Автовокзал Нижньогірський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Перемоги, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06550-21133

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:15Миколаїв — Керч
04:55Нижньогірський — Ялта
05:10Нижньогірський — Ізобільне
05:20Нижньогірський — Великосілля
05:20Нижньогірський — Сімферополь
05:20Нижньогірський — Сімферополь
05:35Уварівка — Сімферополь
05:55Нижньогірський — Ялта
06:05Любимівка — Сімферополь
06:05Любимівка — Сімферополь
06:15Нижньогірський — Красногвардійське
06:20Нижньогірський — Севастополь
06:25Джанкой — Керч
06:30Нижньогірський — Пшеничне
06:30Ізобільне — Сімферополь
06:45Зоркіне — Сімферополь
06:45Зоркіне — Сімферополь
07:00Ізобільне — Сімферополь
07:00Ізобільне — Сімферополь
07:10Великосілля — Сімферополь
07:10Великосілля — Сімферополь
07:20Нижньогірський — Сімферополь
07:40Пшеничне — Сімферополь
07:45Красногвардійське — Судак
07:45Красногвардійське — Судак
08:10Нижньогірський — Євпаторія
08:30Нижньогірський — Сімферополь
08:33Джанкой — Керч
09:00Нижньогірський — Красногвардійське
09:00Нижньогірський — Сімферополь
09:20Роздольне — Судак (Пт-Пн)
09:30Нижньогірський — Сімферополь
09:40Нижньогірський — Пшеничне
09:50Джанкой — Керч
10:00Нижньогірський — Сімферополь
10:00Нижньогірський — Сімферополь
10:15Керч — Джанкой
10:30Нижньогірський — Сімферополь
10:30Нижньогірський — Сімферополь
10:35Сімферополь — Уварівка
11:00Нижньогірський — Сімферополь
11:00Нижньогірський — Сімферополь
11:20Сімферополь — Ізобільне
11:30Нижньогірський — Сімферополь
11:30Нижньогірський — Сімферополь
11:40Сімферополь — Любимівка
12:00Уварівка — Сімферополь
12:05Нижньогірський — Красногвардійське
12:08Керч — Херсон
12:10Сімферополь — Пшеничне
12:15Сімферополь — Зоркіне
12:40Ізобільне — Сімферополь
12:40Ізобільне — Сімферополь
12:45Сімферополь — Ізобільне
12:55Нижньогірський — Сімферополь
13:05Сімферополь — Великосілля
13:35Джанкой — Керч
13:35Любимівка — Сімферополь
13:35Любимівка — Сімферополь
13:55Херсон — Керч
13:55Херсон — Керч
14:00Нижньогірський — Пшеничне
14:00Пшеничне — Сімферополь
14:30Зоркіне — Сімферополь
14:30Зоркіне — Сімферополь
14:40Великосілля — Сімферополь
14:40Великосілля — Сімферополь
15:00Нижньогірський — Красногвардійське
15:00Ізобільне — Сімферополь
15:15Керч — Джанкой
15:35Нижньогірський — Сімферополь
15:45Судак — Роздольне (Пт-Пн)
16:05Нижньогірський — Сімферополь
16:37Нижньогірський — Сімферополь
16:37Нижньогірський — Сімферополь
16:45Керч — Джанкой
16:45Сімферополь — Ізобільне
17:00Нижньогірський — Красногвардійське
17:00Нижньогірський — Сімферополь
17:00Нижньогірський — Сімферополь
17:20Сімферополь — Уварівка
17:35Нижньогірський — Сімферополь
17:35Нижньогірський — Сімферополь
17:50Сімферополь — Любимівка
18:25Судак — Красногвардійське
18:37Сімферополь — Великосілля
19:00Сімферополь — Пшеничне
19:10Сімферополь — Зоркіне
19:25Керч — Джанкой
19:25Сімферополь — Ізобільне
20:05Керч — Джанкой
22:37Керч — Миколаїв

за маршрутами автобусів

Ізобільне — Сімферополь
06:30 07:00 07:00 12:40 12:40 15:00

Великосілля — Сімферополь
07:10 07:10 14:40 14:40

Джанкой — Керч
06:25 08:33 09:50 13:35

Зоркіне — Сімферополь
06:45 06:45 14:30 14:30

Керч — Джанкой
10:15 15:15 16:45 19:25 20:05

Керч — Миколаїв
22:37

Керч — Херсон
12:08

Красногвардійське — Судак
07:45 07:45

Любимівка — Сімферополь
06:05 06:05 13:35 13:35

Миколаїв — Керч
04:15

Нижньогірський — Євпаторія
08:10

Нижньогірський — Ізобільне
05:10

Нижньогірський — Великосілля
05:20

Нижньогірський — Красногвардійське
06:15 09:00 12:05 15:00 17:00

Нижньогірський — Пшеничне
06:30 09:40 14:00

Нижньогірський — Севастополь
06:20

Нижньогірський — Сімферополь
05:20 05:20 07:20 08:30 09:00 09:30 10:00 10:00 10:30 10:30 11:00 11:00 11:30 11:30 12:55 15:35 16:05 16:37 16:37 17:00 17:00 17:35 17:35

Нижньогірський — Ялта
04:55 05:55

Пшеничне — Сімферополь
07:40 14:00

Роздольне — Судак
09:20(Пт-Пн)

Судак — Красногвардійське
18:25

Судак — Роздольне
15:45(Пт-Пн)

Сімферополь — Ізобільне
11:20 12:45 16:45 19:25

Сімферополь — Великосілля
13:05 18:37

Сімферополь — Зоркіне
12:15 19:10

Сімферополь — Любимівка
11:40 17:50

Сімферополь — Пшеничне
12:10 19:00

Сімферополь — Уварівка
10:35 17:20

Уварівка — Сімферополь
05:35 12:00

Херсон — Керч
13:55 13:55

Інформація оновлена: 04.02.2014