Автовокзал Харків ДП "Холодна гора"

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Полтавський Шлях, станція метро "Холодна Гора" (показати на мапі)

Телефон довідки: 057-3727191

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
05:10Харків — Буди
05:40Харків — Буди
06:00Харків — Комарівка
06:00Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
06:10Харків — Буди
06:10Харків — Ков'яги
06:15Харків — Бірки
06:15Харків — Южне
06:20Харків — Коротич
06:20Харків — Мерефа
06:20Харків — Пісочин
06:30Харків — Комарівка
06:30Харків — Буди
06:30Харків — Черкаси
06:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
06:30Харків — Солоницівка
06:35Харків — Яковлівка
06:40Харків — Люботин
06:40Харків — Надточії
06:40Харків — Новий Високий
06:40Харків — Пісочин
06:40Харків — Старий Мерчик
06:45Харків — Водяне, Люботин
06:45Харків — Рокитне
06:45Харків — Южне
06:50Харків — Високий
06:50Харків — Таранівка
07:00Харків — Комарівка
07:00Харків — Буди
07:00Харків — Умань
07:00Харків — Новий Високий
07:00Харків — Пісочин
07:00Харків — Рай-Оленівка
07:00Харків — Ржавець
07:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
07:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
07:05Харків — Бірки
07:05Харків — Утківка (кр Сб-Нд)
07:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
07:15Харків — Южне
07:20Харків — Манченки
07:20Харків — Новий Високий
07:20Харків — Островерхівка
07:30Харків — Комарівка
07:30Харків — Люботин
07:30Харків — Буди
07:30Харків — Надточії
07:30Харків — Пісочин
07:30Харків — Солоницівка (Сб-Нд)
07:35Харків — Липкуватівка
07:40Харків — Караван
07:45Харків — Високий (Зеоений Гай)
07:45Харків — Ков'яги
07:45Харків — Южне
07:50Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
07:50Харків — Соколове
07:55Харків — Безпалівка
07:55Харків — Таранівка
08:00Харків — Комарівка
08:00Харків — Буди
08:00Харків — Новий Високий
08:00Харків — Пісочин
08:00Харків — Рай-Оленівка
08:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
08:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
08:10Харків — Старий Мерчик
08:15Харків — Водяне, Люботин
08:15Харків — Южне
08:20Харків — Надточії
08:20Харків — Новий Високий
08:25Харків — Утківка
08:30Харків — Комарівка
08:30Харків — Люботин
08:30Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
08:30Харків — Буди
08:30Харків — Пісочин
08:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
08:30Харків — Солоницівка
08:40Харків — Новий Високий
08:40Харків — Ржавець
08:45Харків — Южне
08:50Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
09:00Харків — Комарівка
09:00Харків — Бірки
09:00Харків — Буди
09:00Харків — Велика Рогозянка ч/з Сковородинівка
09:00Харків — Мерефа
09:00Харків — Пісочин
09:00Харків — Рай-Оленівка
09:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
09:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
09:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
09:10Харків — Старий Мерчик
09:10Харків — Яковлівка
09:15Харків — Високий (Зеоений Гай)
09:20Харків — Безпалівка (кр Нд)
09:20Харків — Манченки
09:20Харків — Новий Високий
09:20Харків — Таранівка (кр Нд)
09:30Харків — Комарівка
09:30Харків — Пісочин
09:30Харків — Солоницівка
09:35Харків — Люботин
09:40Харків — Новий Високий
09:40Харків — Утківка (кр Сб-Нд)
09:45Харків — Ков'яги
09:45Харків — Рокитне
09:45Харків — Южне
09:50Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
09:55Харків — Бірки
10:00Харків — Комарівка
10:00Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
10:00Харків — Водяне, Люботин
10:00Харків — Буди
10:00Харків — Черкаси
10:00Харків — Новий Високий
10:00Харків — Пісочин
10:00Харків — Рай-Оленівка
10:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
10:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
10:10Харків — Таранівка
10:15Харків — Южне
10:20Харків — Ржавець
10:30Харків — Комарівка
10:30Харків — Липкуватівка
10:30Харків — Буди
10:30Харків — Пісочин
10:30Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
10:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
10:30Харків — Солоницівка
10:30Харків — Старий Мерчик
10:40Харків — Новий Високий
10:45Харків — Високий (Зеоений Гай)
10:45Харків — Островерхівка
10:45Харків — Южне
