Автовокзал Харків ДП "Холодна гора"

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Полтавський Шлях, станція метро "Холодна Гора" (показати на мапі)

Телефон довідки: 057-3727191

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Харків — Вільшани
06:00Харків — Буди
06:00Харків — Високий
06:00Харків — Комарівка
06:00Харків — Вільшани
06:10Харків — Пісочин
06:15Харків — Южне (кр Сб)
06:20Харків — Коротич
06:20Харків — Новий Високий
06:20Харків — Вільшани
06:25Харків — Комунар
06:26Харків — Люботин
06:30Харків — Ков'яги
06:30Харків — Буди
06:30Харків — Високий
06:30Харків — Комарівка
06:30Харків — Огульці
06:30Харків — Солоницівка
06:30Харків — Южне (Сб)
06:35Харків — Верхня Озеряна ч/з Мерефа
06:40Харків — Коротич
06:40Харків — Новий Високий
06:40Харків — Вільшани
06:40Харків — Пісочин
06:40Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
06:45Харків — Люботин
06:45Харків — Рокитне
06:45Харків — Южне (Пн-Пт)
06:50Харків — Надточії
06:50Харків — Яковлівка
06:55Харків — Коротич
07:00Харків — Буди
07:00Харків — Високий
07:00Харків — Комарівка
07:00Харків — Новий Високий
07:00Харків — Вільшани
07:00Харків — Ржавець
07:00Харків — Солоницівка
07:00Харків — Старий Мерчик
07:00Харків — Таранівка
07:05Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
07:05Харків — Утківка
07:10Харків — Пісочин
07:15Харків — Мерефа
07:15Харків — Рай-Оленівка
07:15Харків — Южне (Пн-Пт)
07:20Харків — Коротич
07:20Харків — Манченки
07:20Харків — Новий Високий
07:20Харків — Вільшани
07:20Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
07:30Харків — Буди
07:30Харків — Високий
07:30Харків — Комарівка
07:30Харків — Комунар
07:30Харків — Люботин
07:30Харків — Надточії
07:30Харків — Островерхівка
07:35Харків — Бірки
07:35Харків — Липкуватівка
07:40Харків — Караван
07:40Харків — Коротич
07:40Харків — Новий Високий
07:40Харків — Вільшани
07:40Харків — Пісочин
07:45Харків — Велика Рогозянка ч/з Сковородинівка
07:45Харків — Ков'яги
07:45Харків — Люботин
07:45Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
07:45Харків — Соколове
07:50Харків — Кринички
07:50Харків — Южне (Пн-Пт)
07:55Харків — Таранівка
08:00Харків — Буди
08:00Харків — Високий
08:00Харків — Комарівка
08:00Харків — Коротич
08:00Харків — Новий Високий
08:00Харків — Вільшани
08:00Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
08:00Харків — Солоницівка
08:00Харків — Старий Мерчик
08:00Харків — Южне (Нд)
08:10Харків — Пісочин
08:15Харків — Люботин
08:20Харків — Коротич
08:20Харків — Надточії
08:20Харків — Новий Високий
08:20Харків — Вільшани
08:20Харків — Рай-Оленівка
08:20Харків — Старий Мерчик
08:20Харків — Утківка
08:20Харків — Червона Нива
08:25Харків — Южне
08:28Харків — Люботин
08:30Харків — Буди
08:30Харків — Високий
08:30Харків — Комарівка
08:30Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
08:30Харків — Солоницівка
08:35Харків — Бірки
08:35Харків — Комунар
08:35Харків — Ржавець
08:40Харків — Ков'яги (Пт-Сб)
08:40Харків — Коротич
08:40Харків — Новий Високий
08:40Харків — Вільшани
08:40Харків — Пісочин
08:40Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
08:48Харків — Таранівка
09:00Харків — Буди
09:00Харків — Високий
09:00Харків — Комарівка
09:00Харків — Коротич
09:00Харків — Надточії
09:00Харків — Новий Високий
09:00Харків — Вільшани
09:00Харків — Солоницівка
09:00Харків — Старий Мерчик
09:00Харків — Южне (Пн-Пт)
09:02Харків — Верхня Озеряна ч/з Мерефа
09:10Харків — Пісочин
09:15Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
09:15Харків — Яковлівка
09:20Харків — Коротич
09:20Харків — Манченки
09:20Харків — Новий Високий
09:20Харків — Вільшани
09:20Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
