Автовокзал Костопіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Бурова, 19 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03657-21515

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Чернівці — Пінськ (Біл)
06:10Рівне — Ганнівка
06:10Костопіль — Данчиміст
06:15Костопіль — Борщівка
06:20Костопіль — Майдан
06:22Рівне — Володимирець
06:35Рівне — Берестовець
06:40Костопіль — Дюксин
06:40Костопіль — Берестовець
06:43Рівне — Трипутня
06:50Костопіль — Рівне
06:53Рівне — Березне
07:00Костопіль — Рівне
07:03Рівне — Зелень
07:05Рівне — Олевськ
07:10Костопіль — Данчиміст
07:10Зарічне — Рівне
07:10Костопіль — Рівне
07:10Рокитне — Рівне
07:13Рівне — Висоцьк
07:15Бутейки — Рівне
07:15Костопіль — Рівне
07:15Костопіль — Борщівка
07:23Рівне — Вараш
07:25Костопіль — Рівне
07:25Костопіль — Ганнівка
07:25Костопіль — Трубиці
07:30Костопіль — Золотолин
07:30Вараш — Рівне
07:30Костопіль — Рівне
07:30Костопіль — Мар'янівка
07:30Зарічне — Рівне
07:35Берестовець — Рівне
07:35Рівне — Зарічне
07:40Друхів — Рівне
07:43Рівне — Володимирець
07:45Костопіль — Рівне
07:45Дубровиця — Рівне
07:50Звіздівка — Рівне
07:50Дубровиця — Рівне
07:50Рівне — Нетреба
07:51Дубно — Вараш
07:55Рівне — Деражне
07:55Рівне — Мельниця
08:00Костопіль — Рівне
08:00Вараш — Рівне
08:03Рівне — Городище
08:05Сарни — Рівне
08:05Гута — Рівне
08:05Березне — Рівне
08:05Степань — Рівне
08:08Переброди — Рівне
08:10Костопіль — Гута
08:10Данчиміст — Рівне
08:10Дібрівськ — Рівне
08:15Костопіль — Дюксин
08:15Перетоки — Рівне
08:18Рівне — Рокитне
08:25Вараш — Рівне
08:30Рівне — Вараш
08:30Тутовичі — Рівне
08:30Костопіль — Берестовець
08:30Костопіль — Рівне
08:30Березне — Рівне
08:32Рокитне — Рівне
08:40Рівне — Задовже
08:40Костопіль — Борщівка
08:45Березне — Рівне
08:45Дубровиця — Рівне
08:47Воронки — Рівне
08:50Селище — Рівне
08:50Ганнівка — Рівне
08:55Гута — Рівне
08:55Селець — Рівне
08:55Кричильськ — Рівне
09:00Костопіль — Рівне
09:00Поліське — Рівне
09:00Зарічне — Рівне
09:05Озеро — Рівне
09:10Рівне — Зарічне
09:10Березне — Рівне
09:10Вараш — Рівне
09:10Костопіль — Яснобір
09:15Костопіль — Деражне
09:15Костопіль — Великий Мидськ
09:18Рівне — Друхів
09:20Березне — Рівне
09:20Рокитне — Рівне
09:25Ледне — Рівне
09:25Костопіль — Рівне
09:28Рівне — Кам'яне
09:30Великі Озера — Рівне
09:30Костопіль — Рівне
09:35Вараш — Рівне
09:37Зарічне — Рівне
09:40Рівне — Сарни
09:40Городище — Рівне
09:45Вільхівка — Рівне
09:45Рокитне — Рівне
09:45Костопіль — Волиця
09:50Костопіль — Борщівка
09:52Рівне — Зарічне
09:53Рівне — Березне
09:55Костопіль — Рівне
09:55Трипутня — Рівне
09:55Рокитне — Рівне
10:00Костопіль — Трубиці
10:05Костопіль — Рівне
10:10Рівне — Вараш
10:10Рівне — Звіздівка
10:10Володимирець — Рівне
10:15Задовже — Рівне
10:15Бутейки — Рівне
10:20Костопіль — Рівне
10:20Смородськ — Рівне
10:20Вараш — Рівне
10:20Вежиця — Рівне
10:25Рівне — Степань
10:25Костопіль — Майдан
10:25Костопіль — Рівне
10:30Рівне — Дібрівськ
10:35Костопіль — Рівне
10:35Мульчиці — Рівне
10:35Вараш — Тернопіль
10:38Рівне — Рокитне
10:40Ждань — Рівне
10:43Рівне — Березне
10:47Рівне — Селець
10:50Деражне — Рівне
10:50Степангород — Рівне
10:50Нетішин — Вараш
10:50Березне — Рівне