10:50Харків — Ков'яги
11:00Харків — Комарівка
11:00Харків — Буди
11:00Харків — Пісочин
11:00Харків — Рай-Оленівка
11:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
11:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
11:05Харків — Утківка
11:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
11:15Харків — Новий Високий
11:15Харків — Соколове
11:15Харків — Южне
11:20Харків — Манченки
11:25Харків — Люботин
11:30Харків — Комарівка
11:30Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
11:30Харків — Буди
11:30Харків — Пісочин
11:30Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
11:30Харків — Солоницівка (Сб-Нд)
11:45Харків — Южне
11:50Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
11:55Харків — Новий Високий
12:00Харків — Комарівка
12:00Харків — Буди
12:00Харків — Пісочин
12:00Харків — Рай-Оленівка
12:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
12:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
12:00Харків — Старий Мерчик
12:10Харків — Безпалівка
12:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
12:10Харків — Таранівка
12:15Харків — Високий (Зеоений Гай)
12:15Харків — Южне
12:25Харків — Мерефа
12:30Харків — Комарівка
12:30Харків — Люботин
12:30Харків — Буди
12:30Харків — Черкаси
12:30Харків — Ков'яги
12:30Харків — Пісочин
12:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
12:35Харків — Новий Високий
12:40Харків — Караван
12:45Харків — Южне
12:50Харків — Утківка (кр Сб-Нд)
13:00Харків — Комарівка
13:00Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
13:00Харків — Водяне, Люботин
13:00Харків — Буди
13:00Харків — Пісочин
13:00Харків — Рай-Оленівка
13:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
13:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
13:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
13:15Харків — Южне
13:20Харків — Бірки
13:27Харків — Солоницівка (Сб-Нд)
13:30Харків — Комарівка
13:30Харків — Люботин
13:30Харків — Буди
13:30Харків — Пісочин
13:30Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
13:30Харків — Старий Мерчик
13:35Харків — Новий Високий
13:40Харків — Островерхівка
13:45Харків — Високий (Зеоений Гай)
13:45Харків — Южне
13:50Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
14:00Харків — Комарівка
14:00Харків — Буди
14:00Харків — Пісочин
14:00Харків — Рай-Оленівка
14:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
14:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
14:15Харків — Безпалівка (кр Нд)
14:15Харків — Таранівка (кр Нд)
14:15Харків — Южне
14:20Харків — Манченки
14:20Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
14:30Харків — Комарівка
14:30Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
14:30Харків — Новий Високий
14:30Харків — Пісочин
14:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
14:30Харків — Солоницівка
14:35Харків — Люботин
14:40Харків — Караван
14:40Харків — Бірки
14:40Харків — Утківка
14:45Харків — Южне
14:50Харків — Старий Мерчик
14:55Харків — Новий Високий
15:00Харків — Комарівка
15:00Харків — Водяне, Люботин
15:00Харків — Буди
15:00Харків — Пісочин
15:00Харків — Рай-Оленівка
15:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
15:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
15:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
15:10Харків — Таранівка
15:15Харків — Високий (Зеоений Гай)
15:15Харків — Ков'яги (Пт-Нд)
15:15Харків — Южне
15:20Харків — Новий Високий
15:20Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
15:25Харків — Яковлівка
15:30Харків — Комарівка
15:30Харків — Буди
15:30Харків — Черкаси
15:30Харків — Пісочин
15:30Харків — Рокитне
15:30Харків — Солоницівка
15:35Харків — Люботин
15:45Харків — Утківка (кр Сб-Нд)
15:50Харків — Новий Високий
15:50Харків — Ржавець
15:50Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
16:00Харків — Комарівка
16:00Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
16:00Харків — Буди
16:00Харків — Умань
16:00Харків — Пісочин
16:00Харків — Рай-Оленівка
16:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
16:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
16:00Харків — Старий Мерчик
16:10Харків — Липкуватівка
16:10Харків — Бірки
16:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
