Автовокзал Сокиряни

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ольги Кобилянської, 22 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03739-21182

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Сокиряни — Чернівці
06:00Сокиряни — Чернівці (кр Сб)
06:15Сокиряни — Василівка
06:20Сокиряни — Кулишівка (кр Сб-Нд)
06:30Сокиряни — Волошково
07:00Сокиряни — Михалково (кр Сб-Нд)
07:30Сокиряни — Чернівці
08:20Сокиряни — Новодністровськ
08:45Сокиряни — Чернівці
10:00Сокиряни — Чернівці (кр Сб)
11:30Сокиряни — Михалково (кр Сб-Нд)
12:00Сокиряни — Грубна (кр Сб-Нд)
12:30Сокиряни — Братанівка (кр Сб-Нд)
12:40Сокиряни — Новодністровськ
12:45Сокиряни — Покровка (кр Сб-Нд)
13:00Сокиряни — Кулишівка (кр Сб-Нд)
13:10Сокиряни — Чернівці
13:20Сокиряни — Василівка
13:30Сокиряни — Олексіївка (кр Сб-Нд)
13:45Сокиряни — Вашківці (кр Сб-Нд)
14:10Сокиряни — Чернівці
14:25Сокиряни — Хмельницький
15:00Сокиряни — Вінниця (Сб-Нд)
15:10Сокиряни — Чернівці
16:10Сокиряни — Новодністровськ
16:15Сокиряни — Чернівці
17:30Сокиряни — Волошково
18:00Сокиряни — Київ

за маршрутами автобусів

Сокиряни — Братанівка
12:30(кр Сб-Нд)

Сокиряни — Василівка
06:15 13:20

Сокиряни — Вашківці
13:45(кр Сб-Нд)

Сокиряни — Волошково
06:30 17:30

Сокиряни — Вінниця
15:00(Сб-Нд)

Сокиряни — Грубна
12:00(кр Сб-Нд)

Сокиряни — Київ
18:00

Сокиряни — Кулишівка
06:20(кр Сб-Нд) 13:00(кр Сб-Нд)

Сокиряни — Михалково
07:00(кр Сб-Нд) 11:30(кр Сб-Нд)

Сокиряни — Новодністровськ
08:20 12:40 16:10

Сокиряни — Олексіївка
13:30(кр Сб-Нд)

Сокиряни — Покровка
12:45(кр Сб-Нд)

Сокиряни — Хмельницький
14:25

Сокиряни — Чернівці
05:30 06:00(кр Сб) 07:30 08:45 10:00(кр Сб) 13:10 14:10 15:10 16:15

Інформація оновлена: 23.08.2016