10:55Мельниця — Рівне
10:55Костопіль — Деражне
11:00Осова — Рівне
11:00Костопіль — Яснобір
11:00Костопіль — Рівне
11:03Рівне — Поліське
11:03Рівне — Вараш
11:03Рівне — Сарни
11:05Рівне — Берестовець
11:08Рівне — Володимирець
11:10Березне — Рівне
11:14Рівне — Дубровиця
11:15Рокитне — Рівне
11:15Рівне — Гута
11:15Костопіль — Рівне
11:20Зарічне — Рівне
11:20Рівне — Ледне
11:35Костопіль — Рівне
11:35Вараш — Рівне
11:38Рівне — Вараш
11:38Рівне — Рокитне
11:40Звіздівка — Рівне
11:40Нобель — Рівне
11:40Рівне — Перетоки
11:43Рівне — Березне
11:45Костопіль — Золотолин
11:50Рівне — Зарічне
11:55Костопіль — Рівне
11:58Рівне — Березне
12:00Друхів — Рівне
12:00Зелень — Рівне
12:00Костопіль — Трубиці
12:00Костопіль — Борщівка
12:03Рівне — Партизанське
12:03Рівне — Вараш
12:05Вараш — Рівне
12:05Рівне — Велике Вербче
12:05Грабунь — Рівне
12:10Чернівці — Пінськ (Біл)
12:10Чернівці — Пінськ (Біл)
12:10Володимирець — Рівне
12:10Костопіль — Яснобір
12:10Костопіль — Чудви
12:15Голубне — Рівне
12:20Костопіль — Рівне
12:20Гута — Рівне
12:25Рівне — Зарічне
12:25Кухітська Воля — Рівне
12:30Березне — Рівне
12:30Берестовець — Рівне
12:33Рівне — Вараш
12:35Сарни — Рівне
12:40Костопіль — Рівне
12:40Висоцьк — Рівне
12:40Костопіль — Дюксин
12:45Костопіль — Майдан
12:47Рівне — Рокитне
12:48Рівне — Осова
12:53Рівне — Білка
12:55Степань — Рівне
13:00Костопіль — Рівне
13:03Рівне — Вараш
13:05Рівне — Мельниця
13:08Рівне — Дубровиця
13:10Сарни — Рівне
13:10Володимирець — Рівне
13:13Рівне — Вільхівка
13:15Костопіль — Рівне
13:20Рівне — Ганнівка
13:20Рокитне — Рівне
13:24Рівне — Воронки
13:25Костопіль — Рівне
13:25Костопіль — Підлужне
13:25Костопіль — Комарівка
13:30Костопіль — Борщівка
13:33Рівне — Рокитне
13:35Березне — Рівне
13:35Вараш — Рівне
13:35Рівне — Данчиміст
13:35Рівне — Гута
13:35Костопіль — Мар'янівка
13:35Костопіль — Берестовець
13:40Зелень — Рівне
13:43Рівне — Зарічне
13:43Рівне — Вараш
13:45Вараш — Рівне
13:48Рівне — Рокитне
13:49Березне — Рівне
13:53Рівне — Володимирець
13:58Рівне — Березне
14:00Костопіль — Волиця
14:00Костопіль — Перетоки
14:00Рівне — Зарічне
14:03Олевськ — Рівне
14:05Рівне — Степань
14:05Костопіль — Рівне
14:08Рівне — Біле озеро
14:10Смородськ — Рівне
14:15Гута — Рівне
14:18Рівне — Городище
14:25Рівне — Нобель
14:25Данчиміст — Рівне
14:28Рівне — Березне
14:29Рівне — Володимирець
14:30Костопіль — Рівне
14:35Ледне — Рівне
14:35Рівне — Берестовець
14:40Поліське — Рівне
14:40Костопіль — Золотолин
14:40Костопіль — Рівне
14:40Костопіль — Дюксин
14:48Рівне — Грабунь
14:48Рівне — Вільхівка
14:50Нетреба — Рівне
14:50Рівне — Задовже
14:53Рівне — Вараш
14:55Вараш — Рівне
15:00Зарічне — Рівне
15:05Костопіль — Рівне
15:08Рівне — Висоцьк
15:10Рівне — Труди
15:13Рівне — Рокитне
15:15Сарни — Рівне
15:15Рівне — Звіздівка
15:15Костопіль — Яснобір
15:15Костопіль — Рівне
15:20Костопіль — Борщівка
15:20Рівне — Вараш
15:20Рівне — Кухітська Воля
15:20Пінськ (Біл) — Чернівці
15:23Рівне — Сарни
15:25Березне — Рівне
15:25Вараш — Дубно
15:30Костопіль — Чудви
15:33Рівне — Великі Озера
15:35Костопіль — Рівне
15:40Костопіль — Осова
15:40Березне — Рівне
15:40Рівне — Сарни
15:42Рівне — Смородськ
15:45Селець — Рівне
