Автовокзал Київ АС-4 «Дарниця»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: просп. Юрія Гагаріна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-5594618

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Київ — Урсалівка
06:45Київ — Талалаївка
07:10Київ — Пилипча (Сб-Нд)
07:10Київ — Літочки
07:10Київ — Госпіталь
07:10Київ — Биків
07:15Київ — Головурів
07:30Київ — Згурівка
07:30Київ — Євминка
07:30Київ — Леляки (Нд)
07:30Київ — Сеньківка
07:35Київ — Опанасів
07:40Київ — Перемога (Сб-Нд)
07:40Київ — Військова Частина (Сб)
07:45Київ — Чернігів
07:50Київ — Варва
08:05Київ — Згурівка
08:15Київ — Остер
08:15Київ — Мазинки (Сб)
08:20Київ — Черкаси
08:30Київ — Остер (Пт-Пн)
08:30Київ — Аркадіївка
08:30Київ — Козелець (Вт-Чт)
08:50Київ — Михайлівка
08:55Київ — Крехаїв
09:00Київ — Остер
09:10Київ — Турівка
09:20Київ — Русанів
09:25Київ — Прилуки
09:30Київ — Згурівка
09:40Київ — Світанок
09:45Київ — Заворичі
09:50Київ — Свидовець
09:50Київ — Остер
09:55Київ — Оржиця
10:00Київ — Семенівка
10:00Київ — Згурівка
10:20Київ — Ніжин
10:40Київ — Дениси
10:50Київ — Горбачівка
10:50Київ — Золотоноша
11:00Київ — Військова Частина (кр Сб-Нд)
11:00Київ — Биків
11:00Київ — Євминка
11:05Київ — Остер
11:30Київ — Згурівка
11:30Київ — Яготин
11:35Київ — Сеньківка
11:35Київ — Чопилки
11:40Київ — Ічня
11:55Київ — Остер
11:55Київ — Семенівка
12:00Київ — Згурівка
12:10Київ — Талалаївка
12:25Київ — Крехаїв
12:30Київ — Згурівка
12:30Київ — Щорс (Пт)
12:35Київ — Канів
12:40Київ — Варва
12:40Київ — Госпіталь
12:50Київ — Жовтневе
12:50Київ — Вовчок (Пт-Пн)
12:55Київ — Світловодськ
12:55Київ — Бобровиця (Ср,Пт-Нд)
13:00Київ — Перемога (Сб-Нд)
13:10Київ — Славутич
13:30Київ — Пилипча (Пт-Нд)
13:30Київ — Чорнобай
13:35Київ — Згурівка
13:40Київ — Остер
13:45Київ — Городня
14:00Київ — Гензерівка
14:00Київ — Заворичі
14:00Київ — Середівка
14:10Київ — Згурівка
14:10Київ — Євминка
14:15Київ — Михайлівка
14:20Київ — Талалаївка
14:30Київ — Чорнобай
14:30Київ — Добраничівка (Пт-Пн)
14:30Київ — Радуль (Пт-Нд)
14:35Київ — Лохвиця
14:40Київ — Урсалівка
14:40Київ — Тростянець
14:45Київ — Короп
14:50Київ — Русанів
14:55Київ — Борсуків
15:00Київ — Баришівка
15:00Київ — Гречана Гребля (Пт)
15:00Київ — Госпіталь
15:05Київ — Драбів (кр Вт-Ср)
15:05Київ — Козелець
15:10Київ — Чигирин
15:15Київ — Чернігів
15:30Київ — Талалаївка
15:30Київ — Згурівка
15:35Київ — Короп
15:40Київ — Сеньківка
15:40Київ — Світанок
15:45Київ — Глухів
15:45Київ — Остер
16:00Київ — Турівка
16:00Київ — Чернігів
16:10Київ — Суми
16:15Київ — Остер
16:30Київ — Згурівка
16:30Київ — Опанасів
16:40Київ — Аркадіївка (Пт)
16:40Київ — Борзна
16:45Київ — Козелець
16:50Київ — Биків
16:55Київ — Лукаші (Пт-Пн)
17:00Київ — Згурівка
17:00Київ — Крехаїв
17:10Київ — Яготин
17:10Київ — Корюківка
17:25Київ — Ніжин
17:30Київ — Русанів
17:30Київ — Мазинки (Нд)
17:30Київ — Горбачівка
17:30Київ — Мазинки (Пт)
17:30Київ — Заворичі
17:35Київ — Остер
17:40Київ — Госпіталь
17:45Київ — Свидовець
17:50Київ — Євминка
17:55Київ — Перемога (Пт-Нд)
18:00Київ — Згурівка
18:00Київ — Прилуки
18:00Київ — Леляки (Нд)
18:00Київ — Остер
18:05Київ — Чигирин
18:10Київ — Чопилки
18:10Київ — Канів (Пт,Нд)
18:15Київ — Аркадіївка
18:25Київ — Черкаси
18:30Київ — Остер
18:30Київ — Згурівка
18:40Київ — Дениси
18:45Київ — Ічня (Пт,Нд)
18:45Київ — Михайлівка
18:50Київ — Остер
18:50Київ — Сеньківка
19:00Київ — Головурів
19:00Київ — Леляки (Нд)
19:00Київ — Військова Частина (Пт)
19:00Київ — Згурівка
19:10Київ — Славутич
19:15Київ — Жовтневе
19:30Київ — Козелець
20:00Київ — Чернігів (Нд)
20:00Київ — Русанів
20:00Київ — Середівка
20:10Київ — Остер
20:20Київ — Госпіталь
20:30Київ — Світанок

