Автовокзал Ізюм

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Поромна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05743-21095

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Ізюм — Співаківка (Вт,Чт,Сб)
05:00Ізюм — Іванівка
05:00Ізюм — Довгеньке (Пн,Ср,Пт)
05:00Ізюм — Дмитрівка (Ср)
05:10Ізюм — Харків
05:30Ізюм — Куп'янськ
05:30Барвінкове — Харків (кр Нд)
06:00Ізюм — Святогірськ
06:00Ізюм — Довгеньке (Нд)
06:00Ізюм — Вірнопілля (Пн,Ср,Пт)
06:05Ізюм — Харків
06:30Ізюм — Харків (Пн)
06:40Ізюм — Чистоводівка
06:46Барвінкове — Харків
06:50Ізюм — Кам'янка
07:00Ізюм — Комарівка
07:00Ізюм — Балаклія
07:15Барвінкове — Харків (кр Нд)
07:25Краматорськ — Харків
08:00Ізюм — Кам'янка (кр Ср)
08:00Ізюм — Синичине (Ср)
08:00Барвінкове — Харків
08:10Слов'янськ — Харків
08:10Сєвєродонецьк — Зелена Гура (Пол)
08:35Краматорськ — Харків
09:00Ізюм — Куп'янськ
09:15Костянтинівка — Харків
09:40Бєлгород (РФ) — Бахмут
10:10Харків — Слов'янськ
10:20Бахмут — Харків
10:20Покровськ — Харків
10:40Ізюм — Липчанівка
11:05Барвінкове — Харків
11:10Харків — Краматорськ
11:20Ізюм — Рубці
11:30Ізюм — Кам'янка (Ср)
11:35Ізюм — Лозова
11:45Ізюм — Іванівка
12:00Краматорськ — Полтава
12:05Ізюм — Довгеньке (Пн,Ср,Пт)
12:10Слов'янськ — Харків
12:20Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
12:25Ізюм — Балаклія
12:35Харків — Покровськ ч/з Барвінкове
12:50Ізюм — Співаківка (Вт,Чт,Сб)
12:50Покровськ — Харків
12:55Ізюм — Комарівка
13:00Ізюм — Святогірськ
13:00Ізюм — Вірнопілля (Пн,Ср,Пт)
13:10Ізюм — Куп'янськ
13:20Ізюм — Чистоводівка
13:30Краматорськ — Суми
13:53Харків — Краматорськ
13:55Ізюм — Дмитрівка (Ср)
13:55Ізюм — Харків
14:00Ізюм — Олександрівка (Вт,Чт,Нд)
14:10Ізюм — Синичине (Ср)
14:15Покровськ — Харків
15:10Краматорськ — Харків
15:10Краматорськ — Москва (РФ)
15:27Харків — Барвінкове
15:35Харків — Слов'янськ
15:40Ізюм — Харків (Пт,Нд)
16:15Ізюм — Іванівка (Вт,Пт,Нд)
16:20Ізюм — Куп'янськ
16:22Харків — Барвінкове
16:30Ізюм — Липчанівка (Чт-Пт,Нд)
16:30Бахмут — Харків
16:40Барвінкове — Харків
16:50Ізюм — Кам'янка (кр Нд)
16:55Харків — Краматорськ
17:00Слов'янськ — Харків
17:10Полтава — Краматорськ
17:30Ізюм — Рубці
17:42Харків — Барвінкове
17:53Краматорськ — Харків
17:55Харків — Покровськ
18:10Суми — Краматорськ
18:10Костянтинівка — Москва (РФ)
19:05Харків — Покровськ
19:07Харків — Барвінкове
19:40Харків — Костянтинівка
20:00Куп'янськ — Кирилівка
20:02Харків — Барвінкове (кр Нд)
20:15Харків — Краматорськ
20:35Харків — Слов'янськ

за маршрутами автобусів

Ізюм — Іванівка
05:00 11:45 16:15(Вт,Пт,Нд)

Ізюм — Балаклія
07:00 12:25

Ізюм — Вірнопілля
06:00(Пн,Ср,Пт) 13:00(Пн,Ср,Пт)

Ізюм — Дмитрівка
05:00(Ср) 13:55(Ср)

Ізюм — Довгеньке
05:00(Пн,Ср,Пт) 06:00(Нд) 12:05(Пн,Ср,Пт)

Ізюм — Кам'янка
06:50 08:00(кр Ср) 11:30(Ср) 16:50(кр Нд)

Ізюм — Комарівка
07:00 12:55

Ізюм — Куп'янськ
05:30 09:00 13:10 16:20

Ізюм — Липчанівка
10:40 16:30(Чт-Пт,Нд)

Ізюм — Лозова
11:35

Ізюм — Олександрівка
14:00(Вт,Чт,Нд)

Ізюм — Рубці
11:20 17:30

Ізюм — Святогірськ
06:00 13:00

Ізюм — Синичине
08:00(Ср) 14:10(Ср)

Ізюм — Співаківка
04:50(Вт,Чт,Сб) 12:50(Вт,Чт,Сб)

Ізюм — Харків
05:10 06:05 06:30(Пн) 13:55 15:40(Пт,Нд)

Ізюм — Чистоводівка
06:40 13:20

Барвінкове — Харків
05:30(кр Нд) 06:46 07:15(кр Нд) 08:00 11:05 16:40

Бахмут — Харків
10:20 16:30

Бєлгород (РФ) — Бахмут
09:40

Костянтинівка — Москва (РФ)
18:10

Костянтинівка — Харків
09:15

Краматорськ — Москва (РФ)
15:10

Краматорськ — Полтава
12:00

Краматорськ — Суми
13:30

Краматорськ — Харків
07:25 08:35 15:10 17:53

Куп'янськ — Кирилівка
20:00

Покровськ — Харків
10:20 12:50 14:15

Полтава — Краматорськ
17:10

Слов'янськ — Харків
08:10 12:10 17:00

Суми — Краматорськ
18:10

Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
12:20

Сєвєродонецьк — Зелена Гура (Пол)
08:10

Харків — Барвінкове
15:27 16:22 17:42 19:07 20:02(кр Нд)

Харків — Костянтинівка
19:40

Харків — Краматорськ
11:10 13:53 16:55 20:15

Харків — Покровськ
17:55 19:05

Харків — Покровськ ч/з Барвінкове
12:35

Харків — Слов'янськ
10:10 15:35 20:35

Інформація оновлена: 10.03.2020