Автовокзал Білогірськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Нижньогірська, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06559-92373

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:25Білогірськ — Лугове
05:55Лічебне — Сімферополь
06:00Білогірськ — Курське
06:00Білогірськ — Павлівка
06:00Нижньогірський — Ялта
06:15Білогірськ — Вишенне (кр Вт,Пт)
06:15Білогірськ — Поворотне
06:15Білогірськ — Сімферополь
06:27Нижньогірський — Сімферополь
06:27Нижньогірський — Сімферополь
06:35Уварівка — Сімферополь
06:40Білогірськ — Сімферополь
06:45Василівка — Сімферополь
06:47Абрикосівка — Сімферополь
07:00Совєтський — Сімферополь
07:02Білогірськ — Сімферополь
07:05Сімферополь — Нижньогірський
07:05Голованівка — Сімферополь
07:08Нижньогірський — Ялта
07:09Хрестівка (Кіровське) — Севастополь
07:10Хрестівка (Кіровське) — Євпаторія
07:12Совєтський — Сімферополь
07:14Вишенне — Сімферополь
07:18Любимівка — Сімферополь
07:18Любимівка — Сімферополь
07:25Совєтський — Сімферополь
07:25Совєтський — Сімферополь
07:30Сімферополь — Керч
07:30Нижньогірський — Севастополь
07:35Совєтський — Сімферополь
07:37Ізобільне — Сімферополь
07:45Совєтський — Севастополь
07:47Сімферополь — Судак
07:50Білогірськ — Кизилівка
07:50Зоркіне — Сімферополь
07:50Зоркіне — Сімферополь
07:52Сімферополь — Лічебне
07:55Сімферополь — Нижньогірський
07:55Дмитрівка — Сімферополь
08:00Білогірськ — Лугове
08:07Ізобільне — Сімферополь
08:07Ізобільне — Сімферополь
08:10Великосілля — Сімферополь
08:10Великосілля — Сімферополь
08:15Сімферополь — Лічебне
08:20Сімферополь — Нижньогірський
08:20Білогірськ — Павлівка
08:20Олексіївка — Сімферополь
08:20Урожайне — Сімферополь
08:30Лічебне — Сімферополь
08:35Дмитрівка — Сімферополь
08:40Совєтський — Сімферополь
08:40Совєтський — Сімферополь
08:47Пшеничне — Сімферополь
08:50Сімферополь — Совєтський
08:53Сімферополь — Нижньогірський
08:55Лічебне — Сімферополь
08:58Сімферополь — Василівка
09:00Білогірськ — Барабанове
09:00Білогірськ — Поворотне
09:02Совєтський — Сімферополь
09:05Сімферополь — Голованівка
09:10Сімферополь — Керч
09:15Нижньогірський — Євпаторія
09:15Євпаторія — Судак
09:20Сімферополь — Совєтський
09:25Феодосія — Сімферополь
09:30Сімферополь — Уварівка
09:35Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
09:37Нижньогірський — Сімферополь
09:40Білогірськ — Сімферополь
09:40Сімферополь — Совєтський
09:49Голованівка — Сімферополь
09:50Сімферополь — Лічебне
09:50Сімферополь — Нижньогірський
09:54Совєтський — Сімферополь
09:55Білогірськ — Сімферополь
10:05Сімферополь — Совєтський
10:05Сімферополь — Совєтський
10:07Нижньогірський — Сімферополь
