Автовокзал Дніпродзержинськ АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Локтюхова, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05692-31164

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Дніпродзержинськ — Кирилівка
05:30Дніпродзержинськ — Маріуполь
06:20Дніпродзержинськ — Харків
06:30Дніпродзержинськ — Рубіжне
06:30Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
06:45Дніпродзержинськ — Магдалинівка
06:45Дніпродзержинськ — Кіровоград
06:50Дніпродзержинськ — Бердянськ
06:55Дніпропетровськ — Кременчук
06:55Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
07:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
07:15Дніпродзержинськ — Полтава
07:20Дніпродзержинськ — Миргород
07:25Дніпродзержинськ — Горлівка
07:30Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
07:35Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
08:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
08:30Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
08:40Дніпропетровськ — Кременчук
08:55Дніпродзержинськ АС-2 — Суслівка
09:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
09:15Дніпропетровськ — Комсомольськ
09:20Дніпропетровськ — Київ
09:30Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
09:45Дніпродзержинськ — Троїцьке
09:45Кривий Ріг — Полтава
10:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
10:15Запоріжжя — Київ
10:30Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
10:30Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
11:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
11:00Дніпродзержинськ АС-2 — Лихівка
11:30Дніпродзержинськ — Вільхуватка
11:30Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
11:50Дніпродзержинськ АС-2 — Вільногірськ
12:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
12:25Кременчук — Дніпропетровськ
12:50Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
12:55Дніпродзержинськ — Херсон
12:55Дніпродзержинськ — Херсон
13:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
14:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
14:25Кременчук — Дніпропетровськ
14:40Дніпродзержинськ — Кіровоград
15:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
15:45Дніпродзержинськ — Мишурин Ріг
16:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
16:20Дніпродзержинськ — Суслівка
16:50Дніпродзержинськ — Лихівка
16:50Дніпродзержинськ — Верхньодніпровськ
16:50Кривий Ріг — Полтава
17:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
17:05Дніпропетровськ — Комсомольськ
18:00Дніпродзержинськ — Верхньодніпровськ
18:00Дніпродзержинськ — Вільхуватка
18:00Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
18:01Дніпродзержинськ — Вільхуватка
18:30Дніпропетровськ — Черкаси
19:56Дніпропетровськ — таможня Платонове
22:25Дніпродзержинськ — Бердянськ
23:50Дніпропетровськ — Київ
23:50Дніпропетровськ — Київ

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Бердянськ
06:50 22:25

Дніпродзержинськ — Верхньодніпровськ
16:50 18:00

Дніпродзержинськ — Вільхуватка
11:30 18:00 18:01

Дніпродзержинськ — Горлівка
07:25

Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ
06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00

Дніпродзержинськ — Кирилівка
05:30

Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
06:55 07:35

Дніпродзержинськ — Кіровоград
06:45 14:40

Дніпродзержинськ — Лихівка
16:50

Дніпродзержинськ — Магдалинівка
06:45

Дніпродзержинськ — Маріуполь
05:30

Дніпродзержинськ — Миргород
07:20

Дніпродзержинськ — Мишурин Ріг
15:45

Дніпродзержинськ — Полтава
07:15

Дніпродзержинськ — Рубіжне
06:30

Дніпродзержинськ — Суслівка
16:20

Дніпродзержинськ — Троїцьке
09:45

Дніпродзержинськ — Харків
06:20

Дніпродзержинськ — Херсон
12:55 12:55

Дніпродзержинськ АС-2 — Вільногірськ
11:50

Дніпродзержинськ АС-2 — Лихівка
11:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
10:30 12:50

Дніпродзержинськ АС-2 — Суслівка
08:55

Дніпропетровськ — Київ
09:20 23:50 23:50

Дніпропетровськ — Комсомольськ
09:15 17:05

Дніпропетровськ — Кременчук
06:55 08:40

Дніпропетровськ — Черкаси
18:30

Дніпропетровськ — таможня Платонове
19:56

Запоріжжя — Київ
10:15

Кременчук — Дніпропетровськ
12:25 14:25

Кривий Ріг — Полтава
09:45 16:50

Інформація оновлена: 25.09.2013