Автовокзал Короп

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чернігівська, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04656-21342

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Короп — Шабалинів ч/з Лебедин (Ср)
04:00Короп — Шабалинів
04:30Короп — Прилуки ч/з Ніжин
04:30Короп — Нехаївка
04:39Атюша — Чернігів
04:45Короп — Чернігів
05:00Короп — Київ
05:00Короп — Осьмаки (Вт,Чт)
05:05Короп — Чернігів
05:24Короп — Київ ч/з Чернігів
05:30Короп — Рижки (Пт)
05:35Шабалинів — Чернігів
06:00Короп — Шабалинів (Пн,Ср,Пт)
06:02Короп — Рижки (Ср,Пт)
06:15Короп — Вишеньки (Ср,Пт)
06:20Короп — Червоне (Пн,Нд)
06:25Короп — Чернігів (Пн-Сб)
06:30Короп — Конотоп ч/з Атюша
06:50Короп — Чернігів ч/з Вишеньки
06:55Короп — Подоляки (Ср)
07:00Короп — Краснопілля (Ср,Пт)
07:32Короп — Бужанка (Ср)
07:42Короп — Чернігів
07:50Короп — Конотоп ч/з Карильське
08:00Короп — Лукнове (Ср,Пт)
08:20Короп — Шостка (Ср,Пт,Нд)
08:30Короп — Будище (Ср,Пт)
08:40Чернігів — Суми
08:40Короп — Чернігів ч/з Мена (Пн-Пт)
09:50Короп — Чернігів
10:35Короп — Чернігів
10:47Короп — Подоляки (Ср)
11:00Короп — Свердловка (Нд)
11:00Короп — Криски (Нд)
11:10Короп — Конотоп ч/з Атюша
11:15Короп — Вишеньки (Ср,Пт)
11:40Короп — Чернігів
11:40Короп — Конотоп ч/з Карильське
11:45Короп — Рижки (Пт)
11:50Короп — Шабалинів (Ср,Нд)
12:00Короп — Лукнове (Ср,Пт)
12:20Короп — Свердловка (Вт-Чт)
12:20Короп — Криски (Пн,Пт)
12:20Короп — Криски (Нд-Пт)
12:20Короп — Шабалинів (Пн-Пт)
12:30Короп — Рижки (Ср,Пт)
12:30Короп — Пролетарське (Ср)
12:30Короп — Атюша (Чт)
12:30Короп — Атюша (Пн-Вт,Пт)
12:40Короп — Кобеляки (Чт,Нд)
13:00Короп — Краснопілля (Пн,Ср,Пт)
13:00Короп — Понорниця (Ср)
13:00Короп — Понорниця (Пн-Вт,Чт-Пт)
13:00Короп — Краснопілля (Ср,Пт)
13:10Короп — Подоляки (Ср)
13:15Короп — Осьмаки (Вт,Чт)
13:25Короп — Ніжин ч/з Батурин (Пт,Нд)
13:40Короп — Глухів ч/з Кролевець (Пт,Нд)
13:45Короп — Чернігів ч/з Мена (Нд)
14:00Короп — Харків ч/з Суми (Чт,Нд)
14:05Короп — Будище (Ср,Пт)
14:25Короп — Понорниця (Пн,Ср,Пт)
14:29Короп — Бужанка (Ср)
14:50Короп — Конотоп ч/з Карильське
14:55Чернігів — Шабалинів
15:35Короп — Шостка (Ср,Пт,Нд)
15:45Короп — Чернігів
15:55Короп — Конотоп ч/з Атюша
16:30Короп — Чернігів
17:20Короп — Червоне (Пн,Нд)
18:05Чернігів — Атюша
18:30Короп — Конотоп ч/з Карильське
19:10Короп — Шабалинів (Пт)
19:15Суми — Чернігів
19:50Короп — Нехаївка

за маршрутами автобусів

Атюша — Чернігів
04:39

Короп — Атюша
12:30(Чт) 12:30(Пн-Вт,Пт)

Короп — Будище
08:30(Ср,Пт) 14:05(Ср,Пт)

Короп — Бужанка
07:32(Ср) 14:29(Ср)

Короп — Вишеньки
06:15(Ср,Пт) 11:15(Ср,Пт)

Короп — Глухів ч/з Кролевець
13:40(Пт,Нд)

Короп — Київ
05:00

Короп — Київ ч/з Чернігів
05:24

Короп — Кобеляки
12:40(Чт,Нд)

Короп — Конотоп ч/з Атюша
06:30 11:10 15:55

Короп — Конотоп ч/з Карильське
07:50 11:40 14:50 18:30

Короп — Краснопілля
07:00(Ср,Пт) 13:00(Пн,Ср,Пт) 13:00(Ср,Пт)

Короп — Криски
11:00(Нд) 12:20(Пн,Пт) 12:20(Нд-Пт)

Короп — Лукнове
08:00(Ср,Пт) 12:00(Ср,Пт)

Короп — Нехаївка
04:30 19:50

Короп — Ніжин ч/з Батурин
13:25(Пт,Нд)

Короп — Осьмаки
05:00(Вт,Чт) 13:15(Вт,Чт)

Короп — Подоляки
06:55(Ср) 10:47(Ср) 13:10(Ср)

Короп — Понорниця
13:00(Ср) 13:00(Пн-Вт,Чт-Пт) 14:25(Пн,Ср,Пт)

Короп — Прилуки ч/з Ніжин
04:30

Короп — Пролетарське
12:30(Ср)

Короп — Рижки
05:30(Пт) 06:02(Ср,Пт) 11:45(Пт) 12:30(Ср,Пт)

Короп — Свердловка
11:00(Нд) 12:20(Вт-Чт)

Короп — Харків ч/з Суми
14:00(Чт,Нд)

Короп — Червоне
06:20(Пн,Нд) 17:20(Пн,Нд)

Короп — Чернігів
04:45 05:05 06:25(Пн-Сб) 07:42 09:50 10:35 11:40 15:45 16:30

Короп — Чернігів ч/з Вишеньки
06:50

Короп — Чернігів ч/з Мена
08:40(Пн-Пт) 13:45(Нд)

Короп — Шабалинів
04:00 06:00(Пн,Ср,Пт) 11:50(Ср,Нд) 12:20(Пн-Пт) 19:10(Пт)

Короп — Шабалинів ч/з Лебедин
04:00(Ср)

Короп — Шостка
08:20(Ср,Пт,Нд) 15:35(Ср,Пт,Нд)

Суми — Чернігів
19:15

Чернігів — Атюша
18:05

Чернігів — Суми
08:40

Чернігів — Шабалинів
14:55

Шабалинів — Чернігів
05:35

Інформація оновлена: 20.06.2014