10:15Сімферополь — Ізобільне
10:15Білогірськ — Сімферополь
10:23Сімферополь — Совєтський
10:25Білогірськ — Кизилівка
10:27Совєтський — Сімферополь
10:27Василівка — Сімферополь
10:30Сімферополь — Любимівка
10:37Білогірськ — Бахчисарай
10:40Білогірськ — Курське
10:45Сімферополь — Пшеничне
10:47Нижньогірський — Сімферополь
10:50Сімферополь — Дмитрівка
11:00Білогірськ — Муромське
11:00Сімферополь — Зоркіне
11:00Сімферополь — Совєтський
11:00Сімферополь — Совєтський
11:07Нижньогірський — Сімферополь
11:07Нижньогірський — Сімферополь
11:10Совєтський — Сімферополь
11:10Совєтський — Сімферополь
11:15Білогірськ — Сімферополь
11:15Білогірськ — Хлібне
11:20Білогірськ — Сімферополь
11:22Лічебне — Сімферополь
11:27Совєтський — Сімферополь
11:30Білогірськ — Лугове
11:30Сімферополь — Олексіївка
11:37Нижньогірський — Сімферополь
11:37Нижньогірський — Сімферополь
11:38Сімферополь — Ізобільне
11:40Сімферополь — Совєтський
11:45Білогірськ — Ударне (кр Сб-Нд)
11:50Сімферополь — Великосілля
11:55Сімферополь — Абрикосівка
11:55Білогірськ — Павлівка
11:55Судак — Сімферополь
11:55Білогірськ — Сімферополь
12:07Нижньогірський — Сімферополь
12:07Нижньогірський — Сімферополь
12:10Білогірськ — Поворотне
12:10Сімферополь — Урожайне
12:15Білогірськ — Сімферополь
12:18Хрестівка (Кіровське) — Сімферополь
12:30Білогірськ — Лугове
12:30Олексіївка — Сімферополь
12:31Зуя — Сімферополь
12:32Сімферополь — Вишенне (кр Вт,Пт)
12:37Нижньогірський — Сімферополь
12:37Нижньогірський — Сімферополь
12:45Сімферополь — Нижньогірський
12:50Білогірськ — Сімферополь
13:00Совєтський — Сімферополь
13:02Сімферополь — Дмитрівка
13:07Уварівка — Сімферополь
13:10Білогірськ — Сімферополь
13:20Вишенне — Сімферополь
13:25Сімферополь — Нижньогірський
13:30Білогірськ — Кизилівка (Пн-Вт,Пт)
13:35Совєтський — Сімферополь
13:35Совєтський — Сімферополь
13:35Сімферополь — Совєтський
13:40Сімферополь — Лічебне
13:45Білогірськ — Сімферополь
13:47Ізобільне — Сімферополь
13:47Ізобільне — Сімферополь
13:58Сімферополь — Нижньогірський
14:10Сімферополь — Голованівка
14:10Совєтський — Сімферополь
14:10Сімферополь — Совєтський
14:15Сімферополь — Совєтський
14:15Сімферополь — Совєтський
14:17Сімферополь — Нижньогірський
14:20Лічебне — Сімферополь
14:22Нижньогірський — Сімферополь
14:25Сімферополь — Феодосія
14:30Сімферополь — Совєтський
14:32Сімферополь — Василівка
14:35Дмитрівка — Сімферополь
14:42Совєтський — Сімферополь
14:42Совєтський — Сімферополь
14:45Сімферополь — Нижньогірський
14:50Сімферополь — Олексіївка
14:50Голованівка — Сімферополь
14:51Любимівка — Сімферополь
14:51Любимівка — Сімферополь
15:02Совєтський — Сімферополь
