Автовокзал Хрестівка (Кіровське)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Хрестівка (Кіровське) — КПП Майорськ
05:25Хрестівка (Кіровське) — Макіївка
05:30Хрестівка (Кіровське) — КПП Майорськ
05:37Гірне — КПП Майорськ
05:40Розівка — КПП Майорськ
05:40Хрестівка (Кіровське) — КПП Майорськ
05:49Велика Шишівка — КПП Майорськ
05:50Розсипне — КПП Майорськ
05:55Розсипне — КПП Майорськ
06:15Хрестівка (Кіровське) — Орлово-Іванівка
06:20Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
06:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
06:30Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
06:30Хрестівка (Кіровське) — Комунар
06:50Сніжне — КПП Майорськ
06:50Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
06:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
07:00Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
07:00Хрестівка (Кіровське) — Комунар
07:20Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
07:20Сніжне — КПП Майорськ
07:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
07:25Хрестівка (Кіровське) — Комунар
07:30Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
07:50Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
07:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
08:00Хрестівка (Кіровське) — Комунар
08:20Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
08:30Хрестівка (Кіровське) — Комунар
08:30Хрестівка (Кіровське) — Орлово-Іванівка
08:50Хрестівка (Кіровське) — Макіївка
08:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
09:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
09:20Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
09:20Хрестівка (Кіровське) — Комунар
09:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
10:00Хрестівка (Кіровське) — Комунар
10:00Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
10:10Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
10:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
10:30Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
10:40Хрестівка (Кіровське) — Комунар
11:15Хрестівка (Кіровське) — Комунар
11:20Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
11:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
11:20Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
11:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
12:00Хрестівка (Кіровське) — Комунар
12:00Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
12:00Хрестівка (Кіровське) — Орлово-Іванівка
12:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
12:30Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
12:30Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
12:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
13:00Хрестівка (Кіровське) — Комунар
13:00Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
13:30Хрестівка (Кіровське) — Комунар
13:30Хрестівка (Кіровське) — Макіївка
13:40Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
13:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
14:10Хрестівка (Кіровське) — Комунар
14:20Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
14:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
14:40Хрестівка (Кіровське) — Орлово-Іванівка
14:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
14:50Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
14:50Хрестівка (Кіровське) — Комунар
15:00Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
15:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
15:20Хрестівка (Кіровське) — Комунар
15:30Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
16:00Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
16:00Хрестівка (Кіровське) — Комунар
16:10Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
16:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
16:30Хрестівка (Кіровське) — Комунар
16:50Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
17:10Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
17:20Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве

за маршрутами автобусів

Велика Шишівка — КПП Майорськ
05:49

Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
12:30

Гірне — КПП Майорськ
05:37

Розсипне — КПП Майорськ
05:50 05:55

Розівка — КПП Майорськ
05:40

Сніжне — КПП Майорськ
06:50 07:20

Хрестівка (Кіровське) — Єнакієве
06:20 06:50 07:20 07:50 08:50 09:20 09:50 10:20 11:20 11:50 12:20 12:50 13:50 14:20 14:50 15:20 16:20 16:50 17:20

Хрестівка (Кіровське) — Донецьк
06:20 07:00 07:30 10:10 11:20 13:00 15:00 16:00 17:10

Хрестівка (Кіровське) — КПП Майорськ
05:20 05:30 05:40

Хрестівка (Кіровське) — Комунар
06:30 07:00 07:25 08:00 08:30 09:20 10:00 10:40 11:15 12:00 13:00 13:30 14:10 14:50 15:20 16:00 16:30

Хрестівка (Кіровське) — Макіївка
05:25 08:50 13:30

Хрестівка (Кіровське) — Орлово-Іванівка
06:15 08:30 12:00 14:40

Хрестівка (Кіровське) — Шахтарськ
06:30 06:50 07:20 07:50 08:20 09:20 10:00 10:30 11:20 12:00 12:30 13:40 14:20 14:50 15:30 16:10

Інформація оновлена: 31.12.2019