Автовокзал Долина

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03477-25364

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Долина — Івано-Франківськ
06:20Долина — Княжолука
06:30Долина — Надіїв
06:30Долина — Новий Мізунь
06:40Долина — Шевченкове (кр Сб-Нд)
06:40Долина — Стрий
06:40Гериня — Івано-Франківськ
06:50Львів — Івано-Франківськ
07:10Долина — Івано-Франківськ
07:15Долина — Калуш
07:20Львів — Івано-Франківськ
07:30Долина — Церковна
07:30Долина — Максимівка
07:30Новий Мізунь — Львів
07:30Долина — Івано-Франківськ
07:35Вигода — Стрий
07:40Долина — Якубів (кр Сб-Нд)
07:40Долина — Тростянець
07:40Долина — Княжолука
07:45Долина — Шевченкове (кр Сб-Нд)
07:45Долина — Пшеничники
07:45Долина — Велика Тур'я (кр Сб-Нд)
07:45Княжелука — Івано-Франківськ
07:55Вигода — Івано-Франківськ
08:00Долина — Рожнятів
08:00Долина — Липа
08:00Долина — Новий Мізунь (Сб-Нд)
08:00Долина — Пшеничники (Сб-Нд)
08:05Івано-Франківськ — Трускавець
08:10Долина — Кропивник
08:15Долина — Кальна
08:15Івано-Франківськ — Львів
08:15Долина — Івано-Франківськ
08:20Долина — Лолин
08:30Долина — Солуків
08:35Долина — Івано-Франківськ
08:40Долина — Росточки (кр Нд)
08:45Долина — Велика Тур'я
08:50Долина — Львів
08:55Трускавець — Коломия
09:20Долина — Стрий
09:30Долина — Надіїв
09:30Долина — Лужки
09:30Долина — Підліски
09:35Івано-Франківськ — Львів
09:35Долина — Тернопіль
09:40Долина — Якубів
09:55Долина — Калуш
10:00Долина — Рожнятів
10:00Перегінське — Львів
10:10Івано-Франківськ — Трускавець
10:10Пациків — Івано-Франківськ
10:20Самбір — Надвірна
10:25Львів — Виноградове
10:25Долина — Івано-Франківськ
10:30Долина — Максимівка
10:30Долина — Новий Мізунь
10:30Долина — Кропивник (Сб-Нд)
10:40Івано-Франківськ — Львів
10:40Хуст — Львів
10:45Долина — Пшеничники
10:45Долина — Івано-Франківськ
10:55Косів — Трускавець
11:00Долина — Тростянець
11:00Долина — Лолин
11:00Долина — Солуків (кр Сб-Нд)
11:05Долина — Кропивник
11:05Гериня — Івано-Франківськ
11:05Долина — Івано-Франківськ
11:10Вигода — Стрий
11:10Трускавець — Кам'янець-Подільський
11:20Івано-Франківськ — Ужгород
11:30Долина — Велика Тур'я (кр Сб)
11:35Долина — Шевченкове
11:35Долина — Львів
11:35Долина — Івано-Франківськ
11:40Долина — Якубів (кр Сб-Нд)
11:40Долина — Церковна
11:50Львів — Хуст
11:50Вигода — Івано-Франківськ
12:00Долина — Підліски
12:00Долина — Грабів
12:05Долина — Калуш
12:15Долина — Кропивник
12:20Івано-Франківськ — Львів
12:20Вигода — Івано-Франківськ
12:30Долина — Росточки
12:30Долина — Максимівка
12:30Долина — Солуків (кр Сб)
12:30Іршава — Луцьк
12:35Долина — Стрий
12:35Долина — Івано-Франківськ
12:45Долина — Тростянець
12:45Сокаль — Калуш
12:50Долина — Рожнятів
12:55Городенка — Львів
13:00Долина — Лужки
13:00Долина — Сенечів
13:10Чортків — Трускавець
13:15Долина — Якубів (кр Сб-Нд)
13:15Івано-Франківськ — Ужгород
13:20Долина — Новий Мізунь
