Пам'ятник пивоварам у Львові

Напій, якому, на думку деяких вчених, людство зобов’язане хлібом, бо нібито зернові спочатку призначалися для цього благородного хмільного напою. Але навіть якщо це не так, достоїнств пива це аніскільки не благає.

Увічнити у бронзі людей, що дарують цей божественний напій людству, вирішили в споконвічно пивному місті Львові, де в центрі Старого міста на проспекті Свободи біля «Башти торговців « встановлять двометровий пам’ятник пивоварові з незмінною бочкою пива на плечі.

Рівно о 17-15 щоденно, згідно годинника, встановленого, з однією з сторін пивної бочки, над проспектом будуть лунати розкотисті звуки Гімну львівських пивоварів, під звуки якого можна буде ознайомитися з історією місцевого пивоваріння, зробленого на іншій стороні пам’ятника.

Ось так львівська скринька пам’яток поповниться ще однією перлиною, будемо сподіватися не останньою.

29-04-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

  1. Олександр Майборода · 29-04-2011, 07:51 · #

    Цей памятник – пропаганда вживання алкоголю. Щороку в україні через алкоголь помирають понад 40 тисяч людей. Це близько 8 тисяч отруєнь алкоголем, 8 тисяч — кардіопатій і решта — це всі інші захворювання, а також нещасні випадки, які трапляються через вживання алкоголю: куріння в ліжку в нетверезому стані, дтп тощо. На сьогодні 40% дітей (від 14 до 18 років) “вже причастились” до алкоголю, при тому, що існує заборона на продаж алкоголю неповнолітнім. Щороку фіксується близько 25-30% випадків дитячої патології новонароджених, частою причиною чого є вживання алкоголю мамою або татом. 30% чоловіків у віковій групі від 25 до 50 років залежні від алкоголю. В україні офіційно зареєстровані та поставлені на наркологічний облік 700 тисяч осіб з діагнозом хронічний алкоголізм. Рівень вживання алкогольних напоїв в державі становить близько 12 л на 1 особу в рік, хоча за даними вооз цей показник не повинен перевищувати 8 літрів. За даними національної ради з питань охорони здоров’я


  2. vidish · 01-05-2011, 22:03 · #

    Вживати чи не вживати алкоголь – вирішує кожен сам для себе. А “Львівське пиво “ – частинка історії, така ж як палац Пітоцкіх і собор Святого Юра, Російська церква та костел Святої Етізабети. Тому пам‘ятник – не прапоганда спиртного, а данина історії міста.


Коментування цієї статті закрите.