Автовокзал Новоолексіївка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:45Новотроїцьке — Генічеськ
06:55Стрілкове — Херсон
08:30Генічеськ — Новоолексіївка
09:24Генічеськ — Кривий Ріг
09:30Генічеськ — Новоолексіївка
09:44Генічеськ — Кривий Ріг
09:53Стрілкове — Херсон
10:10Скадовськ — Москва (РФ)
10:30Херсон — Генічеськ
11:57Генічеськ — Жданове
11:59Генічеськ — Херсон
12:20Генічеськ — Веснянка
13:15Херсон — Генічеськ
14:55Генічеськ — Херсон
14:55Херсон — Генічеськ
14:55Кривий Ріг — Генічеськ
16:00Дніпропетровськ — Новотроїцьке
16:18Генічеськ — Херсон
16:34Жовті Води — Генічеськ
17:29Херсон — Стрілкове
18:30Генічеськ — Новоолексіївка
19:05Дніпропетровськ — Чонгар
19:10Херсон — Стрілкове

за маршрутами автобусів

Генічеськ — Веснянка
12:20

Генічеськ — Жданове
11:57

Генічеськ — Кривий Ріг
09:24 09:44

Генічеськ — Новоолексіївка
08:30 09:30 18:30

Генічеськ — Херсон
11:59 14:55 16:18

Дніпропетровськ — Новотроїцьке
16:00

Дніпропетровськ — Чонгар
19:05

Жовті Води — Генічеськ
16:34

Кривий Ріг — Генічеськ
14:55

Новотроїцьке — Генічеськ
06:45

Скадовськ — Москва (РФ)
10:10

Стрілкове — Херсон
06:55 09:53

Херсон — Генічеськ
10:30 13:15 14:55

Херсон — Стрілкове
17:29 19:10

Інформація оновлена: 06.02.2017