15:45Берестовець — Рівне
15:45Мельниця — Рівне
15:50Костопіль — Рівне
15:55Рокитне — Рівне
15:55Березне — Рівне
15:58Рівне — Березне
15:58Рівне — Зелень
16:00Рівне — Деражне
16:03Рівне — Вараш
16:03Дубровиця — Рівне
16:10Березне — Рівне
16:10Ганнівка — Рівне
16:13Рівне — Трипутня
16:13Рівне — Орлівка
16:13Рівне — Рокитне
16:13Рівне — Тутовичі
16:15Велике Вербче — Рівне
16:20Рівне — Данчиміст
16:23Рівне — Поліське
16:25Березне — Рівне
16:27Вараш — Рівне
16:28Рівне — Зарічне
16:28Рівне — Озеро
16:30Костопіль — Рівне
16:30Костопіль — Рівне
16:30Рівне — Гута
16:35Трипутня — Рівне
16:35Рівне — Бутейки
16:37Зарічне — Рівне
16:38Рівне — Вараш
16:38Рівне — Селище
16:40Звіздівка — Рівне
16:43Рівне — Березне
16:45Костопіль — Рівне
16:55Вараш — Рівне
16:57Рокитне — Рівне
16:58Рівне — Степангород
17:00Костопіль — Мар'янівка
17:05Рівне — Гута
17:05Рівне — Переброди
17:05Костопіль — Погулянка
17:08Рівне — Березне
17:10Рівне — Річки
17:10Рівне — Сарни
17:10Костопіль — Яснобір
17:10Данчиміст — Рівне
17:13Рівне — Рокитне
17:20Зарічне — Рівне
17:20Костопіль — Борщівка
17:20Костопіль — Рівне
17:20Костопіль — Трубиці
17:23Рівне — Дубровиця
17:25Степань — Рівне
17:25Вараш — Рівне
17:25Костопіль — Комарівка
17:25Березне — Рівне
17:25Костопіль — Дюксин
17:28Рівне — Мульчиці
17:30Перетоки — Рівне
17:30Костопіль — Рівне
17:30Костопіль — Берестовець
17:35Білка — Рівне
17:40Партизанське — Рівне
17:40Костопіль — Ганнівка
17:45Рівне — Ледне
17:45Володимирець — Рівне
17:48Рокитне — Рівне
17:48Рівне — Володимирець
17:48Рівне — Дібрівськ
17:50Вараш — Нетішин
17:50Гута — Рівне
17:53Рівне — Вільхівка
17:53Рівне — Грабунь
17:55Труди — Рівне
17:58Рівне — Березне
18:00Костопіль — Волиця
18:00Костопіль — Майдан
18:03Зарічне — Рівне
18:05Рівне — Бутейки
18:05Осова — Рівне
18:05Сарни — Рівне
18:10Рівне — Ганнівка
18:10Рівне — Голубне
18:15Костопіль — Рівне
18:18Рівне — Вараш
18:23Рівне — Рокитне
18:24Березне — Рівне
18:28Рівне — Березне
18:30Городище — Рівне
18:30Костопіль — Рівне
18:33Дібрівськ — Рівне
18:33Рівне — Дубровиця
18:35Вараш — Рівне
18:35Рівне — Берестовець
18:35Костопіль — Рівне
18:40Костопіль — Борщівка
18:40Костопіль — Рівне
18:45Деражне — Рівне
18:48Рівне — Дубровиця
18:50Костопіль — Майдан
18:50Березне — Рівне
18:53Рівне — Вараш
19:00Рівне — Звіздівка
19:05Костопіль — Золотолин
19:05Рівне — Степань
19:05Задовже — Рівне
19:05Кам'яне — Рівне
19:05Рівне — Селець
19:10Костопіль — Рівне
19:10Рівне — Данчиміст
19:12Рівне — Вежиця
19:13Рівне — Березне
19:20Володимирець — Рівне
19:25Березне — Рівне
19:30Вараш — Рівне
19:30Берестовець — Рівне
19:33Рівне — Вараш
19:35Рівне — Гута
19:35Рівне — Кричильськ
19:38Рівне — Друхів
19:45Костопіль — Чудви
19:45Вараш — Рівне
19:50Рівне — Рокитне
19:53Рівне — Осова
19:55Костопіль — Деражне
20:00Костопіль — Данчиміст
20:05Рокитне — Рівне
20:10Березне — Рівне
20:15Володимирець — Рівне
20:15Рівне — Перетоки
20:20Дубровиця — Рівне
20:20Рівне — Степань
20:25Гута — Рівне
20:28Рівне — Березне
20:30Пінськ (Біл) — Чернівці
20:30Костопіль — Рівне
20:30Пінськ (Біл) — Чернівці
20:33Рівне — Вараш
20:45Вараш — Рівне
20:50Рівне — Зарічне
20:50Ганнівка — Рівне
21:03Рівне — Березне

