Автовокзал Бобровиця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горького, 10а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04632-22300

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Бобровиця — Запоріжжя (Ср)
06:00Бобровиця — Мочалище (Ср)
06:15Бобровиця — Чернігів
06:20Бобровиця — Петрівка
06:50Бобровиця — Олександрівка
06:53Бобровиця — Піски
07:00Бобровиця — Стара Басань
07:00Бобровиця — Тимки (кр Ср)
07:00Бобровиця — Тимки (Ср)
07:00Бобровиця — Козацьке
07:00Бобровиця — Чернігів ч/з Козелець
08:00Бобровиця — Козелець (Вт,Нд)
08:20Бобровиця — Рудьківка
09:10Бобровиця — Олександрівка (Сб)
09:15Бобровиця — Стара Басань (Сб)
09:30Бобровиця — Петрівка
10:20Бобровиця — Козацьке
10:30Бобровиця — Петрівка
10:35Бобровиця — Стара Басань
11:30Бобровиця — Олександрівка
11:45Бобровиця — Піски
11:45Бобровиця — Сухиня
14:15Бобровиця — Мочалище (Ср)
14:20Бобровиця — Петрівка
14:20Бобровиця — Олександрівка
14:30Бобровиця — Тимки (Ср)
14:30Бобровиця — Козацьке
14:30Бобровиця — Стара Басань (кр Пн-Вт,Чт)
15:15Бобровиця — Рудьківка
16:00Бобровиця — Стара Басань
16:10Бобровиця — Запоріжжя (Ср)
16:40Бобровиця — Петрівка
17:30Бобровиця — Олександрівка
17:30Бобровиця — Піски
17:35Бобровиця — Стара Басань
17:35Бобровиця — Козацьке
18:21Бобровиця — Козелець (Вт,Нд)

за маршрутами автобусів

Бобровиця — Запоріжжя
05:50(Ср) 16:10(Ср)

Бобровиця — Козацьке
07:00 10:20 14:30 17:35

Бобровиця — Козелець
08:00(Вт,Нд) 18:21(Вт,Нд)

Бобровиця — Мочалище
06:00(Ср) 14:15(Ср)

Бобровиця — Олександрівка
06:50 09:10(Сб) 11:30 14:20 17:30

Бобровиця — Петрівка
06:20 09:30 10:30 14:20 16:40

Бобровиця — Піски
06:53 11:45 17:30

Бобровиця — Рудьківка
08:20 15:15

Бобровиця — Стара Басань
07:00 09:15(Сб) 10:35 14:30(кр Пн-Вт,Чт) 16:00 17:35

Бобровиця — Сухиня
11:45

Бобровиця — Тимки
07:00(кр Ср) 07:00(Ср) 14:30(Ср)

Бобровиця — Чернігів
06:15

Бобровиця — Чернігів ч/з Козелець
07:00

Інформація оновлена: 12.08.2016