Автовокзал Мелітополь АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Свердлова, 21 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0619-448217

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Бердянськ — Старобогданівка
05:15Бердянськ — Свободне
05:20Бердянськ — Новопилипівка
05:30Бердянськ — Мирний
05:30Бердянськ — Новомиколаївка
05:30Бердянськ — Мордвинівка
05:30Бердянськ — Алтагир
05:40Бердянськ — Зарічне
05:45Бердянськ — Зірка
06:00Бердянськ — Терпіння
06:00Бердянськ — Високе
06:00Бердянськ — Степанівка ч/з Гірсівка
06:00Бердянськ — Атманай
06:00Бердянськ — Тубал-Миронівка ч/з Тубал (Пансіонат Азов)
06:00Бердянськ — Інзівка
06:10Бердянськ — Мирний
06:10Бердянськ — Ясне ч/з Кірове
06:20Бердянськ — Данило-Іванівка
06:20Бердянськ — Нововасилівка
06:30Бердянськ — Мирний
06:30Бердянськ — Фруктове
06:30Бердянськ — Верховина
06:30Бердянськ — Веселе ч/з Новобогданівка
06:30Бердянськ — Приморський Посад
06:40Бердянськ — Нововасилівка
06:50Бердянськ — Мирний
06:50Бердянськ — Новопилипівка
07:00Бердянськ — Терпіння
07:00Бердянськ — Орлове
07:00Бердянськ — Новобогданівка
07:00Бердянськ — Тубал (Пансіонат Азов) ч/з Новокостянтинівка
07:05Бердянськ — Кам'яна Могила
07:05Бердянськ — Зарічне
07:10Бердянськ — Мирний
07:10Бердянськ — Новомиколаївка
07:15Бердянськ — Свободне
07:30Бердянськ — Спаське
07:30Бердянськ — Приазов'я
07:50Бердянськ — Мирний
07:50Бердянськ — Данило-Іванівка
08:00Бердянськ — Кам'яна Могила
08:00Бердянськ — Тамбовка
08:10Бердянськ — Мирний
08:10Бердянськ — Приазов'я
08:20Бердянськ — Розівка ч/з Приазов'я
08:30Бердянськ — Світлодолинське
08:30Бердянськ — Алтагир
08:40Бердянськ — Приазов'я
08:50Бердянськ — Тубал-Миронівка ч/з Тубал (Пансіонат Азов)
09:00Бердянськ — Терпіння
09:00Бердянськ — Данило-Іванівка
09:10Бердянськ — Новопилипівка
09:20Бердянськ — Зарічне
09:20Бердянськ — Строганівка
09:30Бердянськ — Кам'яна Могила
09:30Бердянськ — Мирний
09:30Бердянськ — Терпіння
09:30Бердянськ — Ясне ч/з Кірове
09:30Бердянськ — Фруктове
09:30Бердянськ — Степанівка ч/з Приазов'я
09:40Бердянськ — Приморський Посад
09:45Бердянськ — Чорноземне
10:00Бердянськ — Тамбовка
10:00Бердянськ — Первомайське
10:00Бердянськ — Новобогданівка
10:00Бердянськ — Степанівка ч/з Гірсівка
10:00Бердянськ — Приазов'я
10:20Бердянськ — Данило-Іванівка
10:20Бердянськ — Нововасилівка
10:30Бердянськ — Терпіння
10:30Бердянськ — Світлодолинське
10:30Бердянськ — Високе
10:30Бердянськ — Новомиколаївка
10:30Бердянськ — Атманай
10:45Бердянськ — Свободне
10:45Бердянськ — Мар'янівка
10:50Бердянськ — Новопилипівка
11:00Бердянськ — Мирний
11:00Бердянськ — Старобогданівка (Вт,Чт,Сб-Нд)
11:00Бердянськ — Лазурне
11:00Бердянськ — Спаське
11:00Бердянськ — Приазов'я
11:00Бердянськ — Тубал (Пансіонат Азов) ч/з Новокостянтинівка
11:05Бердянськ — Степанівка ч/з Домбровка (Сб-Нд)
11:15Бердянськ — Мирний
11:15Бердянськ — Мордвинівка
11:20Бердянськ — Зарічне
