Автовокзал Харків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Гагаріна, 22 (показати на мапі)

Телефон довідки: 057-7326502

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:05Запоріжжя — Ростов-на-Дону (РФ) (Вт,Чт,Сб)
00:15Харків — Київ
06:00Харків — Орел (РФ)
06:25Харків — Нова Каховка
06:30Харків — Щастя
07:10Харків — Сєвєродонецьк
07:15Харків — Кривий Ріг
07:20Харків — Київ
07:30Харків — Старобільськ
07:40Харків — Воронеж (РФ)
07:50Харків — Полтава
07:55Харків — Курськ (РФ)
08:10Харків — Красноград (кр Нд)
08:15Харків — Нікополь
08:20Харків — Кіровоград ч/з Полтава
08:28Харків — Сахновщина
08:30Харків — Київ
08:40Харків — Миколаїв
09:00Харків — Балаклія
09:00Харків — Бердянськ
09:05Харків — Кегичівка
09:20Харків — Жовті Води
09:50Харків — Красноград (Пн,Пт,Нд)
10:00Харків — Краснодар (РФ) (Вт,Чт,Сб)
10:20Харків — Новоайдар
10:25Харків — Дніпропетровськ
10:30Харків — Київ
10:55Харків — Кам’янка-Дніпровська
11:00Харків — Червоний Донець
11:18Харків — Зачепилівка
11:30Харків — Кривий Ріг
11:45Харків — Сєвєродонецьк
12:00Харків — Кишинів (Мол) (Вт,Сб)
12:05Харків — Червоний Донець
12:05Харків — Кегичівка (кр Нд)
12:10Харків — Дніпропетровськ
12:25Харків — Липецьк
12:30Харків — Київ
12:40Харків — Лисичанськ
12:40Харків — Полтава ч/з Карлівка
12:45Харків — Дніпропетровськ
13:00Харків — Сватове (кр Сб-Нд)
13:00Харків — Сахновщина (кр Нд)
13:10Харків — Хмельницький
13:20Харків — Дніпропетровськ
13:35Харків — Зачепилівка (кр Нд)
13:40Харків — Чонгар
14:00Харків — Білокуракине
14:05Харків — Полтава
14:20Дніпропетровськ — Москва (РФ)
14:20Харків — Красноград
14:25Харків — Дніпропетровськ
14:25Харків — Миргород
14:40Харків — Дніпропетровськ
14:40Харків — Чернівці
14:45Харків — Сєвєродонецьк
15:00Харків — Червоний Донець
15:15Харків — Новопсков
15:25Харків — Дніпродзержинськ
15:35Харків — Одеса
15:40Суми — Краматорськ
15:45Дніпропетровськ — Ростов-на-Дону (РФ) (Вт,Чт,Сб-Нд)
15:55Харків — Новоселівка
16:00Харків — Червоний Донець
16:10Харків — Москва (РФ)
16:25Харків — Олександрія ч/з Полтава (Пн,Ср,Пт,Нд)
16:35Харків — Красноград
16:48Харків — Кегичівка
16:50Харків — Старобільськ
16:55Харків — Зачепилівка (Нд)
17:00Харків — Київ
17:00Харків — Ростов-на-Дону (РФ)
17:02Харків — Балаклія
17:12Харків — Сахновщина (кр Сб)
17:20Полтава — Москва (РФ)
17:35Харків — Дніпропетровськ
17:45Харків — Кегичівка ч/з Дальнє
17:50Харків — Чернігів
18:20Харків — Карлівка (Нд)
18:30Харків — Москва (РФ)
18:35Харків — Зачепилівка
18:45Харків — Кегичівка (Пт,Нд)
19:00Харків — Красноград (Пт,Нд)
19:00Харків — Ростов-на-Дону (РФ)
19:05Харків — Дніпропетровськ
20:00Харків — Воронеж (РФ)
20:10Харків — Херсон
21:00Харків — Каховка
21:10Дніпропетровськ — Москва (РФ)
21:30Харків — Київ
22:00Харків — Воронеж (РФ)
22:05Київ — Волгоград (Вт,Пт)
22:15Харків — Миколаїв
23:15Харків — Дніпропетровськ
23:30Харків — Київ

за маршрутами автобусів

Дніпропетровськ — Москва (РФ)
14:20 21:10

Дніпропетровськ — Ростов-на-Дону (РФ)
15:45(Вт,Чт,Сб-Нд)

Запоріжжя — Ростов-на-Дону (РФ)
00:05(Вт,Чт,Сб)

Київ — Волгоград
22:05(Вт,Пт)

Полтава — Москва (РФ)
17:20

Суми — Краматорськ
15:40

Харків — Балаклія
09:00 17:02

Харків — Бердянськ
09:00

Харків — Білокуракине
14:00

Харків — Воронеж (РФ)
07:40 20:00 22:00

Харків — Дніпродзержинськ
15:25

Харків — Дніпропетровськ
10:25 12:10 12:45 13:20 14:25 14:40 17:35 19:05 23:15

Харків — Жовті Води
09:20

Харків — Зачепилівка
11:18 13:35(кр Нд) 16:55(Нд) 18:35

Харків — Кам’янка-Дніпровська
10:55

Харків — Карлівка
18:20(Нд)

Харків — Каховка
21:00

Харків — Кегичівка
09:05 12:05(кр Нд) 16:48 18:45(Пт,Нд)

Харків — Кегичівка ч/з Дальнє
17:45

Харків — Кишинів (Мол)
12:00(Вт,Сб)

Харків — Київ
00:15 07:20 08:30 10:30 12:30 17:00 21:30 23:30

Харків — Красноград
08:10(кр Нд) 09:50(Пн,Пт,Нд) 14:20 16:35 19:00(Пт,Нд)

Харків — Краснодар (РФ)
10:00(Вт,Чт,Сб)

Харків — Кривий Ріг
07:15 11:30

Харків — Курськ (РФ)
07:55

Харків — Кіровоград ч/з Полтава
08:20

Харків — Липецьк
12:25

Харків — Лисичанськ
12:40

Харків — Миколаїв
08:40 22:15

Харків — Миргород
14:25

Харків — Москва (РФ)
16:10 18:30

Харків — Нова Каховка
06:25

Харків — Новоайдар
10:20

Харків — Новопсков
15:15

Харків — Новоселівка
15:55

Харків — Нікополь
08:15

Харків — Одеса
15:35

Харків — Олександрія ч/з Полтава
16:25(Пн,Ср,Пт,Нд)

Харків — Орел (РФ)
06:00

Харків — Полтава
07:50 14:05

Харків — Полтава ч/з Карлівка
12:40

Харків — Ростов-на-Дону (РФ)
17:00 19:00

Харків — Сахновщина
08:28 13:00(кр Нд) 17:12(кр Сб)

Харків — Сватове
13:00(кр Сб-Нд)

Харків — Старобільськ
07:30 16:50

Харків — Сєвєродонецьк
07:10 11:45 14:45

Харків — Херсон
20:10

Харків — Хмельницький
13:10

Харків — Червоний Донець
11:00 12:05 15:00 16:00

Харків — Чернівці
14:40

Харків — Чернігів
17:50

Харків — Чонгар
13:40

Харків — Щастя
06:30

Інформація оновлена: 19.02.2016