Автовокзал Станица Луганская

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Лермонтова, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06472-31182

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

08:00Станиця Луганська — Мілове
08:06Станиця Луганська — Білокуракине
08:40Станиця Луганська — Рубіжне
08:50Станиця Луганська — Старобільськ
09:00Станиця Луганська — Брусівка
09:40Станиця Луганська — Кремінна
10:55Станиця Луганська — Марківка
10:58Станиця Луганська — Марківка
11:00Станиця Луганська — Сєвєродонецьк
11:15Станиця Луганська — Олександропіль
12:10Станиця Луганська — Нижня Дуванка
12:20Станиця Луганська — Мілове
12:40Станиця Луганська — Кремінна
12:45Станиця Луганська — Білокуракине
13:08Станиця Луганська — р-п Родина
13:24Станиця Луганська — Височинівка
13:58Станиця Луганська — Сватове
14:20Станиця Луганська — Новобіла
14:55Станиця Луганська — Коноплянівка
15:25Станиця Луганська — Троїцьке
15:26Станиця Луганська — Марківка
16:00Станиця Луганська — Шарівка

за маршрутами автобусів

Станиця Луганська — Брусівка
09:00

Станиця Луганська — Білокуракине
08:06 12:45

Станиця Луганська — Височинівка
13:24

Станиця Луганська — Коноплянівка
14:55

Станиця Луганська — Кремінна
09:40 12:40

Станиця Луганська — Марківка
10:55 10:58 15:26

Станиця Луганська — Мілове
08:00 12:20

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
12:10

Станиця Луганська — Новобіла
14:20

Станиця Луганська — Олександропіль
11:15

Станиця Луганська — Рубіжне
08:40

Станиця Луганська — Сватове
13:58

Станиця Луганська — Старобільськ
08:50

Станиця Луганська — Сєвєродонецьк
11:00

Станиця Луганська — Троїцьке
15:25

Станиця Луганська — Шарівка
16:00

Станиця Луганська — р-п Родина
13:08

Інформація оновлена: 31.07.2016