15:05Сімферополь — Нижньогірський
15:08Сімферополь — Совєтський
15:10Севастополь — Хрестівка (Кіровське)
15:13Сімферополь — Вишенне
15:15Білогірськ — Сімферополь
15:18Пшеничне — Сімферополь
15:20Білогірськ — Сімферополь
15:25Євпаторія — Хрестівка (Кіровське)
15:25Сімферополь — Нижньогірський
15:30Василівка — Сімферополь
15:30Сімферополь — Судак
15:35Зоркіне — Сімферополь
15:35Зоркіне — Сімферополь
15:40Олексіївка — Сімферополь
15:40Великосілля — Сімферополь
15:40Великосілля — Сімферополь
15:45Абрикосівка — Сімферополь
15:50Урожайне — Сімферополь
15:53Сімферополь — Ізобільне
15:55Севастополь — Совєтський
15:57Нижньогірський — Сімферополь
16:00Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
16:00Ізобільне — Сімферополь
16:00Вишенне — Сімферополь
16:10Сімферополь — Лічебне
16:10Совєтський — Сімферополь
16:15Білогірськ — Сімферополь
16:17Сімферополь — Уварівка
16:20Сімферополь — Совєтський
16:20Сімферополь — Совєтський
16:25Білогірськ — Бахчисарай
16:35Сімферополь — Совєтський
16:37Нижньогірський — Сімферополь
16:45Сімферополь — Любимівка
16:50Сімферополь — Дмитрівка
16:50Сімферополь — Голованівка
16:50Лічебне — Сімферополь
16:56Совєтський — Сімферополь
17:00Сімферополь — Василівка
17:00Нижньогірський — Сімферополь
17:10Севастополь — Нижньогірський
17:10Сімферополь — Нижньогірський
17:15Білогірськ — Павлівка (кр Сб-Нд)
17:15Садове — Сімферополь
17:20Білогірськ — Сімферополь
17:25Совєтський — Сімферополь
17:25Сімферополь — Урожайне
17:28Совєтський — Сімферополь (Пт-Пн)
17:28Совєтський — Сімферополь (Пт-Пн)
17:30Сімферополь — Великосілля
17:30Сімферополь — Олексіївка
17:37Сімферополь — Совєтський
17:37Сімферополь — Совєтський
17:40Василівка — Сімферополь
17:45Нижньогірський — Сімферополь
17:45Нижньогірський — Сімферополь
17:50Сімферополь — Совєтський
18:00Дмитрівка — Сімферополь
18:02Сімферополь — Пшеничне
18:05Сімферополь — Зоркіне
18:07Нижньогірський — Сімферополь
18:07Нижньогірський — Сімферополь
18:20Сімферополь — Ізобільне
18:28Хрестівка (Кіровське) — Сімферополь
18:30Сімферополь — Лічебне
18:30Сімферополь — Абрикосівка
18:30Білогірськ — Сімферополь
18:35Сімферополь — Совєтський
18:40Нижньогірський — Сімферополь
18:40Совєтський — Сімферополь
18:42Нижньогірський — Сімферополь
18:42Нижньогірський — Сімферополь
18:45Євпаторія — Нижньогірський
19:05Сімферополь — Совєтський
19:10Ялта — Нижньогірський
19:10Феодосія — Сімферополь
19:20Сімферополь — Василівка
19:25Сімферополь — Совєтський (Пт-Пн)
19:25Сімферополь — Совєтський (Пт-Пн)
19:35Сімферополь — Дмитрівка
19:55Сімферополь — Нижньогірський
20:05Судак — Сімферополь
20:20Сімферополь — Совєтський
20:40Ялта — Нижньогірський

