Автовокзал Глухів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: майдан Соборний, 2 (приховати карту)

Телефон довідки: 05444-22506

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Глухів — Київ
04:40Глухів — Яструбщина (Пт,Нд)
04:40Глухів — Суми (Пн-Пт)
05:00Глухів — Яструбщина (Ср)
05:00Глухів — Харківка (Вт,Сб)
05:00Глухів — Сутиски (Ср)
05:00Глухів — Яструбщина (Пн)
05:00Шостка — Суми
05:20Глухів — Суми (Пн-Сб)
05:25Глухів — Горіле (Ср,Нд)
05:25Глухів — Червоне ч/з Первомайське (Пн,Ср,Пт)
05:30Глухів — Дунаєць ч/з Сутиски (Нд)
05:30Глухів — Дунаєць (Пт)
05:30Глухів — Ходине (Ср,Пт)
05:45Глухів — Київ
05:45Шостка — Суми
06:00Глухів — Черневе (Пт)
06:05Глухів — Некрасове (Нд-Пт)
06:05Москва (РФ) — Суми
06:15Степне — Суми
06:20Глухів — Обложки ч/з Полошки (Пт)
06:30Глухів — Полошки (Нд-Чт)
06:30Шостка — Суми
06:40Шалигине — Суми
06:50Дружба — Суми
07:00Глухів — Шостка
07:00Шостка — Суми (Пн-Сб)
07:10Глухів — Землянки (Нд-Ср,Пт)
07:20Свеса — Суми
07:25Глухів — Дунаєць (Вт,Чт)
07:30Глухів — Обложки (Сб)
07:35Шостка — Суми
07:40Глухів — Привілля (Ср,Пт,Нд)
07:50Глухів — Обложки (Нд-Пт)
07:52Кролевець — Суми
08:00Глухів — Будівельне (Ср,Пт,Нд)
08:07Суми — Шостка
08:10Зноб-Новгородське — Суми
08:25Шостка — Ромни
08:35Кролевець — Суми ч/з Глухів (Пн-Сб)
08:50Суми — Ямпіль ч/з Глухів
08:55Шостка — Суми
09:00Суми — Шостка
09:30Глухів — Харків
09:30Суми — Кролевець ч/з Глухів
10:00Суми — Новгород-Сіверський
10:10Шалигине — Суми
10:15Глухів — Обложки (Ср,Пт,Нд)
10:25Суми — Шостка
10:35Шостка — Суми
10:40Суми — Свеса
11:00Глухів — Шостка
11:05Шостка — Харків
11:07Суми — Зноб-Новгородське
11:20Глухів — Сваркове (Нд)
11:20Глухів — Полошки (Ср,Пт)
11:25Ромни — Шостка ч/з Буринь
11:25Глухів — Суми (Пн-Чт,Сб)
11:25Глухів — Суми (Пт,Нд)
11:30Глухів — Сваркове (Пн-Пт)
11:40Глухів — Ходине (Пн,Ср,Пт)
11:45Глухів — Некрасове (Нд-Пт)
11:48Ямпіль — Суми ч/з Глухів
11:55Москва (РФ) — Київ (Сб)
12:00Глухів — Привілля (Ср,Пт,Нд)
12:00Новгород-Сіверський — Суми
12:10Глухів — Будівельне (Нд)
12:15Глухів — Обложки (Нд-Пт)
12:15Суми — Шостка
12:17Суми — Шалигине
12:20Глухів — Будівельне (Ср,Пт)
12:30Глухів — Обложки (Сб)
12:30Глухів — Черневе (Пт)
12:30Глухів — Дунаєць (Пт)
12:30Глухів — Дунаєць (Вт,Чт)
12:30Глухів — Сутиски (Ср)
12:35Суми — Шостка (Ср,Пт-Сб)
