Автовокзал Бахмач

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04635-44090

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Бахмач — Біловежі (Ср)
05:00Бахмач — Чернігів
05:03Батурин — Чернігів
05:15Бахмач — Обмачів (Вт)
05:20Бахмач — Терешиха (Вт)
05:26Бахмач — Каціри (Вт)
05:40Бахмач — Кропивне (Вт)
06:10Бахмач — Стрільники (Ср)
06:30Бахмач — Курінь (Вт)
07:50Бахмач — Каціри (Вт)
08:00Бахмач — Конотоп
08:40Бахмач — Дмитрівка (Вт)
10:30Бахмач — Голінка (Нд)
10:50Бахмач — Дмитрівка (Вт)
11:00Бахмач — Кропивне (Сб)
11:05Бахмач — Каціри (Вт)
11:10Бахмач — Конотоп
11:30Бахмач — Обмачів (Вт)
11:30Бахмач — Терешиха (Вт)
11:50Бахмач — Біловежі (Нд)
11:50Бахмач — Голінка (Сб)
11:50Бахмач — Борзна (кр Вт,Пт)
12:20Бахмач — Голінка (Вт,Чт)
12:20Бахмач — Красилівка (Чт)
12:20Бахмач — Красне (Вт,Пт)
12:30Бахмач — Біловежі (Ср)
12:30Бахмач — Каціри (Вт)
12:30Бахмач — Курінь (Вт)
12:35Бахмач — Стрільники (Ср)
12:50Бахмач — Кропивне (Вт)
13:20Бахмач — Голінка (Нд)
14:20Бахмач — Обмачів (Вт)
14:20Бахмач — Терешиха (Вт)
16:50Бахмач — Каціри (Вт)
16:51Бахмач — Стрільники (Ср)
17:00Бахмач — Терешиха (Пт)
17:00Бахмач — Конотоп (Пт,Нд)
17:05Бахмач — Дмитрівка (Пт)
17:30Бахмач — Курінь (Вт)
18:30Бахмач — Голінка (Пт,Нд)
18:50Бахмач — Обмачів (Пт)
18:50Бахмач — Терешиха (Пт)
19:10Бахмач — Голінка (Пт)
19:17Чернігів — Батурин

за маршрутами автобусів

Батурин — Чернігів
05:03

Бахмач — Борзна
11:50(кр Вт,Пт)

Бахмач — Біловежі
05:00(Ср) 11:50(Нд) 12:30(Ср)

Бахмач — Голінка
10:30(Нд) 11:50(Сб) 12:20(Вт,Чт) 13:20(Нд) 18:30(Пт,Нд) 19:10(Пт)

Бахмач — Дмитрівка
08:40(Вт) 10:50(Вт) 17:05(Пт)

Бахмач — Каціри
05:26(Вт) 07:50(Вт) 11:05(Вт) 12:30(Вт) 16:50(Вт)

Бахмач — Конотоп
08:00 11:10 17:00(Пт,Нд)

Бахмач — Красилівка
12:20(Чт)

Бахмач — Красне
12:20(Вт,Пт)

Бахмач — Кропивне
05:40(Вт) 11:00(Сб) 12:50(Вт)

Бахмач — Курінь
06:30(Вт) 12:30(Вт) 17:30(Вт)

Бахмач — Обмачів
05:15(Вт) 11:30(Вт) 14:20(Вт) 18:50(Пт)

Бахмач — Стрільники
06:10(Ср) 12:35(Ср) 16:51(Ср)

Бахмач — Терешиха
05:20(Вт) 11:30(Вт) 14:20(Вт) 17:00(Пт) 18:50(Пт)

Бахмач — Чернігів
05:00

Чернігів — Батурин
19:17

Інформація оновлена: 12.08.2016