Автовокзал Київ АС-5 «Дачна»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: просп. Перемоги, 142 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-4241503

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Київ — Житомир
07:00Київ — Радомишль
07:00Київ — Попільня
07:00Київ — Макарів
07:20Київ — Дубровиця
07:20Київ — Рівне
07:21Житомир — Бориспіль
07:30Київ — Житомир
07:30Київ — Бишів
07:30Київ — Андріївка
07:40Київ — Бишів
07:55Київ — Макарів
08:00Київ — Андрушівка
08:00Київ — Житомир
08:00Київ — Кузнецовськ
08:00Київ — Грузьке
08:00Київ — Радомишль
08:10Київ — Фастів
08:10Київ — Рівне
08:15Житомир — Бориспіль
08:20Київ — Макарів
08:30Київ — Дивин
08:35Київ — Радомишль
08:45Київ — Бишів
08:50Київ — Житомир
08:50Київ — Острог
08:55Київ — Житомир
08:55Київ — Бердичів
09:00Київ — Макарів
09:00Київ — Ружин
09:10Київ — Овруч
09:10Київ — Житомир
09:15Київ — Бишів
09:20Київ — Житомир
09:25Київ — Рівне
09:40Київ — Новоград-Волинський
09:40Київ — Юрівка
09:45Київ — Кузнецовськ
09:50Бориспіль — Житомир
09:50Київ — Рожів
09:55Київ — Житомир
10:00Київ — Ружин
10:00Київ — Малин
10:00Київ — Житомир
10:00Київ — Борівка
10:05Київ — Житомир
10:15Київ — Макарів
10:16Житомир — Бориспіль
10:20Київ — Черняхів
10:20Київ — Коростень
10:24Бориспіль — Житомир
10:25Київ — Рівне
10:30Київ — Житомир
10:30Київ — Кодра
10:30Київ — Радомишль
10:35Київ — Фастів
10:50Київ — Мар'янівка
10:50Київ — Коростень
10:55Чернігів — Житомир
10:55Київ — Макарів
11:00Київ — Олевськ
11:00Київ — Житомир
11:00Київ — Зарічне
11:00Київ — Попільня
11:10Київ — Житомир
11:15Київ — Бишів (Ср)
11:15Київ — Рівне
11:20Київ — Житомир
11:30Київ — Житомир
11:30Київ — Грузьке
11:30Київ — Макарів
11:50Київ — Коростень
11:55Київ — Рівне
12:00Київ — Житомир
12:00Київ — Попільня
12:00Житомир — Бориспіль
12:00Київ — Радомишль
12:00Київ — Андрушівка
12:00Київ — Любешів
12:10Київ — Житомир
12:10Київ — Полонне
12:15Київ — Бишів
12:15Київ — Малин
12:15Київ — Новоград-Волинський
12:20Київ — Андріївка
12:25Київ — Житомир
12:30Бориспіль — Житомир
12:40Київ — Фастів
12:45Київ — Житомир
12:50Київ — Коростень
12:50Київ — Кузнецовськ (кр Пт)
12:55Київ — Житомир
13:00Київ — Володимирець
13:00Київ — Попільня
13:00Київ — Макарів
13:05Київ — Бердичів
13:10Київ — Радомишль
13:30Київ — Юрівка
13:30Київ — Рівне
13:35Київ — Житомир
13:40Київ — Овруч
13:45Київ — Житомир
13:45Київ — Березне
13:50Київ — Коростень
13:55Київ — Житомир
14:00Київ — Попільня
14:05Київ — Бердичів
14:10Київ — Макарів
14:10Київ — Рівне
14:15Київ — Лисівка
14:15Київ — Бишів
14:20Київ — Житомир
14:20Київ — Малин (кр Вт,Чт)
14:30Київ — Бердичів
14:30Київ — Кузнецовськ
14:30Київ — Овруч
14:35Київ — Городниця
14:40Бориспіль — Житомир
14:40Київ — Радомишль
14:45Київ — Грузьке
14:50Київ — Житомир
14:50Київ — Коростень
15:00Київ — Вінниця
15:00Київ — Бишів
15:10Київ — Житомир
15:15Київ — Рожів (Пт-Нд)
15:20Київ — Дивин
15:25Київ — Рівне
15:25Київ — Новоград-Волинський
15:30Київ — Нетішин
15:35Київ — Тернопіль
15:40Київ — Фастів
15:40Київ — Попільня
15:40Київ — Макарів
15:40Київ — Житомир
15:45Київ — Березне
15:50Київ — Коростень
15:50Київ — Житомир
15:55Київ — Житомир
16:00Київ — Малин
16:00Київ — Радомишль (Пт-Нд)
16:00Київ — Андрушівка
16:00Київ — Олевськ
16:10Київ — Рівне
16:10Київ — Житомир
16:15Київ — Мар'янівка (кр Вт-Ср)
16:20Київ — Мар'янівка
16:20Київ — Борівка
16:20Київ — Володимирець
16:30Київ — Житомир
16:30Київ — Макарів
16:30Київ — Чорногородка (Вт,Чт)
16:35Київ — Грузьке
16:35Київ — Бердичів
16:35Київ — Довбиш (Пт,Нд)
16:35Київ — Кузнецовськ (кр Пт)
16:40Київ — Ружин
16:45Житомир — Чернігів
16:50Київ — Бишів
16:50Київ — Житомир
16:50Київ — Коростень
17:00Київ — Іршанськ
17:00Київ — Макарів
17:00Київ — Красноград (Пн,Ср,Пт)
17:01Житомир — Бориспіль
17:10Київ — Березне
17:10Київ — Кодра
17:10Київ — Житомир
17:15Київ — Житомир
17:20Київ — Бишів
17:20Київ — Новоград-Волинський
17:20Київ — Рівне
17:20Київ — Овруч
17:20Київ — Андріївка
17:25Київ — Попільня
17:30Київ — Радомишль
17:40Київ — Макарів (Пн-Вт,Чт,Сб)
17:50Київ — Житомир
17:55Київ — Бердичів
18:00Київ — Рівне
18:00Київ — Бишів
18:00Київ — Попільня
18:00Київ — Фастів
18:00Київ — Черняхів
18:00Київ — Новоград-Волинський
18:10Київ — Житомир
18:20Київ — Житомир
18:20Київ — Коростень
18:20Київ — Рожів
18:30Київ — Грузьке
18:30Київ — Овруч
18:30Київ — Бишів (Ср)
18:30Київ — Рівне
18:30Київ — Бердичів
18:35Київ — Житомир
18:50Київ — Коростень
18:50Київ — Макарів
19:00Київ — Житомир
19:00Київ — Попільня
19:05Київ — Радомишль
19:10Київ — Житомир
19:20Київ — Юрівка
19:30Бориспіль — Житомир
19:30Київ — Олевськ
19:30Київ — Макарів
19:35Київ — Мар'янівка
19:45Київ — Попільня
19:45Київ — Рівне
19:50Київ — Житомир
19:50Київ — Коростень
19:55Житомир — Бориспіль
20:00Київ — Черняхів
20:00Київ — Рівне
20:10Київ — Житомир
20:15Київ — Малин
20:20Київ — Макарів
20:20Київ — Бишів
20:25Київ — Бишів
20:30Київ — Житомир
20:30Київ — Попільня
20:50Київ — Коростень
20:50Київ — Житомир
21:00Київ — Андріївка