16:15Харків — Новий Високий
16:15Харків — Южне
16:20Харків — Безпалівка
16:20Харків — Манченки
16:20Харків — Таранівка
16:25Харків — Мерефа
16:30Харків — Комарівка
16:30Харків — Буди
16:30Харків — Пісочин
16:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
16:30Харків — Солоницівка
16:35Харків — Островерхівка
16:40Харків — Караван
16:40Харків — Люботин
16:40Харків — Новий Високий
16:45Харків — Високий (Зеоений Гай)
16:45Харків — Южне
16:50Харків — Ков'яги
16:55Харків — Утківка
17:00Харків — Комарівка
17:00Харків — Водяне, Люботин
17:00Харків — Буди
17:00Харків — Пісочин
17:00Харків — Рай-Оленівка
17:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
17:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
17:10Харків — Новий Високий
17:10Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
17:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
17:15Харків — Старий Мерчик
17:15Харків — Таранівка (кр Нд)
17:15Харків — Южне
17:25Харків — Соколове
17:30Харків — Комарівка
17:30Харків — Люботин
17:30Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
17:30Харків — Буди
17:30Харків — Пісочин
17:30Харків — Солоницівка
17:35Харків — Новий Високий
17:40Харків — Надточії
17:45Харків — Бірки
17:45Харків — Ржавець
17:45Харків — Южне
17:50Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
17:50Харків — Утківка (кр Сб-Нд)
18:00Харків — Комарівка
18:00Харків — Буди
18:00Харків — Черкаси
18:00Харків — Новий Високий
18:00Харків — Пісочин
18:00Харків — Рай-Оленівка
18:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
18:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
18:10Харків — Старий Мерчик
18:10Харків — Яковлівка
18:15Харків — Високий (Зеоений Гай)
18:15Харків — Южне
18:20Харків — Манченки
18:20Харків — Таранівка
18:30Харків — Комарівка
18:30Харків — Буди
18:30Харків — Надточії
18:30Харків — Новий Високий
18:30Харків — Пісочин
18:30Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
18:30Харків — Солоницівка
18:35Харків — Люботин
18:40Харків — Мерефа
18:45Харків — Рокитне
18:45Харків — Южне
18:50Харків — Ков'яги
18:50Харків — Новий Високий
19:00Харків — Комарівка
19:00Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
19:00Харків — Водяне, Люботин
19:00Харків — Буди
19:00Харків — Велика Рогозянка ч/з Сковородинівка
19:00Харків — Пісочин
19:00Харків — Рай-Оленівка
19:00Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
19:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
19:05Харків — Бірки
19:05Харків — Утківка (кр Сб-Нд)
19:10Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
19:15Харків — Новий Високий
19:15Харків — Южне
19:25Харків — Люботин
19:25Харків — Безпалівка
19:25Харків — Ржавець
19:25Харків — Таранівка
19:30Харків — Комарівка
19:30Харків — Буди
19:30Харків — Надточії
19:30Харків — Пісочин
19:30Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
19:30Харків — Солоницівка
19:30Харків — Старий Мерчик
19:35Харків — Островерхівка
19:45Харків — Високий (Зеоений Гай)
19:45Харків — Утківка (кр Сб-Нд)
19:45Харків — Южне
19:50Харків — Караван
19:50Харків — Новий Високий
19:50Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
19:50Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
20:00Харків — Комарівка
20:00Харків — Буди
20:00Харків — Ков'яги
20:00Харків — Пісочин
20:00Харків — Рай-Оленівка
20:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
20:15Харків — Южне
20:20Харків — Манченки
20:20Харків — Новий Високий
20:25Харків — Таранівка (кр Нд)
20:25Харків — Яковлівка
20:30Харків — Високий (Зеоений Гай) (кр Сб-Нд)
20:30Харків — Люботин
20:30Харків — Комарівка
20:30Харків — Буди
20:30Харків — Пісочин
20:30Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (Сб-Нд)
20:30Харків — Солоницівка (Сб)
20:45Харків — Старий Мерчик
20:45Харків — Южне
20:50Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське (кр Сб-Нд)
20:50Харків — Соколове
21:00Харків — Комарівка
21:00Харків — Буди
21:00Харків — Пісочин
21:00Харків — Солоницівка (кр Сб-Нд)
21:05Харків — Новий Високий
21:15Харків — Южне
21:20Харків — Водяне, Люботин
21:30Харків — Високий (Зеоений Гай)
21:30Харків — Комарівка
21:30Харків — Ков'яги
21:30Харків — Пісочин
21:45Харків — Южне
22:00Харків — Буди
22:00Харків — Новий Високий

