Автовокзал Ялта

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Московська, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0654-342384

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Ялта — Севастополь
06:00Ялта — Херсон
06:15Ялта — Сімферополь
06:30Партеніт — Севастополь
06:45Ялта — Красноперекопськ
06:55Ялта — Сімферополь
07:10Ялта — Севастополь
07:10Ялта — Чорноморське
07:15Ялта — Кривий Ріг (Вт,Чт,Сб)
07:20Ялта — Сімферополь
07:30Ялта — Джанкой
07:40Ялта — Керч
07:40Сімферополь — Сімеїз
07:45Ялта — Севастополь
08:00Сімферополь — Кореїз
08:00Ялта — Одеса
08:00Ялта — Сімферополь
08:05Ялта — Севастополь
08:10Ялта — Сімферополь
08:25Ялта — Маріуполь (Пн,Ср,Пт,Нд)
08:30Ялта — Маріуполь (Вт,Чт,Сб)
08:35Ялта — Севастополь
08:41Сімферополь — Сімеїз
08:45Кореїз — Євпаторія
08:50Сімферополь — Інкерман
09:00Сімферополь — Кореїз
09:05Ялта — Сімферополь
09:15Ялта — Сімферополь
09:20Ялта — Севастополь
09:20Ялта — Сімферополь
09:25Ялта — Сімферополь
09:35Ялта — Сімферополь
09:40Сімферополь — Інкерман
09:45Ялта — Сімферополь
09:50Ялта — Сімферополь
09:55Сімферополь — Сімеїз
10:00Ялта — Севастополь
10:05Ялта — Бахчисарай
10:05Ялта — Сімферополь
10:10Алушта — Севастополь (Пт-Нд)
10:20Сімферополь — Алушта
10:30Сімферополь — Сімеїз
10:30Сімеїз — Сімферополь
10:35Ялта — Сімферополь
10:45Ялта — Севастополь
10:50Ялта — Євпаторія
10:55Ялта — Сімферополь
10:57Севастополь — Партеніт
11:03Кореїз — Сімферополь
11:10Сімферополь — Алушта
11:10Сімферополь — Сімеїз
11:15Ялта — Сімферополь
11:20Сімферополь — Форос
11:30Ялта — Севастополь
11:35Сімеїз — Сімферополь
11:40Кореїз — Сімферополь
11:45Ялта — Сімферополь
11:50Ялта — Саки
11:55Ялта — Сімферополь
12:05Сімферополь — Сімеїз
12:15Ялта — Севастополь
12:15Ялта — Сімферополь
12:40Ялта — Сімферополь
12:50Ялта — Сімферополь
13:05Ялта — Севастополь
13:05Ялта — Сімферополь
13:15Ялта — Євпаторія
13:15Сімферополь — Сімеїз
13:35Ялта — Сімферополь
13:40Сімферополь — Сімеїз
13:45Ялта — Сімферополь
13:50Ялта — Сімферополь
13:52Форос — Сімферополь
13:55Ялта — Севастополь
14:00Ялта — Джанкой
14:00Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
14:08Ялта — Феодосія
14:10Ялта — Кишинів (Мол) (Вт,Сб)
14:10Ялта — Сімферополь
14:30Ялта — Севастополь
14:52Ялта — Севастополь
14:53Ялта — Сімферополь
15:05Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
15:05Сімферополь — Сімеїз
15:10Ялта — Сімферополь
15:15Ялта — Сімферополь
15:20Ялта — Армянськ
15:25Сімферополь — Інкерман
15:40Ялта — Нижньогірський
15:40Сімферополь — Сімеїз
15:45Севастополь — Алушта (Пт-Нд)
15:50Ялта — Севастополь
15:55Ялта — Сімферополь
16:00Ялта — Комрат (Мол) (Ср,Сб)
16:10Ялта — Сімферополь
16:15Сімферополь — Інкерман
16:25Ялта — Армянськ
16:30Ялта — Севастополь
16:30Ялта — Сімферополь
16:35Ялта — Бахчисарай
16:40Сімферополь — Сімеїз
16:45Ялта — Сімферополь
16:50Ялта — Одеса
16:55Ялта — Джанкой
17:00Ялта — Керч
17:00Ялта — Севастополь
17:05Ялта — Кіровоград (Пн,Ср,Пт,Нд)
17:12Ялта — Нижньогірський
17:15Ялта — Роздольне
17:20Ялта — Сімферополь
17:25Ялта — Севастополь
17:25Ялта — Сімферополь
17:30Сімферополь — Алушта
18:00Ялта — Севастополь
18:00Ялта — Сімферополь
18:10Ялта — Джанкой
18:10Євпаторія — Кореїз
18:15Ялта — Сімферополь
18:20Алушта — Севастополь (Пт-Нд)
18:25Ялта — Сімферополь
18:35Ялта — Сімферополь
18:40Ялта — Севастополь
18:50Сімферополь — Алушта
18:55Сімеїз — Сімферополь
19:00Сімферополь — Кореїз
19:00Ялта — Сімферополь
19:05Ялта — Бахчисарай
19:10Ялта — Одеса
19:15Ялта — Сімферополь
19:25Сімферополь — Форос
19:30Ялта — Євпаторія
19:35Сімферополь — Кастрополь
20:00Ялта — Севастополь
20:05Ялта — Сімферополь
20:20Кореїз — Сімферополь
20:25Ялта — Донецьк
20:40Сімферополь — Сімеїз
21:00Ялта — Сімферополь
21:47Ялта — Севастополь
22:05Форос — Сімферополь
22:30Севастополь — Алушта (Сб-Пн)
22:40Сімферополь — Сімеїз

