

Свебодзін (Пол) — Запоріжжя
16:25

Світловодськ — Кривий Ріг
06:55

Харків — Кропивницький
14:40 14:40

Черкаси — Полтава
20:15

Інформація оновлена: 25.11.2019