13:20Долина — Княжолука
13:20Хуст — Львів
13:20Хуст — Хмельницький
13:30Долина — Шевченкове (кр Сб-Нд)
13:30Долина — Кальна
13:30Долина — Пшеничники
13:30Долина — Велика Тур'я
13:30Івано-Франківськ — Львів
13:30Долина — Івано-Франківськ
13:45Долина — Підліски
13:45Львів — Тячів
13:45Трускавець — Чернівці
14:00Долина — Якубів (Сб-Нд)
14:00Долина — Івано-Франківськ
14:10Долина — Лолин
14:10Долина — Грабів
14:10Долина — Солуків (кр Сб-Нд)
14:20Трускавець — Бєльці (Мол)
14:20Львів — Івано-Франківськ
14:30Долина — Надіїв
14:30Луцьк — Іршава
14:30Долина — Івано-Франківськ
14:45Долина — Варшава (Пол)
14:45Долина — Івано-Франківськ
14:55Долина — Калуш
15:00Долина — Церковна (кр Сб)
15:00Долина — Пшеничники
15:05Коломия — Трускавець
15:10Княжелука — Івано-Франківськ
15:10Долина — Тернопіль
15:20Львів — Вижниця
15:40Долина — Рожнятів
15:40Долина — Липа
15:40Долина — Якубів (кр Сб-Нд)
15:40Долина — Новий Мізунь
15:40Калуш — Сокаль
15:40Львів — Івано-Франківськ
15:45Долина — Івано-Франківськ
15:55Долина — Шевченкове (кр Сб-Нд)
15:55Тячів — Львів
15:55Кам'янець-Подільський — Трускавець
16:00Долина — Росточки (кр Сб)
16:00Долина — Солуків (Нд)
16:05Івано-Франківськ — Ужгород
16:05Вигода — Івано-Франківськ
16:10Долина — Тростянець
16:15Долина — Пшеничники (кр Сб-Нд)
16:15Вигода — Стрий
16:20Долина — Підліски (кр Сб-Нд)
16:20Долина — Кропивник (кр Сб-Нд)
16:25Солотвине — Львів
16:25Трускавець — Івано-Франківськ
16:30Львів — Івано-Франківськ
16:35Хуст — Київ
16:35Ужгород — Івано-Франківськ
16:40Долина — Велика Тур'я
16:45Долина — Максимівка (кр Сб-Нд)
16:50Долина — Стрий
16:50Вигода — Івано-Франківськ
16:50Долина — Івано-Франківськ
17:00Гериня — Івано-Франківськ (кр Сб)
17:10Долина — Шевченкове (кр Сб-Нд)
17:10Долина — Лужки
17:10Долина — Княжолука
17:15Трускавець — Івано-Франківськ
17:20Долина — Кальна
17:20Долина — Грабів
17:20Долина — Солуків (кр Сб-Нд)
17:25Чернівці — Трускавець
17:25Долина — Івано-Франківськ
17:30Долина — Новий Мізунь
17:30Долина — Велика Тур'я (кр Сб-Нд)
17:35Вижниця — Львів
17:40Долина — Рожнятів
17:40Долина — Калуш
17:50Долина — Львів
17:50Долина — Івано-Франківськ
18:00Бєльці (Мол) — Трускавець
18:00Долина — Якубів (Сб-Нд)
18:10Долина — Якубів (кр Сб-Нд)
18:10Долина — Тростянець
18:10Долина — Пшеничники (кр Сб-Нд)
18:15Долина — Івано-Франківськ
18:30Долина — Росточки (кр Нд)
18:30Долина — Надіїв (кр Сб-Нд)
18:30Львів — Івано-Франківськ
18:40Хмельницький — Хуст
18:40Львів — Перегінське
18:45Долина — Кальна
18:50Львів — Городенка
18:55Надвірна — Самбір
18:55Ужгород — Івано-Франківськ
19:00Долина — Грабів
19:00Трускавець — Чортків
19:10Долина — Липа
19:10Долина — Івано-Франківськ
19:15Долина — Велика Тур'я (кр Сб-Нд)
19:25Долина — Львів
19:30Долина — Солуків
19:45Львів — Солотвине
20:00Трускавець — Косів
20:20Івано-Франківськ — Львів
20:30Долина — Якубів
20:30Долина — Велика Тур'я

