Автовокзал Пологи

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Єдності, 9-а (показати на мапі)

Телефон довідки: 06165-22660, 06165-22461

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Розівка — Запоріжжя
06:20Гуляйполе — Бердянськ
06:20Пологи — Запоріжжя
07:30Бердянськ — Запоріжжя
08:15Бердянськ — Запоріжжя
08:20Гуляйполе — Бердянськ
08:25Запоріжжя — Маріуполь
08:30Запоріжжя — Новозлатопіль
08:45Бердянськ — Дніпро
09:20Запоріжжя — Бердянськ
10:15Запоріжжя — Маріуполь
10:15Бердянськ — Запоріжжя
10:30Бердянськ — Запоріжжя
11:55Бердянськ — Гуляйполе
12:00Пологи — Запоріжжя
12:20Запоріжжя — Бердянськ
12:55Запоріжжя — Пологи
13:40Гуляйполе — Бердянськ
14:15Запоріжжя — Бердянськ
15:25Запоріжжя — Розівка
16:20Запоріжжя — Бердянськ
16:45Запоріжжя — Вишнювате
17:10Запоріжжя — Бердянськ
17:20Бердянськ — Запоріжжя
17:30Запоріжжя — Маріуполь
17:35Бердянськ — Павлоград
17:50Запоріжжя — Більмак
18:05Запоріжжя — Маріуполь
18:10Бердянськ — Запоріжжя
18:30Запоріжжя — Надійне

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Гуляйполе
11:55

Бердянськ — Дніпро
08:45

Бердянськ — Запоріжжя
07:30 08:15 10:15 10:30 17:20 18:10

Бердянськ — Павлоград
17:35

Гуляйполе — Бердянськ
06:20 08:20 13:40

Запоріжжя — Бердянськ
09:20 12:20 14:15 16:20 17:10

Запоріжжя — Більмак
17:50

Запоріжжя — Вишнювате
16:45

Запоріжжя — Маріуполь
08:25 10:15 17:30 18:05

Запоріжжя — Надійне
18:30

Запоріжжя — Новозлатопіль
08:30

Запоріжжя — Пологи
12:55

Запоріжжя — Розівка
15:25

Пологи — Запоріжжя
06:20 12:00

Розівка — Запоріжжя
06:10

Інформація оновлена: 25.12.2019