09:25Харків — Рай-Оленівка
09:25Харків — Утківка
09:27Харків — Люботин
09:30Харків — Буди
09:30Харків — Люботин
09:30Харків — Високий
09:30Харків — Комарівка
09:30Харків — Солоницівка
09:35Харків — Коротич
09:35Харків — Мерефа
09:40Харків — Ков'яги
09:40Харків — Новий Високий
09:40Харків — Вільшани
09:40Харків — Пісочин
09:45Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
09:47Харків — Рокитне
09:50Харків — Южне
09:55Харків — Таранівка
10:00Харків — Буди
10:00Харків — Люботин
10:00Харків — Високий
10:00Харків — Комарівка
10:00Харків — Коротич
10:00Харків — Новий Високий
10:00Харків — Вільшани
10:00Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
10:00Харків — Солоницівка
10:00Харків — Старий Мерчик
10:10Харків — Пісочин
10:12Харків — Кринички
10:15Харків — Южне
10:20Харків — Новий Високий
10:20Харків — Вільшани
10:20Харків — Ржавець
10:29Харків — Солоницівка
10:30Харків — Бірки
10:30Харків — Буди
10:30Харків — Високий
10:30Харків — Комарівка
10:30Харків — Коротич
10:30Харків — Липкуватівка
10:30Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
10:35Харків — Огульці
10:40Харків — Новий Високий
10:40Харків — Вільшани
10:40Харків — Пісочин
10:45Харків — Островерхівка
10:50Харків — Утківка
10:55Харків — Новий Високий
10:56Харків — Солоницівка
11:00Харків — Буди
11:00Харків — Високий
11:00Харків — Комарівка
11:00Харків — Коротич
11:00Харків — Вільшани
11:00Харків — Рай-Оленівка
11:00Харків — Старий Мерчик
11:05Харків — Таранівка
11:10Харків — Пісочин
11:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
11:15Харків — Новий Високий
11:20Харків — Манченки
11:20Харків — Вільшани
11:20Харків — Соколове
11:29Харків — Люботин
11:30Харків — Буди
11:30Харків — Високий
11:30Харків — Комарівка
11:30Харків — Коротич
11:30Харків — Южне
11:35Харків — Новий Високий
11:38Харків — Бірки
11:40Харків — Ков'яги
11:40Харків — Вільшани
11:40Харків — Пісочин
11:45Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
11:55Харків — Верхня Озеряна ч/з Мерефа
11:55Харків — Новий Високий
12:00Харків — Буди
12:00Харків — Люботин
12:00Харків — Високий
12:00Харків — Комарівка
12:00Харків — Коротич
12:00Харків — Вільшани
12:00Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
12:00Харків — Солоницівка
12:00Харків — Старий Мерчик
12:05Харків — Рай-Оленівка
12:10Харків — Пісочин
12:10Харків — Таранівка
12:15Харків — Новий Високий
12:17Харків — Мерефа
12:20Харків — Вільшани
12:25Харків — Люботин
12:25Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
12:30Харків — Ков'яги
12:30Харків — Буди
12:30Харків — Високий
12:30Харків — Комарівка
12:35Харків — Коротич
12:35Харків — Новий Високий
12:40Харків — Караван
12:40Харків — Вільшани
12:40Харків — Пісочин
12:45Харків — Утківка
12:45Харків — Южне
12:55Харків — Новий Високий
13:00Харків — Буди
13:00Харків — Люботин
13:00Харків — Високий
13:00Харків — Комарівка
13:00Харків — Коротич
13:00Харків — Вільшани
13:00Харків — Солоницівка
13:00Харків — Старий Мерчик
13:00Харків — Таранівка
13:05Харків — Яковлівка (Сб-Нд)
13:10Харків — Пісочин
13:10Харків — Рай-Оленівка
13:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
13:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
13:15Харків — Новий Високий
13:20Харків — Вільшани
13:26Харків — Люботин
13:30Харків — Буди
13:30Харків — Високий
13:30Харків — Комарівка
13:30Харків — Коротич
13:30Харків — Старий Мерчик
13:30Харків — Червона Нива
13:35Харків — Новий Високий
13:36Харків — Солоницівка
13:40Харків — Ков'яги (Пт-Сб)
13:40Харків — Вільшани
13:40Харків — Пісочин
13:40Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
13:45Харків — Островерхівка