за маршрутами автобусів

Бориспіль — Житомир
09:50 10:24 12:30 14:40 19:30

Житомир — Бориспіль
07:21 08:15 10:16 12:00 17:01 19:55

Житомир — Чернігів
16:45

Київ — Іршанськ
17:00

Київ — Андрушівка
08:00 12:00 16:00

Київ — Андріївка
07:30 12:20 17:20 21:00

Київ — Бердичів
08:55 13:05 14:05 14:30 16:35 17:55 18:30

Київ — Березне
13:45 15:45 17:10

Київ — Бишів
07:30 07:40 08:45 09:15 11:15(Ср) 12:15 14:15 15:00 16:50 17:20 18:00 18:30(Ср) 20:20 20:25

Київ — Борівка
10:00 16:20

Київ — Володимирець
13:00 16:20

Київ — Вінниця
15:00

Київ — Городниця
14:35

Київ — Грузьке
08:00 11:30 14:45 16:35 18:30

Київ — Дивин
08:30 15:20

Київ — Довбиш
16:35(Пт,Нд)

Київ — Дубровиця
07:20

Київ — Житомир
07:00 07:30 08:00 08:50 08:55 09:10 09:20 09:55 10:00 10:05 10:30 11:00 11:10 11:20 11:30 12:00 12:10 12:25 12:45 12:55 13:35 13:45 13:55 14:20 14:50 15:10 15:40 15:50 15:55 16:10 16:30 16:50 17:10 17:15 17:50 18:10 18:20 18:35 19:00 19:10 19:50 20:10 20:30 20:50

Київ — Зарічне
11:00

Київ — Кодра
10:30 17:10

Київ — Коростень
10:20 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 18:20 18:50 19:50 20:50

Київ — Красноград
17:00(Пн,Ср,Пт)

Київ — Кузнецовськ
08:00 09:45 12:50(кр Пт) 14:30 16:35(кр Пт)

Київ — Лисівка
14:15

Київ — Любешів
12:00

Київ — Макарів
07:00 07:55 08:20 09:00 10:15 10:55 11:30 13:00 14:10 15:40 16:30 17:00 17:40(Пн-Вт,Чт,Сб) 18:50 19:30 20:20

Київ — Малин
10:00 12:15 14:20(кр Вт,Чт) 16:00 20:15

Київ — Мар'янівка
10:50 16:15(кр Вт-Ср) 16:20 19:35

Київ — Нетішин
15:30

Київ — Новоград-Волинський
09:40 12:15 15:25 17:20 18:00

Київ — Овруч
09:10 13:40 14:30 17:20 18:30

Київ — Олевськ
11:00 16:00 19:30

Київ — Острог
08:50

Київ — Полонне
12:10

Київ — Попільня
07:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:40 17:25 18:00 19:00 19:45 20:30

Київ — Радомишль
07:00 08:00 08:35 10:30 12:00 13:10 14:40 16:00(Пт-Нд) 17:30 19:05

Київ — Рожів
09:50 15:15(Пт-Нд) 18:20

Київ — Ружин
09:00 10:00 16:40

Київ — Рівне
07:20 08:10 09:25 10:25 11:15 11:55 13:30 14:10 15:25 16:10 17:20 18:00 18:30 19:45 20:00

Київ — Тернопіль
15:35

Київ — Фастів
08:10 10:35 12:40 15:40 18:00

Київ — Черняхів
10:20 18:00 20:00

Київ — Чорногородка
16:30(Вт,Чт)

Київ — Юрівка
09:40 13:30 19:20

Чернігів — Житомир
10:55

Інформація оновлена: 27.12.2013