12:40Глухів — Горіле (Ср,Нд)
12:45Глухів — Землянки (Нд-Ср,Пт)
12:45Шостка — Суми
12:50Глухів — Первомайське (Пн)
13:00Глухів — Яструбщина (Ср,Пт,Нд)
13:00Глухів — Харківка (Вт,Сб)
13:00Глухів — Яструбщина (Пн)
13:00Суми — Шостка
13:20Глухів — Дунаєць ч/з Сутиски (Нд)
13:25Глухів — Шостка (Пт)
13:35Суми — Сопич ч/з Глухів (Пт)
13:35Суми — Сопич ч/з Глухів (Нд)
13:35Свеса — Суми
13:40Глухів — Первомайське (Ср,Пт,Нд)
13:40Глухів — Конотоп
13:45Суми — Шостка
14:00Глухів — Шалигине (Пн)
14:00Глухів — Ходине (Ср,Пт)
14:00Шостка — Суми (Пт)
14:00Шостка — Суми (Сб-Чт)
14:30Глухів — Середина-Буда (Пт,Нд)
14:30Шалигине — Суми
14:40Глухів — Кролевець (Пт)
14:40Глухів — Княжичі (Пн-Пт)
14:40Суми — Шостка ч/з Глухів
14:50Новгород-Сіверський — Суми
14:55Глухів — Княжичі (Нд)
15:00Глухів — Комарівка (Пт)
15:05Суми — Кролевець ч/з Глухів (Нд-Пт)
15:10Глухів — Шостка (Нд)
15:10Кролевець — Суми ч/з Глухів
15:24Суми — Шостка
15:30Глухів — Сваркове (Пт)
15:30Київ — Москва (РФ) (Пт)
15:45Глухів — Шостка (Нд)
15:45Шостка — Суми
15:55Суми — Шостка
16:00Глухів — Некрасове (Нд)
16:05Сопич — Суми (Нд)
16:05Суми — Степне
16:10Глухів — Шостка (Пт)
16:12Суми — Шалигине (Пт)
16:12Суми — Шалигине (Сб-Чт)
16:20Глухів — Обложки (Нд-Пт)
16:20Шостка — Суми
16:30Глухів — Яструбщина (Нд)
16:50Глухів — Землянки (Пт,Нд)
16:50Глухів — Суми
17:00Глухів — Дунаєць ч/з Сутиски (Пт)
17:00Глухів — Яструбщина (Пт)
17:00Шостка — Ромни ч/з Буринь
17:00Ромни — Шостка
17:10Харків — Шостка
17:10Шостка — Суми (Нд)
17:10Шостка — Суми (Пн-Сб)
17:30Суми — Дружба
17:30Зноб-Новгородське — Суми
17:50Глухів — Некрасове (Пн-Чт)
18:00Суми — Шостка (Нд-Чт)
18:00Суми — Шостка (Пт)
18:10Суми — Кролевець ч/з Глухів (Сб-Чт)
18:10Суми — Кролевець ч/з Глухів (Пт)
18:10Глухів — Суми (Сб-Чт)
18:10Глухів — Суми (Пт)
18:15Глухів — Некрасове (Пт)
18:25Суми — Зноб-Новгородське
18:25Шостка — Суми
18:37Суми — Шостка (Пт)
18:37Суми — Шостка (Сб-Чт)
18:45Глухів — Шостка (Нд)
18:55Суми — Шостка (Нд-Вт,Чт)
19:00Шостка — Суми
19:05Суми — Москва (РФ)
19:10Київ — Москва (РФ) (Вт,Чт-Пт,Нд)
19:10Суми — Новгород-Сіверський (Пт)
19:10Суми — Новгород-Сіверський (Сб-Чт)
19:15Суми — Свеса
19:30Суми — Шостка (Пт)
19:30Суми — Шостка (Сб-Чт)
20:48Суми — Шостка (Пт)
20:55Суми — Шостка (Сб-Чт)
21:35Суми — Шалигине (Пт)
21:35Суми — Шалигине (Сб-Чт)