13:55Харків — Надточії
13:55Харків — Новий Високий
14:00Харків — Буди
14:00Харків — Люботин
14:00Харків — Високий
14:00Харків — Комарівка
14:00Харків — Коротич
14:00Харків — Вільшани
14:00Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
14:00Харків — Солоницівка
14:00Харків — Старий Мерчик
14:00Харків — Южне
14:02Харків — Кринички
14:10Харків — Пісочин
14:10Харків — Таранівка
14:15Харків — Новий Високий
14:17Харків — Соколове
14:20Харків — Манченки
14:20Харків — Вільшани
14:25Харків — Люботин
14:30Харків — Буди
14:30Харків — Високий
14:30Харків — Комарівка
14:30Харків — Коротич
14:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
14:31Харків — Солоницівка
14:35Харків — Новий Високий
14:35Харків — Утківка
14:40Харків — Караван
14:40Харків — Вільшани
14:40Харків — Пісочин
14:40Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
14:45Харків — Огульці
14:50Харків — Бірки
14:55Харків — Надточії
14:55Харків — Новий Високий
14:59Харків — Солоницівка
15:00Харків — Велика Рогозянка ч/з Сковородинівка
15:00Харків — Буди
15:00Харків — Люботин
15:00Харків — Високий
15:00Харків — Комарівка
15:00Харків — Коротич
15:00Харків — Вільшани
15:00Харків — Рай-Оленівка
15:00Харків — Старий Мерчик
15:10Харків — Пісочин
15:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
15:15Харків — Ков'яги
15:15Харків — Новий Високий
15:15Харків — Южне
15:20Харків — Вільшани
15:20Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
15:20Харків — Таранівка
15:25Харків — Яковлівка
15:30Харків — Буди
15:30Харків — Високий
15:30Харків — Комарівка
15:30Харків — Коротич
15:30Харків — Рокитне
15:30Харків — Солоницівка
15:35Харків — Новий Високий
15:35Харків — Утківка
15:40Харків — Комунар
15:40Харків — Люботин
15:40Харків — Вільшани
15:40Харків — Пісочин
15:45Харків — Мерефа
15:50Харків — Ржавець
15:55Харків — Надточії
15:55Харків — Новий Високий
16:00Харків — Бірки
16:00Харків — Буди
16:00Харків — Люботин
16:00Харків — Високий
16:00Харків — Комарівка
16:00Харків — Коротич
16:00Харків — Липкуватівка
16:00Харків — Вільшани
16:00Харків — Солоницівка
16:00Харків — Старий Мерчик
16:05Харків — Рай-Оленівка
16:10Харків — Пісочин
16:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
16:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
16:15Харків — Новий Високий
16:15Харків — Таранівка
16:20Харків — Коротич
16:20Харків — Манченки
16:20Харків — Вільшани
16:20Харків — Южне
16:22Харків — Верхня Озеряна ч/з Мерефа
16:30Харків — Буди
16:30Харків — Високий
16:30Харків — Комарівка
16:30Харків — Солоницівка
16:32Харків — Люботин
16:35Харків — Новий Високий
16:35Харків — Островерхівка
16:35Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
16:40Харків — Ков'яги
16:40Харків — Караван
16:40Харків — Комунар
16:40Харків — Коротич
16:40Харків — Вільшани
16:40Харків — Пісочин
16:50Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
16:50Харків — Утківка
16:55Харків — Надточії
16:55Харків — Новий Високий
17:00Харків — Буди
17:00Харків — Люботин
17:00Харків — Високий
17:00Харків — Комарівка
17:00Харків — Коротич
17:00Харків — Вільшани
17:00Харків — Солоницівка
17:00Харків — Старий Мерчик
17:00Харків — Южне
17:10Харків — Пісочин
17:10Харків — Рай-Оленівка
17:15Харків — Новий Високий
17:15Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
17:20Харків — Вільшани
17:20Харків — Таранівка
17:25Харків — Коротич
17:25Харків — Кринички
17:26Харків — Люботин
17:30Харків — Буди
17:30Харків — Високий
17:30Харків — Комарівка
17:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
17:30Харків — Соколове
17:30Харків — Солоницівка
17:30Харків — Старий Мерчик
17:30Харків — Червона Нива
17:35Харків — Новий Високий
