Автовокзал Снятин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Винниченка, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03476-21733

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:55Снятин — Верховина
06:00Снятин — Ганьківці
06:00Снятин — Рудники
06:20Снятин — Коломия
06:20Снятин — Новоселиця
06:25Снятин — Івано-Франківськ
06:30Одеса — Косів
06:32Гвіздець — Чернівці
06:40Снятин — Підвисоке
06:40Заболотів — Чернівці
06:50Снятин — Чернівці
06:55Снятин — Коломия
07:00Коломия — Чернівці
07:00Снятин — Новоселиця
07:00Снятин — Завалля
07:05Городенка — Липкани (Мол)
07:05Стецева — Коломия
07:10Кути — Чернівці
07:10Снятин — Устя
07:14Городенка — Чернівці
07:15Снятин — Ганьківці
07:15Коломия — Чернівці
07:20Коломия — Чернівці
07:25Снятин — Чернівці
07:30Чернівці — Коломия
07:30Троїця — Чернівці
07:40Снятин — Русів
07:40Снятин — Тернопіль
07:45Липкани (Мол) — Ужгород
07:45Стецева — Чернівці
07:45Снятин — Рудники
07:45Коломия — Чернівці
07:50Верховина — Чернівці
07:55Рогатин — Чернівці
08:00Кути — Чернівці
08:05Снятин — Ганьківці
08:05Снятин — Чернівці
08:10Снятин — Завалля
08:10Городенка — Чернівці
08:10Чернівці — Львів
08:15Верховина — Чернівці
08:20Снятин — Підвисоке
08:25Коломия — Чернівці
08:30Чернівці — Коломия
08:30Снятин — Новоселиця
08:30Снятин — Чернівці
08:35Чернівці — Заболотів
08:40Чернівці — Щецин (Пол)
08:45Коломия — Чернівці
08:49Городенка — Чернівці
08:55Чернівці — Коломия
08:55Чернівці — Гвіздець
09:00Снятин — Топорівці
09:00Снятин — Чернівці
09:15Снятин — Новоселиця
09:15Поточище — Чернівці
09:20Снятин — Коломия
09:20Коломия — Чернівці
09:25Чернівці — Львів
09:25Чернівці — Львів
09:30Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
09:30Снятин — Чернівці
09:35Снятин — Ганьківці
09:35Заболотів — Чернівці
09:40Чернівці — Ужгород
09:40Снятин — Кулачківці
09:45Коломия — Стецева
09:50Калуш — Чернівці
09:50Снятин — Підвисоке
09:55Чернівці — Стецева
09:55Городенка — Чернівці
10:00Яремче — Хмельницький
10:00Снятин — Новоселиця
10:00Снятин — Русів
10:00Яремче — Хмельницький
10:05Коломия — Чернівці
10:05Чернівці — Коломия
10:10Снятин — Чернівці
10:20Чернівці — Коломия
10:25Коломия — Чернівці
10:30Снятин — Заболотів
10:30Снятин — Видинів
10:37Чернівці — Коломия
10:45Снятин — Коломия
10:47Гвіздець — Чернівці
10:48Чернівці — Городенка
10:55Коломия — Чернівці
11:00Мамалига — Бидгощ (Пол)
11:00Снятин — Коломия
11:00Снятин — Топорівці
11:00Снятин — Новоселиця
11:10Снятин — Чернівці
11:15Снятин — Ганьківці
11:15Снятин — Завалля
11:25Снятин — Заболотів
11:30Снятин — Чернівці
11:30Чернівці — Івано-Франківськ
11:30Чернівці — Щецин (Пол)
11:37Чернівці — Коломия
11:40Чернівці — Троїця
11:40Снятин — Кулачківці
11:40Снятин — Підвисоке
12:00Чернівці — Вроцлав (Пол)
12:00Снятин — Чернівці
12:00Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
12:00Снятин — Новоселиця
12:00Стецева — Коломия
12:05Чернівці — Заболотів
12:05Чернівці — Костшин-над-Одрою (Пол)
12:05Снятин — Ганьківці
12:10Чернівці — Трускавець
12:15Чернівці — Коломия
12:20Снятин — Рудники
12:30Снятин — Чернівці
12:31Чернівці — Городенка
12:40Чернівці — Прага (Чех)
