Автовокзал Приморськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 105 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06137-72071

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:11Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
05:20Преслав — Бердянськ
05:25Приморськ — Гюнівка
05:45Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
06:10Приморськ — Дніпропетровськ ч/з Токмак
06:25Приморськ — Дніпропетровськ ч/з Мелітополь
07:00Бердянськ — Севастополь
07:00Приморськ — Дніпропетровськ ч/з Токмак
07:20Бердянськ — Преслав
07:30Приморськ — Партизани
07:35Мелітополь — Бердянськ
07:45Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
07:45Набережне — Бердянськ
08:00Райнівка — Бердянськ
08:10Преслав — Бердянськ
08:25Мелітополь — Єнакієве
08:30Приморськ — Преслав
08:45Приморськ — Запоріжжя ч/з Токмак
08:50Бердянськ — Мелітополь
09:00Райнівка — Бердянськ
09:20Бердянськ — Преслав
09:30Бердянськ — Мелітополь
09:40Приморськ — Партизани
09:50Мелітополь — Бердянськ
09:55Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
10:10Преслав — Бердянськ
10:20Запоріжжя — Бердянськ
10:35Бердянськ — Мелітополь
10:50Кам'янка — Бердянськ
10:51Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
11:00Бердянськ — Набережне
11:00Приморськ — Преслав
11:30Маріуполь — Ялта
11:40Мелітополь — Бердянськ
11:50Бердянськ — Преслав
12:00Приморськ — Партизани
12:00Приморськ — Єлисеївка
12:15Маріуполь — Миколаїв
12:25Дніпропетровськ — Бердянськ
12:30Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
12:30Набережне — Бердянськ
12:40Бердянськ — Кам'янка
12:40Преслав — Бердянськ
13:00Приморськ — Гюнівка (Пн-Вт,Пт)
13:00Приморськ — Преслав
13:05Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
13:20Приморськ — Петрівка
13:30Бердянськ — Мелітополь
13:30Приморськ — Запоріжжя ч/з Токмак
13:30Райнівка — Бердянськ
13:45Бердянськ — Веселе
14:00Приморськ — Запоріжжя ч/з Оріхів
14:00Бердянськ — Преслав
14:15Мелітополь — Бердянськ
14:20Приморськ — Партизани
14:30Запоріжжя — Бердянськ
14:45Єнакієве — Мелітополь
14:50Преслав — Бердянськ
15:00Мелітополь — Бердянськ
15:10Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
15:20Запоріжжя — Бердянськ
15:25Приморськ — Дніпропетровськ ч/з Токмак
15:45Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
16:20Запоріжжя — Бердянськ
16:20Бердянськ — Преслав
16:50Бердянськ — Мелітополь
17:00Запоріжжя — Бердянськ
17:00Бердянськ — Набережне
17:10Преслав — Бердянськ
17:10Приморськ — Райнівка
17:30Приморськ — Преслав
17:40Бердянськ — Мелітополь
17:50Ялта — Маріуполь
18:00Бердянськ — Преслав
18:20Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
18:20Дніпропетровськ — Бердянськ
18:40Миколаїв — Маріуполь
19:00Дніпропетровськ — Бердянськ
21:30Дніпропетровськ — Бердянськ

за маршрутами автобусів

Єнакієве — Мелітополь
14:45

Бердянськ — Веселе
13:45

Бердянськ — Кам'янка
12:40

Бердянськ — Мелітополь
08:50 09:30 10:35 13:30 16:50 17:40

Бердянськ — Набережне
11:00 17:00

Бердянськ — Преслав
07:20 09:20 11:50 14:00 16:20 18:00

Бердянськ — Севастополь
07:00

Дніпропетровськ — Бердянськ
12:25 18:20 19:00 21:30

Запоріжжя — Бердянськ
10:20 14:30 15:20 16:20 17:00

Кам'янка — Бердянськ
10:50

Маріуполь — Миколаїв
12:15

Маріуполь — Ялта
11:30

Мелітополь — Єнакієве
08:25

Мелітополь — Бердянськ
07:35 09:50 11:40 14:15 15:00

Миколаїв — Маріуполь
18:40

Набережне — Бердянськ
07:45 12:30

Преслав — Бердянськ
05:20 08:10 10:10 12:40 14:50 17:10

Приморськ — Єлисеївка
12:00

Приморськ — Гюнівка
05:25 13:00(Пн-Вт,Пт)

Приморськ — Дніпропетровськ ч/з Мелітополь
06:25

Приморськ — Дніпропетровськ ч/з Токмак
06:10 07:00 15:25

Приморськ — Запоріжжя ч/з Мелітополь
05:11 05:45 07:45 09:55 10:51 12:30 13:05 15:10 15:45 18:20

Приморськ — Запоріжжя ч/з Оріхів
14:00

Приморськ — Запоріжжя ч/з Токмак
08:45 13:30

Приморськ — Партизани
07:30 09:40 12:00 14:20

Приморськ — Петрівка
13:20

Приморськ — Преслав
08:30 11:00 13:00 17:30

Приморськ — Райнівка
17:10

Райнівка — Бердянськ
08:00 09:00 13:30

Ялта — Маріуполь
17:50

Інформація оновлена: 11.06.2014