Автовокзал Хорол АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 11 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05362-33157

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Хорол — Софино
04:50Хорол — Кузубівка
05:10Хорол — Бовбасівка
05:10Хорол — Полтава
05:20Хорол — Миргород
05:20Хорол — Ульяновка
05:30Хорол — Полтава
05:40Хорол — Вергуни
05:50Оржиця — Полтава
06:10Семенівка — Полтава
06:15Хорол — Кривці
06:15Хорол — Орликівщина
06:15Хорол — Бригадирівка
06:25Хорол — Полтава
06:40Оболонь — Київ
06:55Хорол — Вишняки
07:00Хорол — Хвощівка
07:00Хорол — Павлівка
07:15Лубни — Кременчук
07:15Лубни — Кременчук
07:20Семенівка — Полтава
07:20Хорол — Миргород
07:40Новачиха — Лубни
08:00Хорол — Вишняки
08:00Миргород — Кременчук
08:45Лубни — Дніпропетровськ
09:15Зіньків — Кременчук
09:20Хорол — Миргород
09:40Комсомольськ — Миргород
09:50Миргород — Кривий Ріг
10:00Хорол — Бовбасівка
10:10Оболонь — Полтава
10:10Кременчук — Лубни
10:30Хорол — Березівка
10:40Хорол — Павлівка
10:45Гадяч — Кременчук
11:00Хорол — Орликівщина
11:00Хорол — Хвощівка
11:00Хорол — Кривці
11:00Хорол — Бригадирівка
11:00Хорол — Радивонівка
11:10Хорол — Ульяновка
11:15Хорол — Миргород
11:30Городище — Полтава
11:55Лубни — Новачиха
12:00Хорол — Миргород
12:05Дніпродзержинськ — Миргород
12:20Хорол — Полтава
12:20Полтава — Семенівка
12:30Полтава — Кременчук
12:45Хорол — Кузубівка
12:45Хорол — Софино
12:50Хорол — Миргород
13:00Хорол — Кременчук
13:00Хорол — Єрківці
13:25Кременчук — Миргород
14:15Кременчук — Зіньків
14:15Хорол — Полтава
14:30Миргород — Комсомольськ
14:45Полтава — Оржиця
14:50Кременчук — Полтава
15:00Полтава — Кременчук
15:10Кременчук — Лубни
15:35Миргород — Дніпродзержинськ
15:45Дніпропетровськ — Лубни
15:55Полтава — Семенівка
16:30Полтава — Оболонь
16:45Полтава — Оржиця
16:45Кременчук — Гадяч
17:15Хорол — Вишняки
17:34Полтава — Городище
18:10Хорол — Миргород

за маршрутами автобусів

Гадяч — Кременчук
10:45

Городище — Полтава
11:30

Дніпродзержинськ — Миргород
12:05

Дніпропетровськ — Лубни
15:45

Зіньків — Кременчук
09:15

Комсомольськ — Миргород
09:40

Кременчук — Гадяч
16:45

Кременчук — Зіньків
14:15

Кременчук — Лубни
10:10 15:10

Кременчук — Миргород
13:25

Кременчук — Полтава
14:50

Лубни — Дніпропетровськ
08:45

Лубни — Кременчук
07:15 07:15

Лубни — Новачиха
11:55

Миргород — Дніпродзержинськ
15:35

Миргород — Комсомольськ
14:30

Миргород — Кременчук
08:00

Миргород — Кривий Ріг
09:50

Новачиха — Лубни
07:40

Оболонь — Київ
06:40

Оболонь — Полтава
10:10

Оржиця — Полтава
05:50

Полтава — Городище
17:34

Полтава — Кременчук
12:30 15:00

Полтава — Оболонь
16:30

Полтава — Оржиця
14:45 16:45

Полтава — Семенівка
12:20 15:55

Семенівка — Полтава
06:10 07:20

Хорол — Єрківці
13:00

Хорол — Березівка
10:30

Хорол — Бовбасівка
05:10 10:00

Хорол — Бригадирівка
06:15 11:00

Хорол — Вергуни
05:40

Хорол — Вишняки
06:55 08:00 17:15

Хорол — Кременчук
13:00

Хорол — Кривці
06:15 11:00

Хорол — Кузубівка
04:50 12:45

Хорол — Миргород
05:20 07:20 09:20 11:15 12:00 12:50 18:10

Хорол — Орликівщина
06:15 11:00

Хорол — Павлівка
07:00 10:40

Хорол — Полтава
05:10 05:30 06:25 12:20 14:15

Хорол — Радивонівка
11:00

Хорол — Софино
04:50 12:45

Хорол — Ульяновка
05:20 11:10

Хорол — Хвощівка
07:00 11:00

Інформація оновлена: 26.09.2013