за маршрутами автобусів

Глухів — Будівельне
08:00(Ср,Пт,Нд) 12:10(Нд) 12:20(Ср,Пт)

Глухів — Горіле
05:25(Ср,Нд) 12:40(Ср,Нд)

Глухів — Дунаєць
05:30(Пт) 07:25(Вт,Чт) 12:30(Пт) 12:30(Вт,Чт)

Глухів — Дунаєць ч/з Сутиски
05:30(Нд) 13:20(Нд) 17:00(Пт)

Глухів — Землянки
07:10(Нд-Ср,Пт) 12:45(Нд-Ср,Пт) 16:50(Пт,Нд)

Глухів — Київ
04:00 05:45

Глухів — Княжичі
14:40(Пн-Пт) 14:55(Нд)

Глухів — Комарівка
15:00(Пт)

Глухів — Конотоп
13:40

Глухів — Кролевець
14:40(Пт)

Глухів — Некрасове
06:05(Нд-Пт) 11:45(Нд-Пт) 16:00(Нд) 17:50(Пн-Чт) 18:15(Пт)

Глухів — Обложки
07:30(Сб) 07:50(Нд-Пт) 10:15(Ср,Пт,Нд) 12:15(Нд-Пт) 12:30(Сб) 16:20(Нд-Пт)

Глухів — Обложки ч/з Полошки
06:20(Пт)

Глухів — Первомайське
12:50(Пн) 13:40(Ср,Пт,Нд)

Глухів — Полошки
06:30(Нд-Чт) 11:20(Ср,Пт)

Глухів — Привілля
07:40(Ср,Пт,Нд) 12:00(Ср,Пт,Нд)

Глухів — Сваркове
11:20(Нд) 11:30(Пн-Пт) 15:30(Пт)

Глухів — Середина-Буда
14:30(Пт,Нд)

Глухів — Суми
04:40(Пн-Пт) 05:20(Пн-Сб) 11:25(Пн-Чт,Сб) 11:25(Пт,Нд) 16:50 18:10(Сб-Чт) 18:10(Пт)

Глухів — Сутиски
05:00(Ср) 12:30(Ср)

Глухів — Харків
09:30

Глухів — Харківка
05:00(Вт,Сб) 13:00(Вт,Сб)

Глухів — Ходине
05:30(Ср,Пт) 11:40(Пн,Ср,Пт) 14:00(Ср,Пт)

Глухів — Червоне ч/з Первомайське
05:25(Пн,Ср,Пт)

Глухів — Черневе
06:00(Пт) 12:30(Пт)

Глухів — Шалигине
14:00(Пн)

Глухів — Шостка
07:00 11:00 13:25(Пт) 15:10(Нд) 15:45(Нд) 16:10(Пт) 18:45(Нд)

Глухів — Яструбщина
04:40(Пт,Нд) 05:00(Ср) 05:00(Пн) 13:00(Ср,Пт,Нд) 13:00(Пн) 16:30(Нд) 17:00(Пт)

Дружба — Суми
06:50

Зноб-Новгородське — Суми
08:10 17:30

Київ — Москва (РФ)
15:30(Пт) 19:10(Вт,Чт-Пт,Нд)

Кролевець — Суми
07:52

Кролевець — Суми ч/з Глухів
08:35(Пн-Сб) 15:10

Москва (РФ) — Київ
11:55(Сб)

Москва (РФ) — Суми
06:05

Новгород-Сіверський — Суми
12:00 14:50

Ромни — Шостка
17:00

Ромни — Шостка ч/з Буринь
11:25

Свеса — Суми
07:20 13:35

Сопич — Суми
16:05(Нд)

Степне — Суми
06:15

Суми — Дружба
17:30

Суми — Зноб-Новгородське
11:07 18:25

Суми — Кролевець ч/з Глухів
09:30 15:05(Нд-Пт) 18:10(Сб-Чт) 18:10(Пт)

Суми — Москва (РФ)
19:05

Суми — Новгород-Сіверський
10:00 19:10(Пт) 19:10(Сб-Чт)

Суми — Свеса
10:40 19:15

Суми — Сопич ч/з Глухів
13:35(Пт) 13:35(Нд)

Суми — Степне
16:05

Суми — Шалигине
12:17 16:12(Пт) 16:12(Сб-Чт) 21:35(Пт) 21:35(Сб-Чт)

Суми — Шостка
08:07 09:00 10:25 12:15 12:35(Ср,Пт-Сб) 13:00 13:45 15:24 15:55 18:00(Нд-Чт) 18:00(Пт) 18:37(Пт) 18:37(Сб-Чт) 18:55(Нд-Вт,Чт) 19:30(Пт) 19:30(Сб-Чт) 20:48(Пт) 20:55(Сб-Чт)

Суми — Шостка ч/з Глухів
14:40

Суми — Ямпіль ч/з Глухів
08:50

Харків — Шостка
17:10

Шалигине — Суми
06:40 10:10 14:30

Шостка — Ромни
08:25

Шостка — Ромни ч/з Буринь
17:00

Шостка — Суми
05:00 05:45 06:30 07:00(Пн-Сб) 07:35 08:55 10:35 12:45 14:00(Пт) 14:00(Сб-Чт) 15:45 16:20 17:10(Нд) 17:10(Пн-Сб) 18:25 19:00

Шостка — Харків
11:05

Ямпіль — Суми ч/з Глухів
11:48

Інформація оновлена: 16.12.2019