11:20Бердянськ — Інзівка
11:30Бердянськ — Кам'яна Могила
11:30Бердянськ — Терпіння
11:30Бердянськ — Степанівка ч/з Гірсівка
11:30Бердянськ — Приазов'я
11:40Бердянськ — Ясне ч/з Кірове
11:40Бердянськ — Данило-Іванівка
11:45Бердянськ — Райнівка
11:55Бердянськ — Тубал-Миронівка ч/з Тубал (Пансіонат Азов)
12:00Бердянськ — Орлове
12:00Бердянськ — Високе
12:00Бердянськ — Первомайське
12:00Бердянськ — Розівка ч/з Якимівка (Сб-Нд)
12:00Бердянськ — Розівка ч/з Приазов'я
12:00Бердянськ — Єфремівка
12:10Бердянськ — Терпіння
12:20Бердянськ — Нововасилівка
12:20Бердянськ — Алтагир
12:30Бердянськ — Мирний
12:30Бердянськ — Терпіння
12:30Бердянськ — Новомиколаївка
12:30Бердянськ — Атманай
12:30Бердянськ — Іванівка
12:30Бердянськ — Веселе ч/з Обільне
12:30Бердянськ — Веселе ч/з Новобогданівка
12:40Бердянськ — Степанівка ч/з Приазов'я
12:40Бердянськ — Весняне
12:45Бердянськ — Новопилипівка
12:50Бердянськ — Мирний
13:00Бердянськ — Світлодолинське
13:00Бердянськ — Фруктове
13:00Бердянськ — Данило-Іванівка
13:00Бердянськ — Миколаївка
13:00Бердянськ — Зірка (Вт,Сб-Нд)
13:10Бердянськ — Мирний
13:10Бердянськ — Приазов'я
13:30Бердянськ — Високе
13:30Бердянськ — Новобогданівка
13:30Бердянськ — Приморський Посад
13:35Бердянськ — Гоголівка
13:45Бердянськ — Свободне
13:55Бердянськ — Нововасилівка
14:00Бердянськ — Терпіння
14:00Бердянськ — Тамбовка
14:00Бердянськ — Фруктове
14:00Бердянськ — Верховина
14:00Бердянськ — Тубал (Пансіонат Азов) ч/з Новокостянтинівка
14:10Бердянськ — Ясне ч/з Кірове
14:20Бердянськ — Зарічне
14:20Бердянськ — Калинівка
14:30Бердянськ — Мирний
14:30Бердянськ — Данило-Іванівка
14:30Бердянськ — Чорноземне
14:40Бердянськ — Веселе
14:50Бердянськ — Мордвинівка
15:00Бердянськ — Новопилипівка
15:00Бердянськ — Світлодолинське
15:00Бердянськ — Новомиколаївка
15:00Бердянськ — Первомайське
15:00Бердянськ — Степанівка ч/з Гірсівка
15:00Бердянськ — Розівка ч/з Якимівка (Пт)
15:00Бердянськ — Мар'янівка
15:10Бердянськ — Мирний
15:15Бердянськ — Інзівка
15:30Бердянськ — Кам'яна Могила
15:30Бердянськ — Приазов'я
16:00Бердянськ — Терпіння
16:00Бердянськ — Тамбовка (Сб-Нд)
16:00Бердянськ — Фруктове
16:00Бердянськ — Зарічне
16:10Бердянськ — Мирний
16:10Бердянськ — Новобогданівка
16:15Бердянськ — Строганівка
16:30Бердянськ — Степанівка ч/з Гірсівка
16:30Бердянськ — Степанівка ч/з Приазов'я
16:30Бердянськ — Нововасилівка
16:40Бердянськ — Мирний
16:40Бердянськ — Данило-Іванівка
16:45Бердянськ — Ясне ч/з Кірове
16:45Бердянськ — Свободне
16:45Бердянськ — Алтагир (Чт,Сб-Нд)
16:45Бердянськ — Тубал (Пансіонат Азов) ч/з Новокостянтинівка
16:50Бердянськ — Мордвинівка
17:00Бердянськ — Новопилипівка
17:00Бердянськ — Лазурне
17:00Бердянськ — Високе
17:00Бердянськ — Новомиколаївка
17:00Бердянськ — Приморський Посад
17:10Бердянськ — Орлове
17:30Бердянськ — Данило-Іванівка
17:40Бердянськ — Кам'яна Могила
18:00Бердянськ — Мирний
18:00Бердянськ — Терпіння
18:15Бердянськ — Свободне

