Автовокзал Ічня

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Преображенська, 22 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04633-21536

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Ічня — Київ
05:05Ічня — Щурівка
05:10Ічня — Чернігів ч/з Ніжин (Пн,Пт)
05:13Ніжин — Дмитрівка (Ср-Пн)
05:30Ічня — Іваниця
05:40Ічня — Чернігів (Пн-Сб)
05:40Талалаївка — Київ ч/з Дмитрівка
05:50Ічня — Плиски
06:15Ічня — Бакаївка
06:25Талалаївка — Київ
06:30Ічня — Дружба
06:30Ічня — Тростянець
06:42Сокиринці — Чернігів
06:54Талалаївка — Чернігів ч/з Ніжин (Пн-Сб)
07:00Ніжин — Мартинівка
07:00Ічня — Ніжин ч/з Монастирище
07:10Щурівка — Ніжин
07:14Прилуки — Талалаївка (Пт-Нд)
07:15Ічня — Дружба (Вт,Чт)
07:30Ічня — Прилуки
07:40Ічня — Монастирище
07:42Дмитрівка — Ніжин (Ср-Пн)
07:45Ічня — Шиловичі (Вт)
08:00Ніжин — Бережівка
08:00Талалаївка — Чернігів (Нд-Пт)
08:12Плиски — Прилуки
08:19Іваниця — Ніжин
08:20Ніжин — Парафіївка
08:35Тростянець — Київ
08:38Іваниця — Чернігів ч/з Ніжин (Пн-Сб)
09:05Мартинівка — Ніжин
09:35Парафіївка — Ніжин
09:45Ніжин — Іваниця
10:13Талалаївка — Прилуки (Пт-Нд)
10:16Бережівка — Ніжин
10:40Ічня — Ніжин
10:55Ічня — Монастирище
10:57Ніжин — Щурівка
11:30Ічня — Дружба
11:33Ніжин — Іваниця
11:35Ніжин — Київ
12:04Іваниця — Ніжин ч/з Андріївка
12:15Чернігів — Тростянець
12:38Талалаївка — Чернігів ч/з Ніжин (Нд)
12:40Ічня — Шиловичі (Вт)
12:44Прилуки — Талалаївка (Пт-Нд)
12:58Ніжин — Мартинівка
13:00Щурівка — Ніжин
13:00Дружба — Київ
13:01Прилуки — Плиски
13:40Ічня — Бакаївка
13:43Ічня — Чернігів (Пт-Нд)
14:00Ніжин — Бережівка
14:31Іваниця — Ніжин
14:32Ічня — Ніжин
14:50Ічня — Дружба (Вт,Чт)
14:50Ічня — Київ
15:00Ічня — Прилуки
15:00Київ — Талалаївка ч/з Дмитрівка
15:12Мартинівка — Ніжин
15:38Іваниця — Чернігів ч/з Ніжин (Нд)
15:42Ніжин — Дмитрівка (Ср-Пн)
15:43Талалаївка — Прилуки (Пт-Нд)
16:05Бережівка — Ніжин
16:15Ічня — Дружба
16:25Ніжин — Парафіївка
16:47Ніжин — Щурівка
17:07Тростянець — Чернігів ч/з Ніжин
17:35Ніжин — Іваниця
17:40Парафіївка — Ніжин
18:02Київ — Тростянець
18:10Ніжин — Бережівка (Пт)
18:13Дмитрівка — Ніжин (Ср-Пн)
18:20Ічня — Ніжин ч/з Вишнівка
18:21Київ — Талалаївка
18:31Чернігів — Талалаївка ч/з Парафіївка (Пн-Сб)
18:44Чернігів — Талалаївка (Нд)
19:00Ічня — Ніжин (Пт,Нд)
19:15Київ — Дружба
19:18Чернігів — Сокиринці ч/з Ніжин
19:50Ічня — Ніжин ч/з Андріївка (Пт)
20:02Бережівка — Ніжин (Пт)
20:20Чернігів — Іваниця (Сб)
20:20Чернігів — Іваниця (Нд-Пт)
20:23Чернігів — Талалаївка (Нд-Пт)
21:00Ічня — Ніжин

за маршрутами автобусів

Іваниця — Ніжин
08:19 14:31

Іваниця — Ніжин ч/з Андріївка
12:04

Іваниця — Чернігів ч/з Ніжин
08:38(Пн-Сб) 15:38(Нд)

Ічня — Іваниця
05:30

Ічня — Бакаївка
06:15 13:40

Ічня — Дружба
06:30 07:15(Вт,Чт) 11:30 14:50(Вт,Чт) 16:15

Ічня — Київ
05:00 14:50

Ічня — Монастирище
07:40 10:55

Ічня — Ніжин
10:40 14:32 19:00(Пт,Нд) 21:00

Ічня — Ніжин ч/з Андріївка
19:50(Пт)

Ічня — Ніжин ч/з Вишнівка
18:20

Ічня — Ніжин ч/з Монастирище
07:00

Ічня — Плиски
05:50

Ічня — Прилуки
07:30 15:00

Ічня — Тростянець
06:30

Ічня — Чернігів
05:40(Пн-Сб) 13:43(Пт-Нд)

Ічня — Чернігів ч/з Ніжин
05:10(Пн,Пт)

Ічня — Шиловичі
07:45(Вт) 12:40(Вт)

Ічня — Щурівка
05:05

Бережівка — Ніжин
10:16 16:05 20:02(Пт)

Дмитрівка — Ніжин
07:42(Ср-Пн) 18:13(Ср-Пн)

Дружба — Київ
13:00

Київ — Дружба
19:15

Київ — Талалаївка
18:21

Київ — Талалаївка ч/з Дмитрівка
15:00

Київ — Тростянець
18:02

Мартинівка — Ніжин
09:05 15:12

Ніжин — Іваниця
09:45 11:33 17:35

Ніжин — Бережівка
08:00 14:00 18:10(Пт)

Ніжин — Дмитрівка
05:13(Ср-Пн) 15:42(Ср-Пн)

Ніжин — Київ
11:35

Ніжин — Мартинівка
07:00 12:58

Ніжин — Парафіївка
08:20 16:25

Ніжин — Щурівка
10:57 16:47

Парафіївка — Ніжин
09:35 17:40

Плиски — Прилуки
08:12

Прилуки — Плиски
13:01

Прилуки — Талалаївка
07:14(Пт-Нд) 12:44(Пт-Нд)

Сокиринці — Чернігів
06:42

Талалаївка — Київ
06:25

Талалаївка — Київ ч/з Дмитрівка
05:40

Талалаївка — Прилуки
10:13(Пт-Нд) 15:43(Пт-Нд)

Талалаївка — Чернігів
08:00(Нд-Пт)

Талалаївка — Чернігів ч/з Ніжин
06:54(Пн-Сб) 12:38(Нд)

Тростянець — Київ
08:35

Тростянець — Чернігів ч/з Ніжин
17:07

Чернігів — Іваниця
20:20(Сб) 20:20(Нд-Пт)

Чернігів — Сокиринці ч/з Ніжин
19:18

Чернігів — Талалаївка
18:44(Нд) 20:23(Нд-Пт)

Чернігів — Талалаївка ч/з Парафіївка
18:31(Пн-Сб)

Чернігів — Тростянець
12:15

Щурівка — Ніжин
07:10 13:00

Інформація оновлена: 20.06.2014