Автовокзал Підволочиськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Тернопільська, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03543-22244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Підволочиськ — Лука
05:40Підволочиськ — Скалат ч/з Іванівка
06:00Підволочиськ — Голотки
06:00Підволочиськ — Лозівка
06:00Підволочиськ — Остап'є
06:00Підволочиськ — Тернопіль
06:00Підволочиськ — Щаснівка
06:10Підволочиськ — Магдалівка
06:15Підволочиськ — Лисичинці
06:20Підволочиськ — Тернопіль
06:40Підволочиськ — Фащівка
07:00Підволочиськ — Скалат ч/з Хмелиська
07:00Підволочиськ — Хмельницький
07:05Підволочиськ — Гнилиці
07:10Підволочиськ — Богданівка
07:10Підволочиськ — Івано-Франківськ
07:10Підволочиськ — Рахів
07:10Підволочиськ — Тернопіль
07:10Підволочиськ — Яремче
07:30Підволочиськ — Луцьк
07:45Підволочиськ — Львів
07:50Підволочиськ — Тернопіль
07:50Підволочиськ — Хмельницький
08:00Підволочиськ — Івано-Франківськ
08:00Підволочиськ — Кути
08:00Підволочиськ — Тернопіль
08:10Підволочиськ — Скалат ч/з Хмелиська
08:30Підволочиськ — Тернопіль
08:35Підволочиськ — Тернопіль
08:40Підволочиськ — Тернопіль
08:50Підволочиськ — Тернопіль
09:05Підволочиськ — Тернопіль
09:05Підволочиськ — Тернопіль
09:20Підволочиськ — Скалат ч/з Іванівка
09:25Підволочиськ — Івано-Франківськ
09:25Підволочиськ — Тернопіль
09:40Підволочиськ — Хмельницький
09:50Підволочиськ — Івано-Франківськ
09:50Підволочиськ — Тернопіль
09:50Підволочиськ — Яремче
10:00Підволочиськ — Тернопіль
10:00Підволочиськ — Тернопіль
10:10Підволочиськ — Щаснівка
10:20Підволочиськ — Скалат ч/з Хмелиська
10:30Підволочиськ — Тернопіль
10:40Підволочиськ — Голотки
10:45Підволочиськ — Вінниця
10:50Підволочиськ — Тернопіль
11:00Підволочиськ — Лука
11:00Підволочиськ — Перемишль (Пол)
11:30Підволочиськ — Хмільник
11:40Підволочиськ — Тернопіль
11:40Підволочиськ — Хмельницький
11:40Підволочиськ — Хмільник
11:50Підволочиськ — Львів
11:50Підволочиськ — Тернопіль
12:10Підволочиськ — Скалат ч/з Іванівка
12:15Підволочиськ — Щаснівка
12:25Підволочиськ — Хмельницький
12:30Підволочиськ — Іванівка
12:30Підволочиськ — Тернопіль
12:45Підволочиськ — Скалат ч/з Хмелиська
13:00Підволочиськ — Тернопіль
13:15Підволочиськ — Тернопіль
13:15Підволочиськ — Тернопіль
13:20Підволочиськ — Хмельницький
13:20Підволочиськ — Хмільник (Пт-Нд)
13:30Підволочиськ — Фащівка
13:30Підволочиськ — Тернопіль
13:30Підволочиськ — Тернопіль
13:50Підволочиськ — Скалат ч/з Хмелиська
13:55Підволочиськ — Магдалівка
14:00Підволочиськ — Луцьк (Сб-Пн)
14:00Підволочиськ — Тернопіль
14:25Підволочиськ — Голотки
14:40Підволочиськ — Тернопіль
14:40Підволочиськ — Тернопіль
14:50Підволочиськ — Тернопіль
14:50Підволочиськ — Хмельницький
14:50Підволочиськ — Хмільник
15:30Підволочиськ — Тернопіль
15:30Підволочиськ — Щаснівка
15:30Підволочиськ — Тернопіль
15:30Підволочиськ — Томашів (Пол)
15:30Підволочиськ — Хмельницький
15:40Підволочиськ — Монастириська
16:00Підволочиськ — Лука
16:00Підволочиськ — Тернопіль
16:35Підволочиськ — Золочів
16:50Підволочиськ — Вінниця
16:50Підволочиськ — Хмельницький
17:00Підволочиськ — Голотки
17:00Підволочиськ — Тернопіль
17:30Підволочиськ — Скалат ч/з Іванівка
17:30Підволочиськ — Тернопіль
17:30Підволочиськ — Хмельницький
17:40Підволочиськ — Богданівка
18:00Підволочиськ — Лозівка
18:00Підволочиськ — Тернопіль
18:25Підволочиськ — Щаснівка
18:25Підволочиськ — Тернопіль
18:40Підволочиськ — Фащівка
19:00Підволочиськ — Хмельницький
20:30Підволочиськ — Тернопіль

за маршрутами автобусів

Підволочиськ — Івано-Франківськ
07:10 08:00 09:25 09:50

Підволочиськ — Іванівка
12:30

Підволочиськ — Богданівка
07:10 17:40

Підволочиськ — Вінниця
10:45 16:50

Підволочиськ — Гнилиці
07:05

Підволочиськ — Голотки
06:00 10:40 14:25 17:00

Підволочиськ — Золочів
16:35

Підволочиськ — Кути
08:00

Підволочиськ — Лисичинці
06:15

Підволочиськ — Лозівка
06:00 18:00

Підволочиськ — Лука
05:40 11:00 16:00

Підволочиськ — Луцьк
07:30 14:00(Сб-Пн)

Підволочиськ — Львів
07:45 11:50

Підволочиськ — Магдалівка
06:10 13:55

Підволочиськ — Монастириська
15:40

Підволочиськ — Остап'є
06:00

Підволочиськ — Перемишль (Пол)
11:00

Підволочиськ — Рахів
07:10

Підволочиськ — Скалат ч/з Іванівка
05:40 09:20 12:10 17:30

Підволочиськ — Скалат ч/з Хмелиська
07:00 08:10 10:20 12:45 13:50

Підволочиськ — Тернопіль
06:00 06:20 07:10 07:50 08:00 08:30 08:35 08:40 08:50 09:05 09:05 09:25 09:50 10:00 10:00 10:30 10:50 11:40 11:50 12:30 13:00 13:15 13:15 13:30 13:30 14:00 14:40 14:40 14:50 15:30 15:30 16:00 17:00 17:30 18:00 18:25 20:30

Підволочиськ — Томашів (Пол)
15:30

Підволочиськ — Фащівка
06:40 13:30 18:40

Підволочиськ — Хмельницький
07:00 07:50 09:40 11:40 12:25 13:20 14:50 15:30 16:50 17:30 19:00

Підволочиськ — Хмільник
11:30 11:40 13:20(Пт-Нд) 14:50

Підволочиськ — Щаснівка
06:00 10:10 12:15 15:30 18:25

Підволочиськ — Яремче
07:10 09:50

Інформація оновлена: 17.10.2013