Автовокзал Джанкой

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кримська, 30 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06564-30008

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Керч — Миколаїв
01:31Ростов-на-Дону (РФ) — Севастополь
02:35Ростов-на-Дону (РФ) — Севастополь
03:15Миколаїв — Керч
03:20Ростов-на-Дону (РФ) — Ялта
03:25Донецьк — Ялта
03:50Донецьк — Ялта
04:10Ростов-на-Дону (РФ) — Ялта
04:25Одеса — Ялта
05:30Джанкой — Керч
05:50Джанкой — Сімферополь
06:10Джанкой — Судак
06:30Джанкой — Ялта
06:50Красногвардійське — Судак
06:50Красногвардійське — Судак
07:00Азовське — Сімферополь
07:20Джанкой — Роздольне
07:30Джанкой — Сімферополь
07:30Джанкой — Армянськ
07:40Джанкой — Керч
07:50Джанкой — Севастополь
07:55Роздольне — Судак (Пт-Пн)
08:10Джанкой — Ялта
08:20Іванівка — Сімферополь
08:45Джанкой — Армянськ
08:55Джанкой — Керч
09:00Сімферополь — Миколаїв
09:10Джанкой — Сімферополь
09:30Джанкой — Ялта
09:35Генічеськ — Сімферополь
09:40Джанкой — Красноперекопськ
09:50Джанкой — Сімферополь
09:50Севастополь — Дніпропетровськ
10:05Новотроїцьке — Сімферополь
10:20Джанкой — Керч
10:30Ялта — Херсон
10:35Джанкой — Сімферополь
10:45Джанкой — Роздольне
10:50Джанкой — Саки
11:00Нижні Сірогози — Сімферополь
11:10Джанкой — Сімферополь
11:10Джанкой — Армянськ
11:30Бердянськ — Севастополь
11:35Джанкой — Сімферополь
11:55Джанкой — Сімферополь
11:55Севастополь — Бердянськ
12:15Джанкой — Керч
12:30Джанкой — Сімферополь
12:35Херсон — Ялта
12:40Ялта — Маріуполь
12:50Джанкой — Армянськ
12:55Джанкой — Сімферополь
13:05Херсон — Керч
13:10Джанкой — Первомайське
13:25Джанкой — Сімферополь
13:30Керч — Херсон
13:50Джанкой — Сімферополь
14:00Джанкой — Саки
14:25Джанкой — Ялта
14:40Джанкой — Армянськ
14:50Джанкой — Сімферополь
15:11Миколаїв — Сімферополь
15:20Джанкой — Красноперекопськ
15:35Джанкой — Сімферополь
15:40Сімферополь — Генічеськ
16:30Маріуполь — Ялта
16:30Сімферополь — Іванівка
16:50Сімферополь — Новотроїцьке
16:55Джанкой — Сімферополь
17:00Джанкой — Армянськ
17:15Судак — Роздольне (Пт-Пн)
17:15Сімферополь — Азовське
17:35Астрахань (РФ) — Сімферополь
17:40Джанкой — Сімферополь
17:45Сімферополь — Нижні Сірогози
18:00Джанкой — Сімферополь
18:00Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
18:20Джанкой — Сімферополь
18:40Джанкой — Саки
18:55Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
19:00Джанкой — Сімферополь
19:25Судак — Красногвардійське
19:35Астрахань (РФ) — Сімферополь
20:10Джанкой — Сімферополь
20:30Дніпропетровськ — Севастополь
21:05Севастополь — Ростов-на-Дону (РФ)
21:15Ялта — Одеса
22:55Сімферополь — Астрахань (РФ)
23:55Севастополь — Ростов-на-Дону (РФ)
23:55Ялта — Донецьк

за маршрутами автобусів

Іванівка — Сімферополь
08:20

Азовське — Сімферополь
07:00

Астрахань (РФ) — Сімферополь
17:35 19:35

Бердянськ — Севастополь
11:30

Генічеськ — Сімферополь
09:35

Джанкой — Армянськ
07:30 08:45 11:10 12:50 14:40 17:00

Джанкой — Керч
05:30 07:40 08:55 10:20 12:15

Джанкой — Красноперекопськ
09:40 15:20

Джанкой — Первомайське
13:10

Джанкой — Роздольне
07:20 10:45

Джанкой — Саки
10:50 14:00 18:40

Джанкой — Севастополь
07:50

Джанкой — Судак
06:10

Джанкой — Сімферополь
05:50 07:30 09:10 09:50 10:35 11:10 11:35 11:55 12:30 12:55 13:25 13:50 14:50 15:35 16:55 17:40 18:00 18:20 19:00 20:10

Джанкой — Ялта
06:30 08:10 09:30 14:25

Дніпропетровськ — Севастополь
20:30

Донецьк — Ялта
03:25 03:50

Керч — Миколаїв
00:00

Керч — Херсон
13:30

Красногвардійське — Судак
06:50 06:50

Маріуполь — Ялта
16:30

Миколаїв — Керч
03:15

Миколаїв — Сімферополь
15:11

Нижні Сірогози — Сімферополь
11:00

Новотроїцьке — Сімферополь
10:05

Одеса — Ялта
04:25

Роздольне — Судак
07:55(Пт-Пн)

Ростов-на-Дону (РФ) — Севастополь
01:31 02:35

Ростов-на-Дону (РФ) — Ялта
03:20 04:10

Севастополь — Бердянськ
11:55

Севастополь — Дніпропетровськ
09:50

Севастополь — Ростов-на-Дону (РФ)
21:05 23:55

Судак — Красногвардійське
19:25

Судак — Роздольне
17:15(Пт-Пн)

Сімферополь — Іванівка
16:30

Сімферополь — Азовське
17:15

Сімферополь — Астрахань (РФ)
22:55

Сімферополь — Генічеськ
15:40

Сімферополь — Миколаїв
09:00

Сімферополь — Нижні Сірогози
17:45

Сімферополь — Новотроїцьке
16:50

Херсон — Керч
13:05

Херсон — Ялта
12:35

Ялта — Донецьк
23:55

Ялта — Маріуполь
12:40

Ялта — Одеса
21:15

Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
18:00 18:55

Ялта — Херсон
10:30

Інформація оновлена: 04.02.2014