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Єфремівка
12:00

Бердянськ — Іванівка
12:30

Бердянськ — Інзівка
06:00 11:20 15:15

Бердянськ — Алтагир
05:30 08:30 12:20 16:45(Чт,Сб-Нд)

Бердянськ — Атманай
06:00 10:30 12:30

Бердянськ — Верховина
06:30 14:00

Бердянськ — Веселе
14:40

Бердянськ — Веселе ч/з Новобогданівка
06:30 12:30

Бердянськ — Веселе ч/з Обільне
12:30

Бердянськ — Весняне
12:40

Бердянськ — Високе
06:00 10:30 12:00 13:30 17:00

Бердянськ — Гоголівка
13:35

Бердянськ — Данило-Іванівка
06:20 07:50 09:00 10:20 11:40 13:00 14:30 16:40 17:30

Бердянськ — Зарічне
05:40 07:05 09:20 11:20 14:20 16:00

Бердянськ — Зірка
05:45 13:00(Вт,Сб-Нд)

Бердянськ — Калинівка
14:20

Бердянськ — Кам'яна Могила
07:05 08:00 09:30 11:30 15:30 17:40

Бердянськ — Лазурне
11:00 17:00

Бердянськ — Мар'янівка
10:45 15:00

Бердянськ — Миколаївка
13:00

Бердянськ — Мирний
05:30 06:10 06:30 06:50 07:10 07:50 08:10 09:30 11:00 11:15 12:30 12:50 13:10 14:30 15:10 16:10 16:40 18:00

Бердянськ — Мордвинівка
05:30 11:15 14:50 16:50

Бердянськ — Новобогданівка
07:00 10:00 13:30 16:10

Бердянськ — Нововасилівка
06:20 06:40 10:20 12:20 13:55 16:30

Бердянськ — Новомиколаївка
05:30 07:10 10:30 12:30 15:00 17:00

Бердянськ — Новопилипівка
05:20 06:50 09:10 10:50 12:45 15:00 17:00

Бердянськ — Орлове
07:00 12:00 17:10

Бердянськ — Первомайське
10:00 12:00 15:00

Бердянськ — Приазов'я
07:30 08:10 08:40 10:00 11:00 11:30 13:10 15:30

Бердянськ — Приморський Посад
06:30 09:40 13:30 17:00

Бердянськ — Райнівка
11:45

Бердянськ — Розівка ч/з Приазов'я
08:20 12:00

Бердянськ — Розівка ч/з Якимівка
12:00(Сб-Нд) 15:00(Пт)

Бердянськ — Свободне
05:15 07:15 10:45 13:45 16:45 18:15

Бердянськ — Світлодолинське
08:30 10:30 13:00 15:00

Бердянськ — Спаське
07:30 11:00

Бердянськ — Старобогданівка
05:00 11:00(Вт,Чт,Сб-Нд)

Бердянськ — Степанівка ч/з Гірсівка
06:00 10:00 11:30 15:00 16:30

Бердянськ — Степанівка ч/з Домбровка
11:05(Сб-Нд)

Бердянськ — Степанівка ч/з Приазов'я
09:30 12:40 16:30

Бердянськ — Строганівка
09:20 16:15

Бердянськ — Тамбовка
08:00 10:00 14:00 16:00(Сб-Нд)

Бердянськ — Терпіння
06:00 07:00 09:00 09:30 10:30 11:30 12:10 12:30 14:00 16:00 18:00

Бердянськ — Тубал (Пансіонат Азов) ч/з Новокостянтинівка
07:00 11:00 14:00 16:45

Бердянськ — Тубал-Миронівка ч/з Тубал (Пансіонат Азов)
06:00 08:50 11:55

Бердянськ — Фруктове
06:30 09:30 13:00 14:00 16:00

Бердянськ — Чорноземне
09:45 14:30

Бердянськ — Ясне ч/з Кірове
06:10 09:30 11:40 14:10 16:45

Інформація оновлена: 11.06.2014