Автовокзал Токмак

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Гоголя, 93 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06178-22169, 06178-23434

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Бердянськ — Дніпро
07:30Бердянськ — Запоріжжя
07:45Бердянськ — Дніпро
07:55Запоріжжя — Бердянськ
08:00Токмак — Запоріжжя
08:15Бердянськ — Запоріжжя
08:20Бердянськ — Запоріжжя
08:45Запоріжжя — Мелітополь
08:50Бердянськ — Запоріжжя
09:10Бердянськ — Запоріжжя
09:20Запоріжжя — Бердянськ
09:40Бердянськ — Дніпро
10:00Бердянськ — Запоріжжя
10:20Запоріжжя — Обіточне
10:30Бердянськ — Харків
10:55Запоріжжя — Бердянськ
11:00Бердянськ — Запоріжжя
11:00Мелітополь — Оріхів
11:00Токмак — Запоріжжя
11:15Бердянськ — Запоріжжя
12:25Запоріжжя — Молочанськ
12:30Бердянськ — Дніпро
12:35Запоріжжя — Бердянськ
13:10Приморськ — Запоріжжя
13:20Токмак — Молочанськ
13:30Бердянськ — Запоріжжя
13:35Запоріжжя — Бердянськ
13:50Запоріжжя — Чернігівка
14:00Токмак — Запоріжжя
14:20Запоріжжя — Бердянськ
14:30Мелітополь — Запоріжжя
14:40Запоріжжя — Бердянськ
14:55Запоріжжя — Довге
15:10Запоріжжя — Бердянськ
15:20Запоріжжя — Бердянськ
15:30Бердянськ — Запоріжжя
15:35Запоріжжя — Світлодолинське
15:50Запоріжжя — Бердянськ
15:55Бердянськ — Запоріжжя
16:10Запоріжжя — Чернігівка
16:15Запоріжжя — Бердянськ
16:35Токмак — Молочанськ
17:15Запоріжжя — Молочанськ
17:35Бердянськ — Запоріжжя
17:40Запоріжжя — Бердянськ
17:55Токмак — Молочанськ
18:20Мелітополь — Оріхів
18:30Бердянськ — Запоріжжя
18:30Запоріжжя — Бердянськ
18:40Запоріжжя — Приморськ
18:45Бердянськ — Київ
19:15Запоріжжя — Бердянськ
20:15Бердянськ — Запоріжжя
21:21Запоріжжя — Чернігівка

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Дніпро
06:30 07:45 09:40 12:30

Бердянськ — Запоріжжя
07:30 08:15 08:20 08:50 09:10 10:00 11:00 11:15 13:30 15:30 15:55 17:35 18:30 20:15

Бердянськ — Київ
18:45

Бердянськ — Харків
10:30

Запоріжжя — Бердянськ
07:55 09:20 10:55 12:35 13:35 14:20 14:40 15:10 15:20 15:50 16:15 17:40 18:30 19:15

Запоріжжя — Довге
14:55

Запоріжжя — Мелітополь
08:45

Запоріжжя — Молочанськ
12:25 17:15

Запоріжжя — Обіточне
10:20

Запоріжжя — Приморськ
18:40

Запоріжжя — Світлодолинське
15:35

Запоріжжя — Чернігівка
13:50 16:10 21:21

Мелітополь — Запоріжжя
14:30

Мелітополь — Оріхів
11:00 18:20

Приморськ — Запоріжжя
13:10

Токмак — Запоріжжя
08:00 11:00 14:00

Токмак — Молочанськ
13:20 16:35 17:55

Інформація оновлена: 25.12.2019