Автовокзал Велика Писарівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кантимирівська, 1 (приховати карту)

Телефон довідки: 05457-51243

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Велика Писарівка — Охтирка (Нд-Пт)
06:00Велика Писарівка — Суми
07:15Краснопілля — Харків
07:45Велика Писарівка — Охтирка
08:00Велика Писарівка — Харків
08:35Велика Писарівка — Суми
09:05Велика Писарівка — Суми
10:00Велика Писарівка — Охтирка (Нд-Пт)
10:00Велика Писарівка — Суми
10:59Харків — Краснопілля (Пт-Пн,Ср)
10:59Краснопілля — Харків
11:45Велика Писарівка — Охтирка
11:55Велика Писарівка — Добрянське (Пн,Ср)
11:55Велика Писарівка — Вищевеселе (Вт,Чт)
12:45Велика Писарівка — Охтирка (Нд-Ср,Пт)
14:05Велика Писарівка — Суми
14:35Велика Писарівка — Ямне (Пн-Чт,Сб)
14:35Харків — Краснопілля
14:55Велика Писарівка — Харків (Пт,Нд)
15:25Велика Писарівка — Ямне (Нд-Ср,Пт)
15:35Велика Писарівка — Суми
15:41Краснопілля — Харків (Пт-Пн,Ср)
16:20Велика Писарівка — Суми
16:30Велика Писарівка — Охтирка (Пт,Нд)
16:55Велика Писарівка — Суми
17:45Харків — Краснопілля

за маршрутами автобусів

Велика Писарівка — Вищевеселе
11:55(Вт,Чт)

Велика Писарівка — Добрянське
11:55(Пн,Ср)

Велика Писарівка — Охтирка
05:50(Нд-Пт) 07:45 10:00(Нд-Пт) 11:45 12:45(Нд-Ср,Пт) 16:30(Пт,Нд)

Велика Писарівка — Суми
06:00 08:35 09:05 10:00 14:05 15:35 16:20 16:55

Велика Писарівка — Харків
08:00 14:55(Пт,Нд)

Велика Писарівка — Ямне
14:35(Пн-Чт,Сб) 15:25(Нд-Ср,Пт)

Краснопілля — Харків
07:15 10:59 15:41(Пт-Пн,Ср)

Харків — Краснопілля
10:59(Пт-Пн,Ср) 14:35 17:45

Інформація оновлена: 16.12.2019