за маршрутами автобусів

Березне — Рівне
08:05 08:30 08:45 09:10 09:20 10:50 11:10 12:30 13:35 13:49 15:25 15:40 15:55 16:10 16:25 17:25 18:24 18:50 19:25 20:10

Берестовець — Рівне
07:35 12:30 15:45 19:30

Бутейки — Рівне
07:15 10:15

Білка — Рівне
17:35

Вараш — Дубно
15:25

Вараш — Нетішин
17:50

Вараш — Рівне
07:30 08:00 08:25 09:10 09:35 10:20 11:35 12:05 13:35 13:45 14:55 16:27 16:55 17:25 18:35 19:30 19:45 20:45

Вараш — Тернопіль
10:35

Вежиця — Рівне
10:20

Велике Вербче — Рівне
16:15

Великі Озера — Рівне
09:30

Висоцьк — Рівне
12:40

Володимирець — Рівне
10:10 12:10 13:10 17:45 19:20 20:15

Воронки — Рівне
08:47

Вільхівка — Рівне
09:45

Ганнівка — Рівне
08:50 16:10 20:50

Голубне — Рівне
12:15

Городище — Рівне
09:40 18:30

Грабунь — Рівне
12:05

Гута — Рівне
08:05 08:55 12:20 14:15 17:50 20:25

Данчиміст — Рівне
08:10 14:25 17:10

Деражне — Рівне
10:50 18:45

Друхів — Рівне
07:40 12:00

Дубно — Вараш
07:51

Дубровиця — Рівне
07:45 07:50 08:45 16:03 20:20

Дібрівськ — Рівне
08:10 18:33

Ждань — Рівне
10:40

Задовже — Рівне
10:15 19:05

Зарічне — Рівне
07:10 07:30 09:00 09:37 11:20 15:00 16:37 17:20 18:03

Звіздівка — Рівне
07:50 11:40 16:40

Зелень — Рівне
12:00 13:40

Кам'яне — Рівне
19:05

Костопіль — Берестовець
06:40 08:30 13:35 17:30

Костопіль — Борщівка
06:15 07:15 08:40 09:50 12:00 13:30 15:20 17:20 18:40

Костопіль — Великий Мидськ
09:15

Костопіль — Волиця
09:45 14:00 18:00

Костопіль — Ганнівка
07:25 17:40

Костопіль — Гута
08:10

Костопіль — Данчиміст
06:10 07:10 20:00

Костопіль — Деражне
09:15 10:55 19:55

Костопіль — Дюксин
06:40 08:15 12:40 14:40 17:25

Костопіль — Золотолин
07:30 11:45 14:40 19:05

Костопіль — Комарівка
13:25 17:25

Костопіль — Майдан
06:20 10:25 12:45 18:00 18:50

Костопіль — Мар'янівка
07:30 13:35 17:00

Костопіль — Осова
15:40

Костопіль — Перетоки
14:00

Костопіль — Погулянка
17:05

Костопіль — Підлужне
13:25

Костопіль — Рівне
06:50 07:00 07:10 07:15 07:25 07:30 07:45 08:00 08:30 09:00 09:25 09:30 09:55 10:05 10:20 10:25 10:35 11:00 11:15 11:35 11:55 12:20 12:40 13:00 13:15 13:25 14:05 14:30 14:40 15:05 15:15 15:35 15:50 16:30 16:30 16:45 17:20 17:30 18:15 18:30 18:35 18:40 19:10 20:30