17:40Харків — Ков'яги (Пт-Сб)
17:40Харків — Бірки
17:40Харків — Комунар
17:40Харків — Вільшани
17:40Харків — Пісочин
17:40Харків — Южне
17:45Харків — Коротич
17:45Харків — Ржавець
17:45Харків — Утківка
17:55Харків — Новий Високий
17:57Харків — Яковлівка
18:00Харків — Буди
18:00Харків — Люботин
18:00Харків — Високий
18:00Харків — Комарівка
18:00Харків — Вільшани
18:00Харків — Солоницівка
18:00Харків — Старий Мерчик
18:05Харків — Коротич
18:10Харків — Мерефа
18:10Харків — Новий Високий
18:10Харків — Пісочин
18:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
18:12Харків — Огульці
18:15Харків — Рай-Оленівка
18:20Харків — Манченки
18:20Харків — Вільшани
18:20Харків — Таранівка
18:20Харків — Южне
18:25Харків — Коротич
18:25Харків — Надточії
18:30Харків — Буди
18:30Харків — Високий
18:30Харків — Комарівка
18:30Харків — Новий Високий
18:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
18:30Харків — Солоницівка
18:32Харків — Люботин
18:35Харків — Ков'яги
18:40Харків — Комунар
18:40Харків — Верхня Озеряна ч/з Мерефа
18:40Харків — Вільшани
18:40Харків — Пісочин
18:45Харків — Коротич
18:45Харків — Рокитне
18:50Харків — Велика Рогозянка ч/з Сковородинівка (Пн-Сб)
18:50Харків — Новий Високий
18:50Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
18:50Харків — Утківка
19:00Харків — Буди
19:00Харків — Люботин
19:00Харків — Високий
19:00Харків — Комарівка
19:00Харків — Вільшани
19:00Харків — Солоницівка
19:00Харків — Старий Мерчик
19:00Харків — Южне
19:05Харків — Бірки
19:05Харків — Коротич
19:05Харків — Липкуватівка
19:10Харків — Новий Високий
19:10Харків — Пісочин
19:20Харків — Вільшани
19:20Харків — Рай-Оленівка
19:20Харків — Ржавець
19:20Харків — Таранівка
19:25Харків — Коротич
19:25Харків — Надточії
19:30Харків — Буди
19:30Харків — Високий
19:30Харків — Комарівка
19:30Харків — Люботин
19:30Харків — Новий Високий
19:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
19:30Харків — Солоницівка
19:35Харків — Островерхівка
19:40Харків — Вільшани
19:40Харків — Пісочин
19:40Харків — Южне
19:43Харків — Кринички
19:45Харків — Ков'яги
19:45Харків — Коротич
19:50Харків — Караван
19:52Харків — Утківка
19:55Харків — Новий Високий
20:00Харків — Буди
20:00Харків — Високий
20:00Харків — Комарівка
20:00Харків — Вільшани
20:00Харків — Солоницівка
20:00Харків — Старий Мерчик
20:10Харків — Пісочин
20:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
20:10Харків — Яковлівка (Пн-Пт)
20:15Харків — Люботин
20:15Харків — Коротич
20:15Харків — Новий Високий
20:15Харків — Таранівка
20:20Харків — Манченки
20:20Харків — Вільшани
20:20Харків — Южне
20:25Харків — Надточії
20:25Харків — Рай-Оленівка
20:27Харків — Бірки
20:30Харків — Буди
20:30Харків — Високий
20:30Харків — Комарівка
20:30Харків — Люботин
20:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
20:38Харків — Мерефа
20:40Харків — Вільшани
20:40Харків — Пісочин
20:40Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
20:45Харків — Коротич
20:45Харків — Новий Високий
20:45Харків — Соколове
21:00Харків — Буди
21:00Харків — Комарівка
21:00Харків — Вільшани
21:00Харків — Солоницівка
21:00Харків — Южне
21:10Харків — Ков'яги
21:10Харків — Пісочин
21:15Харків — Люботин
21:15Харків — Високий
21:15Харків — Коротич
21:15Харків — Новий Високий
21:20Харків — Вільшани
21:30Харків — Буди
21:30Харків — Комарівка
21:40Харків — Вільшани
21:40Харків — Пісочин
21:40Харків — Южне (Пн-Пт)
21:45Харків — Коротич
21:45Харків — Новий Високий
22:00Харків — Буди
22:00Харків — Вільшани
22:20Харків — Комарівка
22:20Харків — Коротич
22:20Харків — Вільшани
22:30Харків — Пісочин
22:40Харків — Вільшани
23:10Харків — Вільшани
23:50Харків — Вільшани

