Автовокзал Ізюм

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Поромна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05743-21095

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Ізюм — Олександрівка
04:40Ізюм — Липчанівка
05:00Ізюм — Довгеньке
05:10Ізюм — Харків
05:30Ізюм — Чистоводівка
05:30Ізюм — Куп'янськ ч/з Борова
05:30Барвінкове — Харків
05:30Ізюм — Червоний Шахтар
05:40Ізюм — Кам'янка (кр Сб-Нд)
05:45Ізюм — Комарівка (Сб-Нд)
06:00Ізюм — Святогірськ
06:00Ізюм — Дмитрівка
06:05Ізюм — Харків
06:15Ізюм — Іванівка
06:30Ізюм — Харків
06:46Барвінкове — Харків
06:50Куп'янськ — Дніпропетровськ ч/з Лозова
06:50Ізюм — Кам'янка
07:00Ізюм — Комарівка (кр Сб-Нд)
07:00Ізюм — Балаклія
07:10Барвінкове — Харків
07:25Краматорськ — Харків
08:00Ізюм — Синичине (Ср)
08:00Барвінкове — Харків
08:00Ізюм — Кам'янка (кр Ср)
08:10Слов'янськ — Харків
08:35Краматорськ — Харків
09:00Ізюм — Куп'янськ ч/з Борова
09:15Костянтинівка — Харків
10:10Харків — Свердловськ
10:20Красноармійськ — Харків
10:40Ізюм — Липчанівка
11:00Ізюм — Рубці
11:05Барвінкове — Харків
11:10Харків — Краматорськ
11:15Ізюм — Іванівка (Нд)
11:30Ізюм — Кам'янка
11:35Ізюм — Лозова
12:10Слов'янськ — Харків
12:15Ізюм — Іванівка (кр Нд)
12:25Ізюм — Балаклія
12:30Ізюм — Довгеньке
12:35Харків — Красноармійськ ч/з Барвінкове
12:55Ізюм — Комарівка
13:00Ізюм — Червоний Шахтар
13:00Ізюм — Святогірськ
13:00Ізюм — Дмитрівка
13:10Ізюм — Куп'янськ ч/з Борова
13:20Ізюм — Чистоводівка
13:30Краматорськ — Суми
13:53Харків — Краматорськ
13:55Ізюм — Харків
14:00Ізюм — Олександрівка (кр Пт,Нд)
14:00Дніпропетровськ — Куп'янськ ч/з Борова
14:15Красноармійськ — Харків
14:40Ізюм — Харків (кр Нд)
14:50Ізюм — Синичине (Ср)
15:10Краматорськ — Харків
15:17Харків — Барвінкове
15:35Харків — Слов'янськ
15:40Ізюм — Харків (Пт,Нд)
15:50Ізюм — Кам'янка (Нд)
16:00Ізюм — Олександрівка (Пт,Нд)
16:00Ізюм — Харків (Нд)
16:15Ізюм — Іванівка (Пт,Нд)
16:20Ізюм — Куп'янськ ч/з Борова
16:22Харків — Барвінкове
16:30Ізюм — Червоний Шахтар (Пн,Ср)
16:30Ізюм — Липчанівка
16:50Свердловськ — Харків
16:50Ізюм — Кам'янка
16:55Харків — Краматорськ
17:30Ізюм — Рубці
17:42Харків — Барвінкове
17:53Краматорськ — Харків
17:55Харків — Красноармійськ
18:10Суми — Краматорськ
19:07Харків — Барвінкове
19:40Харків — Костянтинівка
20:02Харків — Барвінкове
20:15Харків — Краматорськ
20:35Харків — Слов'янськ

за маршрутами автобусів

Ізюм — Іванівка
06:15 11:15(Нд) 12:15(кр Нд) 16:15(Пт,Нд)

Ізюм — Балаклія
07:00 12:25

Ізюм — Дмитрівка
06:00 13:00

Ізюм — Довгеньке
05:00 12:30

Ізюм — Кам'янка
05:40(кр Сб-Нд) 06:50 08:00(кр Ср) 11:30 15:50(Нд) 16:50

Ізюм — Комарівка
05:45(Сб-Нд) 07:00(кр Сб-Нд) 12:55

Ізюм — Куп'янськ ч/з Борова
05:30 09:00 13:10 16:20

Ізюм — Липчанівка
04:40 10:40 16:30

Ізюм — Лозова
11:35

Ізюм — Олександрівка
04:30 14:00(кр Пт,Нд) 16:00(Пт,Нд)

Ізюм — Рубці
11:00 17:30

Ізюм — Святогірськ
06:00 13:00

Ізюм — Синичине
08:00(Ср) 14:50(Ср)

Ізюм — Харків
05:10 06:05 06:30 13:55 14:40(кр Нд) 15:40(Пт,Нд) 16:00(Нд)

Ізюм — Червоний Шахтар
05:30 13:00 16:30(Пн,Ср)

Ізюм — Чистоводівка
05:30 13:20

Барвінкове — Харків
05:30 06:46 07:10 08:00 11:05

Дніпропетровськ — Куп'янськ ч/з Борова
14:00

Костянтинівка — Харків
09:15

Краматорськ — Суми
13:30

Краматорськ — Харків
07:25 08:35 15:10 17:53

Красноармійськ — Харків
10:20 14:15

Куп'янськ — Дніпропетровськ ч/з Лозова
06:50

Свердловськ — Харків
16:50

Слов'янськ — Харків
08:10 12:10

Суми — Краматорськ
18:10

Харків — Барвінкове
15:17 16:22 17:42 19:07 20:02

Харків — Костянтинівка
19:40

Харків — Краматорськ
11:10 13:53 16:55 20:15

Харків — Красноармійськ
17:55

Харків — Красноармійськ ч/з Барвінкове
12:35

Харків — Свердловськ
10:10

Харків — Слов'янськ
15:35 20:35

Інформація оновлена: 18.02.2016