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Львів
08:15 09:35 10:40 12:20 13:30 20:20

Івано-Франківськ — Трускавець
08:05 10:10

Івано-Франківськ — Ужгород
11:20 13:15 16:05

Іршава — Луцьк
12:30

Бєльці (Мол) — Трускавець
18:00

Вигода — Івано-Франківськ
07:55 11:50 12:20 16:05 16:50

Вигода — Стрий
07:35 11:10 16:15

Вижниця — Львів
17:35

Гериня — Івано-Франківськ
06:40 11:05 17:00(кр Сб)

Городенка — Львів
12:55

Долина — Івано-Франківськ
06:10 07:10 07:30 08:15 08:35 10:25 10:45 11:05 11:35 12:35 13:30 14:00 14:30 14:45 15:45 16:50 17:25 17:50 18:15 19:10

Долина — Варшава (Пол)
14:45

Долина — Велика Тур'я
07:45(кр Сб-Нд) 08:45 11:30(кр Сб) 13:30 16:40 17:30(кр Сб-Нд) 19:15(кр Сб-Нд) 20:30

Долина — Грабів
12:00 14:10 17:20 19:00

Долина — Калуш
07:15 09:55 12:05 14:55 17:40

Долина — Кальна
08:15 13:30 17:20 18:45

Долина — Княжолука
06:20 07:40 13:20 17:10

Долина — Кропивник
08:10 10:30(Сб-Нд) 11:05 12:15 16:20(кр Сб-Нд)

Долина — Липа
08:00 15:40 19:10

Долина — Лолин
08:20 11:00 14:10

Долина — Лужки
09:30 13:00 17:10

Долина — Львів
08:50 11:35 17:50 19:25

Долина — Максимівка
07:30 10:30 12:30 16:45(кр Сб-Нд)

Долина — Надіїв
06:30 09:30 14:30 18:30(кр Сб-Нд)

Долина — Новий Мізунь
06:30 08:00(Сб-Нд) 10:30 13:20 15:40 17:30

Долина — Пшеничники
07:45 08:00(Сб-Нд) 10:45 13:30 15:00 16:15(кр Сб-Нд) 18:10(кр Сб-Нд)

Долина — Підліски
09:30 12:00 13:45 16:20(кр Сб-Нд)

Долина — Рожнятів
08:00 10:00 12:50 15:40 17:40

Долина — Росточки
08:40(кр Нд) 12:30 16:00(кр Сб) 18:30(кр Нд)

Долина — Сенечів
13:00

Долина — Солуків
08:30 11:00(кр Сб-Нд) 12:30(кр Сб) 14:10(кр Сб-Нд) 16:00(Нд) 17:20(кр Сб-Нд) 19:30

Долина — Стрий
06:40 09:20 12:35 16:50

Долина — Тернопіль
09:35 15:10

Долина — Тростянець
07:40 11:00 12:45 16:10 18:10

Долина — Церковна
07:30 11:40 15:00(кр Сб)

Долина — Шевченкове
06:40(кр Сб-Нд) 07:45(кр Сб-Нд) 11:35 13:30(кр Сб-Нд) 15:55(кр Сб-Нд) 17:10(кр Сб-Нд)

Долина — Якубів
07:40(кр Сб-Нд) 09:40 11:40(кр Сб-Нд) 13:15(кр Сб-Нд) 14:00(Сб-Нд) 15:40(кр Сб-Нд) 18:00(Сб-Нд) 18:10(кр Сб-Нд) 20:30

Калуш — Сокаль
15:40

Кам'янець-Подільський — Трускавець
15:55

Княжелука — Івано-Франківськ
07:45 15:10

Коломия — Трускавець
15:05

Косів — Трускавець
10:55

Луцьк — Іршава
14:30

Львів — Івано-Франківськ
06:50 07:20 14:20 15:40 16:30 18:30

Львів — Вижниця
15:20

Львів — Виноградове
10:25

Львів — Городенка
18:50

Львів — Перегінське
18:40

Львів — Солотвине
19:45

Львів — Тячів
13:45

Львів — Хуст
11:50

Надвірна — Самбір
18:55

Новий Мізунь — Львів
07:30

Пациків — Івано-Франківськ
10:10

Перегінське — Львів
10:00

Самбір — Надвірна
10:20

Сокаль — Калуш
12:45

Солотвине — Львів
16:25

Трускавець — Івано-Франківськ
16:25 17:15

Трускавець — Бєльці (Мол)
14:20

Трускавець — Кам'янець-Подільський
11:10

Трускавець — Коломия
08:55

Трускавець — Косів
20:00

Трускавець — Чернівці
13:45

Трускавець — Чортків
19:00

Тячів — Львів
15:55

Ужгород — Івано-Франківськ
16:35 18:55

Хмельницький — Хуст
18:40

Хуст — Київ
16:35

Хуст — Львів
10:40 13:20

Хуст — Хмельницький
13:20

Чернівці — Трускавець
17:25

Чортків — Трускавець
13:10

Інформація оновлена: 27.11.2014