за маршрутами автобусів

Харків — Безпалівка
07:55 09:20(кр Нд) 12:10 14:15(кр Нд) 16:20 19:25

Харків — Буди
05:10 05:40 06:10 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 22:00

Харків — Бірки
06:15 07:05 09:00 09:55 13:20 14:40 16:10 17:45 19:05

Харків — Велика Рогозянка ч/з Сковородинівка
09:00 19:00

Харків — Високий
06:50

Харків — Високий (Зеоений Гай)
07:45 08:30(кр Сб-Нд) 09:15 10:00(кр Сб-Нд) 10:45 11:30(кр Сб-Нд) 12:15 13:00(кр Сб-Нд) 13:45 14:30(кр Сб-Нд) 15:15 16:00(кр Сб-Нд) 16:45 17:30(кр Сб-Нд) 18:15 19:00(кр Сб-Нд) 19:45 20:30(кр Сб-Нд) 21:30

Харків — Водяне, Люботин
06:45 08:15 10:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:20

Харків — Караван
07:40 12:40 14:40 16:40 19:50

Харків — Ков'яги
06:10 07:45 09:45 10:50 12:30 15:15(Пт-Нд) 16:50 18:50 20:00 21:30

Харків — Комарівка
06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30

Харків — Коротич
06:20

Харків — Липкуватівка
07:35 10:30 16:10

Харків — Люботин
06:40 07:30 08:30 09:35 11:25 12:30 13:30 14:35 15:35 16:40 17:30 18:35 19:25 20:30

Харків — Манченки
07:20 09:20 11:20 14:20 16:20 18:20 20:20

Харків — Мерефа
06:20 09:00 12:25 16:25 18:40

Харків — Надточії
06:40 07:30 08:20 17:40 18:30 19:30

Харків — Новий Високий
06:40 07:00 07:20 08:00 08:20 08:40 09:20 09:40 10:00 10:40 11:15 11:55 12:35 13:35 14:30 14:55 15:20 15:50 16:15 16:40 17:10 17:35 18:00 18:30 18:50 19:15 19:50 20:20 21:05 22:00

Харків — Островерхівка
07:20 10:45 13:40 16:35 19:35

Харків — Пісочин
06:20 06:40 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30

Харків — Рай-Оленівка
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00

Харків — Ржавець
07:00 08:40 10:20 15:50 17:45 19:25

Харків — Рокитне
06:45 09:45 15:30 18:45

Харків — Санаторій "Бермінводи", Березівське
(кр Сб-Нд) 07:00 08:00 08:50(кр Сб-Нд) 09:00(Сб-Нд) 10:00(Сб-Нд) 10:30(кр Сб-Нд) 11:00(Сб-Нд) 11:30(кр Сб-Нд) 12:00(Сб-Нд) 12:10(кр Сб-Нд) 13:10(кр Сб-Нд) 14:00(Сб-Нд) 14:20(кр Сб-Нд) 15:00(Сб-Нд) 15:20(кр Сб-Нд) 16:00(Сб-Нд) 16:10(кр Сб-Нд) 17:00(Сб-Нд) 17:10(кр Сб-Нд) 18:00 19:00(кр Сб-Нд) 19:30(Сб-Нд) 19:50(кр Сб-Нд) 20:30(Сб-Нд) 20:50(кр Сб-Нд)

Харків — Санаторій "Роща", Пісочин
06:00 06:30 07:10 07:50 08:30 09:10 09:50 10:30 11:10 11:50 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 16:30 17:10 17:50 18:30 19:10 19:50

Харків — Соколове
07:50 11:15 17:25 20:50

Харків — Солоницівка
06:30 07:00(кр Сб-Нд) 07:30(Сб-Нд) 08:00(кр Сб-Нд) 08:30 09:00(кр Сб-Нд) 09:30 10:00(кр Сб-Нд) 10:30 11:00(кр Сб-Нд) 11:30(Сб-Нд) 12:00(кр Сб-Нд) 13:00(кр Сб-Нд) 13:27(Сб-Нд) 13:30(кр Сб-Нд) 14:00(кр Сб-Нд) 14:30 15:00(кр Сб-Нд) 15:30 16:00(кр Сб-Нд) 16:30 17:00(кр Сб-Нд) 17:30 18:00(кр Сб-Нд) 18:30 19:00(кр Сб-Нд) 19:30 20:00(кр Сб-Нд) 20:30(Сб) 21:00(кр Сб-Нд)

Харків — Старий Мерчик
06:40 08:10 09:10 10:30 12:00 13:30 14:50 16:00 17:15 18:10 19:30 20:45

Харків — Таранівка
06:50 07:55 09:20(кр Нд) 10:10 12:10 14:15(кр Нд) 15:10 16:20 17:15(кр Нд) 18:20 19:25 20:25(кр Нд)

Харків — Умань
07:00 16:00

Харків — Утківка
07:05(кр Сб-Нд) 08:25 09:40(кр Сб-Нд) 11:05 12:50(кр Сб-Нд) 14:40 15:45(кр Сб-Нд) 16:55 17:50(кр Сб-Нд) 19:05(кр Сб-Нд) 19:45(кр Сб-Нд)

Харків — Черкаси
06:30 10:00 12:30 15:30 18:00

Харків — Южне
06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45

Харків — Яковлівка
06:35 09:10 15:25 18:10 20:25

Інформація оновлена: 29.02.2020