Автовокзал Снятин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Винниченка, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03476-21733

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:42Львів — Кишинів (Мол)
01:48Київ — Вишково
05:10Київ — Косів
05:40Ужгород — Чернiвцi
07:40Чернiвцi — Коломия
07:56Київ — Верховина
08:30Чернівці — Заболотів
08:30Чернiвцi — Коломия
08:35Косів — Київ
08:40Чернiвцi — Коломия
09:25Чернiвцi — Львів
09:32Чернівці — Ужгород
10:00Яремче — Хмельницький
10:05Чернівці — Коломия (кр Пн)
10:41Чернівці — Стецева
10:48Чернівці — Городенка (кр Пн)
10:55Чернівці — Коломия
11:10Чернівці — Івано-Франківськ
11:35Чернівці — Троїця (кр Пн)
11:40Чернівці — Коломия (кр Пн)
12:05Чернівці — Коломия (кр Пн)
12:10Чернiвцi — Трускавець
12:16Чернівці — Івано-Франківськ
12:20Чернівці — Коломия
12:31Чернівці — Городенка
12:55Чернівці — Коломия
12:55Чернівці — Кути (кр Пн)
13:10Чернівці — Коломия (кр Пн)
13:23Чернівці — Городенка (кр Пн)
13:25Чернiвцi — Івано-Франківськ
13:40Чернівці — Коломия
13:56Чернівці — Стецева
14:05Чернівці — Коломия
14:25Чернівці — Кути
14:35Чернівці — Верховина
14:40Чернівці — Коломия
14:40Хмельницький — Яремче
14:52Чернівці — Коломия
15:25Чернівці — Заболотів
15:30Чернiвцi — Калуш
15:35Чернівці — Коломия
15:50Чернівці — Коломия
15:55Чернівці — Рогатин
16:25Чернівці — Коломия
16:25Львів — Чернiвцi
16:25Львів — Чернiвцi
16:26Чернівці — Стецева
16:31Чернівці — Городенка
17:05Чернівці — Коломия
17:23Чернівці — Городенка
17:25Чернівці — Коломия
18:10Чернiвцi — Ужгород
18:15Чернівці — Івано-Франківськ
18:41Чернівці — Стецева
18:50Трускавець — Чернiвцi
19:10Чернiвцi — Коломия
19:20Косів — Київ
21:00Ужгород — Чернiвцi
21:30Київ — Косів

за маршрутами автобусів

Київ — Верховина
07:56

Київ — Вишково
01:48

Київ — Косів
05:10 21:30

Косів — Київ
08:35 19:20

Львів — Кишинів (Мол)
00:42

Львів — Чернiвцi
16:25 16:25

Трускавець — Чернiвцi
18:50

Ужгород — Чернiвцi
05:40 21:00

Хмельницький — Яремче
14:40

Чернiвцi — Івано-Франківськ
13:25

Чернiвцi — Калуш
15:30

Чернiвцi — Коломия
07:40 08:30 08:40 19:10

Чернiвцi — Львів
09:25

Чернiвцi — Трускавець
12:10

Чернiвцi — Ужгород
18:10

Чернівці — Івано-Франківськ
11:10 12:16 18:15

Чернівці — Верховина
14:35

Чернівці — Городенка
10:48(кр Пн) 12:31 13:23(кр Пн) 16:31 17:23

Чернівці — Заболотів
08:30 15:25

Чернівці — Коломия
10:05(кр Пн) 10:55 11:40(кр Пн) 12:05(кр Пн) 12:20 12:55 13:10(кр Пн) 13:40 14:05 14:40 14:52 15:35 15:50 16:25 17:05 17:25

Чернівці — Кути
12:55(кр Пн) 14:25

Чернівці — Рогатин
15:55

Чернівці — Стецева
10:41 13:56 16:26 18:41

Чернівці — Троїця
11:35(кр Пн)

Чернівці — Ужгород
09:32

Яремче — Хмельницький
10:00

Інформація оновлена: 08.12.2014