Автовокзал Станица Луганская

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Лермонтова, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06472-31182

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Станиця Луганська — Троїцьке
06:30Станиця Луганська — Вільхове
06:45Станиця Луганська — Вільхове
07:30Станиця Луганська — Старобільськ
08:00Станиця Луганська — Мілове
08:06Станиця Луганська — Білокуракине
08:25Станиця Луганська — Рубіжне
08:30Станиця Луганська — Райгородка
08:30Станиця Луганська — Кряківка
08:50Станиця Луганська — Рубіжне
09:00Станиця Луганська — Дачі
09:15Станиця Луганська — Рибгосп
09:20Станиця Луганська — Кремінна
09:25Станиця Луганська — Новопсков
09:40Станиця Луганська — Лисичанськ
09:50Станиця Луганська — Троїцьке
09:50Станиця Луганська — Старий Айдар
09:56Станиця Луганська — Мілове
10:00Станиця Луганська — Вільхове
10:10Станиця Луганська — Кремінна
10:35Станиця Луганська — Сєвєродонецьк
10:40Станиця Луганська — Білокуракине
10:45Станиця Луганська — Дачі
10:50Станиця Луганська — Харків
10:55Станиця Луганська — Марківка
11:00Станиця Луганська — Сєвєродонецьк
11:00Станиця Луганська — Вільхове
11:00Станиця Луганська — Колесниківка
11:15Станиця Луганська — Олександропіль
11:25Станиця Луганська — Сєвєродонецьк
11:30Станиця Луганська — Троїцьке
11:45Станиця Луганська — Попасна
11:45Станиця Луганська — Нижня Дуванка
11:48Станиця Луганська — Мілове
11:50Станиця Луганська — Харків
12:00Станиця Луганська — Верхньобогданівка
12:15Станиця Луганська — Рубіжне
12:15Станиця Луганська — Рибгосп
12:25Станиця Луганська — Старобільськ
12:30Станиця Луганська — Дачі
12:40Станиця Луганська — Кремінна
12:45Станиця Луганська — Білокуракине
12:45Станиця Луганська — Київ
13:00Станиця Луганська — Вільхове
13:08Станиця Луганська — С-З Родіна
13:15Станиця Луганська — Кремінна
13:24Станиця Луганська — Височинівка
13:35Станиця Луганська — Сватове
13:40Станиця Луганська — Лисичанськ
14:00Станиця Луганська — Вільхове
14:00Станиця Луганська — Райгородка
14:00Станиця Луганська — Дачі
14:10Станиця Луганська — Новобіла
14:20Станиця Луганська — Рубіжне
14:20Станиця Луганська — Троїцьке
14:30Станиця Луганська — Новобіла
14:45Станиця Луганська — Лисичанськ
14:55Станиця Луганська — Коноплянівка
15:00Станиця Луганська — Дачі
15:20Станиця Луганська — Кремінна
15:25Станиця Луганська — Троїцьке
15:26Станиця Луганська — Біловодськ
16:00Станиця Луганська — Рибгосп
16:00Станиця Луганська — Шарівка
16:00Станиця Луганська — Кремінна
16:20Станиця Луганська — Вільхове
16:30Станиця Луганська — Старобільськ
16:30Станиця Луганська — Дачі
16:40Станиця Луганська — Вільхове

за маршрутами автобусів

Станиця Луганська — Біловодськ
15:26

Станиця Луганська — Білокуракине
08:06 10:40 12:45

Станиця Луганська — Верхньобогданівка
12:00

Станиця Луганська — Височинівка
13:24

Станиця Луганська — Вільхове
06:30 06:45 10:00 11:00 13:00 14:00 16:20 16:40

Станиця Луганська — Дачі
09:00 10:45 12:30 14:00 15:00 16:30

Станиця Луганська — Київ
12:45

Станиця Луганська — Колесниківка
11:00

Станиця Луганська — Коноплянівка
14:55

Станиця Луганська — Кремінна
09:20 10:10 12:40 13:15 15:20 16:00

Станиця Луганська — Кряківка
08:30

Станиця Луганська — Лисичанськ
09:40 13:40 14:45

Станиця Луганська — Марківка
10:55

Станиця Луганська — Мілове
08:00 09:56 11:48

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
11:45

Станиця Луганська — Новобіла
14:10 14:30

Станиця Луганська — Новопсков
09:25

Станиця Луганська — Олександропіль
11:15

Станиця Луганська — Попасна
11:45

Станиця Луганська — Райгородка
08:30 14:00

Станиця Луганська — Рибгосп
09:15 12:15 16:00

Станиця Луганська — Рубіжне
08:25 08:50 12:15 14:20

Станиця Луганська — С-З Родіна
13:08

Станиця Луганська — Сватове
13:35

Станиця Луганська — Старий Айдар
09:50

Станиця Луганська — Старобільськ
07:30 12:25 16:30

Станиця Луганська — Сєвєродонецьк
10:35 11:00 11:25

Станиця Луганська — Троїцьке
06:20 09:50 11:30 14:20 15:25

Станиця Луганська — Харків
10:50 11:50

Станиця Луганська — Шарівка
16:00

Інформація оновлена: 01.12.2019