Автовокзал Богуслав

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Острова, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04461-51038

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Богуслав — Київ
05:15Богуслав — Киданівка
05:20Богуслав — Михайлівка
05:20Богуслав — Софіївка
05:20Богуслав — Семигори
05:21Москаленки — Київ
05:45Богуслав — Київ
06:00Богуслав — Київ
06:00Богуслав — Яцюки
06:15Богуслав — Синиця
06:20Богуслав — Медвин
06:30Богуслав — Миронівка
06:30Богуслав — Київ
06:34Киданівка — Київ
06:50Богуслав — Миронівка
07:00Богуслав — Тараща
07:30Богуслав — Миронівка
07:40Богуслав — Київ
08:00Медвин — Київ
08:15Боярка — Київ
08:20Богуслав — Тараща
08:40Канів — Умань
08:50Богуслав — Миронівка
09:00Богуслав — Київ
09:00Богуслав — Ольшаниця
09:10Богуслав — Михайлівка
09:17Київ — Надлак
09:20Богуслав — Миронівка
09:40Богуслав — Київ
09:40Богуслав — Карапиші
10:15Щербашинці — Київ
10:20Богуслав — Тараща
10:20Богуслав — Миронівка
10:30Богуслав — Яцюки
10:50Богуслав — Тараща
11:00Богуслав — Миронівка
11:00Богуслав — Київ
11:00Богуслав — Синиця
11:40Богуслав — Киданівка
11:40Богуслав — Семигори
11:50Богуслав — Миронівка
11:50Богуслав — Київ
11:50Богуслав — Ольшаниця
12:00Богуслав — Медвин
12:09Синиця — Київ
12:30Богуслав — Миронівка
12:40Черкаси — Біла Церква
12:40Богуслав — Софіївка
13:00Богуслав — Карапиші
13:10Богуслав — Михайлівка
13:20Богуслав — Київ
13:36Київ — Москаленки
13:45Київ — Медвин
14:00Богуслав — Тараща
14:00Богуслав — Київ
14:10Богуслав — Миронівка
14:40Москаленки — Київ
15:00Богуслав — Миронівка
15:20Київ — Боярка
15:30Богуслав — Київ
15:40Богуслав — Миронівка
16:00Богуслав — Тараща
16:30Богуслав — Київ
16:30Богуслав — Ольшаниця
16:35Умань — Канів
16:50Богуслав — Карапиші
17:10Богуслав — Тараща
17:16Київ — Киданівка
17:20Біла Церква — Черкаси
17:20Богуслав — Миронівка
17:30Богуслав — Київ
17:55Надлак — Київ
18:36Київ — Щербашинці
19:31Київ — Москаленки

за маршрутами автобусів

Богуслав — Карапиші
09:40 13:00 16:50

Богуслав — Киданівка
05:15 11:40

Богуслав — Київ
04:50 05:45 06:00 06:30 07:40 09:00 09:40 11:00 11:50 13:20 14:00 15:30 16:30 17:30

Богуслав — Медвин
06:20 12:00

Богуслав — Миронівка
06:30 06:50 07:30 08:50 09:20 10:20 11:00 11:50 12:30 14:10 15:00 15:40 17:20

Богуслав — Михайлівка
05:20 09:10 13:10

Богуслав — Ольшаниця
09:00 11:50 16:30

Богуслав — Семигори
05:20 11:40

Богуслав — Синиця
06:15 11:00

Богуслав — Софіївка
05:20 12:40

Богуслав — Тараща
07:00 08:20 10:20 10:50 14:00 16:00 17:10

Богуслав — Яцюки
06:00 10:30

Боярка — Київ
08:15

Біла Церква — Черкаси
17:20

Канів — Умань
08:40

Киданівка — Київ
06:34

Київ — Боярка
15:20

Київ — Киданівка
17:16

Київ — Медвин
13:45

Київ — Москаленки
13:36 19:31

Київ — Надлак
09:17

Київ — Щербашинці
18:36

Медвин — Київ
08:00

Москаленки — Київ
05:21 14:40

Надлак — Київ
17:55

Синиця — Київ
12:09

Умань — Канів
16:35

Черкаси — Біла Церква
12:40

Щербашинці — Київ
10:15

Інформація оновлена: 13.02.2014