Автовокзал Підкамінь

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 03266-31261

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:35Підкамінь — Львів
07:20Жарків — Броди
07:37Тернопіль — Нововолинськ
07:50Лукавець — Броди
08:00Броди — Тернопіль
08:25Кутище — Броди
09:15Броди — Тернопіль
09:21Тернопіль — Броди
10:05Червоноград — Тернопіль
10:15Нововолинськ — Тернопіль
10:25Тернопіль — Червоноград
11:00Броди — Тернопіль
11:20Броди — Нем'яч
11:20Броди — Жарків (Нд)
12:00Броди — Батьків
12:05Жарків — Броди (Нд)
12:10Нем'яч — Броди
12:50Броди — Кутище
12:55Шацьк — Тернопіль (Пт-Пн)
12:55Тернопіль — Броди
13:40Кутище — Броди (кр Сб)
14:00Підкамінь — Львів
14:35Тернопіль — Броди
14:50Броди — Жарків
15:05Броди — Тернопіль
15:20Тернопіль — Червоноград
15:35Броди — Нем'яч
16:00Тернопіль — Шацьк (Пт-Пн)
16:40Нем'яч — Броди
16:45Броди — Лукавець
17:05Червоноград — Тернопіль
17:25Тернопіль — Броди
18:00Броди — Тернопіль
18:00Жарків — Броди
18:15Тернопіль — Нововолинськ
18:30Лукавець — Броди
18:40Броди — Кутище (кр Сб)
18:50Тернопіль — Броди
19:10Броди — Тернопіль
19:35Нововолинськ — Тернопіль
21:20Броди — Нем'яч
21:25Броди — Лукавець
21:40Броди — Жарків
22:25Тернопіль — Броди

за маршрутами автобусів

Броди — Батьків
12:00

Броди — Жарків
11:20(Нд) 14:50 21:40

Броди — Кутище
12:50 18:40(кр Сб)

Броди — Лукавець
16:45 21:25

Броди — Нем'яч
11:20 15:35 21:20

Броди — Тернопіль
08:00 09:15 11:00 15:05 18:00 19:10

Жарків — Броди
07:20 12:05(Нд) 18:00

Кутище — Броди
08:25 13:40(кр Сб)

Лукавець — Броди
07:50 18:30

Нем'яч — Броди
12:10 16:40

Нововолинськ — Тернопіль
10:15 19:35

Підкамінь — Львів
06:35 14:00

Тернопіль — Броди
09:21 12:55 14:35 17:25 18:50 22:25

Тернопіль — Нововолинськ
07:37 18:15

Тернопіль — Червоноград
10:25 15:20

Тернопіль — Шацьк
16:00(Пт-Пн)

Червоноград — Тернопіль
10:05 17:05

Шацьк — Тернопіль
12:55(Пт-Пн)

Інформація оновлена: 25.12.2013