12:50Коломия — Стецева
12:55Чернівці — Кути
13:00Чернівці — Коломия
13:00Чернівці — Гвіздець
13:00Снятин — Ганьківці
13:00Снятин — Завалля
13:00Снятин — Новоселиця
13:10Снятин — Івано-Франківськ
13:10Стецева — Чернівці
13:10Чернівці — Коломия
13:15Коломия — Чернівці
13:20Чернівці — Варшава (Пол)
13:20Снятин — Коломия
13:20Заболотів — Чернівці
13:25Троїця — Чернівці
13:26Чернівці — Городенка
13:30Снятин — Підвисоке
13:30Снятин — Чернівці
13:35Івано-Франківськ — Чернівці
13:40Чернівці — Коломия
13:44Городенка — Чернівці
13:45Снятин — Хом'яківка
13:45Снятин — Ганьківці
13:50Стецева — Коломия
13:50Коломия — Чернівці
14:00Снятин — Новоселиця
14:00Снятин — Чернівці
14:00Снятин — Русів
14:05Чернівці — Коломия
14:20Снятин — Коломия
14:20Снятин — Рудники
14:20Снятин — Коломия
14:25Городенка — Чернівці
14:25Чернівці — Кути
14:30Снятин — Чернівці
14:30Снятин — Заболотів
14:35Чернівці — Поточище
14:40Чернівці — Городенка
14:40Коломия — Чернівці
14:40Чернівці — Коломия
14:40Хмельницький — Яремче
14:40Хмельницький — Яремче
14:50Городенка — Липкани (Мол)
14:55Снятин — Новоселиця
14:57Гвіздець — Чернівці
15:00Снятин — Топорівці
15:00Чернівці — Зелена Гура (Пол)
15:05Снятин — Чернівці
15:10Чернівці — Верховина
15:10Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
15:10Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
15:15Коломия — Чернівці
15:20Ужгород — Липкани (Мол)
15:20Кам'янець-Подільський — Бидгощ (Пол)
15:30Чернівці — Плзень (Чех)
15:30Чернівці — Плзень (Чех)
15:30Чернівці — Калуш
15:30Чернівці — Плзень (Чех)
15:30Чернівці — Плзень (Чех)
15:35Івано-Франківськ — Чернівці
15:35Чернівці — Стецева
15:35Снятин — Вишнівка
15:40Чернівці — Заболотів
15:47Чернівці — Коломия
15:50Чернівці — Троїця
15:50Снятин — Підвисоке
15:50Снятин — Чернівці
15:55Чернівці — Рогатин
15:55Коломия — Чернівці
16:00Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
16:00Снятин — Новоселиця
16:00Снятин — Кулачківці
16:05Снятин — Івано-Франківськ
16:25Львів — Чернівці
16:25Львів — Чернівці
16:31Чернівці — Городенка
16:35Снятин — Чернівці
16:35Чернівці — Щецин (Пол)
16:35Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
16:37Чернівці — Верховина
16:40Чернівці — Гвіздець
16:40Снятин — Новоселиця
16:45Снятин — Ганьківці
16:50Чернівці — Коломия
17:00Снятин — Чернівці
17:00Косів — Одеса
17:00Чернівці — Вроцлав (Пол)
17:05Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
17:05Снятин — Рудники
17:10Чернівці — Івано-Франківськ
17:10Снятин — Підвисоке
17:15Снятин — Хом'яківка
17:15Снятин — Завалля
17:15Коломия — Чернівці
17:15Снятин — Коломия
17:20Чернівці — Варшава (Пол)
17:20Чернівці — Коломия
17:20Снятин — Русів
17:30Снятин — Новоселиця
17:30Снятин — Чернівці
17:30Снятин — Ганьківці
17:30Снятин — Топорівці
17:33Чернівці — Городенка
17:50Снятин — Коломия
17:55Коломия — Чернівці
18:00Трускавець — Чернівці
18:00Снятин — Коломия
18:10Чернівці — Ужгород
18:10Снятин — Чернівці
18:10Чернівці — Ужгород
18:15Снятин — Підвисоке
18:15Снятин — Новоселиця
18:20Снятин — Чернівці
18:45Коломия — Стецева
19:00Чернівці — Щецин (Пол)
19:00Снятин — Новоселиця
19:15Чернівці — Коломия