за маршрутами автобусів

Київ — Євминка
07:30 11:00 14:10 17:50

Київ — Ічня
11:40 18:45(Пт,Нд)

Київ — Аркадіївка
08:30 16:40(Пт) 18:15

Київ — Баришівка
15:00

Київ — Биків
07:10 11:00 16:50

Київ — Бобровиця
12:55(Ср,Пт-Нд)

Київ — Борзна
16:40

Київ — Борсуків
14:55

Київ — Варва
07:50 12:40

Київ — Вовчок
12:50(Пт-Пн)

Київ — Військова Частина
07:40(Сб) 11:00(кр Сб-Нд) 19:00(Пт)

Київ — Гензерівка
14:00

Київ — Глухів
15:45

Київ — Головурів
07:15 19:00

Київ — Горбачівка
10:50 17:30

Київ — Городня
13:45

Київ — Госпіталь
07:10 12:40 15:00 17:40 20:20

Київ — Гречана Гребля
15:00(Пт)

Київ — Дениси
10:40 18:40

Київ — Добраничівка
14:30(Пт-Пн)

Київ — Драбів
15:05(кр Вт-Ср)

Київ — Жовтневе
12:50 19:15

Київ — Заворичі
09:45 14:00 17:30

Київ — Згурівка
07:30 08:05 09:30 10:00 11:30 12:00 12:30 13:35 14:10 15:30 16:30 17:00 18:00 18:30 19:00

Київ — Золотоноша
10:50

Київ — Канів
12:35 18:10(Пт,Нд)

Київ — Козелець
08:30(Вт-Чт) 15:05 16:45 19:30

Київ — Короп
14:45 15:35

Київ — Корюківка
17:10

Київ — Крехаїв
08:55 12:25 17:00

Київ — Леляки
07:30(Нд) 18:00(Нд) 19:00(Нд)

Київ — Лохвиця
14:35

Київ — Лукаші
16:55(Пт-Пн)

Київ — Літочки
07:10

Київ — Мазинки
08:15(Сб) 17:30(Нд) 17:30(Пт)

Київ — Михайлівка
08:50 14:15 18:45

Київ — Ніжин
10:20 17:25

Київ — Опанасів
07:35 16:30

Київ — Оржиця
09:55

Київ — Остер
08:15 08:30(Пт-Пн) 09:00 09:50 11:05 11:55 13:40 15:45 16:15 17:35 18:00 18:30 18:50 20:10

Київ — Перемога
07:40(Сб-Нд) 13:00(Сб-Нд) 17:55(Пт-Нд)

Київ — Пилипча
07:10(Сб-Нд) 13:30(Пт-Нд)

Київ — Прилуки
09:25 18:00

Київ — Радуль
14:30(Пт-Нд)

Київ — Русанів
09:20 14:50 17:30 20:00

Київ — Свидовець
09:50 17:45

Київ — Світанок
09:40 15:40 20:30

Київ — Світловодськ
12:55

Київ — Семенівка
10:00 11:55

Київ — Сеньківка
07:30 11:35 15:40 18:50

Київ — Середівка
14:00 20:00

Київ — Славутич
13:10 19:10

Київ — Суми
16:10

Київ — Талалаївка
06:45 12:10 14:20 15:30

Київ — Тростянець
14:40

Київ — Турівка
09:10 16:00

Київ — Урсалівка
06:30 14:40

Київ — Черкаси
08:20 18:25

Київ — Чернігів
07:45 15:15 16:00 20:00(Нд)

Київ — Чигирин
15:10 18:05

Київ — Чопилки
11:35 18:10

Київ — Чорнобай
13:30 14:30

Київ — Щорс
12:30(Пт)

Київ — Яготин
11:30 17:10

Інформація оновлена: 26.12.2013