Автовокзал Роздольне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Антона Кіма, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06553-91131

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Роздольне — Рылеевка (кр Сб-Нд)
05:00Роздольне — Севастополь
05:10Роздольне — Сімферополь
05:30Роздольне — Далеке (кр Нд)
05:50Роздольне — Новоселівське (Вт,Чт-Пт)
06:00Роздольне — Євпаторія
06:05Роздольне — Судак (Пт-Пн)
06:10Роздольне — Сімферополь
06:40Роздольне — Вітрянка
06:45Чернівці — Севастополь
06:50Роздольне — Чернишове (кр Сб-Нд)
07:00Роздольне — Портове
07:00Руч'ї — Сімферополь
07:40Роздольне — Ялта
07:50Роздольне — Красноперекопськ (кр Пн)
08:10Роздольне — Вогні (кр Сб-Нд)
08:12Красноперекопськ — Євпаторія
08:35Євпаторія — Миколаїв
09:05Роздольне — Джанкой
09:20Євпаторія — Одеса
09:40Роздольне — Сімферополь
10:50Роздольне — Вогні (кр Сб-Нд)
11:40Роздольне — Вітрянка
11:45Роздольне — Новоселівське (Вт,Чт-Пт)
12:00Роздольне — Чернишове (кр Сб-Нд)
12:10Роздольне — Далеке (кр Нд)
12:15Роздольне — Рылеевка (кр Сб-Нд)
12:15Севастополь — Херсон (Вт,Чт,Сб)
12:20Роздольне — Джанкой
12:30Херсон — Севастополь (Пн,Ср,Пт)
13:15Севастополь — Чернівці
13:50Роздольне — Сімферополь
14:00Роздольне — Портове
14:05Роздольне — Євпаторія
14:40Євпаторія — Красноперекопськ
14:55Миколаїв — Євпаторія
15:40Роздольне — Сімферополь
16:05Одеса — Євпаторія
18:20Сімферополь — Руч'ї

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Красноперекопськ
14:40

Євпаторія — Миколаїв
08:35

Євпаторія — Одеса
09:20

Красноперекопськ — Євпаторія
08:12

Миколаїв — Євпаторія
14:55

Одеса — Євпаторія
16:05

Роздольне — Євпаторія
06:00 14:05

Роздольне — Вогні
08:10(кр Сб-Нд) 10:50(кр Сб-Нд)

Роздольне — Вітрянка
06:40 11:40

Роздольне — Далеке
05:30(кр Нд) 12:10(кр Нд)

Роздольне — Джанкой
09:05 12:20

Роздольне — Красноперекопськ
07:50(кр Пн)

Роздольне — Новоселівське
05:50(Вт,Чт-Пт) 11:45(Вт,Чт-Пт)

Роздольне — Портове
07:00 14:00

Роздольне — Рылеевка
05:00(кр Сб-Нд) 12:15(кр Сб-Нд)

Роздольне — Севастополь
05:00

Роздольне — Судак
06:05(Пт-Пн)

Роздольне — Сімферополь
05:10 06:10 09:40 13:50 15:40

Роздольне — Чернишове
06:50(кр Сб-Нд) 12:00(кр Сб-Нд)

Роздольне — Ялта
07:40

Руч'ї — Сімферополь
07:00

Севастополь — Херсон
12:15(Вт,Чт,Сб)

Севастополь — Чернівці
13:15

Сімферополь — Руч'ї
18:20

Херсон — Севастополь
12:30(Пн,Ср,Пт)

Чернівці — Севастополь
06:45

Інформація оновлена: 17.02.2014