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Нижньогірський
18:45

Євпаторія — Судак
09:15

Євпаторія — Хрестівка (Кіровське)
15:25

Ізобільне — Сімферополь
07:37 08:07 08:07 13:47 13:47 16:00

Абрикосівка — Сімферополь
06:47 15:45

Білогірськ — Барабанове
09:00

Білогірськ — Бахчисарай
10:37 16:25

Білогірськ — Вишенне
06:15(кр Вт,Пт)

Білогірськ — Кизилівка
07:50 10:25 13:30(Пн-Вт,Пт)

Білогірськ — Курське
06:00 10:40

Білогірськ — Лугове
05:25 08:00 11:30 12:30

Білогірськ — Муромське
11:00

Білогірськ — Павлівка
06:00 08:20 11:55 17:15(кр Сб-Нд)

Білогірськ — Поворотне
06:15 09:00 12:10

Білогірськ — Сімферополь
06:15 06:40 07:02 09:40 09:55 10:15 11:15 11:20 11:55 12:15 12:50 13:10 13:45 15:15 15:20 16:15 17:20 18:30

Білогірськ — Ударне
11:45(кр Сб-Нд)

Білогірськ — Хлібне
11:15

Василівка — Сімферополь
06:45 10:27 15:30 17:40

Великосілля — Сімферополь
08:10 08:10 15:40 15:40

Вишенне — Сімферополь
07:14 13:20 16:00

Голованівка — Сімферополь
07:05 09:49 14:50

Дмитрівка — Сімферополь
07:55 08:35 14:35 18:00

Зоркіне — Сімферополь
07:50 07:50 15:35 15:35

Зуя — Сімферополь
12:31

Любимівка — Сімферополь
07:18 07:18 14:51 14:51

Лічебне — Сімферополь
05:55 08:30 08:55 11:22 14:20 16:50

Нижньогірський — Євпаторія
09:15

Нижньогірський — Севастополь
07:30

Нижньогірський — Сімферополь
06:27 06:27 09:37 10:07 10:47 11:07 11:07 11:37 11:37 12:07 12:07 12:37 12:37 14:22 15:57 16:37 17:00 17:45 17:45 18:07 18:07 18:40 18:42 18:42

Нижньогірський — Ялта
06:00 07:08

Олексіївка — Сімферополь
08:20 12:30 15:40

Пшеничне — Сімферополь
08:47 15:18

Садове — Сімферополь
17:15

Севастополь — Нижньогірський
17:10

Севастополь — Совєтський
15:55

Севастополь — Хрестівка (Кіровське)
15:10

Совєтський — Севастополь
07:45

Совєтський — Сімферополь
07:00 07:12 07:25 07:25 07:35 08:40 08:40 09:02 09:54 10:27 11:10 11:10 11:27 13:00 13:35 13:35 14:10 14:42 14:42 15:02 16:10 16:56 17:25 17:28(Пт-Пн) 17:28(Пт-Пн) 18:40

Судак — Сімферополь
11:55 20:05

Сімферополь — Ізобільне
10:15 11:38 15:53 18:20

Сімферополь — Абрикосівка
11:55 18:30

Сімферополь — Василівка
08:58 14:32 17:00 19:20

Сімферополь — Великосілля
11:50 17:30

Сімферополь — Вишенне
12:32(кр Вт,Пт) 15:13

Сімферополь — Голованівка
09:05 14:10 16:50

Сімферополь — Дмитрівка
10:50 13:02 16:50 19:35

Сімферополь — Зоркіне
11:00 18:05

Сімферополь — Керч
07:30 09:10

Сімферополь — Любимівка
10:30 16:45

Сімферополь — Лічебне
07:52 08:15 09:50 13:40 16:10 18:30

Сімферополь — Нижньогірський
07:05 07:55 08:20 08:53 09:50 12:45 13:25 13:58 14:17 14:45 15:05 15:25 17:10 19:55

Сімферополь — Олексіївка
11:30 14:50 17:30

Сімферополь — Пшеничне
10:45 18:02

Сімферополь — Совєтський
08:50 09:20 09:40 10:05 10:05 10:23 11:00 11:00 11:40 13:35 14:10 14:15 14:15 14:30 15:08 16:20 16:20 16:35 17:37 17:37 17:50 18:35 19:05 19:25(Пт-Пн) 19:25(Пт-Пн) 20:20

Сімферополь — Судак
07:47 15:30

Сімферополь — Уварівка
09:30 16:17

Сімферополь — Урожайне
12:10 17:25

Сімферополь — Феодосія
14:25

Сімферополь — Хрестівка (Кіровське)
09:35 16:00

Уварівка — Сімферополь
06:35 13:07

Урожайне — Сімферополь
08:20 15:50

Феодосія — Сімферополь
09:25 19:10

Хрестівка (Кіровське) — Євпаторія
07:10

Хрестівка (Кіровське) — Севастополь
07:09

Хрестівка (Кіровське) — Сімферополь
12:18 18:28

Ялта — Нижньогірський
19:10 20:40

Інформація оновлена: 17.02.2014