Костопіль — Трубиці
07:25 10:00 12:00 17:20

Костопіль — Чудви
12:10 15:30 19:45

Костопіль — Яснобір
09:10 11:00 12:10 15:15 17:10

Кричильськ — Рівне
08:55

Кухітська Воля — Рівне
12:25

Ледне — Рівне
09:25 14:35

Мельниця — Рівне
10:55 15:45

Мульчиці — Рівне
10:35

Нетреба — Рівне
14:50

Нетішин — Вараш
10:50

Нобель — Рівне
11:40

Озеро — Рівне
09:05

Олевськ — Рівне
14:03

Осова — Рівне
11:00 18:05

Партизанське — Рівне
17:40

Переброди — Рівне
08:08

Перетоки — Рівне
08:15 17:30

Поліське — Рівне
09:00 14:40

Пінськ (Біл) — Чернівці
15:20 20:30 20:30

Рокитне — Рівне
07:10 08:32 09:20 09:45 09:55 11:15 13:20 15:55 16:57 17:48 20:05

Рівне — Березне
06:53 09:53 10:43 11:43 11:58 13:58 14:28 15:58 16:43 17:08 17:58 18:28 19:13 20:28 21:03

Рівне — Берестовець
06:35 11:05 14:35 18:35

Рівне — Бутейки
16:35 18:05

Рівне — Біле озеро
14:08

Рівне — Білка
12:53

Рівне — Вараш
07:23 08:30 10:10 11:03 11:38 12:03 12:33 13:03 13:43 14:53 15:20 16:03 16:38 18:18 18:53 19:33 20:33

Рівне — Вежиця
19:12

Рівне — Велике Вербче
12:05

Рівне — Великі Озера
15:33

Рівне — Висоцьк
07:13 15:08

Рівне — Володимирець
06:22 07:43 11:08 13:53 14:29 17:48

Рівне — Воронки
13:24

Рівне — Вільхівка
13:13 14:48 17:53

Рівне — Ганнівка
06:10 13:20 18:10

Рівне — Голубне
18:10

Рівне — Городище
08:03 14:18

Рівне — Грабунь
14:48 17:53

Рівне — Гута
11:15 13:35 16:30 17:05 19:35

Рівне — Данчиміст
13:35 16:20 19:10

Рівне — Деражне
07:55 16:00

Рівне — Друхів
09:18 19:38

Рівне — Дубровиця
11:14 13:08 17:23 18:33 18:48

Рівне — Дібрівськ
10:30 17:48

Рівне — Задовже
08:40 14:50

Рівне — Зарічне
07:35 09:10 09:52 11:50 12:25 13:43 14:00 16:28 20:50

Рівне — Звіздівка
10:10 15:15 19:00

Рівне — Зелень
07:03 15:58

Рівне — Кам'яне
09:28

Рівне — Кричильськ
19:35

Рівне — Кухітська Воля
15:20

Рівне — Ледне
11:20 17:45

Рівне — Мельниця
07:55 13:05

Рівне — Мульчиці
17:28

Рівне — Нетреба
07:50

Рівне — Нобель
14:25

Рівне — Озеро
16:28

Рівне — Олевськ
07:05

Рівне — Орлівка
16:13

Рівне — Осова
12:48 19:53

Рівне — Партизанське
12:03

Рівне — Переброди
17:05

Рівне — Перетоки
11:40 20:15

Рівне — Поліське
11:03 16:23

Рівне — Рокитне
08:18 10:38 11:38 12:47 13:33 13:48 15:13 16:13 17:13 18:23 19:50

Рівне — Річки
17:10

Рівне — Сарни
09:40 11:03 15:23 15:40 17:10

Рівне — Селець
10:47 19:05

Рівне — Селище
16:38

Рівне — Смородськ
15:42

Рівне — Степангород
16:58

Рівне — Степань
10:25 14:05 19:05 20:20

Рівне — Трипутня
06:43 16:13

Рівне — Труди
15:10

Рівне — Тутовичі
16:13

Сарни — Рівне
08:05 12:35 13:10 15:15 18:05

Селець — Рівне
08:55 15:45

Селище — Рівне
08:50

Смородськ — Рівне
10:20 14:10

Степангород — Рівне
10:50

Степань — Рівне
08:05 12:55 17:25

Трипутня — Рівне
09:55 16:35

Труди — Рівне
17:55

Тутовичі — Рівне
08:30

Чернівці — Пінськ (Біл)
06:00 12:10 12:10

Інформація оновлена: 26.12.2019