за маршрутами автобусів

Харків — Буди
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00

Харків — Бірки
07:35 08:35 10:30 11:38 14:50 16:00 17:40 19:05 20:27

Харків — Велика Рогозянка ч/з Сковородинівка
07:45 15:00 18:50(Пн-Сб)

Харків — Верхня Озеряна ч/з Мерефа
06:35 09:02 11:55 16:22 18:40

Харків — Високий
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:15

Харків — Вільшани
05:30 06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00 21:20 21:40 22:00 22:20 22:40 23:10 23:50

Харків — Караван
07:40 12:40 14:40 16:40 19:50

Харків — Ков'яги
06:30 07:45 08:40(Пт-Сб) 09:40 11:40 12:30 13:40(Пт-Сб) 15:15 16:40 17:40(Пт-Сб) 18:35 19:45 21:10

Харків — Комарівка
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:20

Харків — Комунар
06:25 07:30 08:35 15:40 16:40 17:40 18:40

Харків — Коротич
06:20 06:40 06:55 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:35 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:35 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:20 16:40 17:00 17:25 17:45 18:05 18:25 18:45 19:05 19:25 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:20

Харків — Кринички
07:50 10:12 14:02 17:25 19:43

Харків — Липкуватівка
07:35 10:30 16:00 19:05

Харків — Люботин
06:26 06:45 07:30 07:45 08:15 08:28 09:27 09:30 10:00 11:29 12:00 12:25 13:00 13:26 14:00 14:25 15:00 15:40 16:00 16:32 17:00 17:26 18:00 18:32 19:00 19:30 20:15 20:30 21:15

Харків — Манченки
07:20 09:20 11:20 14:20 16:20 18:20 20:20

Харків — Мерефа
07:15 09:35 12:17 15:45 18:10 20:38

Харків — Надточії
06:50 07:30 08:20 09:00 13:55 14:55 15:55 16:55 18:25 19:25 20:25

Харків — Новий Високий
06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 10:55 11:15 11:35 11:55 12:15 12:35 12:55 13:15 13:35 13:55 14:15 14:35 14:55 15:15 15:35 15:55 16:15 16:35 16:55 17:15 17:35 17:55 18:10 18:30 18:50 19:10 19:30 19:55 20:15 20:45 21:15 21:45

Харків — Огульці
06:30 10:35 14:45 18:12

Харків — Островерхівка
07:30 10:45 13:45 16:35 19:35

Харків — Пісочин
06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40 22:30

Харків — Рай-Оленівка
07:15 08:20 09:25 11:00 12:05 13:10 15:00 16:05 17:10 18:15 19:20 20:25

Харків — Ржавець
07:00 08:35 10:20 15:50 17:45 19:20

Харків — Рокитне
06:45 09:47 15:30 18:45

Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
07:05 07:45 08:30 09:15 09:45 10:30 11:45 12:25 13:10 13:40 14:40 15:10 16:10 16:35 17:15 18:10 18:50 20:10 20:40

Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
06:40 07:20 08:00 08:40 09:20 10:00 11:10 12:00 13:10 14:00 14:30 15:20 16:10 16:50 17:30 18:30 19:30 20:30

Харків — Соколове
07:45 11:20 14:17 17:30 20:45

Харків — Солоницівка
06:30 07:00 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:29 10:56 12:00 13:00 13:36 14:00 14:31 14:59 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 21:00

Харків — Старий Мерчик
07:00 08:00 08:20 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:30 14:00 15:00 16:00 17:00 17:30 18:00 19:00 20:00

Харків — Таранівка
07:00 07:55 08:48 09:55 11:05 12:10 13:00 14:10 15:20 16:15 17:20 18:20 19:20 20:15

Харків — Утківка
07:05 08:20 09:25 10:50 12:45 14:35 15:35 16:50 17:45 18:50 19:52

Харків — Червона Нива
08:20 13:30 17:30

Харків — Южне
06:15(кр Сб) 06:30(Сб) 06:45(Пн-Пт) 07:15(Пн-Пт) 07:50(Пн-Пт) 08:00(Нд) 08:25 09:00(Пн-Пт) 09:50 10:15 11:30 12:45 14:00 15:15 16:20 17:00 17:40 18:20 19:00 19:40 20:20 21:00 21:40(Пн-Пт)

Харків — Яковлівка
06:50 09:15 13:05(Сб-Нд) 15:25 17:57 20:10(Пн-Пт)

Інформація оновлена: 09.10.2013