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Чернівці
13:35 15:35

Верховина — Чернівці
07:50 08:15

Гвіздець — Чернівці
06:32 10:47 14:57

Городенка — Липкани (Мол)
07:05 14:50

Городенка — Чернівці
07:14 08:10 08:49 09:55 13:44 14:25

Заболотів — Чернівці
06:40 09:35 13:20

Калуш — Чернівці
09:50

Кам'янець-Подільський — Бидгощ (Пол)
15:20

Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
15:10 15:10

Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
16:00

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
17:05

Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
09:30

Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
12:00

Коломия — Стецева
09:45 12:50 18:45

Коломия — Чернівці
07:00 07:15 07:20 07:45 08:25 08:45 09:20 10:05 10:25 10:55 13:15 13:50 14:40 15:15 15:55 17:15 17:55

Косів — Одеса
17:00

Кути — Чернівці
07:10 08:00

Липкани (Мол) — Ужгород
07:45

Львів — Чернівці
16:25 16:25

Мамалига — Бидгощ (Пол)
11:00

Одеса — Косів
06:30

Поточище — Чернівці
09:15

Рогатин — Чернівці
07:55

Снятин — Івано-Франківськ
06:25 13:10 16:05

Снятин — Верховина
05:55

Снятин — Видинів
10:30

Снятин — Вишнівка
15:35

Снятин — Ганьківці
06:00 07:15 08:05 09:35 11:15 12:05 13:00 13:45 16:45 17:30

Снятин — Заболотів
10:30 11:25 14:30

Снятин — Завалля
07:00 08:10 11:15 13:00 17:15

Снятин — Коломия
06:20 06:55 09:20 10:45 11:00 13:20 14:20 14:20 17:15 17:50 18:00

Снятин — Кулачківці
09:40 11:40 16:00

Снятин — Новоселиця
06:20 07:00 08:30 09:15 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:55 16:00 16:40 17:30 18:15 19:00

Снятин — Підвисоке
06:40 08:20 09:50 11:40 13:30 15:50 17:10 18:15

Снятин — Рудники
06:00 07:45 12:20 14:20 17:05

Снятин — Русів
07:40 10:00 14:00 17:20

Снятин — Тернопіль
07:40

Снятин — Топорівці
09:00 11:00 15:00 17:30

Снятин — Устя
07:10

Снятин — Хом'яківка
13:45 17:15

Снятин — Чернівці
06:50 07:25 08:05 08:30 09:00 09:30 10:10 11:10 11:30 12:00 12:30 13:30 14:00 14:30 15:05 15:50 16:35 17:00 17:30 18:10 18:20

Стецева — Коломия
07:05 12:00 13:50

Стецева — Чернівці
07:45 13:10

Троїця — Чернівці
07:30 13:25

Трускавець — Чернівці
18:00

Ужгород — Липкани (Мол)
15:20

Хмельницький — Яремче
14:40 14:40

Чернівці — Івано-Франківськ
11:30 17:10

Чернівці — Варшава (Пол)
13:20 17:20

Чернівці — Верховина
15:10 16:37

Чернівці — Вроцлав (Пол)
12:00 17:00

Чернівці — Гвіздець
08:55 13:00 16:40

Чернівці — Городенка
10:48 12:31 13:26 14:40 16:31 17:33

Чернівці — Заболотів
08:35 12:05 15:40

Чернівці — Зелена Гура (Пол)
15:00

Чернівці — Калуш
15:30

Чернівці — Коломия
07:30 08:30 08:55 10:05 10:20 10:37 11:37 12:15 13:00 13:10 13:40 14:05 14:40 15:47 16:50 17:20 19:15

Чернівці — Костшин-над-Одрою (Пол)
12:05

Чернівці — Кути
12:55 14:25

Чернівці — Львів
08:10 09:25 09:25

Чернівці — Плзень (Чех)
15:30 15:30 15:30 15:30

Чернівці — Поточище
14:35

Чернівці — Прага (Чех)
12:40

Чернівці — Рогатин
15:55

Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
16:35

Чернівці — Стецева
09:55 15:35

Чернівці — Троїця
11:40 15:50

Чернівці — Трускавець
12:10

Чернівці — Ужгород
09:40 18:10 18:10

Чернівці — Щецин (Пол)
08:40 11:30 16:35 19:00

Яремче — Хмельницький
10:00 10:00

Інформація оновлена: 22.12.2019