Автовокзал Станиця Луганська

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Лермонтова, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06472-31182

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Станиця Луганська — Вільхове
08:30Станиця Луганська — Райгородка
08:50Станиця Луганська — Рубіжне
09:00Станиця Луганська — Дачі
09:15Станиця Луганська — Рибгосп
09:25Станиця Луганська — Новопсков
09:40Станиця Луганська — Краматорськ
09:50Станиця Луганська — Старий Айдар
09:56Станиця Луганська — Мілове
10:00Станиця Луганська — Вільхове
10:00Станиця Луганська — Харків
10:10Станиця Луганська — Кремінна
10:35Станиця Луганська — Сєвєродонецьк
10:40Станиця Луганська — Білокуракине
10:45Станиця Луганська — Дачі
10:55Станиця Луганська — Марківка
11:00Станиця Луганська — Гомель (Біл)
11:00Станиця Луганська — Познань (Пол)
11:15Станиця Луганська — Олександропіль
11:20Станиця Луганська — Варшава (Пол)
11:30Станиця Луганська — Троїцьке
11:45Станиця Луганська — Нижня Дуванка
11:45Станиця Луганська — Попасна
12:15Станиця Луганська — Рибгосп
12:15Станиця Луганська — Рубіжне
12:25Станиця Луганська — Старобільськ
12:30Станиця Луганська — Дачі
12:40Станиця Луганська — Кремінна
12:45Станиця Луганська — Білокуракине
13:00Станиця Луганська — Вільхове
13:08Станиця Луганська — С-З Родіна
13:15Станиця Луганська — Кремінна
13:24Станиця Луганська — Височинівка
14:00Станиця Луганська — Дачі
14:00Станиця Луганська — Райгородка
14:20Станиця Луганська — Кремінна
14:30Станиця Луганська — Рубіжне
15:00Станиця Луганська — Дачі
16:00Станиця Луганська — Рибгосп
16:30Станиця Луганська — Дачі
16:40Станиця Луганська — Вільхове

за маршрутами автобусів

Станиця Луганська — Білокуракине
10:40 12:45

Станиця Луганська — Варшава (Пол)
11:20

Станиця Луганська — Височинівка
13:24

Станиця Луганська — Вільхове
06:30 10:00 13:00 16:40

Станиця Луганська — Гомель (Біл)
11:00

Станиця Луганська — Дачі
09:00 10:45 12:30 14:00 15:00 16:30

Станиця Луганська — Краматорськ
09:40

Станиця Луганська — Кремінна
10:10 12:40 13:15 14:20

Станиця Луганська — Марківка
10:55

Станиця Луганська — Мілове
09:56

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
11:45

Станиця Луганська — Новопсков
09:25

Станиця Луганська — Олександропіль
11:15

Станиця Луганська — Познань (Пол)
11:00

Станиця Луганська — Попасна
11:45

Станиця Луганська — Райгородка
08:30 14:00

Станиця Луганська — Рибгосп
09:15 12:15 16:00

Станиця Луганська — Рубіжне
08:50 12:15 14:30

Станиця Луганська — С-З Родіна
13:08

Станиця Луганська — Старий Айдар
09:50

Станиця Луганська — Старобільськ
12:25

Станиця Луганська — Сєвєродонецьк
10:35

Станиця Луганська — Троїцьке
11:30

Станиця Луганська — Харків
10:00

Інформація оновлена: 20.08.2021