Автовокзал Дубровиця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Воробинська, 175 (приховати карту)

Телефон довідки: 050-7505410

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Дубровиця — Рівне
06:10Дубровиця — Рівне
07:30Дубровиця — Крупове
07:40Дубровиця — Залужжя
07:45Дубровиця — Лютинськ
07:45Дубровиця — Озерськ
08:00Чернівці — Пінськ (Біл)
08:00Дубровиця — Вербівка
08:00Дубровиця — Колки
08:00Чернівці — Пінськ (Біл)
08:05Зарічне — Київ
08:05Дубровиця — Бережки
08:10Дубровиця — Селець
08:10Дубровиця — Партизанське
08:15Дубровиця — Берестя
08:30Задовже — Рівне
08:50Дубровиця — Узлісся
08:50Дубровиця — Соломіївка
09:00Дубровиця — Берестя
09:00Дубровиця — Крупове
09:05Осова — Рівне
09:05Дубровиця — Колки
09:10Дубровиця — Партизанське
09:15Рівне — Висоцьк
09:20Зарічне — Рівне
09:30Рівне — Зарічне
09:35Дубровиця — Селець
09:40Нобель — Рівне
09:40Дубровиця — Жадень
09:40Дубровиця — Бережки
09:50Дубровиця — Орв'яниця
09:55Дубровиця — Лютинськ
10:00Зелень — Рівне
10:05Дубровиця — Колки
10:15Дубровиця — Городище
10:15Голубне — Рівне
10:25Рівне — Задовже
10:25Висоцьк — Рівне
10:40Рівне — Городище
10:50Дубровиця — Орв'яниця
11:00Дубровиця — Крупове
11:05Дубровиця — Узлісся
11:15Дубровиця — Берестя
11:35Дубровиця — Селець
11:40Дубровиця — Партизанське
11:45Дубровиця — Бережки
11:55Дубровиця — Жадень
12:00Дубровиця — Велюнь
12:05Дубровиця — Колки
12:05Дубровиця — Лютинськ
12:10Дубровиця — Вербівка
12:10Дубровиця — Крупове
12:20Дубровиця — Будимля
12:30Дубровиця — Трипутня
12:50Дубровиця — Підлісне
12:50Рівне — Селець
12:55Дубровиця — Узлісся
13:00Дубровиця — Київ
13:05Дубровиця — Партизанське
13:10Дубровиця — Городище
13:15Дубровиця — Озерськ
13:20Пінськ (Біл) — Чернівці
13:30Дубровиця — Бережки
13:40Селець — Рівне
13:50Дубровиця — Городище
13:55Дубровиця — Колки
14:00Дубровиця — Смородськ
14:00Дубровиця — Великий Черемель
14:05Дубровиця — Рівне
14:05Рівне — Партизанське
14:20Дубровиця — Бережки
14:35Дубровиця — Селець
15:00Дубровиця — Київ
15:10Дубровиця — Переброди
15:20Дубровиця — Залужжя
15:25Дубровиця — Лютинськ
15:45Дубровиця — Городище
15:50Дубровиця — Орв'яниця
16:00Дубровиця — Бережки
16:05Дубровиця — Колки
16:15Дубровиця — Крупове
16:20Дубровиця — Будимля
16:25Дубровиця — Узлісся
16:30Городище — Рівне
16:35Дубровиця — Селець
16:45Рівне — Задовже
16:50Дубровиця — Орв'яниця
17:00Дубровиця — Партизанське
17:05Рівне — Висоцьк
17:05Дубровиця — Колки
17:15Задовже — Рівне
17:15Дубровиця — Озерськ
17:15Дубровиця — Бережки
17:20Рівне — Кухітська Воля
17:30Дубровиця — Берестя
17:35Дубровиця — Селець
18:00Рівне — Зелень
18:05Дубровиця — Колки
18:10Рівне — Смородськ
18:10Дубровиця — Соломіївка
18:15Дубровиця — Крупове
18:15Дубровиця — Лютинськ
18:20Дубровиця — Рівне
18:20Рівне — Трипутня
18:25Дубровиця — Бережки
18:25Дубровиця — Селець
18:30Пінськ (Біл) — Чернівці
18:30Пінськ (Біл) — Чернівці
19:10Висоцьк — Рівне
19:15Дубровиця — Бережки

за маршрутами автобусів

Висоцьк — Рівне
10:25 19:10

Голубне — Рівне
10:15

Городище — Рівне
16:30

Дубровиця — Бережки
08:05 09:40 11:45 13:30 14:20 16:00 17:15 18:25 19:15

Дубровиця — Берестя
08:15 09:00 11:15 17:30

Дубровиця — Будимля
12:20 16:20

Дубровиця — Великий Черемель
14:00

Дубровиця — Велюнь
12:00

Дубровиця — Вербівка
08:00 12:10

Дубровиця — Городище
10:15 13:10 13:50 15:45

Дубровиця — Жадень
09:40 11:55

Дубровиця — Залужжя
07:40 15:20

Дубровиця — Київ
13:00 15:00

Дубровиця — Колки
08:00 09:05 10:05 12:05 13:55 16:05 17:05 18:05

Дубровиця — Крупове
07:30 09:00 11:00 12:10 16:15 18:15

Дубровиця — Лютинськ
07:45 09:55 12:05 15:25 18:15

Дубровиця — Озерськ
07:45 13:15 17:15

Дубровиця — Орв'яниця
09:50 10:50 15:50 16:50

Дубровиця — Партизанське
08:10 09:10 11:40 13:05 17:00

Дубровиця — Переброди
15:10

Дубровиця — Підлісне
12:50

Дубровиця — Рівне
05:40 06:10 14:05 18:20

Дубровиця — Селець
08:10 09:35 11:35 14:35 16:35 17:35 18:25

Дубровиця — Смородськ
14:00

Дубровиця — Соломіївка
08:50 18:10

Дубровиця — Трипутня
12:30

Дубровиця — Узлісся
08:50 11:05 12:55 16:25

Задовже — Рівне
08:30 17:15

Зарічне — Київ
08:05

Зарічне — Рівне
09:20

Зелень — Рівне
10:00

Нобель — Рівне
09:40

Осова — Рівне
09:05

Пінськ (Біл) — Чернівці
13:20 18:30 18:30

Рівне — Висоцьк
09:15 17:05

Рівне — Городище
10:40

Рівне — Задовже
10:25 16:45

Рівне — Зарічне
09:30

Рівне — Зелень
18:00

Рівне — Кухітська Воля
17:20

Рівне — Партизанське
14:05

Рівне — Селець
12:50

Рівне — Смородськ
18:10

Рівне — Трипутня
18:20

Селець — Рівне
13:40

Чернівці — Пінськ (Біл)
08:00 08:00

Інформація оновлена: 25.12.2019