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Кореїз
18:10

Алушта — Севастополь
10:10(Пт-Нд) 18:20(Пт-Нд)

Кореїз — Євпаторія
08:45

Кореїз — Сімферополь
11:03 11:40 20:20

Партеніт — Севастополь
06:30

Севастополь — Алушта
15:45(Пт-Нд) 22:30(Сб-Пн)

Севастополь — Партеніт
10:57

Сімеїз — Сімферополь
10:30 11:35 18:55

Сімферополь — Інкерман
08:50 09:40 15:25 16:15

Сімферополь — Алушта
10:20 11:10 17:30 18:50

Сімферополь — Кастрополь
19:35

Сімферополь — Кореїз
08:00 09:00 19:00

Сімферополь — Сімеїз
07:40 08:41 09:55 10:30 11:10 12:05 13:15 13:40 15:05 15:40 16:40 20:40 22:40

Сімферополь — Форос
11:20 19:25

Форос — Сімферополь
13:52 22:05

Ялта — Євпаторія
10:50 13:15 19:30

Ялта — Армянськ
15:20 16:25

Ялта — Бахчисарай
10:05 16:35 19:05

Ялта — Джанкой
07:30 14:00 16:55 18:10

Ялта — Донецьк
20:25

Ялта — Керч
07:40 17:00

Ялта — Кишинів (Мол)
14:10(Вт,Сб)

Ялта — Комрат (Мол)
16:00(Ср,Сб)

Ялта — Красноперекопськ
06:45

Ялта — Кривий Ріг
07:15(Вт,Чт,Сб)

Ялта — Кіровоград
17:05(Пн,Ср,Пт,Нд)

Ялта — Маріуполь
08:25(Пн,Ср,Пт,Нд) 08:30(Вт,Чт,Сб)

Ялта — Нижньогірський
15:40 17:12

Ялта — Одеса
08:00 16:50 19:10

Ялта — Роздольне
17:15

Ялта — Ростов-на-Дону (РФ)
14:00 15:05

Ялта — Саки
11:50

Ялта — Севастополь
06:00 07:10 07:45 08:05 08:35 09:20 10:00 10:45 11:30 12:15 13:05 13:55 14:30 14:52 15:50 16:30 17:00 17:25 18:00 18:40 20:00 21:47

Ялта — Сімферополь
06:15 06:55 07:20 08:00 08:10 09:05 09:15 09:20 09:25 09:35 09:45 09:50 10:05 10:35 10:55 11:15 11:45 11:55 12:15 12:40 12:50 13:05 13:35 13:45 13:50 14:10 14:53 15:10 15:15 15:55 16:10 16:30 16:45 17:20 17:25 18:00 18:15 18:25 18:35 19:00 19:15 20:05 21:00

Ялта — Феодосія
14:08

Ялта — Херсон
06:00

Ялта — Чорноморське
07:10

Інформація оновлена: 04.02.2014