Автовокзал Близнюки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05754-52375

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Близнюки — Харків (кр Сб-Нд)
05:10Лозова — Олександрівка (Пт,Нд)
06:00Лозова — Дубове (Вт-Ср,Пт,Нд)
06:40Олександрівка — Лозова (Пт,Нд)
06:55Далеке — Лозова (Вт,Чт-Пт,Нд)
07:08Червоне — Лозова
07:17Миколаївка Друга — Лозова
08:00Алісівка — Лозова (Ср,Пт,Нд)
08:03Дубове — Лозова (Вт-Ср,Пт,Нд)
09:30Лозова — Миколаївка Друга
09:48Лозова — Червоне
11:40Миколаївка Друга — Лозова
11:54Лозова — Далеке (Вт,Чт-Пт,Нд)
12:10Лозова — Дубове (Вт-Ср,Пт)
12:40Лозова — Олександрівка (Пт,Нд)
12:58Лозова — Алісівка (Ср,Пт,Нд)
13:00Червоне — Лозова
13:25Лозова — Миколаївка Друга
13:50Лозова — Дубове (Нд)
14:03Лозова — Червоне
14:10Олександрівка — Лозова (Пт,Нд)
14:33Дубове — Лозова (Вт-Ср,Пт)
15:10Далеке — Лозова (Ср,Пт,Нд)
15:25Алісівка — Лозова (Пт)
16:02Миколаївка Друга — Лозова
16:13Дубове — Лозова (Нд)
17:15Червоне — Лозова
17:40Лозова — Олександрівка (Пт)
17:53Лозова — Алісівка (Пт)
18:00Лозова — Дубове (Пт)
18:15Лозова — Миколаївка Друга
18:18Лозова — Червоне (Пт)
18:34Лозова — Далеке (Пт)
19:10Олександрівка — Лозова (Пт)

за маршрутами автобусів

Алісівка — Лозова
08:00(Ср,Пт,Нд) 15:25(Пт)

Близнюки — Харків
05:00(кр Сб-Нд)

Далеке — Лозова
06:55(Вт,Чт-Пт,Нд) 15:10(Ср,Пт,Нд)

Дубове — Лозова
08:03(Вт-Ср,Пт,Нд) 14:33(Вт-Ср,Пт) 16:13(Нд)

Лозова — Алісівка
12:58(Ср,Пт,Нд) 17:53(Пт)

Лозова — Далеке
11:54(Вт,Чт-Пт,Нд) 18:34(Пт)

Лозова — Дубове
06:00(Вт-Ср,Пт,Нд) 12:10(Вт-Ср,Пт) 13:50(Нд) 18:00(Пт)

Лозова — Миколаївка Друга
09:30 13:25 18:15

Лозова — Олександрівка
05:10(Пт,Нд) 12:40(Пт,Нд) 17:40(Пт)

Лозова — Червоне
09:48 14:03 18:18(Пт)

Миколаївка Друга — Лозова
07:17 11:40 16:02

Олександрівка — Лозова
06:40(Пт,Нд) 14:10(Пт,Нд) 19:10(Пт)

Червоне — Лозова
07:08 13:00 17:15

Інформація оновлена: 22.02.2016